Питання трихологу: причини випадіння волосся у віці 40+

Якщо в руці залишилося одночасно 20-30 волосинок, у вас проблеми.

Після 40 років багато людей стикаються з випаданням волосся. У цьому віці можливий прояв різних хронічних захворювань, збої в роботі різних органів, що провокують проблеми з волоссям. Розбираємося разом з трихологом, чому у віці 40+ випадає волосся.

Питання трихологу: причини випадання волосся у віці 40+
 

Причини випадіння волосся після 40

У нормі випадати може не більше 120 волос в добу. Навряд чи знайдеться людина, що бажає складувати випавші локони і рахувати їх у кінці дня. Найбільш адекватний тест - провести рукою по шевелюрі. Якщо в руці залишилося одночасно 20-30 волосинок, у вас проблеми.


Питання трихологу: причини випадання волосся у віці 40+
 

Причини випадання волосся у жінок діляться на дві групи: телогенове облисіння (поступове) і анагенова алопеція (раптове облисіння). У останньому випадку зазвичай це трапляється із-за сильного впливу хімічних/лікарських засобів, радіації. Несильна дія означає: волосяні фолікули почнуть відновлюватися, зачіска повернеться. В даному випадку немає специфічного лікування.

Телогенове облисіння може протікати в гострій або хронічній формах. Перше проходить через півроку, друга триває впродовж пари років. Повного облисіння не настає.


Питання трихологу: причини випадання волосся у віці 40+
 

Причинами стають зміни гормонального фону, особливо після пологів сильна така ситуація. Посилене волосопадіння починається через 1-4 тижні і триває декілька місяців. Повне одужання настане опісля максимум рік після пологів. Відміна гормональних контрацептивів - ще один чинник.

Певні проблеми із здоров'ям можуть супроводжуватися випадним волоссям. До них відносять: щедру втрату крові, гостру інфекцію, високу температуру, операцію або травму, дієти, неправильне харчування. Для відновлення зачіски знадобиться біля одного року.


Питання трихологу: причини випадання волосся у віці 40+
 

Крім того, волосся може почати випадати із-за тривалого прийому медикаментів, нестачі цинку, заліза, хронічних захворювань, сильного стресу. Іноді причиною стає використання фену, плойок, прасок і іншого правильного догляду. В цілому подібні методики трихологи вважають чинником погіршення стану зачіски, але не причиною облисіння.

Що робити?

Питання трихологу: причини випадання волосся у віці 40+
 

До початку лікування потрібно буде пройти обстеження у лікаря для встановлення причини. Потрібно буде зробити трихограму, біохімічний аналіз крові, аналіз крові для з'ясування вітамінного, амінокислотного і мінерального статусу, аналіз волосся для оцінки мінерального статусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зберегти ідеальну зачіску: як зберегти і захистити волосся навесні і літом?

Відновлення волосся може послідувати після усунення недоліків і негативних чинників. Бувають випадки, що вимагають комплексного підходу, включаючи використання лазерної терапії, народних методик, медичних шампунів, ліків/вітамінів для вживання внутрішньо. Трихолог в праві відправити пацієнта до інших фахівців: ендокринологові, гінекологові, дерматологові і т.д. Готуйтеся до тимчасових і грошових витрат: за красу і здоров'я доводиться платити чималу ціну.


Питання трихологу: причини випадання волосся у віці 40+


Схожі матеріали:

Категорія: Догляд за волоссям
Переглядів: 126 | Теги: чому випадає волосся, випадають волосся, випадає волосся причини
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Кращі трави і спеції з антиканцерогенним...

/_pu/51/80145001.jpg

Как научиться ходить на высоких каблуках...

/_pu/47/80862351.jpg

Отделка жилья декоративными элементами

/_pu/52/13379226.jpg

Як виселити з квартири небажаних орендар...

/_pu/50/86036736.jpg

Йога полегшує симптоми від депресії

/_pu/51/16462353.jpg

Общая информация об аккумуляторах

/_pu/47/59257391.jpg

Чи можуть статини привести до випадання ...

/_pu/52/01815772.jpg

Нігті в порядку: 10 секретів ідеального ...

/_pu/50/77725998.jpg

Який акумулятор підійде вашому автомобіл...

/_pu/49/83413511.jpg

Про що говорять жести і рухи тіла співро...

/_pu/51/56516054.jpg

Небажане волосся на обличчі: як від них ...

/_pu/50/71739116.jpg

Захист прав інтелектуальної власності

/_pu/51/95450329.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020