Всі статті
 Здоров'я
 Краса
 Дієта
 Він і вона
 Суспільство
 Корисні поради
 Пошук:   

Кулінарія
Дієта
Хобі
Поради спеціаліста
Освіта
Для неї
Інтим
Догляд за тілом
Відносини
Авто
Рибалка
Сад, дача
Квіти
Реєстрація
Вхід
RSS
Вітаємо Вас, Гість

...
  На будівництві нового елеватора у Мар'янівці працює близько 50 різних підприємств

На будівництві нового елеватора у Мар'янівці працює близько 50 різних підприємств

Переважна більшість з яких вдало і продуктивно співпрацює з "НІБУЛОНом" вже багато років. Будівельники, монтажники, слюсарі, інші спеціалісти приїхали до Мар'янівки з різних куточків нашої області та інших регіонів. Загалом же на об'єкті трудиться одночасно більше тисячі працівників. Ситуація по меншій мірі неймовірна, враховуючи те, що нині економіка держави знаходиться у стані економічної кризи. Але не зважаючи на це, потужна аграрна компанія продовжує розвиватися, а й навіть більше - дає змогу працювати і розвиватися іншим. Насамперед це стосується, звісно ж, компаній, організацій і підприємств, з якими вже давно "НІБУЛОН" налагодив дружні ділові стосунки, у виграші залишається економіка тих громад, де працюють об'єкти лідера аграрного ринку ТОВ СП "НІБУЛОН".

Жителі невеличкого села Мар'янівка вже зрозуміли переваги того, що саме на їхній землі зовсім скоро запрацює таке потужне підприємство, котрим вже навіть зараз, на стадії будівництва, є комплекс по прийманню, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур. Тим більше, що на Полтавщині це далеко не перший об'єкт, якому дав життя саме "НІБУЛОН". Довіра до підприємства перевірена роками і конкретними справами.

Отримавши дозвіл на будівництво елеватора майже місяць тому, одразу ж розпочали будівельні роботи. Важко повірити в те, що кілька тижнів тому на цьому місці був забур'янений, забутий пустир. Тепер же на території у шість з лишнім гектарів вже видно обриси майбутнього елеватора. До речі, як розповів нам заступник генерального директора з капітального будівництва ТОВ СП "НІБУЛОН" Сергій Васильович Бесєдін, це місце для будівництва було обране не випадково. З одного боку вибір обумовлений тим, що уся економіка навколишніх сіл базується на вирощенні зернових культур. З іншого боку зручне розташування - адже зовсім поряд залізнична станція, яка згодом стане важливим складовим елементом у діяльності майбутнього елеватора.  

Здається, роботи по будівництву потужного комплексу по прийманню, зберіганню і відвантаженню зернових та олійних культур щойно розпочалися, але зроблено уже чимало. 

Майбутній директор елеватора Євгеній Дмитровичем Бабич  повідомив:


3 початку будівництва ми взяли хороший темп, усі організації вчасно завезли необхідне обладнання, приїхали працівники і взялися виконувати свої договірні зобов'язання. Наше завдання було скорегувати роботи так, щоб одні працівники не заважали іншим. Але оскільки майже всі підрядчики не новачки на будівельних майданчиках "НІБУЛОНА", то ніяких несподіванок не виникало. На заваді ставала хіба що природа. Адже проливний дощ, котрий рясно поливав Мар'янівку аж два дні на цьому тижні, дещо вибив нас із графіку, та все ж, на мою думку, це не стане серйозною загрозою вирішення основної нашої задачі - завершити будівництво вчасно.

Зараз уже можна сказати напевне, що, так званий, нульовий цикл будівництва вже позаду. Завершені роботи по спорудженню фундаментів, і зараз на будівельному майданчику вже впевнено трудяться монтажники. Можна сказати, що на 75 відсотків виконані роботи по монтажу транспортно - технологічного обладнання. Вже впевнено піднімаються ємності по зберіганню зерна. На завершальній стадії роботи по будівництву підвідного газопроводу. На цьому тижні треба активніше взятися за облаштування загального зовнішнього вигляду та благоустрій елеватора.

До речі, про газ. У Мар'янівці є свій вуличний газопровід, але він не розрахований на такий потужний об'єкт, як елеватор. Тому ТОВ  СП "НІБУЛОН" довелося прокладати майже 14 кілометрів власного газопроводу високого тиску. Виконання цих робіт взяло на себе ВАТ "Полтавагаз".
 
Будівництво газогону для комплексу по прийманню, зберіганню і відвантаженню зернових та олійних культур ТОВ  СП "НІБУЛОН" у Мар'янівці ми розпочали 4 серпня, - розповідає нам головний інженер з будівництва газопроводу Віктор Іванович Вальвач,- і вже значний обсяг робіт на сьогодні завершено. Оскільки роботи проводяться в основному поза межами самого будівництва елеватора, то нам ніхто не заважає працювати згідно встановлених термінів. Затримки виникають лише незначні й тимчасові. Приміром, зараз наші працівники займаються прокладанням газової мережі уже безпосередньо вулицями села. З огляду на те, як тривають роботи, можу запевнити, що за газовиками затримки не буде.

Атим часом роботи на самому будівництві набирають обертів. Будівельники завершують мурувати стіни у адміністративному корпусі, приміщенні лабораторно - побутового корпусу. Вже зведена трансформаторна підстанція та деякі інші, менші за масштабами робіт об'єкти. Тепер же будівельники беруться за оздоблювальні роботи, як всередині Приміщень, так і ззовні. Працівники Решетилівського райагробуду, який очолює Петро Іванович Ковалевський, завершують спорудження вагової та двох туалетів.

Це вже далеко не перший наш сг "НІБУЛОНом" проект за 6 років надійної співпраці. Ми брали участь у будівництві об'єктів компанії у ) Решетилівці, Золотоноші Черкаська область), Ромодані, ) Артемівську. Сподіваємося (Полтавська область), що і цей наш спільний список буде лише продовжуватися. Не відстають від будівельників і монтажники. Головне, щоб для них був, як то кажуть, фронт роботи. Лише з площадки від'їжджає важка техніка будівельників, .і застигає фундамент, працівники одразу кількох монтажних підприємств беруться до роботи.

У трудівників "Полтаваспецмонтаж", (директор В.І.Лукін) одразу кілька об'єктів на цьому будівництві. Роботи ведуться паралельно на всіх. В середу практично закінчили зведення двох зернових ємностей. На стадії завершення і спорудження авторозвантажувача та автопід-йомників. Ведуться роботи і по монтажу обладнання для транспортування зерна. На сьогодні підприємство вже використало 1200 метрів кубічних бетону, близько 400 тонн металоконст-рукцій, 400 тонн різноманітного обладнання. Об'єм робіт, котрі виконає на будівництві цього елеватора це підприємство, оцінюється майже у 8 мільйонів гривень.

Підводячи підсумок зробленого за тиждень, заступник генерального директора по будівництву С.В.Бесєдін висловив кілька зауважень тим, хто дещо відстає від графіка, і нагадав, що термін здачі об'єкта в експлуатацію не змінюється. Важливо, що робота з будівництва фундаментів уже завершена на сто відсотків, тепер справа за монтажниками.

 А ще, зауважив Сергій Васильович, ніщо не заважає на більшості ділянок займатися благоустроєм території, облаштуванням бетонних доріг, проїздів. Ці роботи повинні вестися паралельно з монтажем основного виробничого обладнання, аби на фініш прийти всім з однаковим, обов'язково успішним результатом.
Майбутній пожежний резервуарБудівництво автомобілерозвантажувача
Фундамент силосів вологого зерна
Монтаж сушарок
Трансформаторна підстанція
Зведення автомобільних ваг
Нарада за участі керівників підрядних організацій

Світлана ДЯЧЕНКО,


      Схожі публікації:
Категория: Общество и жизнь | Просмотров: 1678
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:


/_pu/40/90430259.jpg Кремація в Україні - як це відбувається і що робити з прахом після спалювання тіла?

/_pu/40/73598594.jpg Finme - кредит онлайн по наилучшим условиям

/_pu/40/44109082.jpg Силиконовый бюстгальтер: бренды, модели, уход и хранение

/_pu/40/91597485.jpg Радіатори Kermi - неперевершений дизайн, довгий термін експлуатації та відмінна потужність

/_pu/40/03495842.jpg Відповідальність батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків

/_pu/40/80079063.jpg Подача бетона на выгодных условиях. Аренда бетононасосов в Киеве и УкраинеДлительность: 14.01.2019
00:03:43Комментов: 0
Категория: Общество
Длительность: 14.01.2019
00:01:18Комментов: 0
Категория: Общество
/_pu/3/66423813.jpg

В основном мы употребляем безопасные продукты питания

Салаты

/_pu/37/63958886.jpg

Рецепт отличного салата с курицей и мандаринами, без майонеза
     

Первые блюда
Вторые блюда
Салаты
Закуски, бутерброды
Соусы и приправы
Десерт
Выпечка
Напитки
Консервирование
Хозяйке на заметку
Пасхальные рецепты
Рецепты постных блюд
Рецепты для мультиварки


Общество и жизнь [113]
Ритмы жизни
Психология [64]
Психология отношений
Заговоры [16]
Заговоры на все случяи жизни

  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно