Чому хлопці втрачають інтерес до дівчат


Чому хлопці втрачають інтерес до дівчат

Чому хлопці втрачають інтерес до дівчатПоведінка твого молодого чоловіка останнім часом змінилася, і аж ніяк не в кращу сторону? Чому чоловіки спочатку активно домагаються, а потім втрачають інтерес? Які можуть бути причини? Все може бути чудово сьогодні, а завтра — він іде.

Чудові вечори, спільні інтереси, почуття сильної прихильності, можливо, близькість, і раптом він зникає. Або буває так, що він був ідеальним, надійним, говорив тобі все, що ти хотіла чути, а потім раптом став холодним і далеким. Давай дізнаємося, що відбувається насправді.

Вони бояться відповідальності

Як кажуть, у чоловікові, насамперед, закладений «тваринний інстинкт самця» завойовувати нову самку». Гострі відчуття погоні генетично вкоренилися в чоловіках, і втеча – це частина погоні.

Хлопці сміливі, коли справа доходить до дурних трюків і перегляду фільмів жахів. Але як тільки мова заходить про відповідальність за серйозні стосунки, багато з них стають безпорадними. Деякі чоловіки розривають відносини з-за того, що не хочуть ухвалювати якісь рішення. І, знайомлячись з новою дівчиною, намагаються продовжити собі «безвідповідальний» період.

Він вже отримав все, що хотів

Чоловік — завойовник по своїй натурі. Він проявляє величезний інтерес до жінки в процесі боротьби за її серце. Йому необхідно бути впевненим у тому, що ти належиш тільки йому одному. Але після того як він домігся своєї мети, йому вже нічого не потрібно доводити. Тому деякі чоловіки знову вирушають на пошуки, щоб в черговий раз довести собі та іншим, який він привабливий.

Коли відносини розвиваються швидше, ніж очікує чоловік, це теж може налякати його. І перша реакція — бігти. Коли ти підпускаеш його до себе в більш повільному темпі, у вас є більше часу для спілкування, ви можете краще пізнати один одного. Спочатку все красиво і легко, а згодом з'являються якісь проблеми, які потрібно навчитися обговорювати і вирішувати. Тому не поспішай кидатися у вир з головою. Ніхто не повинен віддавати у відносинах всього себе відразу. Не підлаштовуйся під нього, зберігай інтригу, залишайся для нього загадкою.

Він «задихається» від твоєї уваги і турботи

Не попадися в пастку, кинувши все заради нього. Не живи його життям, у тебе повинні бути свої захоплення, свої інтереси. Чоловіки не терплять зайвого контролю і нав'язливості. Залиш йому його особистий простір, в якому він буде почувати себе комфортно без тебе (його хобі: риболовля, полювання, футбол з друзями тощо). Якщо позбавити його всього цього, він кине тебе знайде «ідеальну» дівчину.

Зупинись і поглянь на свої відносини з боку. Перш ніж щось робити, подумай, як це може відбитися на них.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 895 | Теги: Дівчина, інтерес, чоловік
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як прибрати набряки: 5 методів, які прац...

/_pu/51/42346664.jpg

Основы ландшафтного дизайна: как использ...

/_pu/55/56946419.jpg

Нагадування для алергіків: чим небезпечн...

/_pu/48/24158283.jpg

Як зміцнити імунну систему вітаміном D п...

/_pu/51/69490852.jpg

Продукти, що викликають велику кількість...

/_pu/52/86032534.jpg

Где покупать семена

/_pu/49/64168997.jpg

Уміння висловлюватися

/_pu/47/95296231.jpg

Декілька простих продуктів, які допоможу...

/_pu/52/97239990.jpg

Ківі: вміст вітамінів і дивовижна корист...

/_pu/51/69645050.jpg

Чи можливо зареєструвати право власності...

/_pu/51/40205837.jpg

Як оформити спадщину за відсутності прав...

/_pu/50/67901275.jpg

Ознаки, що чоловік втратив до вас інтере...

/_pu/53/09701550.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020