Як доглядати за жінкою? Чи треба доглядати за нею, якщо ви давно разом?


Як доглядати за жінкою? Чи треба доглядати за нею, якщо ви давно разом?

Як доглядати за жінкою? Чи треба доглядати за нею, якщо ви давно разом?Запитайте будь третьокласника, що значить доглядати за жінкою?

У відповідь ви почуєте вже відоме: поступитися місцем у громадському транспорті, допомогти донести важкі сумки, відкрити перед дамою вхідні двері, проводити додому.

Сучасний світ тільки вносить корективи в цей список. Але давайте будемо чесними - все вищеперелічене є нормою для будь-якого чоловіка, нехай навіть стороннього.

Чим відрізняється залицяння індивіда, який має в своєму розпорядженні на особистий інтерес жінки по відношенню до себе?

Чого насправді хочуть жінки

Психологи всього світу дійшли висновку, що прекрасні створення чекають від чоловіків красивих жестів, цікавого проведення часу і особливої уваги до себе. Жіноча сутність така, що вона жадає емоцій і вражень. Це на додаток до того, що ви допоможете їй змінити колесо на машині і запросіть на чашку кави в кафе, купивши по дорозі зухвалу трояндочку.

Пора залицяння - це відповідальний момент, який представнику чоловічої статі варто продумати. Особливо якщо в його полі зору знаходиться приголомшлива красуня, розпещена чоловічою увагою. Зверніть увагу, що відповідають в телепередачах дівчини про те, чим підкорив їх черговий шанувальник? Досить типова відповідь виглядає так: «Він так красиво доглядає!».

Тобто, її торкнулося передусім чоловіче обходження. Недарма є крилатий афоризм: «Жінка насамперед закохується в ставлення до себе, а потім вже в партнера». Але не варто наївно думати, що чарівне залицяння «замилить» око сучасній жінці і вона не помітить ваш постійно пом'ятий вигляд і не відчує запах несвіжості, що виходить від тіла. Запам'ятайте, що всі представниці прекрасної статі мають добре розвиненим природним нюхом.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Польза вумбилдинга для здоровья и секса

Тому майте на арсеналі туалетну воду і дезодоранти з смачним запахом і стежте за чистотою свого тіла. Отже, будь-яке залицяння починається зі знаків уваги. Ось що найбільше цінується жінками! Припустимо, ви вже давно примітили зеленооку шатенку, що працює у вашому офісі в сусідньому відділі. Попереджувально навели довідки про неї - одружена чи що? Як підійти до неї, якщо ваше спілкування базується на «здрастуйте» і «до побачення»?

Підіть на невелику хитрість. Коли люди зайняті на одному полі діяльності, легше зав'язати тісніші відносини. Для початку знайдіть привід звернутися до прекрасного створенню. Що це може бути? Прохання «отксероксіть» пару-трійку офіційних документів, так як, у вашому апараті закінчилася фарба. Дівчина доброзичливо відгукнулася на ваше прохання? Чудово! Мимохідь запросіть її на обід в сусіднє кафе або після роботи запропонуйте підвезти її на транспорті. Так ви ж дізнаєтеся її адресу місця проживання.

Повірте, початок таких залицянь може стати трампліном для довгострокових відносин. Тепер уже співробітниця почне шукати або давати привід для ваших тісних зустрічей. І ви відразу ж відчуєте симпатію до своєї персони. Але візьміть до відома, що це було поверхневе залицяння, більше орієнтоване на прояв свого бажання зацікавити дівчину.

Далі, слід розширювати горизонти своїх залицяння. Наприклад, вибирати цікаві маршрути для побачень, пригощати дівчину різноманітною кухнею, запрошувати її в ті місця, які представляють для неї інтерес. Але хочемо, щоб усі чоловіки звернули увагу - традиційні залицяння без емоцій не оцінюються належним чином.

Чому залицяння не вдалося

Якщо жінка любить аксесуари, використовуйте це у своєму залицянні

Ось вам наочний приклад: одного разу до психолога звернувся молодий чоловік. Перед фахівцем постав індивідуум хорошого чоловічого статури, акуратний і ввічливий. Проблему позначив так - незважаючи на гарні залицяння з його боку, дівчата воліють йому інших. Психолог попросив описати останню ситуацію. Молодий чоловік пояснив, що познайомився з одою цікавою дівчиною у родича на весіллі. «Вона втілювала мій ідеал, починаючи від зовнішніх даних і закінчуючи своєю поведінкою», - відверто заявив молодий чоловік фахівця.

Нова знайома трималася з великою гідністю, в міру вживала спиртні напої, була легка в спілкуванні. Чоловік протягом цілого вечора доглядав за нею за столом, виходив підтримати її на конкурсах під час весільного веселощів. Нарешті, забезпечив дівчину машиною, що підвезла її додому. Вони стали зустрічатися. Молодий чоловік продумував побачення, знаходив інформацію про різні пам'ятки і смакував чуттєве проведення часу.

«Але щось було не так», - з сумом пояснив він. Дівчина ніяк не могла розкритися емоційно, і іноді здавалося, що вона піддається залицянням, щоб убити час. Незабаром вона стала ухилятися від побачень, мотивуючи це тим, що працює вечорами, щоб оплатити своє навчання в інституті. Чоловік зголосився допомогти їй грошовою сумою, але об'єкт симпатії заявив, що пора припинити їх спілкування. Наш герой був засмучений і намагався дізнатися причину такої поведінки.

ось як потрібно доглядати за дівчатами)

Те, що він дізнався, щиро здивувало його і спантеличило. Виявляється, його обраниця паралельно з ним, познайомилася з чоловіком, який виявився повною протилежністю нашому страждальцеві. Він не володів зовнішнім лоском і його діяльність не давала йому стабільного заработка.Он був художник-архітектор, і його зустрічі з дівчиною обмежувалися побаченнями в його майстерні, пахне фарбами і полотнами. Зрідка вони вибиралися на художні експозиції, в інтерпретації яких йому не було рівних.

-Чому ти обрала його, а не мене? Адже я старався! Хіба я нецікаво доглядав за тобою ?!- вигукував відкинутий шанувальник, запитуючи у цієї дівчини. Її відповідь став приводом для роздумів:

-Ти чудовий, але робив усе, як все це роблять. А він - те, що треба було мені.

Молодий чоловік дуже здивувався:

- Що ж?

- Тобі не подобалися мої друзі, пов'язані з творчістю. Ти називав їх ледарями і намагався собою замінити їх. Але у тебе немає цих інтересів і знань, що є у них. А твій суперник один з них.

- Але ж він і не доглядав за тобою толком ?!

-Неправильна відповідь! Він дбав про мене. Якщо ти наполягав, щоб я не курила, то він не був таким категоричним. Просто купив мені сигарети з найменшою кількістю смол і нікотину, сказавши: «Навіщо позбавляти себе задоволення, адже життя коротке. Але, коли ми подумаємо про потомство, ти заборониш собі це сама ». І взагалі, він дає мені натхнення...

Як треба доглядати за жінками)))

Повчальна історія, чи не так? Зробимо висновок - слід зрозуміти, чи відповідаєте ви типажу певної жінки. Якщо з'ясується, що так, то природна інтуїція дозволить вам доглядати за нею так, як вона цього потребує. Вірний спосіб залицяння це той, який стане спусковим механізмом для розкриття представниці жіночої статі перед вами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как сохранить себя в браке?

Це стосується не тільки її тілесних потреб, але й духовних. Ваші старання обов'язково відіб'ються в діях партнерки, в її відповідному ставленні до вас. Недарма є приказка: «У кожній жінці спить принцеса, добра чарівниця і зла відьма. Що розбудиш, то й отримаєш "

Жінки хочуть залицяння в будь-якому віці


Доглядайте за жінкою завжди

Як помиляються чоловіки, якщо думають, що їх довгий гостей з жінкою звільняє їх від залицяння! Багато з них зараз здивовано піднімуть брову - ми вже досить вивчили один одного, і до чого ці сентименти? Насправді від цього представниця прекрасної статі не перестає бути жіночною.

Але чи є у неї прагнення і далі виділяти свої чари? Викликаєте ви у неї таке бажання, чи отримує вона емоції, увагу, турботу? Повірте, для їх прояву не треба чекати день народження коханої чи 8 березня. Психологи радять чоловікам - не переставайте доглядати за своїми партнерками, навіть якщо прожито разом 30 років.
Впровадити в свою сім'ю щотижневі символічні дії.

Наприклад, в неділю беріть ініціативу приготування обіду в свої руки, або ходите трапезувати разом в затишне кафе з приємною музикою. І не забувайте називати свою другу половину пестливими словами, робити сюрпризи їй і гідно забезпечувати. В більшій мірі жіноча стать поважає мужність, яка проявляється у всіх сферах діяльності. У тому числі і в умінні партнера доглядати, враховуючи при цьому індивідуальність своєї жінки.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 845 | Теги: жінки, залицяння
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як прибрати набряки: 5 методів, які прац...

/_pu/51/42346664.jpg

Что такое пролежни?

/_pu/48/76780227.jpg

Насколько способов лечения пятной шпоры

/_pu/46/38211801.jpg

Дивний тренд у світі нижньої білизни: в ...

/_pu/50/08022441.jpg

Спиннинг на судака: критерии выбора

/_pu/51/83669817.jpg

Лікувальні пози для сну

/_pu/52/71218647.jpg

Експерти розповіли, як перебити запах ци...

/_pu/49/42296496.jpg

Що таке STEM-освіта

/_pu/49/89573631.jpg

Как обогрев пола повышает комфорт в доме

/_pu/52/93609575.jpg

Зубна нитка: коли корисна, а коли небезп...

/_pu/51/06954933.jpg

Кулич пасхальный

/_pu/50/97123696.jpg

Нанесение декоративной штукатурки

/_pu/48/26623617.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020