Декілька секретів, які дружині не можна розповідати чоловікові

Повна довіра неприпустима, навіть якщо партнери люблять один одного і готові прощати багато. Є декілька секретів, про які повинна мовчати кожна жінка, якщо вона хоче зберегти свої стосунки.

Багато жінок намагаються досягти повної гармонії у відносинах. А хіба це можливо?

Повна довіра неприпустима, навіть якщо партнери люблять один одного і готові прощати багато. Є декілька секретів, про які повинна мовчати кожна жінка, якщо вона хоче зберегти свої стосунки.

Почуття до колишнім

Тема колишніх завжди волає змішані емоції і масу питань. Звичайно, певну інформацію про своїх колишніх краще розповісти.

пара
 

Сюди можна віднести: їх імена, тривалість спілкування. Але ні в якому разі не можна вдаватися в інтимні подробиці. Чоловіки зовсім не переносять конкуренції, а коли жінка згадує про свого колишнього в фізичному або емоційному плані - залишається слід на довгий час.

Кожна жінка повинна зрозуміти простий факт: чоловіки - це власники. А колишніх вони можуть сприймати як загрозу. А якщо жінка ще говорить про свої почуття або робить неоднозначні натяки - серйозний конфлікт забезпечений.

Тема минулих відносин ніколи не повинна підніматися в сьогоденні. В іншому випадку негативні наслідки будуть переслідувати ще довгі роки.

Дрібниці, які не подобаються

У кожної жінки є список речей, які викликають відверте роздратування. Наприклад, багато жінок не переносять певні чоловічі звички, риси характеру або знайомих, які постійно дають поради.

Кожна жінка повинна зрозуміти, що життя складається з дрібниць. Змінити все звички і життєві цілі чоловіки неможливо. Тому варто чітко визначити різницю між значущими або незначними дрібницями.

Якщо певні дрібниці незначні, який сенс на них акцентуватися? Найпростіший приклад: якщо чоловік не може нормально скласти свої речі, хіба є привід скандалити і проявляти негатив?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жадібний чоловік і декілька фраз, які його видають

Говорити варто тільки про значущі дрібниці. Якщо щось дійсно не дає спокою і змушує жертвувати своїми інтересами, чоловік про це повинен знати. Інформацію варто доносити спокійно, не намагаючись спровокувати конфліктну ситуацію. Завдяки банального діалогу у відносинах можна досягти більшого, ніж погрозами і різними криками.

Зміни в зовнішньому вигляді

Кожна жінка педантично ставиться до власного зовнішнього вигляду. Найцікавіше, що багато хто не розуміє, що чоловіки реагують схожим чином. Можна згадати просту ситуацію: якщо чоловік хоч щось говорить про жіноче вазі, серйозний скандал в подальшому забезпечений.

Чоловіки також болісно реагують на критику, просто вони намагаються це приховувати. А жінкам здається, що вони роблять все правильно, а критика допомагає чоловікові стає краще. Все це не працює, адже у чоловіка знижується самооцінка і починають розвиватися комплекси.

А найгірше, що може трапитися, - це образа. Не всі чоловіки готові ставитися до критики з приводу своєї зовнішності. Бувають навіть ситуації, коли втрачається мотивація. За підсумком через банальну критики або дурних жартів формується образа, від якої не вийде позбутися.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 164 | Теги: ВІДНОСИНИ, жінки, Кохання, психологія, Любов

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Ось чому слід приймати душ ввечері, а не...

/_pu/60/50002408.jpg

Створюємо комфорт на дачній ділянці завд...

/_pu/59/20243813.jpg

Вісім причин частіше їсти гриби

/_pu/57/02863177.jpg

Поради та рекомендації як отримати ідеал...

/_pu/60/93217807.jpg

Стакан молока захищає від хвороб серця

/_pu/59/27511225.jpg

Лазерная эпиляция волос: чтобы ножки рад...

/_pu/58/06180917.jpg

7 простих б'юті-лайфхаків, які полег...

/_pu/60/90326120.jpg

Крышка или кунг. Что лучше для пикапа?

/_pu/58/75510928.jpg

Недобросовісне довічне утримання: як зах...

/_pu/58/05577577.jpg

Що краще вибрати для покрівлі, металочер...

/_pu/60/57827793.jpg

Догляд за ягідними чагарниками навесні

/_pu/57/88494066.jpg

Как выбирать рыболовные крючки?

/_pu/56/07234762.jpg