Всі статті
 Здоров'я
 Краса
 Дієта
 Він і вона
 Суспільство
 Корисні поради
 Пошук:   

Кулінарія
Дієта
Хобі
Поради спеціаліста
Освіта
Для неї
Інтим
Догляд за тілом
Відносини
Авто
Рибалка
Сад, дача
Квіти
Реєстрація
Вхід
RSS
Вітаємо Вас, Гість

...
  «Завдяки цьому будівництву, йде рух, пульсує життя, люди отримують роботу»

«Завдяки цьому будівництву, йде рух, пульсує життя, люди отримують роботу»

Щотижня журналісти направляються «інспектувати» будівництво елеватора в Гребінківському районі. Цього разу Мар'янівка зустріла нас дощем, який прибив пил і, мов на замовлення, змочив землю. Ще здалеку кинулося у вічі зроблене за тиждень: змонтовано металеву галерею над силосами, більшість території забетонована, і цей процес не припиняється, повним ходом асфальтується під'їзна дорога, завезена й розрівняна земля в парковій зоні, уже будується фонтан. І це далеко не весь перелік виконаних за останні 7 днів робіт.

Невеликий дощ не налякав робітників, усі продовжували трудитися. Ось група чоловіків, що, мов билинні богатирі, несуть металеву сітку під бетонне покриття. Потужний «КрАЗ»-цементовоз саме підвіз розчин. На наших очах ще одна ділянка дороги вкривається бетоном. Начальник дільниці з виробництва підлоги, бетонних доріг і покриттів ООВ ВБК «Аквілон» із Запоріжжя Юрій Новиков говорить:
 — На цьому об'єкті займаємося бетонуванням доріг, а взагалі фірма виконує будь-які будівельні роботи. На елеватор заїжджатимуть потужні вантажівки, тому бетонне покриття має бути надзвичайно якісним. Ми робимо його, суворо дотримуючись технології: подушка з щебеню застилається целофаном, на який кладеться армосітка, затим на все це виливається бетон. Целофан ізолює розчин від землі й забезпечує рівномірне та якісне застигання. Досвід роботи з «НІБУЛОНом» у нас є, бо здаємо разом уже третій об'єкт. Умови роботи хороші, хоч строки й стислі, але про це знаємо й робимо все залежне, щоб не підвести замовника. Із нашої організації тут працює 12 осіб, це лише частина колективу. Живемо всі разом у селі, винаймаємо будинок.

Його розповідь доповнює головний інженер ООВ ВБК «Аквілон» Володимир Онопрійчук: «Компанія наша досить серйозна, тільки інженерно-технічних працівників нараховує до 45 осіб та 250 робітників. Ми займаємося загальнобудівельними роботами. «Аквілон» об'єднує три управління: загальнобудівельних, спеціальних та оздоблювальних робіт. Ми беремо будь-який об'єкт і доводимо його до здачі. Фірма існує понад 5 років. Зараз нелегкі для нас часи, роботу шукаємо по всій Україні, тому віддаленість об'єктів доходить до тисячі кілометрів. Сюди я приїхав за 460 км, і до Криму, де теж працюємо, майже стільки ж».
Мале підприємство «Сплав» представив його директор Юрій Голик, який продемонстрував нам роботу своїх підлеглих. А це три фонтани, один із яких знаходиться в парковій зоні, а два будуються безпосередньо на території елеватора.

— Фонтани будуть однакові, у центрі кожного битиме потужний струмінь води до 4-х метрів, а по периметру розташуються бокові. Крім цього, ми займаємося озелененням і благоустроєм території, через день-два розпочнемо засівати газони, благо, пройшов дощик, це нам якраз на руку. Дещо пізніше висадимо декоративні дерева, серед яких будуть і ялинки. А вже до відкриття додамо на клумби квітів, щоб створити святковий настрій. Із цією компанією ми працюємо з минулого року. Це вже наш 5-й об'єкт у них. Звичайно, з таким замовником співпрацювати дуже приємно. Відчувається конструктивний підхід до справи керівництва компанії. Чітко поставлені завдання, чесний прийом роботи: якщо є зауваження, нам про це говорять, і ми тут же їх ліквідовуємо. Хоча особливих претензій до нас немає. І, відповідно, вчасна оплата праці, що влаштовує будь-якого підрядника. Повинен сказати, що про таку роботу залишається тільки мріяти.

Минулого тижня, то під резервуар зливових стоків був виритий тільки котлован. Нині ж київською фірмою ця ділянка роботи завершена. Директор із будівництва ТОВ «Індустріальні технології» Едуард Зубков зазначив, що всі необхідні матеріали постачалися вчасно, робочі проблеми оперативно вирішувалися, тому спів-працювати з «НІБУЛОНом» приємно.
Щоб поспілкуватися з робітниками, які працюють на висоті, та зробити панорамні знімки, довелося й самим підніматися металевими сходами на рівень 3— 4 поверху. Монтажники вентиляційних систем Артур Левицький, Василь Усачов та Михайло Скіцану із  ПП ПКФ «Солві» (м. Миколаїв), розповіли, що виконують монтаж аспіраційних систем (вбирання пилу в шахтах, на елеваторах. — Авт.). Їхня бригада складається з п'яти осіб, працює тут уже другий тиждень. Ще одна бригада підприємства «Солві» приїхала сюди раніше й установлює вентилятори для піддуву під силоси, витягання з підвалу транспортерних стрічок. Із «НІБУЛОНом» чоловіки співпрацювали в Глобиному, Градизьку, Кам'янці-Подільському. І хоч роботи ще багато, вони переконані, що виконати її встигнуть.

Ще одним приємним співрозмовником став директор ПМДК-19 Валентин Купріянов із Полтави, який має колосальний досвід та чималий стаж роботи у будівельній галузі. Уже 36 років він очолює це підприємство, яке існує вже 44 роки:
 — Займаємося бетонуванням доріг, майданчиків, проїздів. Загалом ми дорожньо-будівна фірма, яка працює не лише в Полтавській, а й у сусідніх областях. Бригада, що трудиться в «НІБУЛОНі», складається з 15 осіб, є молоді й старші за віком. Взагалі в нас працює багато справжніх асів будівництва, кваліфікованих спеціалістів, особливо на дорожньо-будівних автомобілях. Але біда, що вони не забезпечені роботою. Зараз ми завантажені лише наполовину. Боляче, що в державі немає ладу. Зникло таке поняття, як дисципліна платежів.

У  «НІБУЛОНі» ми, можна сказати, новачки, бо працюємо тільки перший рік із компанією. Замовник хороший, дуже хазяйновитий, рахує кожну копійку. Але так і повинно бути в доброго господаря. Дай Боже, здоров'я його керівництву, тому що завдяки цьому будівництву йде рух, пульсує життя, люди отримують роботу.

Паралельно з монтажем споруд та силосів велася електрифікація будівництва. Цим займається прилуцька фірма ТОВ «Атріум-Ком».

— Ми проводимо освітлення до приміщень їдальні, майстерень та лабораторій у адміністративно-побутовому корпусі,— говорить директор ТОВ «Атріум-Ком» Володимир Копасов. — У Мар'янівці від самого початку. Закінчення наших робіт за графіком 25 вересня. Це вже наш третій об'єкт із компанією. Думаю, що ми себе непогано зарекомендували, так що попереду нас очікує Кременчук. Там буде великий фронт робіт для наших спеціалістів. Трудяться в нас переважно молоді хлопці, усі мають спеціальну освіту, у багатьох є вузівські дипломи. У принципі, співпрацею з «НІБУЛОНом» усі задоволені. З оплатою виконаних робіт затримок немає.

Згідно з графіком робіт, якого на «НІБУЛОНі» чітко дотримуються, прийшла черга «наводити красу» всередині в приміщеннях. Головного інженера багатопрофільного будівельного підприємства «Мелькар» Сергія Назаренка ми застали за вивченням технічної документації. Ось-ось його робітники розпочнуть внутрішні облицювальні роботи і настилатимуть підлогу. За його словами, матеріали вже є, люди тут і ввечері приступлять до роботи, яку треба буде здати до 24 вересня. Для головного інженера це перший досвід роботи з миколаївським замовником, а директор цього підприємства Володимир Ющенко вже знає вимоги й стиль замовника.

Завдяки «НІБУЛОНу» розширила коло своїх читачів і «Вечірня Полтава». Відтепер її знають і в Чернігівській області.
Про це розповів директор ПП «Трансвіт» Сергій Селютін із міста Прилуки:
— Ми любимо вашу газету, читаємо й передплачуємо її. Щодо нашого підприємства, то воно на ринку будівельних послуг уже 8 років. Із «НІБУЛОНом» ми вже співпрацюємо на п'ятому об'єкті. Обов'язково напишіть, що ми дякуємо генеральному директорові ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексієві Опанасовичу Вадатурському за пунктуальність, за те, що надає нам роботу. Ми раді переходити з ним на нові об'єкти, намагаємося не підводити, усі роботи виконуємо у визначений строк, щоб не зіпсувати, найперше, свою репутацію й не підвести замовника. У Мар'янівці ми збудували шість фундаментів під силоси, проклали 1800 квадратних метрів доріг, відмостки під ними.

Я знаю, що 23 вересня Полтава відзначатиме День міста й 67-у річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Тож від імені колективу підприємства «Трансвіт» хочу привітати полтавців зі святом і побажати ветеранам, які пройшли ту жахливу війну й звільнили нас, здоров'я, хай збувається те, чого вони самі собі бажають.
До привітання долучився й директор полтавського ПП «Справа» Олександр Правденко, який побажав своїм землякам не забувати минулого, бо хто не знає своєї історії, той не має майбутнього. А ще — впевненості в завтрашньому дні, якісно трудитися на всіх ділянках, це принесе результати, у першу чергу, кожному особисто, а разом із тим і державі.
На будівництві його організація займалася облаштуванням дощової, зливної та фекальної каналізації. Із «НІБУЛОНом» співпрацюють уже на п'ятому об'єкті. Замовником дуже задоволені. Адже, за словами директора ТОВ «Акватерм», усі необхідні матеріали доставляються швидко, якісно, об'єкти здаються у визначені терміни, оплата за виконані роботи теж вчасна. Що ще треба підряднику?

Підприємством, яке в переносному значенні прорубало вікно у світ із Мар'янівки, яка знаходиться далеко від великих міст і, мабуть, ближче до Києва, ніж до свого обласного центру, стало ПП «Агентство «Союз-Гарант» із Вінниці. Його головний інженер — технічний директор Віктор Павлусенко, до речі, на вигляд зовсім юний, сказав, що разом із 21-м працівником вони прокладали в Мар'янівці залізницю довжиною 966 метрів. «Зараз примикаємо до станційної колії Мар'янівка Південно-Західної залізниці, що знаходиться у третьому транспортному коридорі, який з'єднує Європу з Азією, — ці слова розставили все на свої місця для тих, кого цікавило питання, чому саме в отому, здавалося б, далекому від цивілізації селі розпочалося будівництво такого потужного термінала. Віктор Павлусенко продовжив: — Для будівництва елеватора вибране дуже вдале місце, звідки можна відправляти вантажі як територією України, так і за кордон. Свою основну роботу ми вже закінчили, зараз монтуємо залізничні ваги, які здатні приймати 150 тонн вантажу щодоби».

Прокоментував зроблене за тиждень і директор філії «Мар'янівська» Євгеній Бабич: «Нині завершуються роботи з монтажу транспортного обладнання. До кінця тижня їх плануємо закінчити. Серед кращих відзначив би всіх монтажників ємностей, вони вклалися в строки, це, зокрема, кременчуцька, одеська фірми. Добре трудилися й підприємства, що займалися благоустроєм території, — ТОВ «Зубр» і ТОВ «Шляхбуд». Серед бетонувальників доріг кращими є «Аквілон», ПМДК-19. Ці організації перевірені, не перший рік працюють з нами й не підводять.

Якщо й були якісь дрібні недоліки в роботі, то вони завжди вчасно усувалися. А взагалі намагаємося працювати, щоб проблемних робочих моментів було якомога менше.
Після планерки крапку в нашому «інспектуванні» поставив заступик генерального директора з будівництва ТОВ СП «НІБУЛОН» Сергій Бесєдін:
— Ми встигаємо на 100 відсотків ввести у вересні в експлуатацію перевантажувальний термінал.Графік здачі об'єктів будівництва розроблений так, що 24—25 вересня на ньому вже можуть працювати відповідні комісії — газова служба, пожежний нагляд і т. д.

 На сьогоднішній день (п'ятниця, 17 вересня. — Авт.) майже стовідсотково закінчено монтаж металоконструкцій та обладнання. Нині повним ходом ідуть пусконалагоджувальні та опоряджувальні роботи. Є пересторога в нас із пунктом прийому їжі та адміністративно-лабораторним корпусом, але думаю, що після сьогоднішньої наради й на цих об'єктах усе наладиться.

Порівняно з попередніми терміналами на Мар'янівському внесені деякі зміни до технологічного процесу, схема стала більш гнучкою. Що стосується соціальної сфери, то за землі сільській раді були заплачені кошти відразу після виготовлення проекту земельної ділянки. Ви бачите, що вже прокладається під'їзна дорога, повинне бути освітлення села. Компанія виділяла кошти на соціальний розвиток його інфраструктури. Наша політика залишається незмінною: допомагати населеному пункту, де будуються наші об'єкти.
Любов ПРИЙМАК
Фото Наталії ДВОРЯНОВОЇ
«Вечірня Полтава»

      Схожі публікації:
Категория: Общество и жизнь | Просмотров: 1538
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:


/_pu/40/90430259.jpg Кремація в Україні - як це відбувається і що робити з прахом після спалювання тіла?

/_pu/40/73598594.jpg Finme - кредит онлайн по наилучшим условиям

/_pu/40/44109082.jpg Силиконовый бюстгальтер: бренды, модели, уход и хранение

/_pu/40/91597485.jpg Радіатори Kermi - неперевершений дизайн, довгий термін експлуатації та відмінна потужність

/_pu/40/03495842.jpg Відповідальність батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків

/_pu/40/80079063.jpg Подача бетона на выгодных условиях. Аренда бетононасосов в Киеве и УкраинеДлительность: 14.01.2019
00:03:43Комментов: 0
Категория: Общество
Длительность: 14.01.2019
00:01:18Комментов: 0
Категория: Общество
/_pu/13/64943165.jpg

Общение – большое искусство

Напитки

/_pu/8/70835902.jpg

Сегодня « Мохито» - классический старейший кубинский коктейль
     

Первые блюда
Вторые блюда
Салаты
Закуски, бутерброды
Соусы и приправы
Десерт
Выпечка
Напитки
Консервирование
Хозяйке на заметку
Пасхальные рецепты
Рецепты постных блюд
Рецепты для мультиварки


Общество и жизнь [113]
Ритмы жизни
Психология [64]
Психология отношений
Заговоры [16]
Заговоры на все случяи жизни

  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно