Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Макіяж Схуднення Все для неї
Мода і стиль Ефективні дієти Свіжі ідеї манікюру
Маски для обличчя Догляд за волоссям Догляд за тілом. Масаж


Жити з прекрасною шкірою і без гіпергідрозу


Жити з прекрасною шкірою і без гіпергідрозу

Пітливість, кошти від поту

На перший погляд, неприємності, викликані рясним потовиділенням, не вимагають особливої уваги, а причина їх швидше гігієнічна, ніж таємна в патології.

Потовиділення - нормальна фізіологічна функція людського організму, яка має велике значення для охолодження при підвищенні температури тіла, фізичного навантаження або під час емоційної напруги, стресу.

Проте надмірна пітливість пахв, долонь, стоп доставляє певні незручності і діє гнітюче. Відомо, що люди схильні до гіперемії особи, і чим більше бояться почервоніти, тим швидше це роблять. Те ж відбувається і з тими, у кого спостерігається функціональне порушення роботи потових залоз часто в наслідок нервового потрясіння: їм досить просто від страху спітніти, щоб долоні стали вологими.

Термін гіпергідроз (підвищена пітливість) походить від латинського «гіпер», що означає підвищений і «гідро», що відповідає російській речі вода. Підвищений або надмірне потовиділення лікарі називають гіпергідрозом. У медицині потовиділення - природне виділення здорового організму, яке проходить через потові залози, позначено терміном перспірація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ровная спина: залог привлекательности и нормальной жизнедеятельности всего организма

Звідси і кошти від поту називають - антиперспіранти та дезодоранти. Антиперспіранти містять солі алюмінію або цинку і діють так: звужують протоки потових залоз, зменшуючи процес потовиділення на 40%, але мікробів вони практично не знищують.

Закупорюючи протоки, антиперспіранти заважають організму позбавлятися від вологи, і піт, не маючи виходу, накопичується під шкірою. Це може викликати негативні наслідки, наприклад, локальний набряк в пахвових западинах. Антиперспіранти - дуже сильні засоби, користуватися ними потрібно помірно, особливо у спеку і наносити слід тільки на чисту шкіру.

Причини пітливості


Інтенсивність потовиділення залежить від багатьох факторів. Наприклад у сильну спеку потрібно носити одяг з бавовняних тканин провітрюваних, а не з синтетики, інакше сильного потовиділення не уникнути.

Тим, хто страждає зайвою потовиділенням людям варто звернути увагу на харчування. У жаркий час краще утриматися від гострої їжі - речовини, що містяться в прянощах, потрапляючи в потові залози, викликають їх сильне запалення. Виділення поту підсилює і алкоголь.

Причиною надмірної пітливості можуть бути і зміни гормонального фону: у підлітків - в період дорослішання, у жінок - під час клімаксу, а також порушення в нервової та ендокринної системах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Приятная внешность. Как ее контролировать без уколов ботокса, пластического или иного хирургического вмешательства

Підвищене потовиділення - може бути від хвороби.Слабкості нирок, наприклад. Коли нирки не справляються, то зайва волога виводиться через шкіру. Є й інші особливості організму, через які людина сильно може потіти.

Буває, що рясне потовиділення допомагає лікарю розпізнати такі хвороби, як діабет і туберкульоз. Наприклад, при туберкульозі піт з'являється під час сну - тоді нічну сорочку хоч викрути. А ось завжди вологі руки, стопи і пахвові западини вказують на вегетосудинну дистонію і занадто великі емоційні навантаження.

Пітливість пахв, лікування пітливості

Локалізації гіпергідрозу: під пахвами. Коли на білизну та одязі постійно з'являються великі вологі ореоли, важко відчувати себе затишно як на роботі, так і на відпочинку. Додамо сюди дискомфорт від постійного струмочка поту, появу прищів і навіть алергію на одежні барвники або апретуру, яку використовують при виробництві тканин.

Для лікування гіпергідрозу (підвищеної пітливості) під пахвами потрібно вибрати найбільш ефективний і найбільш прийнятний для вас метод. Звичайно, найкращий засіб проти поту - охайність, але при підвищеному потовиділенні вона не завжди ефективна.

В основному треба застосовувати хлорид алюмінію гексагідрат (Etiaxil). Результати хороші за умови чіткого виконання наступних вимог: шкіра не повинна бути роздратована (за 48 годин ніякої епіляції та гоління), ліки накладається вночі (дія - 8 годин), вранці оброблену зону промити з милом. У разі подразнення накласти на 48 годин кортікоідную мазь.

Два сеанси, наступних один за іншим, повинні привести до гарного результату, який надалі підтримується однієї аплікацією на тиждень. Ще один метод лікування пітливості - іонофорез. Техніка полягає в тому, через шкіру уражених гіпергідрозом (підвищеної пітливості) частин тіла пропускають електричний струм слабкої інтенсивності, який діє безпосередньо на клітини, що виділяють піт, зменшуючи їх активність. Пахви пахнуть погано не від поту, а від грибків, які харчуються потім.

Якщо проблема в запаху, то добре обробляти пахви НЕ дезодорантами, а антигрибковими мазями та рідинами. Дуже добре і надовго вбиває грибки - уратропін. Продається в аптеці в ампулах, ватяним тампоном протерти шкіру на ніч, вранці змити з милом. При первинному гіпергідроз пахв бажано починати з найпростіших засобів типу формагеля і пасти Теймурова. Ефективність їх не висока, але деяким пацієнтам все ж таки допомагає. Дані препарати можуть викликати подразнення шкіри.

Хірургічне втручання наказується тільки у виняткових випадках, якщо ніяке лікування не дало задовільного результату. Підшкірно вводять Ботокс або Диспорт в область пахв.Ін'єкції Ботокса є ефективним засобом, але тривалість дії в середньому 6 міс. Операція - кюретаж пахв. Протипоказанням до кюретаж пахвових западин є гнійничкові ураження шкіри в області пахв, а також важкий загальний стан пацієнта.
Позитивний ефект зберігається на все життя, потовиділення зменшується в середньому на 80%.

Народні засоби від поту в області пахв

Приготуйте настій ромашки (6 ст. Ложок подрібнених квіток залийте 2 літрами окропу, настоюйте годину), додайте 2 ст. ложки питної соди і використовуйте універсальний розчин для протирання шкіри в місцях рясного потовиділення.

При підвищеній пітливості пахвових западин обтирають шкіру пару разів на день настоянкою трави хвоща на горілці (1:10). Використовується і настоянка листя волоського горіха на горілці (1:10) або спирту (1:5), перед вживанням розвести її кип'яченою водою у співвідношенні 1:1 або 1:2, протирати настойкою шкіру 1-2 рази на день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Очевидные плюсы и скрытые минусы при депиляции

Перевірений засіб проти підвищеної пітливості: у склянці окропу заваріть 1 ч. ложку дубової кори і додайте туди сік одного лимона. Змочіть в отриманому відварі ватяний тампон і протирайте їм проблемні місця кілька разів на день. Лимон разом з дубовою корою зменшать секрецію потових залоз, а тіло після протирання придбає свіжий лимонний запах.

Дерматологи радять регулярно користуватися контрастним душем, і сильно потеющіе місця тіла змащувати пастою Теймурова - вона нешкідлива і добре переноситься навіть особливо чутливими людьми або 1-2-процентним розчином оцтової кислоти. Корисно застосовувати загальнозміцнюючі засоби - препарати заліза, кальцію, фосфору, валеріани, полівітаміни, настої лікарських трав, наприклад, меліси, шавлії (по півсклянки 2 рази на день).

В екстрених випадках не завадить мати при собі лимон і пачку вологих серветок. Перед хвилюючою подією (відповідальним виступом, побаченням) протріть шкіру пахв гігієнічної серветкою, а потім - скибочкою лимона, і можете на якийсь час забути про запах поту і негарних колах на одязі під пахвами.



Схожі матеріали:

👁 2643
Категорія: Догляд за тілом. Масаж
Теги: підвищена пітливість, Пітливість, волога, шкіра, гіпергідроз, дискомфорт, Антиперспіранти, пот



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Що в жодному разі не можна робити з цибу...

/_pu/70/15989450.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg