Лупа і випадіння волосся виникають через внутрішні хвороби


Лупа і випадіння волосся виникають через внутрішні хвороби

«Сніг» на голові, ослаблене волосся - дуже поширені проблеми. Вони викликають неприємні відчуття, психологічний дискомфорт і приносять багато клопоту. Адже боротися з ними не так просто. Що ж провокує їх появу?

Причини появи лупи та випадіння волосся зазвичай ховаються всередині, а не зовні. Велика кількість шкірних захворювань, у тому числі й лупа, є проявами внутрішніх проблем в організмі.

Причини появи лупи та випадіння волосся можуть бути пов'язані з порушенням функції шлунково-кишкового тракту, нервової чи ендокринної системи, а також з нестачею вітамінів, зневодненням організму, гормональними порушеннями тощо.

Можливі причини місцевого характеру - грибки, певні посттравматичні моменти, стреси, хронічна втома. Негативно впливає і поганий стан довкілля, різкі зміни температури та вологості навколишнього середовища, не правильно підібрані засоби по догляду за волоссям.

Лікуйте не лупу, а її причину

Найчастіше першопричиною появи лупи вважають грибок. Але є набагато глибші фактори, які провокують роботу грибка. Це нервові зриви, емоційне напруження, стреси, перевтома тощо.

Грибок, як і різні віруси та бактерії, постійно живе на нашій шкірі. Під впливом несприятливих факторів, зовнішніх чи внутрішніх, грибок активізується, поводиться агресивно. Внаслідок цього виникає луска на поверхні шкіри голови - лупа. Звісно, лікарі призначають місцеве лікування - спеціальні шампуні, певні препарати. При цьому рекомендують обстежитися у терапевта, гастроентеролога, невропатолога та інших спеціалістів.

Адже важливо знайти і вирішити причину проблеми, а не лише долати її наслідки. Коли ми вирішуємо внутрішні проблеми в організмі, тоді вони зникають і на шкірі. Працюючи лише з проявами хвороби (якими і є випадіння волосся, лупа), ми не позбавимося їх на довгий час, тож вони будуть повертатися знову і знову.

Не шампунем єдиним

Проблема випадіння волосся і лупи вимагає індивідуального лікування, хоча у більшості випадків проявляється однаково.

Яке саме лікування знадобиться людині, залежить від ступеню тяжкості захворювання. Якщо лупа - це наслідок втоми чи легкого емоційного перенапруження, зможуть допомогти лікувальні шампуні. Якщо ж причина серйозніша - запущений стан здоров'я, нервовий зрив чи потужне внутрішнє захворювання, тут одним шампунем не обійтися.

Необхідний комплекс спеціальних медикаментозних препаратів. Для цього потрібно дуже чітко й добре знати гомеопатію. До того ж, кожна людина індивідуальна. Те, що одній особі допомагає, може легко нашкодити іншій. Лікарям часто доводиться працювати вже з наслідками самолікування людини. Зустрічалися опіки, контактно-алергічні дерматити, інші проблеми.

Обстеження для попередження

Так як найчастіше причиною лупи є внутрішні проблеми в організмі, для її попередження потрібно ретельно слідкувати за станом свого здоров'я, повноцінно та збалансовано харчуватися, дотримуватися елементарних правил гігієни.

Лупа не є заразною. Це проблема окремої людини. Тобто, якщо розчесатися її щіткою, інша людина не отримає неприємного подарунку у вигляді лупи.

При цьому елементарних правил гігієни ніхто не відміняв. Важливо доглядати за волоссям, мати окрему щітку для нього, завжди мити руки, регулярно мити голову. Це допоможе уникнути проблеми «снігу на плечах». Ефективними профілактичними засобами також є різноманітні зміцнюючі маски, бальзами тощо.

Але ці косметичні засоби мають бути від якісного, надійного виробника, перевіреної торгової марки. Також  рекомендується один раз на півроку або хоча б раз у рік проходити основне обстеження: огляд профільних спеціалістів і загальний комплекс аналізів. Краще виявити певну «поломку» в організмі на початковій стадії та з легкістю позбавитися її, ніж потім довго боротися із негативними наслідками.

Не мийте волосся дуже гарячою водою!


Дерматологи стверджують, що найчастіше від лупи страждають люди із жирним волоссям і шкірою голови. Якими ж мають бути особливості догляду за волоссям, щоб попередити лупу.

І жирне, і сухе волосся вимагає миючих засобів за своїм типом. Шкідливо мити голову гарячою водою. Це стосується волосся будь-якого типу. Та особливо це впливає на жирну шкіру голови.

Гаряча вода стимулює роботу сальних залоз, тим самим сприяючи появі лупи. Мийте волосся теплою водою. Жирне волосся можна мити й щодня, але використовувати щоденний шампунь і маску чи бальзам. Під час сушіння фен має бути на 15-20 сантиметрів від волосся, з теплим, а не гарячим потоком повітря.

Лаки та пінки краще використовувати якнайменше. Одним із способів покращення властивостей жирного волосся може бути його фарбування чи мілірування. Фарба добре підсушує волосся. Зауваження щодо використання фену та лаків, пінок стосується і сухого волосся. Для такого типу важливе зволоження.

Окрім різних бальзамів, масок, можна використовувати силікон чи спрей для кінчиків волосся. Головна проблема сухого волосся - всередині організму і полягає у недостатньому зволоженні. Тому потрібно пити не менше двох-трьох літрів води в день, приймати для профілактики вітамінні комплекси, їсти більше овочів і фруктів.

Щоб мати красиве і здорове волосся, потрібно правильно за ним доглядати.
До речі:

Читаємо етикетку на шампуні

При виборі шампуню проти лупи уважно читайте інформацію про його склад. Які компоненти повинні там бути?

Ziпс Рігуthіопе, СІіmЬаzoІе Кеtосоnоzolе, Selenium Disulphide - мають антимікробну дію.

Осtорігох, СоаІ Таг, Selenium Disulphide - видаляють лусочки лупи.

СоаІ Таг, Selphur, Salicylic Asid - зменшують швидкість відтворення клітин.

Якщо жодного з даних компонентів у шампуні немає, більше всього, що ви не побачите ні лікувального, ні навіть достойного косметичного ефекту цього засобу.

За матеріалами: газ. «Просто районка», головний обласний тижневик


Схожі матеріали:

Категорія: Догляд за тілом. Масаж
Переглядів: 7511 | Теги: лупа, внутрішні хвороби, випадіння волосся
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Глаукома: диагностика и методы лечения г...

/_pu/56/26337300.jpg

Какие есть виды орехового молока?

/_pu/56/31764193.jpg

Сухість, пігментація та інші проблеми зі...

/_pu/56/21666636.jpg

Які продукти позитивно позначаються на з...

/_pu/55/57171573.jpg

Лепной декор из пенопласта для отделки ф...

/_pu/56/18429257.jpg

Схуднути за 10 днів: як домогтися неймов...

/_pu/56/18695946.jpg

Качественные б/у детали для Mercedes из ...

/_pu/56/03275892.jpg

Як прибрати жир з боків в домашніх умова...

/_pu/55/09250592.jpg

Весільна атрибутика ручної роботи: як об...

/_pu/56/41424047.jpg

Кілька речей, які нормальні для жінки, а...

/_pu/56/75655108.jpg

Які звички призводять до швидкого старін...

/_pu/55/27311100.jpg

Що кажуть поцілунки в різні частини тіла...

/_pu/56/79661991.jpg