Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Бджільництво Спорт, фітнес У світі квітів
Рибалка Тихе мисливство Фотографія
Творчість Зоо-хобі Розваги та відпочинок


Як повернутися з моря "шоколадкою. Пілінг перед нанесенням автозагару

Готуємося до пляжного сезону


Хто не мріє поніжитися на золотистому пісочку, слухаючи шум прибою. А морський загар вважається найкрасивішим і довговічнішим. Ось тільки треба знати, як правильно загорати на морі, щоб замість шоколадної шкіри не отримати опіки і сонячний удар.

Готуємося до пляжного сезону

Знаючи, як засмагати на морі правильно, ви отримаєте шоколадний колір шкіри без опіків і лущення

Приблизно за два тижні до відпустки зробіть пілінг. Завдяки скрабу шкіра стане гладкою, загар ляже рівніше. Наступні 14 днів живіть шкіру зволожуючими кремами.

Ультрафіолет у поєднанні з солоною водою здатний висушити навіть здорову шкіру


Готуємося до пляжного сезону
 

Не забудьте покласти у валізу спеціальні засоби, що захищають від сонячних променів. Для перших днів потрібні блокуючі креми із захистом від випромінювання типу А і В з високим вмістом сонцезахисних компонентів. Потрібний чинник SPF не менше 25 − 30 одиниць, а для білошкірих і дітей - 50.

До кінця відпустки можна користуватися засобами з меншим показником.

Змащувати такими кремами треба усе тіло, але особливу увагу приділяти чутливим місцям - носу, грудям, плечам. Вони обгорають найшвидше.

Як швидко загоріти на морі без проблем?

Отримати миттєвий загар навіть в найкомфортніших умовах не вийде. Тривале перебування на сонці може привести до опіків і сонячного удару. Для рівного і красивого загару знадобиться приблизно два тижні відпочинку на морському узбережжі.

Засмагайте уранці і увечері. З 11 до 16 годин сонце занадто активно і здатне сильно обпалити шкіру. Кожен сеанс повинен складати не більше години, але в перші дні не варто смажитися на сонці більше двадцяти хвилин.

Як засмагати на морі і отримати ідеальний шоколадний відтінок? Лягати треба так, щоб сонячні промені гріли вам ступні. Це допоможе отримати рівний відтінок.
 
Не використайте на пляжі жирну косметику або туалетну воду

Що ще треба врахувати:
  • Якщо ви любите водні розваги, обов'язково надівайте головний убір і прикривайте плечі.

  • Виходячи на берег після купання, промокніть краплі води рушником. Солоні бризки можуть викликати опіки або гіперпігментацію. Від крапельок води залишаться темні плями.

  • Акуратніше з сонячними окулярами. Носити їх, звичайно, треба. Але засмагати краще без них із закритими очима, щоб не отримати світлу "маску".
Під час відпочинку використовуйте зволожуючий крем з алое, кокосовою олією, іншими натуральними компонентами. Пийте більше рідини: сонце і море забирають багато вологи, що призводить до появи зморшок.

Літнє сонечко оманливе - гріє м'яко, але обпалює сильно.


Як швидко загоріти на морі без проблем?
 

Протипоказання до засмаги

Перш ніж вирішите засмагати на сонці, переконаєтеся, що перебування під яскравими променями не зашкодить вашому здоров'ю.

Протипоказання для засмаги:
  • Людям кельтського фототипу - блондинам і рудоволосим зі світлою шкірою. Шкірний покрив у таких людей виробляє мало меланіну (пігмент, що відповідає за загар). Головне завдання меланіну - захищати глибокі шари шкіри від шкідливої дії ультрафіолету. Його мала кількість провокує розвиток меланоми (раку шкіри).

  • Дітям до 5 років і дорослим старше 60 років, вагітним і годуючим жінкам. Не варто зовсім виключати сонце. Досить обмежити перебування під прямими сонячними променями для зниження ризиків теплового і сонячного удару. Вагітним засмагати не можна на ранніх і пізніх термінах, оскільки підвищення температури тіла може спровокувати викидня або передчасні пологи.

  • Людям з індивідуальними протипоказаннями з медичних причин. До таких відносяться злоякісні і доброякісні пухлини, жіночі захворювання (міоми, ерозії), туберкульоз в гострій формі, гіпертонія, захворювання шкіри (псориази, дерматити), порушення в роботі щитовидної залози, цукровий діабет, інфекційні (мононуклеоз, вітряна віспа, гепатит), психоневрологічні захворювання, підвищена температура.
Ігноруючи вищеперелічені діагнози, ви ризикуєте посилити стан здоров'я.

При туберкульозі в активній фазі зростає ризик поширення інфекції.

Після перенесеного мононуклеозу краще утриматися від ультрафіолетових променів впродовж 8 місяців.

Після вітрянки виникають пігментні плями.
 
Протипоказання до засмаги
 

Як не обгоріти на сонці

  • Перед першим виходом на сонці підготуйте шкіру до ультрафіолету, відвідавши кілька разів солярій.
  • Контролюйте час перебування на відкритому сонці. Цей період обмежте 6-10 хвилинами. Почастіше міняйте положення. Не знаходьтеся на відкритому сонці більше години.
  • Захистіть очі і волосся від ультрафіолету за допомогою окулярів і головного убору.
  • Не користуйтеся на пляжі дезодорантами і парфюмом. Речовини в них викликають фотодерматоз і підвищують чутливість шкіри до сонця.
  • Пийте більше води! Під час загару людина втрачає багато вологи.
  • Витирайтеся рушником після купання. Крапельки води фокусують сонячні промені і можуть стати причиною опіку.
  • Користуйтеся сонцезахисними кремами і лосьйонами.
Дотримуючись цих правил, ви отримаєте золотистий і рівний загар, зберігши хороше самопочуття.

Захист обличчя до і після засмаги

Приділіть особливу увагу особі до і після засмаги. Нанесіть перед виходом захисний крем, а по поверненню змийте його і нанесіть шар зволожуючого молочка або лосьйону. Не захоплюйтеся загаром шкіри на обличчі. У цьому місці вона більше схильна до опіків.

Як вибрати засіб від засмаги


Як вибрати засіб від засмаги


Засоби від засмаги мають маркіровку SPF- чинника. Він маркірується пунктами від 2 до 50. Цифра показує міру захисту від ультрафіолету - чим вище, тим краще захист.

В середньому людина з білою шкірою може знаходитися на сонці без отримання опіку 15 хвилин, а індекс SPF- чинника показує, в скільки разів довше можна знаходитися на відкритому сонці без почервоніння шкіри. Наприклад, нанісши засіб з SPF10 ви зможете насолодитися сонцем в 10 разів більше.

Для захисту від сонця людей кельтського типу знадобляться засоби з SPF50, нордичного - SPF від 35 до 50, темно-європейського - SPF від 25 до 35, середземноморського - SPF від 15 до 25, індонезійського і афроамериканського типи можуть взагалі обходиться без них.

Усі люди засмагають по-різному. Комусь вистачає 5 хвилин, а комусь і 1,5-годинне перебування на сонці не завдасть збитку. Отримати рівний загар можна наслідуючи рекомендації за типом шкіри. Всього існує 6 основних фототипів:

Кельтський тип. Це люди зі світлим або рудим волоссям. У них бліда шкіра, багата веснянками і родимками, світлі очі. Їм засмагати під прямими сонячними променями не можна. 5 хвилин і замість загару з'являється червона шкіра з пухирями. Якщо відносите себе до цього типу залишайтеся засмагати в тіні. Використайте засоби від сонця з високим рівнем захисту.

Нордичний тип. Це люди зі світлою шкірою, родимок мало, веснянки бувають зрідка, очі світлі або карі, волосся русяве або каштанове. Легко обгорають на сонці, але з часом шкіра придбаває золотистий відтінок. Засмагати зі світлою шкірою треба обережно. У перші дні використайте засоби з високою мірою захисту від ультрафіолету. З ними шкіра звикне і придбає рівний загар. Обмежте перебування на сонці 10-15 хвилинами.

Темно-європейський тип. Люди зі світлою шкірою, карими або світлими очима, каштановим або темним волоссям. Легко засмагають, але можуть обгоріти. На активному сонці не затримуйтеся більше за півгодини.

Середземноморський тип. Люди з оливковою шкірою, темними очима і темним волоссям. Загар у таких лягає рівно і красиво, вони не обгорають. Можуть знаходитися на сонці до 2-х годин.

Індонезійський тип. Темно-коричнева шкіра, темне волосся і очі. Немає обмеження перебування під сонцем.

Афроамериканський тип. Люди з темною шкірою, волоссям і очима. У представників негроїдної раси шкіра глибоко пігментована і не потребує додаткового захисту.

У кожного з нас живе жаднюга. Саме вона, сидячи в глибині душі в обнімку з жабонькою, шепоче нам кожне літо, що розкішний шоколадний загар можна не купувати в солярії. Варто лише вийти на вулицю в червні, розкинути руки до неба, і голосом Дюймовочки вимовити: "Здрастуй, Ластівка, здрастуй, Сонечко"! І ось воно - диво.

Золотистий, бархатистий, ідеально рівний загар всього за пару годин покриє наші бліді, синюваті тіла, і справа залишиться за малою: чекати прекрасного принца. Причому зовсім недовго - він же принц, а не дурень, щоб упускати таку красу.

Може, звичайно, все йде не так. Може, інші якісь міркування кожне літо з маніакальною завзятістю штовхають нас на пляж під полуденне сонце. Коротка відпустка, і для морського курорту у нас зазвичай виділений всього тиждень, рідко - два.

Тому ми просто зобов'язані вижати максимум з мінімуму і забрати у сонця те, що нам належить по праву : тепло, відро вітаміну D і розкішний загар.

А знаєте, що? Це реально можливо! Тут, головне, підійти до питання організовано і відповідальне, інакше, як показує досвід, замість принца на білому коні до вас прискакають три вершники апокаліпсису: опік, температура, озноб.

Тому, читайте і запам'ятовуйте, як максимально швидко і, головне, правильно засмагти.

Спершу слід чесно признатися, що наша інструкція допоможе, на жаль, не кожній дівчині.

Якщо вам повезло народитися натуральною блондинкою або рудій з блакитними очима і молочною білою шкірою (тобто з так званим першим типом), можете закривати цю статтю - тут для вас не буде корисної інформації.

Вам просто не можна засмагати. За визначенням. Не гнівіть бога, ви і такі прекрасні, куди вам ще загар!

Якщо ви потрапите на пляж без захисного крему SPF 40, покаранням за цей гріх стане опік шкіри, пухирі і набряки. Воно вам потрібно?

Якщо ви - представниця четвертого типу - тобто від народження смуглява, чорноволоса і кароока, то також можете зайнятися чимось кориснішим, ніж читання цих рекомендацій. До величезної нашої заздрості, сонце вам абсолютно не небезпечне.

Ваші засоби захисту - зволожуючі спреї і олії з рівнем захисту SPF 2-10. Швидше для надання певного відтінку і без того чудовому кольору шкіри.

А ось якщо ви - представник 2-3 типи (з кольором волосся від світло-русявого до червоно-коричневого), швидко діставайте олівець, записуйте інструкцію. Часу у нас в обріз, вересень на носі.

Режим відвідування пляжу

1. Не кваптеся

Дуже важливий момент: не використайте ніяких зовнішніх підсилювачів засмаги в перший день або навіть два на пляжі. Дайте шкірі освоїтися з новим температурним режимом і ультрафіолетовою дією.

Вона повинна сама налаштуватися на вироблення меланіну (тієї самої речовини, завдяки якій ми темніємо). Поспішіть - дерматолога насмішите. Пам'ятайте, так? - опік, температура, озноб.

2. Стежте за годинником

Важливий момент номер два: як би не хотілося прискорити процеси перетворення себе в Наомі Кемпбел, але як тільки на годиннику пробило 11 ранку (а ще краще десять, тому що сонце на півдні агресивніше з кожним роком) - начепили кришталеві шльопанці, сіли в гарбуз - і марш з балу додому. Повернетеся на пляж годинничків в п'ять. У вас буде ще мінімум три години, щоб дістати заповітне.

Засоби, прискорюючі засмагу

А тепер давайте перерахуємо засоби, які прискорять засмагу.

1. Автозасмага

Ми не можемо його не згадати. Якщо на морі не вдається вибратися, то допоможуть спреї і креми для автозасмаги. Краще, звичайно, звернутися до фахівців в центр засмаги, але можна використати також засоби для домашнього фарбування.

Крім того, автозасмага допоможе почувати себе на пляжі комфортніше, якщо ви соромитеся своєї білизни. Поступово він змиється, а природний, навпаки, з'явиться. При вибиранні засобу звернете увагу на склад. Добре, якщо в нім буде присутнім вітамін Е.

2. Креми і лосьйони

При купівлі засобу для засмаги уважно читайте етикетку. Це не має бути крем для засмаги в солярії. На пляжі такий крем не стане вам захисником, і ви можете сильно обгоріти.

Чим відрізняються засоби для прискорення засмаги? Тим, що до їх складу входять компоненти, що допомагають шкірі посилити вироблення меланіну. Вам слід підбирати рівень захисту SPF (Sun Proteсtion Factor) з індексом від 2 до 20, залежно від фототипу вашої шкіри і міри засмаги.

Ви повинні розуміти, що з одним флакончиком на усю відпустку доброго результату не отримати. Тому поступово знижуйте індекс SPF. Але тільки поступово. Перший раз ви наносите засіб ще удома, до виходу на пляж.

Крем не можна наносити жирним шаром. Цим ви посилите нагрів шкіри. Втираємо масажними рухами до повного вбирання. Повторюйте процедуру разів в півгодини.

3. Вітаміни

Якщо ви заздалегідь плануєте свою відпустку, варто почати приймати препарати, що посилюють вироблення меланіну. Почніть приймати селен, лікопін, вітаміни групи В, особливо В10, а також вітамінні комплекси з вмістом вітамінів А, В, З, Е не пізніше, ніж за два тижні до поїздки.

4. Натуральна олія

Отримати рівну прекрасну засмагу допоможе використання натуральної олії. Краще всього підійде олія дикої моркви і соняшникова олія холодного віджимання. Крім того, існують готові комбіновані варіанти косметичних олій, куди входять олії кокоса, авокадо, пшениці і вітаміни.

Правда, використовувати олію на пісочному пляжі буде не дуже зручно. Як ви розумієте, шкіра, покрита олією, стане жирною, і піщинки сильно прилипатимуть. Не забувайте повторно наносити його після водних процедур.

Існують і синтетичні олії, але будьте з ними обережні - вони можуть викликати алергічну реакцію. Перед нанесенням протестуйте на невеликій ділянці шкіри, наприклад, на зап'ястку.

5. Дієта

Чи існує дієта для загару? Наша відповідь - так. Споживаючи продукти, що містять бета-каротин, можна посилити загар. Їжте більше червоних і помаранчевих фруктів і овочів, і меланін почне вироблятися активніше.

Гарбуз, кавун, груша, морква і абрикоси - ваші кращі друзі у відпустці.

Також заведіть звичку пити натуральні соки на пляжі. Звичайно, келих холодного пива з бульбашками здорово освіжає в жару, але ми з вами не просто так лежимо, у нас з вами важлива місія - засмагти.

Крім того, балуйте себе у відпустці блюдами з печінки, червоної риби, тунця, авокадо і мігдаля. У них міститься амінокислота Тирозин, яка допоможе нам з виробленням меланіну.

6. Креми з тінгл ефектом

Це креми, які посилюють кровообіг шкіри, внаслідок чого кров швидше забезпечується киснем і засмага краще лягає.

В основному їх використовують в солярії, але для наших цілей вони теж підійдуть. Цим кремом ми закріплюємо інтенсивність засмаги.

Ніколи не наносьте його на незагорілу шкіру і ніколи не використайте на обличчі. Крім того, заздалегідь протестуйте його на зап'ястку. Тому що вірогідність алергії також висока.

7. Закріплення засмаги

Ну і останнє за списком, але не за значенням.

Пам'ятайте, що шоколадна засмага - це не найкорисніша річ, яка може статися з вашою шкірою. Якщо краса все ж вимагає жертв, намагаємося їх звести до розумного мінімуму.

Постійно зволожуйте шкіру. Після пляжу приймайте душ, змивайте з шкіри сіль. А потім відразу наносите засоби після загару. Гель, крем, молочко - не має значення, але на упаковці повинно бути вказано що цей засіб саме ПІСЛЯ засмаги.

Головне, щоб шкіра була зволожена і регулярно отримувала корисні вітаміни і олії.

Тоді наш сяючий, ніжний, оксамитовий, молочно-шоколадний колір викличе бурю захоплення в очах нашого принца, і океан заздрості в очах наших блідолицих подруг. Чого ми з вами і домагалися.

Пропозиції від онлайн-бутіка:

Загоріле тіло вже давно вважається привабливим і красивим, тому люди перед відпусткою цікавляться ті, як швидко загоріти на сонці і, зрозуміло безпечно. Для отримання рівного і ефектної засмаги під відкритим пекучим світилом, необхідно правильним чином підготувати своє тіло до прийняття сонячних ванн. І щоб добитися найкращого результату, треба вдатися в деяким хитрощам.

Попередня підготовка до пляжного сезону

Шкіра людини настільки по-різному сприйнятлива до сонця, що один може отримати хорошу засмагу вже за декілька діб, іншому доведеться провести під сонцем не менше двох тижнів, тобто повноцінний відпочинок. Але реалії такі, що далеко не завжди ми можемо розраховувати на довге проведення часу на пляжі, тому слід методично готуватися до нього. Крім того, досить трудомістко швидко засмагти білою шкірою.

Коли ви прибуваєте на місце відпочинку, то усім відомим головні правила хорошої засмаги:
  • Знаходитися ближче до води, оскільки відбувається відображення і тіло швидше загорить;
  • Перебувати частіше в русі, ніж у спокої, таким чином загар активніше "пристає" до шкірного покриву.
Спершу можна стурбуватися придбанням в аптечних мережах вітамінів, призначених для шкіри і почати їх застосування. Треба пам'ятати, що знаходження на сонці призводить до втрати вологи, в шкірі збираються вільні радикали, які сприяють старінню і виникненню нових зморшок. Для зниження шкоди від сонця до мінімуму, варто пропити комплекси вітамінів.

Як швидко засмагти на сонці народні засоби і натуральні продукти. Вітаміни вирощені природним чином також не варто обходити стороною. Особливо корисним виявиться сік моркви, бета-каротин, що містить, які допомагає виробляти меланін, що є пігментом засмаги. Дуже добре разом з провітаміном А засвоюються деякі жири. Пити морквяний сік можна спільно з малою кількістю сметани або можна узяти рослинну олію.

Бета-каротин крім того міститься ще і в:
  • Кавунах;
  • Абрикосах;
  • Персиках;
  • Динях;
  • Гарбузах.
Амінокислота - Тирозин у виробленні меланіну також грає далеко не останню роль. Вона входить в продукти тваринного походження : м'ясі і рибі, крім того, в авокадо, квасолі, мигдалі. Це допоможе якщо вас цікавить як швидко біла до шоколадного відтінку.

До попередньої підготовки до засмаги також відноситься використання скрабов для тіла і особи. Враховуючи постійне відмирання клітин шкіри, без обробки, загар може лягти нерівно і нестійко. Якщо ж ви регулярно застосовуватимете скраб, шкірний покрив помолодшає, і засмага вийде красивою і рівномірним. Після скрабування настійно рекомендується використання кремів або лосьйонів зволожуючої властивості.

Якщо ви можете перед пляжною відпусткою навідатися в солярій кілька разів - скористайтеся цим. Починати треба з 1-2-х хвилин, доводячи до 5 - не зловживати. В цьому випадку ваш шкірний покрив стане вже підготовленим до тривалішого знаходження на сонці і збільшує шанси для тих, хто запитує як швидко засмагти при білій шкірі і шукає способи реалізувати задумане.

Правила швидкого загару на сонці

Приїхавши на відпочинок не можна знаходитися під сонце тривалий час, якщо ви в перший день піддасте шкіру стресу, вона просто згорить і подальшою перебування на пригріві стане ще більше травматичним для шкіри.

Тому дотримуйтеся деяких правил, якщо ставите питання як швидко засмагти:
  • Перші дні на пригріві можна знаходитися не більше 20 хвилин;
  • З кожним днем сеанс загару можна збільшувати на 5-10 хвилин враховуючи тип шкіри;
  • Пам'ятайте, між 12 і 16 годинами засмагатине можна - цей найактивніший сонячний час, в який можна сильно обгоріти;
  • Застосування сонцезахисним кремів - обов'язково - чим світліше відтінок шкіри, тим сильнішою має бути міра захисту;
  • Не нехтуйте сонцезахисними окулярами, сонце сушить і ушкоджує сітківку ока.
Натуральні косметичні засоби також сприяють придбанню швидкої засмаги Живлячи і зволожуючи шкіру, вони збільшують вироблення меланіну, що захищає шкіру. Як швидко загоріти якщо шкіра біла запитають представники блідого відтінку шкіри - треба купувати олії з УФ-фильтрами; засоби без сонцезахисних фільтрів можуть дозволити собі тільки смугляві люди.

Щоб з користю і мінімальними витратами придбати красивий відтінок шкіри, можна вибрати відповідний народний засіб для засмаги. Він не містить хімічних барвників, консервантів і інших небезпечних компонентів, а результат порадує навіть скептика.

Народний засіб для засмаги - красива шкіра без зайвих витрат

Народні засоби для швидкого загару на сонці

Щоб отримати бронзовий відтінок шкіри під літнім сонцем, а не в капсулі солярію, можна скористатися доступними, а головне, натуральними засобами, які ще і доглядають за шкірою. Краще - ця олія.

Можна скористатися будь-якою рослинною олією, наприклад, оливковою, яке багате вітаміном Е і піклується про шкіру. Косметологи ж помітили, що кращий ефект виходить від мигдалевого або персикового екстракту.

Олія рівно покриває шкіру, роблять її сприйнятливішою до відображення сонячного світла, що в рази збільшує ефективність прилипання засмаги. Крім того, олія захищає епідерміс від опіків, живить і зволожує його. Для посилення доглядаючих властивостей в ємність можна додати будь-яку ефірну олію.

Наносити засіб необхідно перед виходом на пляж і робити це рівномірно, злегка втираючи олію в тіло

Щоб шкіра придбала помітний шоколадний відтінок, є спеціальні народні засоби для швидкого загару на сонці. Це поєднання вживання напоїв з оліями.

Вироблення меланіну стимулюють соки моркви і персика, міцний відвар звіробою або звичайного чорного чаю. Випивати такі напої необхідно за півгодини до виходу на сонці.

Народні засоби для посилення загару

Щоб отримати південний колір шкіри, використовують народні засоби для посилення засмаги. Це спеціальні маски, використовувані перед інсоляцією, які додатково забарвлюють шкіру і надають їй загорілому вигляду.

На першому місці за популярністю і ефективністю знаходиться морквяна маска. Кератин, що міститься в моркві, здатний надавати шкірі жовтуватий колір, який стає золотисто-коричневим під час сонячних ванн.

Можна просто протирати шкіру морквяним соком або на 15 хвилин нанести кашку з морквяного пюре з будь-якою рослинною олією.

Щоб засмага краще прилипала, народні засоби використовують наступні:
  • кавовий скраб, який очищає епідерміс від відмерлих часток, робить шкіру сприйнятливішою до ультрафіолету;
  • суміш пива з маслиновою олією в рівних пропорціях;
  • ванна з міцною чайною заваркою.
Непоганий ефект дає ванна з марганцівкою. Для її приготування у воду додають трохи кристалів перманганату калію, щоб розчин вийшов ясно-рожевим. Лежати в такій ванні можна 25 − 30 хвилин.

Щоб не зашкодити шкірі і красиво засмагти, поєднують відразу декілька народних засобів. Перед виходом на вулицю слід очищати тіло скрабами, пілінгами або відвідувати сауну. Далі впродовж дня вживати морквяний, томатний або абрикосовий сік, змащувати тіло спеціальними засобами і закріплювати загар чайної ванною або такою, що містить розчин перманганату калію.


Схожі матеріали:

👁 2852
Категорія: Розваги та відпочинок
Теги: Засмага, пілінг, Море, Пляж



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Як побудувати та не зруйнувати стосунки

/_pu/70/52442605.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg