Які взаємні звички допоможуть досягнути гармонії в сексі


Які взаємні звички допоможуть досягнути гармонії в сексі

Які взаємні звички допоможуть досягнути гармонії в сексі Набути гармонії в сексі не так-то вже і складно. Якщо прислухатися до себе і свого партнера!

Правота вислову класика про те, що усі щасливі сім'ї щасливі однаково, а кожна нещаслива сім'я нещаслива по-своєму, отримала несподіване підтвердження.

Виявляється, пари, які щасливі в сексуальному житті, мають деякі схожі звички! В усякому разі, так стверджують сексологи. Які ж вони, звички щасливих в сексі людей?

Вони проводять час, обговорюючи свої відносини

Саме відносини, а не побутову сторону життя. Вони разом будують плани, мріють, діляться переживаннями про ті чи інші події.

Такі розмови створюють психологічний комфорт в парі, а ще - вони формують загальний простір, в якому увага кожного не розсіюється, а повністю поглинена своїм партнером.

Вони дивляться романтичні фільми

Як не дивно, придумані кінематографістами казочки про красиве і чисте кохання допомагають людям будувати реальні відносини. Так, принаймні, кажуть дослідники: любителі романтичних фільмів краще розбираються в своїх почуттях, вміють їх висловити словами, а також звертають увагу на потреби партнера.

Вони діляться своїми сексуальними фантазіями

Пари, які в союзі вже досить давно, поступово перестають торкатися теми сексу. Навіщо: і так все давно відомо і перевірено на практиці. Насправді, це неправильна стратегія. Сексуальні переваги з часом змінюються, а ваш партнер не в змозі дізнатися, що б вам хотілося спробувати в ліжку, поки ви йому про це не скажете. Мало того: розповіді про еротичні фантазії розбурхують уяву і є свого роду афродизіаком.
 
Не прагнуть осягнути неосяжне

Так, всім нам хочеться досягти ідеалу в усіх сферах життя. Бути відмінною господинею, чудовим професіоналом, неперевершеною кулінаркою. Але в гонитві за ідеалом ми витрачаємо занадто багато сил і енергії. Не дивно, що у нас не залишається запалу для занять сексом! Люди в гармонійній парі не прагнуть до перфекціонізму, вони вибирають одну або дві сфери життя, де б їм хотілося досягти успіху, і охоче приймають допомогу, коли її пропонують. Особливо допомогу від свого партнера: така взаємопідтримка зміцнює союз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Речі, які дратують чоловіків в сексі

Вони сміються разом

Це звучить занадто просто, але сміх дійсно розковує і як би дає нам дозвіл на те, щоб розслабитися. Сміючись, ми всі стаємо трохи дітьми, але ж така здатність робить секс більш яскравим і приємним. Більш того: якщо ви з вашим чоловіком смієтеся над одними і тими ж жартами, якщо у вас приблизно однакове уявлення про те, що смішно, а що - ні, вам легше зрозуміти один одного. І в побуті, і в ліжку.
 
Вони насолоджуються один одним поза розкладом


Такі пари призначають собі медовий місяць тоді, коли їм заманеться, і проводять його де завгодно: хоч на тропічних островах, хоч у власній квартирі. Як правило, пари, у яких панує гармонія в сексі, не люблять один одного "за розкладом". Вони здатні вдатися до любові спонтанно і там, де їх застала пристрасть.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 679 | Теги: ВІДНОСИНИ, поради, секс, сімейні справи
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Зрілі стосунки

/_pu/46/81624778.jpg

Телефонному консультуванню БПД – три рок...

/_pu/53/28318084.jpg

Кварцвиниловая плитка для пола: что это ...

/_pu/52/47592396.jpg

Як підготуватися до пластичної операції:...

/_pu/55/69723878.jpg

Як перевірити автомобільний кондиціонер

/_pu/51/02912796.jpg

Риси в жіночій зовнішності, на які дивля...

/_pu/54/80336820.jpg

Неповлнолітні працівники: від прийняття ...

/_pu/52/76319986.jpg

Бассейн для дачи: выбираем оптимальный в...

/_pu/50/00875735.jpg

Чого уникають психологічно здорові люди

/_pu/46/42633285.jpg

Небажане волосся на обличчі: як від них ...

/_pu/50/71739116.jpg

8 помилок в одязі, які здійснюють зрілі ...

/_pu/51/17459164.jpg

На чому не слід економити під час карант...

/_pu/50/67209711.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020