Кілька речей, яких не повинно бути в житті жінки

Загалом-то, людині для щастя треба не так вже й багато: впевненість в завтрашньому дні і задоволеність днем ​​сьогоднішнім. Чи відчуваєте ви ці почуття?

Ви можете бути успішною бізнес-леді або відданою домогосподаркою. Любити здобні булочки або келих червоного вина. Фліртувати з чоловіками або залишатися вірною своєму обранцеві. Але деякі речі ні за яких умов не повинні бути присутніми у вашому житті, якщо, звичайно, ви хочете бути щасливою.

Загалом-то, людині для щастя треба не так вже й багато: впевненість в завтрашньому дні і задоволеність днем ​​сьогоднішнім. Чи відчуваєте ви ці почуття?

Якщо ваша відповідь - «ні», то напевно у вашому житті присутній одна з речей, перерахованих нижче.


жінка

Не улюблена робота

Вона може бути дуже престижної або високооплачуваної, але ви все одно не будете щасливі, адже кожен день йдете на роботу як на каторгу.

Професійна реалізація - важлива складова нашого життя, вона перегукується з реалізацією особистісної: саме на роботі ви можете реалізувати якості, закладені в вас природою.

Не задовільні відносини

У кожного з нас є певні потреби, задоволення яких ми і шукаємо в шлюбі. Якщо у вас є потреба бути потрібною, а чоловік ніяк не демонструє те, що він в вас потребує, ви напевно не станете щасливою. Правда, є хороша новина: для того, щоб виправити ситуацію, іноді можна просто попрацювати над відносинами, а не розлучатися.

Плутанина в фінансах

Можна мати пристойну зарплату і ще кілька джерел доходу, але при цьому так бездарно управлятися з грошима, що життя перетвориться на суцільний стрес. А можна мати скромні доходи, але розуміти, як їх розподіляти, і відчувати себе цілком задоволено. Плутанина в фінансах створює додаткові стреси.

Надлишок речей

Так, процес покупки приносить велике задоволення. Але з часом обновка втрачає свою актуальність і відправляється в дальній кут шафи. А ми купуємо ще і ще. Речі накопичуються, і через якийсь час їх стає так багато! Позбавляйтеся від непотрібних речей. Цим самим дією ви на енергетичному рівні звільняєте місце для нового у своєму житті.

Токсичні люди

Можливо, серед ваших знайомих таких досить: одні намагаються вами маніпулювати, інші забирають надто багато часу, не даючи нічого взамін. Токсичні відносини не приносять ніякої користі. Спробуйте бачитися з такими людьми як можна рідше, і у вас з'явиться час для нових корисних зустрічей.

Самообман

Чим частіше ми себе обманюємо, тим більше занурюємося в якусь паралельну реальність, яка не має нічого спільного з дійсністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ознаки, за якими чоловіки обчислюють непорядну дівчину

Якийсь час самообман допомагає нам триматися на плаву: щиро вірити в непорушність відносин, в свої таланти, яких немає, в своїх перевагах, які не розвинені. Але в один не дуже прекрасний момент вам все-таки доведеться опинитися віч-на-віч з реальністю. Удар може виявитися занадто сильним.

Панікерство

Тривожність, очікування гіршого, страх перед подіями - все це тримає вас в постійному стресі. Замість того щоб насолоджуватися поточним моментом, ви постійно боїтеся: а що буде завтра? Виженуть мене з роботи? Кине мене чоловік? Зламає чи ногу дитина? Від панікерства позбутися можна, ось тільки для цього варто трохи попрацювати над собою.

Потрібно запитати себе: «Що буде, якщо станеться те, чого я боюся? І як я можу вплинути на те, щоб цього не сталося?». Коли ви зробили всі можливі заходи, варто розслабитися і повірити в свою щасливу долю.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 219 | Теги: особисте життя, жінки, психологія, Щастя

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Ремонт ванной комнаты: важные нюансы

/_pu/58/51748743.jpg

Догляд за ягідними чагарниками навесні

/_pu/57/88494066.jpg

Основні ознаки постковідного синдрому

/_pu/56/93073981.jpg

Лепной декор из пенопласта для отделки ф...

/_pu/56/18429257.jpg

Експерт: три помилки під час сніданку пс...

/_pu/58/07128944.jpg

Готуємо глазур для пасок за 2 хвилини

/_pu/58/71414434.jpg

Права, обов’язки та гарантії для медични...

/_pu/59/72670895.jpg

Речі, які дівчині не можна робити на оча...

/_pu/58/79833555.jpg

Секрети довголіття: один з найдоступніши...

/_pu/56/80589385.jpg

Знайдена нова причина жіночого безпліддя

/_pu/57/16891626.jpg

Правильный выбор женских трусиков от Vic...

/_pu/58/80875230.jpg

Чоловік альфа-самець

/_pu/58/16556248.jpg