Як легко схуднути в ногах


Як легко схуднути в ногах

Як легко схуднути в ногахСхуднути в ногах набагато складніше, ніж отримати струнку талію.

Проте, якщо докласти певних зусиль, можна досягти чудових результатів. Найважливіше для усунення зайвого жиру в будь-якій частині тіла – це правильне харчування і регулярні фізичні навантаження.

1. Для роботи м'язів організм черпає енергію з 3 джерел - цукор в крові, глікоген у м'язах і печінці та жир в жирових клітинах.

Жир організм починає розщеплювати після приблизно 20 - 30 хвилин тренування, до цього він використовує цукор і глікоген. Таким чином, основне правило тренування для схуднення ніг - заняття повинно бути тривалістю не менше 30 хвилин при активному диханні й серцебитті.

2. Будьте уважні до свого щоденного харчування. Ні в якому разі не дотримуйтеся жорстких дієт - від цього страждатиме як ваше здоров'я, так і сповільниться швидкість скидання ваги. Виключіть зі свого раціону калорійні продукти харчування.

3. У тиждень найкраще проводити 2 - 4 тренування, тривалістю близько 30 хвилин.

4. Видимий результат буде приблизно через 1 місяць регулярних занять. Схуднути в ногах швидко реально, але не розраховуйте на схуднення стегон і литок після першого ж тренування.

5. Слідкуйте за тим, щоб м'язи встигали відпочивати між тренуваннями, в них не повинна накопичуватися втома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как бороться с обвислостью щек

Декілька технік виконання вправ для схуднення ніг:

1. Початкове положення: лежачи на спині, руки витягнуті уздовж тулуба, ноги разом. Підніміть злегка зігнуту ліву ногу вгору, носок потягніть на себе, після чого поверніться у вихідне положення. Проробіть те ж саме правою ногою і знову поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 20 - 30 разів для кожної ноги. Темп виконання вправи повільний.

2. Початкове положення: лежачи на спині, руки витягнуті уздовж тулуба, ноги разом. Праву ногу зігніть в коліні і підніміть до тулуба якомога вище, потім випрямити ногу вертикально вгору, і поверніться у вихідне положення. Виконайте те ж саме лівою ногою. Повторіть вправу 10 - 15 разів кожною ногою.

3. Початкове положення: лежачи на животі, упершись в підлогу зігнутими в ліктях руками, ноги разом. Підніміть тіло, спираючись на лікоть правої руки, ліву руку витягніть вперед, одночасно піднімаючи ліву ногу і відводячи її вліво. Поверніться у вихідне положення і повторіть те ж саме правою ногою. Зробіть 10 - 15 разів для кожної ноги.

4. Початкове положення: стоячи біля опори, можна використовувати спинку стільця, ноги разом. Тримаючись рукою за опору, повільно підніміть під прямим кутом ліву ногу, після чого поверніться у вихідне положення. Те ж саме виконайте правою ногою. Повторіть 10 - 20 разів кожною ногою.

5. Початкове положення: стоячи біля опори, можна використовувати спинку стільця, руки опущені уздовж тулуба, ноги разом. Тримаючись за опору, підніміть праву ногу і присядьте на лівій. Поверніться у вихідне положення і виконайте те ж саме лівою ногою. Повторіть вправи 10 - 15 разів для кожної ноги.

6. Початкове положення: стоячи, руки підняті вгору, ноги розставлені на ширину плечей. Зігніть трохи ліву ногу, нахиліться вліво і вперед, намагаючись дотягнутися руками до стопи лівої ноги, після чого поверніться у вихідне положення. Те ж саме виконайте правою ногою. Повторіть 15 - 20 разів для кожної ноги.

7. Початкове положення: стоячи, зігнуті в ліктях руки заведені за голову і зчеплені в замок на потилиці, ноги розставлені на ширину плечей. Сядьте навпочіпки, переносячи вагу тіла на ліву ногу, після чого поверніться у вихідне положення. Повторіть те ж саме в праву сторону. Виконати 10 - 15 разів для кожної ноги.

8. Початкове положення: стоячи, руки на поясі. Присядьте, потім випрямтеся, знову присядьте, і ще раз випрямтеся, підніміть руки над головою і потягніться, присядьте, випрямтеся і підстрибніть, потім поверніться у вихідне положення. Виконати 5 - 10 разів.

Джерело: http://nashamama.com/


Схожі матеріали:

Категорія: Схуднення
Переглядів: 719 | Теги: ноги, дієта, дієта для мами, стегна, худнення, зайва вага, дієти
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Питання трихологу: причини випадіння вол...

/_pu/50/29836915.jpg

Як зміцнити імунну систему вітаміном D п...

/_pu/51/69490852.jpg

Как выбрать саженцы груши

/_pu/48/57987538.jpg

Помилки у виборі одягу, які псують зовні...

/_pu/53/68255021.jpg

Причини неприємного запаху в пупку

/_pu/52/82844715.jpg

Сицилия является самим лучшим туром на м...

/_pu/48/41134353.jpg

Как банные процедуры влияют на наш орган...

/_pu/48/05717419.jpg

Кращі трав'яні чаї для сяючої шкіри

/_pu/53/24464746.jpg

Як відрізнити жінку в розлученні?

/_pu/47/31871007.jpg

Для красивої шкіри кращі овочі

/_pu/50/39777433.jpg

Как подготовить пол для установки керамо...

/_pu/48/19731878.jpg

Онколог застеріг від прийому вітамінів п...

/_pu/50/35836068.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020