Що кажуть поцілунки в різні частини тіла про почуття чоловіка до дівчини

Вухо. Поцілунок у вухо можна вважати проявом дружніх почуттів. Але трапляються й винятки: якщо чоловік задіє язик, то він явно хоче чогось більшого, ніж дружба. Наприклад, хлопець може так показати своє бажання лягти в ліжко з дівчиною.

Чоловік і жінка, що складаються в парі, будуть цілуватися досить часто. За допомогою поцілунків вони показують один одному свої почуття, демонструють, наскільки вони дорожать відносинами, емоційною близькістю.

Дівчата не замислюються про більш глибоке значення поцілунків, хоча воно є. Якщо ініціативу проявляє чоловік, то за поцілунком можна зрозуміти його справжнє ставлення до жінки. Значення має те, в яку частину тіла обранець цілує кохану.
 

У ніс хлопець цілує ту даму, до якої відчуває сильну симпатію

Долоня

Якщо хлопець цілує тильну сторону долоні, то це можна вважати знаком поваги. Якщо поцілунок був в зап'ясті, то це говорить про те, що чоловік хоче належати дамі, бути з нею поруч. Кінчики пальців цілуються тоді, коли хлопець хоче підготувати даму до поцілунку в губи.

Ноги

Такий поцілунок символізує безмежну відданість. Чоловік за допомогою нього демонструє, наскільки дорогий і важливий для нього зв'язок з жінкою.

Щока

Ніякої романтики в такому поцілунку немає. У щічку дівчину чоловік буде цілувати, якщо відчуває до неї симпатію. Симпатія в даному випадку є дружньою. На серйозні відносини дама може не розраховувати.

Шия

Ця частина тіла є найпривабливішою для молодих людей. В шию чоловік поцілує обраницю в тому випадку, якщо захоче показати своє бажання володіти нею.

Лоб

Цей поцілунок є знаком того, що хлопець хоче оберігати кохану, піклуватися про неї. Часто в лоб цілує дівчину чоловік, який старший за неї, відносини з яким нагадують відносини батька і дитини.

Зона очей

Чоловік ставиться з трепетом до дівчини, яку цілує в повіку, в область ока. Для нього дама є особливою людиною, об'єктом сильної пристрасті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кілька речей, які нормальні для жінки, але дратують чоловіків

Вухо

Поцілунок у вухо можна вважати проявом дружніх почуттів. Але трапляються й винятки: якщо чоловік задіє язик, то він явно хоче чогось більшого, ніж дружба. Наприклад, хлопець може так показати своє бажання лягти в ліжко з дівчиною.

Ніс

У ніс хлопець цілує ту даму, до якої відчуває сильну симпатію. Такий поцілунок означає безмежну довіру, бажання стати ближче.

За поцілунків можна зрозуміти багато. Про свої справжні почуття хлопець може і не скаже, але він обов'язково продемонструє їх, торкаючись до жінки губами.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 126 | Теги: психологія, Поцілунок, ВІДНОСИНИ
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Розтяжка для зниження тиску може бути еф...

/_pu/56/34999745.jpg

Декілька головних мінусів великого бюста

/_pu/56/24565760.jpg

Найкорисніші продукти для борютьби з жир...

/_pu/56/69474559.jpg

5 кращих соків при запорах

/_pu/56/17074762.jpg

Гібіскус може продовжувати життя, покращ...

/_pu/57/74292086.jpg

Кілька особливостей розкішної жінки, які...

/_pu/56/59636498.jpg

Які недорогі продукти допоможуть замінит...

/_pu/56/10752750.jpg

Преимущества шелкового постельного белья

/_pu/56/33392473.jpg

Як організм може сигналити про брак омег...

/_pu/56/40259615.jpg

Кількість кроків в день необхідних для з...

/_pu/56/80667770.jpg

Переваги тренувань для здоров'я серц...

/_pu/56/74886276.jpg

Зимние шины с шипами или без шипов: что ...

/_pu/57/05127868.jpg