Всі статті
 Здоров'я
 Краса
 Дієта
 Він і вона
 Суспільство
 Корисні поради
 Пошук:   

Кулінарія
Дієта
Хобі
Поради спеціаліста
Освіта
Для неї
Інтим
Догляд за тілом
Відносини
Авто
Рибалка
Сад, дача
Квіти
Реєстрація
Вхід
RSS
Вітаємо Вас, Гість


МЕНЮ

Суспільство

Суспільство та життя [115]
Життєвий ритм
Психологія [66]
Психологія відносин
Народні заговори [16]
Народні старовинні заговори


 
Выпечка


/_pu/44/80031721.jpg
Творожные пирожки во фритюре


 
/_bl/60/57157346.jpg

Двигатели делятся на две большие группы - бензиновые и дизельные


Велике серце прийомних батьків

Велике серце прийомних батьків

Сім’я, родина – здається, дуже прості і знайомі всім поняття. Та чи питаємо ми себе, що вони для нас означають? Чи дякуємо батькам, дітям, рідним, що вони поряд з нами?

Часто ми сприймаємо свою сім’ю як обов’язкову, але звичну частину життя. Можливо, 15 травня – у Всесвітній день сім’ї - слід на хвильку зупинитись, відкинути щоденні справи, суєту і сказати щирі слова членам своєї родини: чоловікові та дружині, батькам, дітям...


Загалом 70 % українців вважають сім’ю найбільшою цінністю в житті, водночас, у нашій державі стає все більше дітей, позбавлених батьківського піклування. Їм нікому сказати «мама», поскаржитися на свої біди, похвалитися перемогами. Більшість з них не відчувають тепла домашнього вогнища, не мають підтримки і впевненості у майбутньому.

Україна тримає курс на те, щоб якомога більше дітей виховувалися у сім’ях, саме тому, крім усиновлення та опікунства, є альтернативні форми влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Це прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу.

Стати прийомними батьками – справа непроста і відповідальна. Вона вимагає не тільки гарячого бажання обігріти прийомну дитину та впевненості у своїх силах, а ще й терпіння. Адже доведеться зібрати пакет документів, пройти навчання в обласному центрі, отримати рекомендацію. Втім, це не зупинило родини, які вирішили подарувати затишок і родину дітям, позбавленим цього раніше. А найбільш винагорода за це – вдячні очі прийомного сина чи донька, які не можуть повірити в те, що тепер у них є мама і тато.

Виноска: Прийомна сім'я - це сім'я або особа, що не перебуває в шлюбі, яка добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від 1 до 4 дітей на виховання та спільне проживання.

У центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді охочим взяти дітей на виховання пояснять, що необхідно задля того, щоб стати потенційними прийомними батьками. Тут враховуються і матеріальні можливості, і наявність власної житлової площі, і фізичне та психічне здоров’я.

Треба бути готовими і до обстеження побутових умов, в яких живе подружжя чи особа, що хоче взяти дитину на виховання. Певні категорії громадян позбавлені права стати прийомними батьками: недієздатні особи, раніше судимі та деякі інші.

Дехто й досі не розуміє різниці між усиновленими і прийомними дітьми. Прийомна дитина приймається в сім’ю, як правило, до досягнення нею повноліття. При цьому вихованці зберігають статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування. Це передбачає збереження за дитиною раніше призначених аліментів, пенсій та інших державних виплат. Ці кошти скеровують прийомні батьки на потреби прийомних дітей.

Зараз на Гребінківщині багато дітей перебувають без батьківського піклування. Поки що для них сімя – лише мрія. Та в дитячих серцях не згасає віра, що колись і вони зможуть вдивлятися у рідні обличчя і промовляти з любов та ніжністю: «Мої мама й тато…».

Валентина Даценко, директор Гребінківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді:

"З великою повагою і вдячністю ставлюся до людей, які стали прийомними батьками. Не через матеріальні вигоди, а керуючись своїми почуттям та переконаннями, вони це зробили. Далеко не кожен здатний бути прийомним батьком чи матір'ю. Необхідно розуміти, довіряти, любити прийомного сина чи доньку.

Складним є період адаптації: коли прийомні діти звикають до нового дому. Адже часто вони виховувалися у спеціалізованих закладах, мають не дуже приємні спогади. Крім того, й прийомні батьки мають адаптуватися доовоєї ролі. Звісно, центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді забезпечують підтримку, супровід прийомних сімей, надають психологічні консультації. Підтримують їх у цьому виховні та навчальні заклади.

Ми працюємо задля того, щоб прийомних сімей у районі ставало більше, але справа ця дуже відповідальна. Адже діти, позбавлені батьківського тепла, як правило, закриті, часто вони мають якісь страхи, до них потрібно знайти особливий підхід, як кажуть, достукатися".

Давайте дамо цим дітям можливість повірити у власні сили, навчитися любити та поважати себе, адже, якщо дитина навчиться поважати себе - це буде першим кроком до поваги інших людей, і саме в родині беруть початок норми поведінки, трудові навички, ціннісні орієнтири, тобто усі ті якості, які згодом становитимуть сутність людини.

За додатковою інформацією звертайтеся до Гребінківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, контактний телефон 91-1-30.
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:


Что представляет собой пост с точки зрен...

/_pu/10/40402770.jpg
З 1 січня 2013 року набирають чинності п...

/_pu/7/72989484.jpg
Спадкування за правом представлення

/_pu/32/06323631.jpg
Как бороться с зимней сонливостью

/_pu/17/35258606.jpg
Результати роботи Гребінківського бюро п...

/_pu/43/09738731.jpg
Зубная нить – это напрасная трата времен...

/_pu/6/07369316.jpg
Головная боль. Причины частой головной б...

/_pu/9/02002663.jpg
Висока плата за красу. Яким має бути «пр...

/_pu/5/32685476.jpg


/_pu/44/00858338.jpg Що таке шугаринг і як він працює?

/_pu/44/88963787.jpg Як повернутися з моря "шоколадкою. Пілінг перед нанесенням автозагару

/_pu/44/53851817.jpg Как выбирать пазлы для ребенка

/_pu/44/67398245.jpg Из какого материала лучше всего выбрать смеситель?

/_pu/44/96725763.jpg Несколько способов правильно выбрать коньки

/_pu/44/90665337.jpg Звідки береться неприємний аромат на одязі. Етапи прибирання шафиДлительность: 04.07.2019
00:01:07Комментов: 0
Категория: Полтавщина TV
Длительность: 04.07.2019
Комментов: 0
Категория: Полтавщина TV
/_pu/13/97323889.jpg

Взросление ребенка – это непрерывный процесс накопления опыта родителей

Салаты

/_pu/24/91397068.jpg

Достоинством этого салата является легкость его приготовления
     

Первые блюда
Вторые блюда
Салаты
Закуски, бутерброды
Соусы и приправы
Десерт
Выпечка
Напитки
Консервирование
Хозяйке на заметку
Пасхальные рецепты
Рецепты постных блюд
Рецепты для мультиварки


  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12

   » Добавить в закладки 
   » Зворотній зв'язок
   » Інформація про портал
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно