Жадібний чоловік і декілька фраз, які його видають

З жадібним чоловіком жити важко. Якщо дівчина спостерігає, що її обранець вимовляє наведені фрази, то їй варто задуматися про доцільність продовжувати відносини, адже в них вона точно не буде щаслива, не зможе собі дозволити нічого з того, що хоче

Жадібність - якість, яка змушує людину привласнювати собі всі блага, не ділитися ні речами, ні грошима, ні емоціями навіть з близькими людьми.

Жодна дівчина не захоче, щоб її обранець володів цією межею, бути скупим.

Дама буде спостерігати за хлопцем, за його поведінкою і вчинками, щоб не зв'язатися з жаднюгою.

Проблема полягає в тому, що часом чоловік приховує свою натуру, намагається здаватися краще, ніж він є насправді. Дівчині при такому розкладі буде важко розгледіти жадібність хлопця.


кохання
 

Але це все одно можливо: панночці варто лише звернути увагу на те, що говорить кавалер. Деякі фрази можуть пролунати з вуст тільки скупого чоловіка.

На свято можна обійтися без подарунків

Особливістю жодного чоловіка є те, що він витрачає гроші тільки на те, що життєво необхідно, та й то з великим небажанням. Подарунки - мішура, практичної користі від яких скупердяй не бачить. Йому здається, що вони є марною тратою великих грошей.

Ти можеш обійтися і без цієї речі

Якщо дівчина захоче купити собі щось, то жадний чоловік неодмінно скаже ці слова. Його не буде хвилювати, що, наприклад, черевики, які носить обраниця, вже протерлися.

Йому здаватиметься, що і без нової пари взуття цілком можна обійтися ще якийсь час. В крайньому випадку молода людина може запропонувати купити найдешевшу пару черевиків, яку тільки можна знайти в поточний момент.

Треба взяти квитки на останній ряд, тому що вони не такі дорогі

Розважатися жадібний чоловік іноді буде собі дозволяти, але все одно він буде економити кожну копійку. У кіно або в театрі молода людина буде вибирати місця на останньому ряду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Декілька помилок, які допускають самотні жінки в пошуках щастя

Можливо, хлопець є романтиком, тому хоче розташуватися в глядацькому залі з дамою там, де їх ніхто не побачить. Але якщо при купівлі квитків на останній ряд чоловік відзначить, що вони коштують дешево, то варто насторожитися, запідозрити його в скупості.

Гарна зачіска! Скільки вона коштує?

Молода людина, зазначивши, що зачіска у жінки гарна, робить їй комплімент. Але цим словам дівчині не варто радіти, якщо можна почути запитання про те, скільки вона за неї заплатила.

Справа в тому, що так чоловік показує, що зовнішній вигляд обраниці йому не дуже цікавий, що йому важливо лише те, скільки коштує створити конкретний образ.


кохання

Витрати ділимо навпіл

Свої витрати скупердяй скорочуватиме при першій-ліпшій можливості. Якщо жадібний молода людина йде кудись з панянкою, то він буде наполягати, щоб вона або сама за себе платила, або погоджувалася ділити рахунок в кафе, в ресторані навпіл.

Тільки при такому розкладі хлопець буде відчувати себе комфортно, буде впевнений в тому, що його гроші залишилися цілими і неушкодженими.

З жадібним чоловіком жити важко. Якщо дівчина спостерігає, що її обранець вимовляє наведені фрази, то їй варто задуматися про доцільність продовжувати відносини, адже в них вона точно не буде щаслива, не зможе собі дозволити нічого з того, що хоче.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 162 | Теги: ВІДНОСИНИ, чоловіки, гроші, Характер

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Почему на Лачетти большой расход топлива

/_pu/57/50530862.jpg

Палаццо, колюты и брюки-джоггеры – разно...

/_pu/57/67468559.jpg

Правильный выбор женских трусиков от Vic...

/_pu/58/80875230.jpg

Онколог застеріг про проблеми зі здоров&...

/_pu/56/37256438.jpg

Нелюбимі дітьми овочі виявилися ефективн...

/_pu/57/96895655.jpg

5 кращих соків при запорах

/_pu/56/17074762.jpg

Холод служит красоте: нюансы и полезные ...

/_pu/59/11598415.jpg

Сухість, пігментація та інші проблеми зі...

/_pu/56/21666636.jpg

Декілька образливих речей з боку чоловік...

/_pu/56/01241203.jpg

Що краще вибрати для покрівлі, металочер...

/_pu/60/57827793.jpg

Що станеться з організмом, якщо кожен де...

/_pu/58/01206858.jpg

Ось чому слід приймати душ ввечері, а не...

/_pu/60/50002408.jpg