Кілька речей, які роблять жадібні чоловіки

Жадібні чоловіки, які не готові нічого витрачати, і вони економлять навіть там, де це неприпустимо.

Все частіше можна зустріти думку, що жінки занадто меркантильні і їм потрібні тільки гроші від чоловіка. Більшість дам з цією думкою ніколи не погодяться і правильно зроблять.

Адже є й жадібні чоловіки, які не готові нічого витрачати, і вони економлять навіть там, де це неприпустимо.

Не платить за свою обраницю

У сучасному світі вже давно з'явилася думка, що чоловік і жінка повинні спільно ділити рахунок в ресторані. А хіба все так однозначно? Звичайно, якщо у жінки є стабільний дохід, вона може сміливо заплатити за себе.

А хіба гідний чоловік це допустить? Жоден чоловік не зможе спостерігати, як його обраниця ділить з ним спільний рахунок у ресторані. Подібне може образити справжнього чоловіка, який впевнений в собі. А ось жадібні і слизькі чоловіки подібне приймають спокійно.

Кілька речей, які роблять жадібні чоловіки
 

Намагається не платити за себе

У житті кожного чоловіка може трапитися екстрена ситуація, коли у нього немає грошей. Серед поширених ситуацій можна виділити:
  • Забув гаманець.
  • Заблокували картку.
  • Затримали зарплату.
Якщо це трапляється, нічого страшного немає, адже неприємності можуть проявитися в житті у кожного. Критично, якщо екстрені ситуації трапляються на регулярній основі. Подібним прийомом чоловік просто намагається не платити за себе, а вимагає цього від своєї обраниці. Багато пані спокійно будуть платити за свого чоловіка, при цьому навіть не замислюючись, що він просто намагається заощадити таким способом.

Не дарує подарунки

Жадібний чоловік прекрасно розуміє, що витрачати свої гроші на подарунки немає ніякого сенсу. Тому він всіма можливими способами буде уникати подібних витрат. Найцікавіше, але такий чоловік може витрачати гроші на інші речі. Наприклад, якщо потрібно купити безглузду побутову техніку - будь ласка. Табу стосується тільки подарунків, на яких жадібний чоловік і намагається економити.

Не розуміє, навіщо потрібні салони краси

Хіба сучасна жінка зможе прожити без салону краси? Вони настільки щільно увійшли в життя дам, що відмовитися від послуг макіяжу або манікюру ніхто вже не здатний. Жадібні чоловіки не розуміють, навіщо потрібно платити гроші, якщо все це можна зробити вдома і своїми руками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як перевірити, чи надійний чоловік для відносин

Чоловікові може здаватися, що такі витрати безглузді. Однак, вони раціональні, адже куди простіше один раз на місяць зробити татуаж і манікюр і більше не замислюватися про косметику. Жадібний чоловік цього зрозуміти ніколи не зможе, тому на адресу дівчини часто будуть звучати відверті докори.

Кличе до себе і просить оплати за проживання

Якщо виявляється подібне, від такого чоловіка потрібно відразу бігти. Жоден чоловік не дозволить, щоб жінка проживала в його житло і платила за це гроші. Але, справжні жінки також не користуватимуться добротою, адже вони почнуть купувати продукти або трохи облаштовувати житло.

Економить на всьому

Жадібний чоловік економить на всьому і завжди. Навіть купуючи банальні продукти в магазині, він шукає для себе тільки акції, при цьому не думаючи про раціональність. І навіть якщо у продуктів закінчився термін придатності, все це не має значення. Мета - заощадити, навіть якщо для цього доведеться жертвувати своїм здоров'ям.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 129 | Теги: гроші, чоловіки, Характер, ВІДНОСИНИ
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Моторна олива для автомобіля: як вибрати...

/_pu/57/77207291.jpg

Принципи інтуїтивного харчування

/_pu/56/39642580.jpg

Різдвяна квітка пуанcетія: догляд у дома...

/_pu/55/81743138.jpg

С чем носить зимнюю обувь, чтобы выгляде...

/_pu/58/97189358.jpg

Як доглядати за речами з екошкіри

/_pu/55/25078043.jpg

Как выбирать рыболовные крючки?

/_pu/56/07234762.jpg

Как справиться с дискомфортом во время б...

/_pu/57/14029423.jpg

Які продукти допомагають боротися зі стр...

/_pu/56/64792464.jpg

Використання куркуми: п'ять підтверд...

/_pu/57/09750247.jpg

Воспалительное заболевание кишечника у д...

/_pu/57/12092470.jpg

Чоловіча епіляція

/_pu/57/82044041.jpg

Декілька образ від жінок, які чоловіки н...

/_pu/57/32447828.jpg