Сквірт: жіноча еякуляція

Довгий час жіноча еякуляція вважалася феноменом, доступним лише обмеженого числа жінок.

Одні вважають жіночу еякуляцію проявом найглибшого насолоди. Інші заперечують це явище. Як би там не було, сквірт (або сквіртінг) в даний час - популярна тема для обговорень.

Сквірт (від англ. Squirt - струмінь) сексологи називають виділення з жіночого піхви деякої кількості прозорої рідини під час або перед оргазмом. Виробляє цю рідину так звана жіноча простата - парауретральние залози, розташована в уретрі ближче до виходу. Секрет цих залоз подібний за складом з чоловічою спермою, але не містить сперматозоїдів.

Багато хто плутає сквірт з сечовипусканням, тим більше що перед виділенням жінкою еякулянта може виникати відчуття, подібне до бажання помочитися. Однак чоловічу сперму не плутати з уриною, хоч і проходять обидві рідини також по одному і тому ж уретральному каналу.
 

Сквірт: жіноча еякуляція
 

Вагінальний оргазм: міф чи правда?

Про жіночу еякуляції відомо з давніх-давен. Існує згадка про сквірт в древніх індійських текстах, таких як Камасутра. У багатьох індійських храмах можна виявити зображення Сквірт жінок. Стародавні даоси говорили про існування у жінок трьох «вод», що виділяються при оргазмі. Першою «водою» вважається мастило, яке з'являється під час збудження; друга «вода» - рідина, що вивергається з піхви під час звичайного оргазму; третя - «вода» жіночої еякуляції, або вода точки G.

Дійсно, жіночу еякуляцію пов'язують з точкою G, адже саме через цю зону найкраще стимулюються потрібні для виділення еякулянта залози. У той же час у деяких жінок спостерігається виділення рідини і без безпосередньої стимуляції точки G.

Струменевий оргазм: це не те, що ви подумали

Хто на це здатний? Довгий час жіноча еякуляція вважалася феноменом, доступним лише обмеженого числа жінок. Але оскільки парауретральні залози є у 95% жінок, можна вважати, що приблизно таку саму кількість здатні еякулірувати.

Згідно з дослідженнями, проведеними в кінці минулого століття, 35-50% під час оргазму спостерігають викидання деякої кількості рідини. Інші дослідження показали, що у 6% викидання рідини відбувається під час кожного оргазму, 13% підтвердило таке викидання всього 1-2 рази, а приблизно 60% повідомили про витіканні під час оргазму деякої невеликої кількості рідини.

В інтернеті можна знайти безліч відео, присвячених Сквірту, в тому числі і навчальних, в яких йдеться про те, що майже кожна жінка може навчитися якісно еякулювати або самостійно, або за допомогою свого партнера. У більшості роликів жінки буквально фонтанують струменями рідини. Але це не обов'язковий варіант сквіртінгу, хоч і бажаний.

Сквірт: жіноча еякуляція

Як це зробити?

Як говорилося вище, найпростіше досягти викидання жіночого еякулянта, стимулюючи точку G. Це можна робити різними способами: пенісом, секс-іграшкою або рукою. Для початку краще використовувати руку, попросивши партнера, або ж самостійно під час мастурбації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сексуальный эгоизм: плюсы мастурбации для женского здоровья

Для досягнення еякуляції введіть середній і безіменний пальці в піхву. Намацайте точку G і починайте робити ритмічні рухи пальцями, як би «принаджуючи». При цьому виявляйте деякий тиск на передню стінку піхви. Великим пальцем можна в цей час стимулювати клітор, а іншою рукою натискати на тазову область відразу над лобком. Дуже скоро ви відчуєте як ніби позив до сечовипускання. Це нормальне відчуття. Потрібно розслабитися і дати еякулянту витекти.

Множинний оргазм у жінки: ми віримо, що він є

Багато дівчат соромляться своєї еякуляції, вважаючи за краще стримуватися і навіть відмовляючись часом від оргазму, боячись замочити простирадло. Іншою крайністю було б вважати нездатність еякулювати наявністю будь-яких сексуальних проблем. Ми ж не засуджуємо і не встановлюємо нові стандарти, ми говоримо про те, що кожна жінка вільна самовиражатися в сексі так, як дозволяє їй фізіологія і особисті переваги.


Схожі матеріали:

Категорія: Інтим
Переглядів: 82 | Теги: оргазм, еякуляція, Сквірт, Струменевий оргазм, мастурбація, Squirt, Вагінальний оргазм
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Варианты заливки фундамента

/_pu/51/10167183.jpg

Медики назвали кращі напої для здорової ...

/_pu/51/54263362.jpg

Як зрозуміти, що перед вами самотня жінк...

/_pu/46/96949808.jpg

Чи видно ендометріоз на УЗД? Діагностика...

/_pu/54/13518892.jpg

Медитація: користь і вплив на людину

/_pu/49/70326696.jpg

Не чистити: дієтолог розповіла про прави...

/_pu/48/21885376.jpg

Кращі доступні продукти для оздоровлення...

/_pu/51/68266830.jpg

«Відкриття провадження у справі про непл...

/_pu/47/02537069.jpg

Кому не варто їсти морозиво

/_pu/52/95814638.jpg

Как научиться ходить на высоких каблуках...

/_pu/47/80862351.jpg

Наилучшие шины и где их искать

/_pu/50/74431632.jpg

Аспірин знижує ризик розвитку раку травн...

/_pu/51/85131640.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020