5 помилок жінок у фарбуванні волосся у віці 50

Однотонний тьмяний колір волосся не надає краси жінці в старшому віці.

Кожна третя жінка забарвлює волосся. Особливо ця тенденція властива у більш старшому віці. Пані хочуть виглядати свіжіше, молодше, привабливіше, старанно зафарбовувавши сивину. 

Не завжди у представниць прекрасної статі виходить добитися ідеального результату. Іноді фарбування робить тільки гірше. Які провали у фарбуванні здійснюють жінки старше 50 років, розповідає Grebenka.com фахівець в області перукарського мистецтва.

Помилка 1: занадто тьмяний колір волосся


Помилка 1: занадто тьмяний колір волосся
 

Однотонний тьмяний колір волосся не надає краси жінці в старшому віці. Виглядає неприродно, зазвичай старить людей. Подібний ефект часто виходить при повторному фарбуванні, коли преставниці прекрасного дому фарбують локони, нашаровувавши один колір на іншій. Рекомендується робити багатошарове фарбування, щоб створити необхідний ефект.

Помилка 2: відтінок як в молодості


Помилка 2: відтінок як в молодості
 

Проступаюча сивина не фарбує людину, але повертати у минуле неправильно. Фарбування в рідний відтінок є дуже популярним серед жінок 50. Але вони забувають, що шкіра теж стає блідішою, втрачає пігмент. Повертаючи колір як у молодому віці, шкіра і локони стануть негармонійними. Це додасть декілька зайвих років. Якщо пофарбуватися на відтінок світліше, ніж колись був, стане набагато кращий.

Помилка 3: природна сивина


Помилка 3: природна сивина
 

Сивина - популярний відтінок, але якщо це не природно. Меріл Стріп, Эма Томпсон - зірки подають відмінний приклад красивої природної сивини. Принаймні так здається. Насправді є різниця між тією, що втратила пігмент шевелюр і красивим вишуканим сріблом, що чудово відливає цікавими відблисками. Вдихнувши життя, додавши в зачіску теплих відблисків, волосся перетвориться на красиву зачіску, яка радуватиме будь-яку пані.

Помилка 4: класичне мелірування


Помилка 4: класичне мелірування
 

Вікові пані часто прибігають до подібного фарбування. На кожній дівчині це виглядає по-різному. Не менш рідко мелірування виходить не найвдалішим чином. Штучні тонкі смужки виглядають мляво. Набагато ефективніше і правильніше зробити природні переливання, які підсвічуватимуть при різному освітленні, зроблять шевелюру живою, а образ молодшим і симпатичнішим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три харчові добавки, які допоможуть відновити сухе, пошкоджене волосся

Помилка 5: знебварвлення волосся


Помилка 5: знебварвлення волосся


Часте знебварвлення волосся не надасть їм силу і красу. Волосся стане сухим, ламким, а повернути минулу привабливість зачісці буде украй складно. Тим сивіше волосся грубіше і тонше. Тому їх не варто часто знебарвлювати або застосовувати інші агресивні методики. Обов'язково після фарбування слід користуватися масками, оліями для волосся, спеціальними шампунями і кондиціонерами. Це дозволить локонам бути живим, сильним і привабливим.


Схожі матеріали:

Категорія: Догляд за волоссям
Переглядів: 114 | Теги: волосся, фарбування, фарбування волосся, краса
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Право на обов’язкову частку у спадщині

/_pu/50/31110110.jpg
5 домашніх засобів для набряклих ступнів

/_pu/52/62067047.jpg
Одяг для плавання у басейні: опис, види,...

/_pu/47/56144602.jpg
Де купити гель-лаки недорого?

/_pu/49/41717308.jpg
Суборенда земельної ділянки

/_pu/49/54087384.jpg
4 продукти, які допоможуть зберегти м...

/_pu/50/75667488.jpg
Секрет молодості і краси: чим корисна ри...

/_pu/52/42319347.jpg
5 помилок жінок у фарбуванні волосся у в...

/_pu/50/67089843.jpg
Що таке обсадна труба для свердловини

/_pu/47/57808611.jpg
Типичные ошибки при выборе автомобильног...

/_pu/48/48634639.jpg
Фітнес на льоду: новий спосіб стати крас...

/_pu/47/15957932.jpg
Поєднання підлоги з м'якими меблями

/_pu/52/75313219.jpg

Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020