4 речі, якими не варто ділитися з близькими людьми

У всіх людей є секрети. З кимось із друзів ними можна поділитися. Але навіть якщо людина дуже близька, з нею не потрібно ділитися всім. Є речі, про які варто мовчати завжди.

Багато мудреців дотримуються думки, що мовчання - найкорисніша річ у світі.

Саме завдяки їй людина може усамітнитися, заспокоїтися, зберегти енергію, очистити розум. Заради цього мовчання і практикується. Але мова не про мудреців.

У всіх людей є секрети. З кимось із друзів ними можна поділитися. Але навіть якщо людина дуже близька, з нею не потрібно ділитися всім. Є речі, про які варто мовчати завжди.


4 речі, якими не варто ділитися з близькими людьми
 

Благодійність

Вона завжди повинна бути анонімною. Якщо про неї людина багато говорить, то він може справити враження хвалька, привернути увагу корисливих людей, які можуть скористатися його добротою і чуйністю не на благо нікому.

Людина може і переоцінити свої заслуги, почати пишатися чимось. В результаті благодійність стане інструментом для залучення уваги, а не для допомоги дійсно нужденним в ній.

Плани

У деяких випадках про плани розповідають спеціально, щоб мати мотивацію для їх реалізації, боротьби з труднощами. Але такі випадки є поодинокими. Краще нікому не розповідати про те, що планується робити. Можуть змінитися обставини, пріоритети, з'явитися несподівані перешкоди.

Тому краще нікому не говорити про наміри заздалегідь, а відкласти новини до моменту, коли вдасться щось реалізувати.

Аскетизм

Розмови про саморозвиток все більше набирають популярність. Стало модно працювати над собою, знаходити корисні звички. Також все частіше ведуться розмови про особисті уподобання, наприклад, в їжі, спорті, відпочинку. Не варто про це детально розповідати нікому.

Справа в тому, що від здійснюваних дій може бути позитивний результат, а люди засудять, розкритикують. Впевненість в собі пропаде, продовжувати вдосконалення, яке до моменту розповіді про нього йшло на благо, може пропасти бажання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ознаки безгрошового чоловіка, який пускає пил в очі дівчини

Героїзм

Про це не варто говорити з однієї причини: якісь зовнішні прояви героїзму все і так помітять, а ось внутрішню боротьбу з чимось дуже складним і болісним - одиниці.

Саме про внутрішню боротьбу, яка буває насправді героїчної, з сильною психологічної болем поширюватися не варто: в більшості випадків це не буде зрозуміле оточуючими навіть після мільйона слів.

Кожна людина сама вирішує, на які теми говорити з друзями або родичами. Але згаданих тем треба уникати по можливості. Краще обговорити щось веселе або цікаве всім співрозмовникам, які беруть участь в розмові.


Схожі матеріали:

Категорія: Психологія
Переглядів: 202 | Теги: поради, Відношення, особисте життя, психологія
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Тканевые ролеты на окна в интерьере: рул...

/_pu/53/89111150.jpg

Як накопичити гроші при маленькій зарпла...

/_pu/53/53627302.jpg

Чому «штамп в паспорті» все-таки важливи...

/_pu/53/27447736.jpg

Як перевірити автомобільний кондиціонер

/_pu/51/02912796.jpg

Аквариумы и рыбки: как правильно выбрать

/_pu/53/78004344.jpg

Маловідомі ознаки раку легенів. Не пропу...

/_pu/49/57922163.jpg

Встановлення факту народження особи у су...

/_pu/52/79611747.jpg

Активный отпуск в горах: советы для начи...

/_pu/49/92147400.jpg

Стресова сивина може зникнути сама по со...

/_pu/52/55589634.jpg

Буженина по-домашнему

/_pu/50/86148534.jpg

Названі продукти для схуднення, які можн...

/_pu/52/56816251.jpg

На чому не слід економити під час карант...

/_pu/50/67209711.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020