Хочете прибрати жир з живота? Декілька речей, яких ви не повинні більше робити

Коли тіло довго знаходиться в сидячому положенні, його м'язи втрачають належне навантаження, - це сприяє їх послабленню, знижує об'єм м'язової маси

Людям, які хочуть прибрати жир з живота, треба перестати робити багато звичних речей, говорить американські дієтолог, доктор медичних наук Нік Джорджевич. Серед них - занадто пізні вечері, вживання алкоголю, штучних підсолоджувачів і інші.

Як повідомляє Grebenka.com, прибравши надлишки жиру з живота, ми не лише покращуємо свій вид естетично, але і знижуємо ризик виникнення в майбутньому серйозних захворювань. Жир, сконцентрований в черевній порожнині, відрізняється від скупчень на сідницях, стегнах, - його надлишок на животі тісно пов'язаний з розвитком резистентності до інсуліну і асоційованими порушеннями (діабет, ожиріння), а також серцево-судинними патологіями, деякими видами раку.


Декілька речей, яких ви не повинні більше робити


Тим, хто хоче прибрати жир на животі, дієтолог Нік Джорджевич радить перестати робити деякі речі.

Їсти пізно увечері, вночі. Експерт рекомендує вживати більше калорій на початку дня, а не увечері, коли організм позбавлений часу, щоб спалювати їх, і в результаті його рівень цукру стає підвищеним.
 
"Якщо дійсно треба поїсти перед сном, візьміть невелику порцію їжі з високим вмістом білку і низьким вмістом цукру, - наприклад, трохи сиру", - порадив він.

Сидіти весь день. Коли тіло довго знаходиться в сидячому положенні, його м'язи втрачають належне навантаження, - це сприяє їх послабленню, знижує об'єм м'язової маси. Чим гірше розвинені м'язи, тим більше підшкірного жиру. Треба використати будь-яку можливість, щоб рухатися.

Мало спати. Кількість сну впливає на рівень стресу, регуляцію гормонів, метаболічні ритми. Щоб прибрати надмірний жир з живота, треба спати по 7-8 годин на добу: так організм краще контролює гормони, не дає рости апетиту наступного дня.

Є продукти з доданим цукром. Не робіть цього, якщо хочете позбавитися від товстого живота.
 
"Доданий цукор певним чином впливає на печінку, яка починає перетворювати його на жир. Особливо підступні продукти з доданою фруктозою: дослідження показали, що їх споживання збільшує вміст жиру в печінці і на животі", - помітив дієтолог.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найнебезпечніші дієти у світі

Часто випивати. Алкоголь має здатність стимулювати секрецію інсуліну, з чим пов'язано збільшення жиру на животі, у тому числі вісцелярного жиру, що обліплює внутрішні органи.

Використовувати цукрозамінювачі. Штучні підсолоджувачі можуть порушувати мікробіом кишечника і негативно впливати на гормональний баланс, викликаючи підвищену секрецію інсуліну і разом з цим - накопичення жиру в ділянці живота.


Схожі матеріали:

Категорія: Схуднення
Переглядів: 114 | Теги: жир на животі, живіт, жир, струнка фігура
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Нові правила реєстрації місця проживання...

/_pu/49/72840267.jpg
На чому не слід економити під час карант...

/_pu/50/67209711.jpg
Гепатолог: ради для боротьби з ожирінням...

/_pu/50/71372387.jpg
Навіщо потрібний цинк в умовах пандемії?

/_pu/51/58777600.jpg
Отдых в санаториях Беларуссии - как инте...

/_pu/48/62268696.jpg
Фітнес на льоду - худнемо із задоволення...

/_pu/47/89989119.jpg
Дієтолог розповів про небезпеку бігу для...

/_pu/49/14166180.jpg
Дівчинка або хлопчик? Що впливає на стат...

/_pu/50/48357111.jpg
Всё про кухонную раковину

/_pu/47/11213638.jpg
Как увеличить прочность пола из бетона?

/_pu/48/49071597.jpg
Найнебезпечніші дієти у світі

/_pu/48/57892157.jpg
Гипертония и сердечно-сосудистые заболев...

/_pu/48/38784628.jpg

Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020