П'ять видів оргазму які здатна відчувати жінка, способи їх досягнення

Що може допомогти відчути кліторальний оргазм? Практика і тільки практика. Пошук поз, найбільш вдалих пестощів губами, руками або язиком.

Позагенітальний оргазм

Сексологи стверджують: цей вид оргазму існує. Але знати про це теоретично і відчувати у реальному житті – це все-таки різні речі. Приблизно одна з десяти жінок здатна відчувати оргазм від поцілунків грудей, шиї, рук…

Про те, які хитрощі  можуть допомогти в цьому випадку, учені мовчать. Швидше за все, позагенітальний оргазм – це дар природи і штучній корекції не піддається.

П'ять видів оргазму які здатна відчувати жінка, способи їх досягнення
 

Матковий оргазм

Жінка відчуває матковий оргазм, якщо статевий член чоловіка стимулює шийку матки.

Відчуття: матковий оргазм нагадує вагінальний. Але вигідно відрізняється від нього тривалістю. Ще одна особливість маткового оргазму: він може наздогнати жінку в той момент, коли, здавалося б, усе закінчилося і чоловік робить останній рух – «до виходу». У цьому випадку чоловіка може вельми здивувати реакція жінки на його «прощальний» рух.

Необхідна умова для  маткового оргазму: потрібно, щоб член чоловіка мав необхідні розміри (мається на увазі довжина) та міг «добратися» до шийки матки.

Що може допомогти відчути матковий оргазм? Різні насадки для статевого члена з секс-шопу.

Кліторальний оргазм

Прямим «винуватцем» кліторального оргазму є, певна річ, клітор жінки. Для того, щоб жінка відчувала кліторальний оргазм, її клітор треба стимулювати язиком, руками або губами.

Відчуття: кліторальний оргазм дуже яскравий, іноді – майже болісний. Сексологи стверджують, що серед здорових жінок немає тих, хто не здатен відчувати кліторальний оргазм. Але чоловік повинен мати певні знання та навички. Наприклад, він повинен знати, що клітор – неймовірно чутливий орган, і грубі дотики до нього в ту мить, коли жінка сильно збуджена, може заподіяти їй не задоволення, а біль. Що м'якші, легші, делікатніші рухи, то краще.

Що може допомогти відчути кліторальний оргазм? Практика і тільки практика. Пошук поз, найбільш вдалих пестощів губами, руками або язиком.

Стимуляція «G»-точки забезпечує жінці особливий вид оргазму

Точка G - ерогенна зона жіночого організму, відкрита в 1944 році німецьким гінекологом Ернстом Графенбергом. Спори про її існування не вщухають з моменту відкриття. Причому подробиці відкриття ніколи не розголошувалися, і досі неясно, за яких обставин гінекологу вдалося знайти те, про приховання чого природа потурбувалася доволі суттєво.

Річ у тім, що точка G захищена від нескромно-цікавих поглядів кількома ступенями захисту, а саме:
  • точка G знаходиться на глибині 5 см від входу в піхву, тобто виявити її при звичайних гігієнічних маніпуляціях неможливо.
  • розташована точка G  на передній стінці піхви, що деколи ускладнює її пошук навіть для професіоналів-гінекологів: при огляді вони акцентують свою увагу на задній стінці піхви.
  • розміри точки G дуже невеликі – 1-3 см. На дотик це невелике, в незбудженому стані майже непомітне, ущільнення, розташоване по сусідству із сечовим міхуром і заховане в стовщенні зі складок (передній складчастий валик). Оцей валик і є головною перешкодою на шляху до жаданої знахідки.
Точка G вважається сполучною ланкою між двома типами жіночого оргазму: кліторним і вагінальним. Тобто "активація" точки G дає жінці змогу одночасно відчувати два види оргазму. Ціль, безумовно, заслуговує поваги.

Але чому "вважається", а не "є"? Тому що докторські дисертації на цю тему широкої громадськості не демонструвалися (мабуть, тому, що вчений світ стурбований значно важливішими питаннями, ніж сила жіночого оргазму). А професіонали не такого високого польоту не можуть, як бачимо, зібрати достатню кількість жінок для досліджень у доволі лоскітливих умовах (на межі оргазму, коли ця точка виявляється).

Що стосується першовідкривача – німецького гінеколога Ернста Графенберга… Побутують неперевірені чутки про те, що своє відкриття він зробив у час нелюдських досвідів над людьми в концтаборах. Версія трохи м'якша – вчений виявив точку G випадково, "захопившись" гінекологією настільки, що перескочив у сусідню область сексології. Є й інші версії, перераховувати які цікаво, але практичного змісту мало.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити, щоб дівчина швидко кінчила

Вправи з точкою G ефективні тільки в тому випадку, якщо її власниця максимально збуджена. У звичайному, не збудженому, стані стимулювати точку G - безглуздо. Отримати задоволення жінці буде легше в максимально м'язово-розслабленому вигляді - лежачи на спині і широко розставивши ноги. Партнеру потрібно акуратно ввести два пальці в піхву і вивчити ту його частину, яка знаходиться під лобковою кісткою. Намацавши рельєфне ущільнення, слід приступити до ритмічних натискань - дискомфорт при цьому змінюється наростаючим збудженням. Вплив має бути достатньо сильним, але одночасно і делікатним. Важливо приділити увагу клітору: незадіяні до цього пальці (а краще язик) допоможуть досягнути оргазму.

В інтернеті існує величезна кількість методик, які обіцяють зробити тебе гуру з пошуку цієї самої точки. Однак сама вірна методика - вивчати своє тіло. Самою, разом з партнером - як завгодно. Не соромся, люби і знай свій організм і тіло.

П'ять видів оргазму які здатна відчувати жінка, способи їх досягнення

Вагінальний оргазм

Цей вид оргазму жінка відчуває під час «звичайного» вагінального сексу.

Необхідна умова для вагінального оргазму: фрикції статевого члена в піхві жінки та її здатність відчувати цей вид оргазму. На жаль, вагінальний оргазм доступний не кожній жінці. І не кожен чоловік здатен забезпечити жінці цей вид оргазму. Річ у тім, що для вагінального оргазму необхідна щільна стимуляція стінок піхви. А це можливо або з великим статевим членом чоловіка або з вузькою піхвою жінки.

Відчуття: хвилеподібне задоволення. Сильний і тривалий оргазм дарує жінці чоловік, який рухається повільно, але ритмічно. Що частіші рухи, то гостріший за відчуттями, але більш швидкоплинний оргазм.


Схожі матеріали:

Категорія: Інтим
Переглядів: 225 | Теги: Матковий оргазм, оргазм, секс, Кліторальний оргазм, Вагінальний оргазм, точка G

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Полезна ли сперма для женского организма...

/_pu/60/43777829.jpg

Як організм може сигналити про брак омег...

/_pu/56/40259615.jpg

Истероидный (театральный) тип личности. ...

/_pu/58/68303359.jpg

Онколог застеріг про проблеми зі здоров&...

/_pu/56/37256438.jpg

Як прогуляти урок у школі та не попастис...

/_pu/58/00577927.jpg

Різдвяна квітка пуанcетія: догляд у дома...

/_pu/55/81743138.jpg

Які недорогі продукти допоможуть замінит...

/_pu/56/10752750.jpg

Декілька ознак поганої дружини, через як...

/_pu/56/31696672.jpg

Декілька помилкових установок жінки, чер...

/_pu/57/68043305.jpg

Як зробити, щоб дівчина швидко кінчила

/_pu/60/24399626.jpg

Какое постельное белье самое лучшее

/_pu/59/93050468.jpg

Для чего нужна полировка кузова и как ее...

/_pu/58/48174458.jpg