З початком вагітності організм жінки починає перебудовуватися до годування дитини грудьми. З ростом живота збільшуються в молочні залози, груди стають важче. Їх неможливо утримати без підтримки бюстгальтера.
Знову ж не кожна модель ліфчика підійде для годування. Адже знімати повністю одяг, щоб докласти малюка до груди не скрізь зручно і не практично. Потрібно купувати такий бюстгальтер який не заважає діям рук, щоб легко звільняти тіло, зсунувши чашечки вниз. Крім того, занадто вузька модель Також не підійде, адже чашечки Повинні підтримувати груди, не давлячи розтягуватися шкірі.
Як підібрати модель бюстгальтера для годуючої жінки
Приміряючи в магазині бюстгальтер, потрібно спробувати скинути з груди чашечку однією рукою, прямо під блузкою. Якщо дії нічого не заважає, значить, річ хороша, можна брати. Ще краще, коли так само непомітно можна поправити ліф однією рукою, хоча після тренування з такою процедурою справляються всі мами.
Вибираючи бюстгальтер для вагітних і для годуючих мам необхідно враховувати такі особливості:
- Занадто вузький ліфчик незручно носити, особливо коли груди більше чашечки. Таке відбувається в період лактації, тому заздалегідь важко вгадати з майбутнім розміром.
- Купуючи нижню білизну, слід вибирати таке, що підтримує груди знизу, не давайте останньої відвиснути від тяжкості.
- Якщо в моделі є кісточки їх краще вилучити, щоб тканина НЕ давила м'язи, перекриваючи надходження молока.
- Широкі бретелі знімуть тиск з плечей, лямки не повинні бути різати шкіру, створюючи незручності.
- Чашечки також краще вибирати з еластичних матеріалів, вони не повинні перекривати кров'яні судини і натирати вологі соски, розвиваючи інфекцію.
- Матеріал ліфчика повинен бути з натурального матеріалу або змішаної тканини з еластичною добавкою. У будь-якому випадку - це повинна бути неплотная тканину, яка дає дихати тілу. У літню пору, коли відсутній ризик застудить груди, можна носити ліфчики з сіточкою, непомітні під блузками.
- Жінкам з великими від природи грудьми слід купувати ліфчики з додатковими бретельками або якщо з двома, то дуже широкими. Тому що додаткового навантаження не уникнути.
- Так само саме з додатковими гачками на застібки, так як обсяг грудної клітини зміниться, напевно доведеться щось міняти - перешив гачки ближче до краю або додавати еластичну вставку.
Взагалі, в жінки яка годує грудьми повинно бути в наявності, як мінімум три бюстгальтера - на вихід, в пранні і форс-мажорні події. Хоча, якщо дозволяють кошти оновлять гардероб можна через день або по настрою. |