5 бажань чоловіка, які згодна виконати розумна жінка

Жіночі хитрощі - це страшна зброя, яку точно варто використовувати. У будь-яких відносинах можна створити ілюзію, що чоловік приймає ключові рішення.

Навіть якщо у відносинах є кохання, розуміння і дружба, може наступити крах. А справа в тому, що кожна людина - це егоїст, яка ставить власні інтереси на перше місце.

Ідеальні відносини можна побудувати тільки в тому випадку, якщо знайти компроміси.

Тому варто згадати 5 чоловічих бажань, які варто виконувати жінкам.
 

розумна жінка

Брала його справжнім

У сучасному світі постійно доводиться піддаватися краще і вдосконалюватися. Наприклад, якщо у чоловіка недостатній дохід, але він любить, підтримує і забезпечує комфорт в відносини, хіба є привід вимагати більшого?

Ідеальних людей не існує, а потреби ніхто не зможе задовольнити. Тому свого чоловіка потрібно приймати таким, яким він є насправді. Повністю змінити звички і риси характеру неможливо.

Особистий простір

Головна причина, чому чоловіки вирішуються на розрив - це відсутність свободи. Вступаючи в відносини, деякі жінки впевнені, що вони мають повне право диктувати свої умови і встановлювати безліч заборон.

Наприклад, чоловік перестає зустрічатися з друзями і забуває про свої інтереси.

А хіба в таких відносинах чоловік буде щасливий? Протягом усього життя він буде відчувати утиски, плюс доведеться поступатися і жертвувати собою. Щоб цього не допустити, важливо щоб у кожного був особистий простір.

Сюди можна віднести:
  • улюблені заняття;
  • друзів;
  • роботу.

Іноді проявляти ініціативу

Більшість жінок протягом усього життя займають пасивну позицію. Вони звикають, що чоловік повинен пропонувати, планувати ремонт і плани на вихідні. Рано чи пізно все це набридає, тому чоловікам важливо, щоб жінки проявляли ініціативу.

Ініціатива може стосуватися не тільки серйозних покупок, є і банальних речей, сюди можна віднести: інтим, прогулянки ввечері і багато іншого. Коли жінка вміє мотивувати свого чоловіка і в її голові є безліч цікавих ідей - це завжди добре.

Давала можливість бути головним

Чоловікам важливо відчувати свою силу і значимість. Звичайно, якщо поглянути на багато сімей, головною в сім'ї є саме жінка. Такої ситуації можна уникнути, тим більше, що існують жіночі хитрощі.

Наприклад, чоловік може приймати рішення самостійно, але саме жінка підштовхує до того, що їй цікаво.

Жіночі хитрощі - це страшна зброя, яку точно варто використовувати. У будь-яких відносинах можна створити ілюзію, що чоловік приймає ключові рішення.

Виявляла пристрасть в ліжку


пристрасть в ліжку
 

Фізична близькість має ключове значення для чоловіка. З роками партнери звикають один до одного, тому справжнього задоволення вже немає. Найцікавіше, що практично завжди в цьому винні жінки. А справа в тому, що вони уникають експериментів і вважають багато речей неприпустимими.

Зрідка потрібно проявляти емоційність і експериментувати. Немає нічого страшного, якщо хтось не отримає максимального задоволення. Зате вийти відкрити для себе нові пози і інакше дізнатися свого партнера.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 110 | Теги: поради, ВІДНОСИНИ, жінки, чоловіки

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Уролитиаз или мочекаменная болезнь

/_pu/57/48421458.jpg

Права, обов’язки та гарантії для медични...

/_pu/59/72670895.jpg

Сухість, пігментація та інші проблеми зі...

/_pu/56/21666636.jpg

Зайва вага у віці 40 і старше: як стати ...

/_pu/58/40827448.jpg

Яких жінок швидко забувають чоловіки, з&...

/_pu/57/18962982.jpg

Підвищений холестерин: що потрібно зміни...

/_pu/58/00486508.jpg

Десять главных советов, чтобы начать рис...

/_pu/57/47881017.jpg

Как выбрать игрушки для щенка?

/_pu/58/69629356.jpg

Правильный выбор женских трусиков от Vic...

/_pu/58/80875230.jpg

Особенности ухода за купальным костюмом

/_pu/60/01188661.jpg

Чоловіча та жіноча хода: чим вони унікал...

/_pu/60/46626873.jpg

Декілька секретів, які дружині не можна ...

/_pu/59/92984737.jpg