Курорт Трускавець - один з кращих місць на Україні, де можна не тільки оздоровитися, а й чудово відпочити

Крім екологічної чистоти, м'якого клімату передгір'я Карпат, основним багатством Трускавця в прямому і переносному сенсі є його мінеральні води. «Нафтуся» користується дійсно всесвітньою популярністю, проте її неможливо розливати в пляшки

Трускавець — це, безумовно, головна і найзнаменитіша бальнеологічна оздоровниця України. В першу чергу курорт славиться своєю мінеральною водою «Нафтуся», але є тут джерела та інших цілющих вод, а місцеві санаторії пропонують воістину унікальні лікувальні курси, в яких використовуються далеко не тільки бальнеологічні методики. Найважливішим терапевтичним фактором виступають також найчистіше повітря, екологічна чистота і мальовничі пейзажі Прикарпаття, м'який клімат курорту.

Перша водолікарня в Трускавці відкрилась ще в 1827 році! Уже в 30-ті роки минулого століття тут функціонувало 8 санаторіїв і пансіонатів, а щорічне число відпочиваючих досягало 15 тисяч. В даний час Трускавець приймає до 200 тисяч відпочиваючих щороку, у 2021 році місто має у своєму розпорядженні десятки здравниць і готелів різного рівня і масштабу, включаючи п'ятизіркові курортні комплекси з аквапарками та СПА-центрами. Все необхідне для відпочинку і лікування на головному бальнеологічному курорті України сьогодні забезпечується і громадянам нашої країни, і гостям з країн близького і далекого зарубіжжя, людям будь-якого віку, включаючи самих маленьких дітей.

Лікування в Трускавці — протягом вже не тільки багатьох десятків, але навіть сотень років повний синонім фрази «помітне зміцнення здоров'я або повне лікування від недуги». У 2019 році сезон був відсвяткований 190-річним ювілеєм з моменту відкриття на курорті першої водолікарні! Сьогодні тут вас готові прийняти кілька десятків не тільки великих і найбільших санаторіїв, але є також чимале число невеликих пансіонатів і готелів, таких як міні-готель «Дворик Лева» https://dvoryk-leva.com.ua/uk/hotel. Цей готель, підійде в першу чергу тим, хто не бажає жити у великих переповнених санаторіях. Готель знаходиться в центрі Трускавця, має комфортні та затишні номери з Wi-Fi, з прийнятними цінами, на території розміщений ресторан, піцерія.


міні-готель «Дворик Лева»
 

Крім екологічної чистоти, м'якого клімату передгір'я Карпат, основним багатством Трускавця в прямому і переносному сенсі є його мінеральні води. «Нафтуся» користується дійсно всесвітньою популярністю, проте її неможливо розливати в пляшки та транспортувати без втрати цілющих властивостей. Саме тому для лікування «Нафтусею» обов'язково слід відправитися в Трускавець, який також славиться й іншими своїми водами - «Софією», «Марією», «Юзей», «Броніславою», «Барбарою», «Анною», «Катериною», а всього джерел на курорті більше 2-ух десятків!

Курорт Трускавець є одним з кращих місць на Україні, де можна не тільки оздоровитися і вирішити безліч проблем зі здоров'ям, а й чудово відпочити.

Санаторії в Трускавці спеціалізується на санаторному лікуванні захворювань нирок, печінки, хвороб сечових і жовчовивідних шляхів, порушень обміну речовин, органів дихання і ЛОР-органів, опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, шкірні захворювання, нервової системи.


Схожі матеріали:

Категорія: Розваги та відпочинок
Переглядів: 213 | Теги: міні-готель «Дворик Лева», готель, Курорт Трускавець

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


П'ять видів оргазму які здатна відчу...

/_pu/60/16780701.jpg

Массаж для увеличения груди

/_pu/55/94994445.jpg

Опора амортизатора, на что смотреть при ...

/_pu/57/54221042.jpg

Незвичайний спосіб вживання часнику, - в...

/_pu/56/24960401.jpg

Пираканта: дикая красота в природе

/_pu/59/92928051.jpg

4 причини, за якими чоловік зникає після...

/_pu/58/00200902.jpg

Какую пользу приносит йога нашему органи...

/_pu/58/38242989.jpg

Масаж допомагає зробити шкіру гладкою і ...

/_pu/55/34869466.jpg

Холод служит красоте: нюансы и полезные ...

/_pu/59/11598415.jpg

Выращиваем плетистые розы в саду

/_pu/60/49509890.jpg

Как правильно стирать ковер

/_pu/57/54228217.jpg

Чи можна пити простояне відкритим вино?

/_pu/58/42558550.jpg