Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Чому чоловіка неможливо завоювати за допомогою сексу?

Років 45-50 тому «втратити честь» до весілля вважалося чи не найбільшим нещастям для

Чому чоловіка неможливо завоювати за допомогою сексу?

Чи можна завоювати чоловіка за допомогою сексу?

На це питання відповімо відразу: немає. Бути може, ви здивуєтеся, наші читачки. Любов - це психологічна і сексуальна гармонія, за допомогою хорошого сексу можна відродити любов, навіть якщо ви одружені не один десяток років.

Отже, чому ж чоловіка неможливо завоювати за допомогою сексу? Років 45-50 тому «втратити честь» до весілля вважалося чи не найбільшим нещастям для дівчини. З початком сексуальної революції стало немодно бути незайманою.

Наявність сексуального досвіду вважалося великою гідністю. Дівчина, легко йде на сексуальний контакт, була набагато популярніша ровесниць, які з незмінним завзятістю відмовляли шанувальникам в «інтимі». Сексуально розкута дівчина могла часто міняти коханців, дошлюбна статеве життя вважалася нормальним явищем. А відмова дівчини від інтимних стосунків часом і завагітніє розривом - її шанувальник втішався в обіймах більш зговірливою панни.

З часом сексуально розкутих жінок, що мають великий сексуальний досвід, стало набагато більше, ніж дів. І тут раптом виявилося, що чоловіки віддають перевагу дів! Причину цього ми наводили у статті «Неприступна або доступна?» .

Тепер відсутність сексуального досвіду знову стало гідністю. По-перше, тому що не «як усі», а по-друге, чоловік, спілкуючись з дівою, позбавлений від своїх одвічних страхів («А раптом у неї до мене були коханці крутіші ?!..»). Надмірності по частині сексу призвели до його знецінення.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Может ли женщина сама проявлять инициативу?

Якщо раніше сильна стать високо оцінював партнерок, дозволяють реалізувати сексуальне бажання, то тепер проблем з їх вибором немає. У принципі, чоловікові навіть не потрібно обтяжувати себе домовленостями. Найбільш ризикові і не бридливе відправляються в місця тусовки «жриць кохання», де за певну таксу мають можливість отримати виконання всіх бажань (якщо «жриця» володіє необхідною технікою).

Менш ризикові, але більш підприємливі без проблем обзаводяться сексуальної партнеркою (за бажання - навіть не одній) - знайомляться на вулиці, з допомогою icq. сайтів знайомств і т.д.Більш ледачі знаходять партнерку в своєму колі. Загалом, хто шукає, той знаходить. У сексуальну партнерку сьогодні не бракує.

Як-то в одній з телевізійних передач опитували дівчат - хто на який день знайомства погоджується на інтимні стосунки. Чимало тих, хто «віддається любові» вже в першу ж зустріч. Деякі вирішуються на це не відразу. Одна дівчина з найсерйознішим виглядом сказала: «Але треба ж взнати один одного трохи краще!» Ведуча наполегливо випитували у неї, на який же день вона дізнається чоловіка настільки, щоб лягти з ним в ліжко. Виявилося, що на третій!

Так що секс зараз стала доступною для всіх. У будь-якій кількості, в будь-якому варіанті. З родзинкою і без. Якщо раніше жінка мала шанс справити на коханця враження своїм умінням і прив'язати його цим до себе, то зараз будь-яка дівчина «без комплексів» виконає все що завгодно, до того ж ще більш віртуозно. Сексу стало багато, і ставлення до нього змінилося. Всі приїдається, навіть хороше.

Ось чому не варто покладати великих надій на секс, якщо ви маєте намір завоювати з його допомогою вашого чоловіка. (У даному випадку мається на увазі секс, так би мовити, в чистому вигляді.) Тим більше, якщо ви ще в сексі не ас, і, крім свого тіла, нічого більше запропонувати не можете. Інша справа, коли в інтимні стосунки вступає любляча пара . Тут все зовсім інакше. Сексуальна техніка, якщо партнерка - улюблена жінка, не має для чоловіка ніякого значення. Все, що між ними відбувається, вже саме по собі ввергає коханців в екстаз.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Женская бисексуальность: у тебя появились сомнения, как узнать, бисексуальна ли ты?

Люблячий чоловік хоче інтимної близькості зі своєю коханою, це цілком природно. Але вся біда в тому, що чоловік може хотіти сексу і з тією, яку не любить. Багатьом жінкам це незрозуміло. Особливо важко доводиться недосвідченим дівчатам. Дівчина думає, що, вступаючи у інтимні відносини, віддає улюбленій найдорожче, по суті - всю себе.

Адже для неї секс - це апогей любові. Не тільки наївні дівчата, а й дорослі жінки, які не знають чоловічої психології, теж нерідко попадаються на одну й ту ж, стару як світ прийом: «Якщо ти мене не хочеш, значить, ти мене не любиш». На жаль! Це звичайний шантаж, єдина мета якого - задовольнити своє бажання. До любові це не має ніякого відношення.

Чоловік, відчуваючи сексуальний потяг, думає лише про те, як реалізувати своє бажання. Його кращу поведінку напоготові. Він може вести себе з невластивою йому раніше ніжністю. Він знає, наскільки чарівно це діє на слабку стать.

Але як тільки закінчується статевий акт, чоловік відразу перемикається на щось інше, а жінка перебуває в романтичному настрої і чекає від нього відповідного ставлення.І де ж той ніжний коханець, який тільки що шепотів слова любові? «Їй хотілося романтики, і вона отримала те, що хотіла. Не можу ж я завжди бути таким, як їй хочеться! »- Заявляє чоловік, знову стаючи самим собою.

У деяких жінок чоловіки бачать лише сексуального партнера. Багато в чому це провина самої жінки. У неї існує внутрішня готовність до сексуальних відносин, а він це підсвідомо відчуває. І якщо пані вже при першій зустрічі всім своїм виглядом демонструє, що готова в них вступити, то чоловік не обтяжує себе залицянням.

Готовність до сексуальних відносин, сексуальна безвідмовність зазвичай властива жінкам з низькою самооцінкою. Відчувши інтерес чоловіки, така дама рада-радешенька, вона вважає це проявом його уваги і доказом її привабливості. Однак сексуальна привабливість, якою має володіти кожна поважаюча себе жінка, і сексуальна готовність - не взаємозалежні явища.

Причиною того, що жінка низько себе цінує, може бути неправильне виховання. Наприклад, невдаха-мати з пригніченою сексуальністю вселяла дочки, що всі чоловіки «скоти і хтиві самці, їм від жінки потрібно тільки одне - розсував ноги». Ставши старше, дівчина підсвідомо чекає від чоловіків саме такого «скотинячого» поведінки і веде себе відповідно.

Досвідченим чоловікам не потрібно домагатися згоди, вони й без слів вміють читати його в погляді, жестах і інтонаціях. А раз дама не стане ламатися, то можна з нею не церемонитися.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Некоторые тайны в недрах женского организма

Занадто доступні жінки не приваблюють чоловіків як супутниці життя. Хід думок чоловіки такий: «Раз мені вдалося так легко заманити її в ліжко, то й інший її заманить з тією ж легкістю». Жінка, яка вішається на шию всім підряд, біжить за будь-яким, хто поманив її пальцем, при першій же зустрічі погоджується «зайти в гості» з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками, - не поважає себе. Чоловіки її теж не поважають. Звичайно, вони не відмовляться з нею переспати - хто ж відмовиться від того, що саме йде в руки?! А те, що легко дається, не представляє цінності.


Схожі матеріали:

👁 6414
Категорія: Вiдверто про кохання
Теги: завоювати за допомогою сексу, чоловік, ГІДНІСТь, ДІВЧИНА, Секс
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Чим небезпечний фікус у будинку: про що ...

/_pu/63/49891275.jpg

Які 5 помилок не можна допускати при вир...

/_pu/63/38972637.jpg

По тазу з куща щоранку: чим обприскувати...

/_pu/63/27012633.jpg

Рейтинг казино Европы с игровыми автомат...

/_pu/66/77280906.jpg

Чим потрібно обдати полуницю після того,...

/_pu/62/34892823.jpg

Таємна краса. Як правильно вибрати нижню...

/_pu/66/30582181.jpg

Чому досвідчені городники не викидають м...

/_pu/63/98391852.jpg

Якого розміру потрібно купувати цибулю: ...

/_pu/63/93039474.jpg

П'ять звичок щодо вживання напоїв, я...

/_pu/66/04790470.jpg

Зміцнюємо спину: прості вправи для гарно...

/_pu/66/20912220.jpg

Ягоди виростуть як виноград: під кущі см...

/_pu/64/69427094.jpg

5 фруктів, які шкодять фігурі більше, ні...

/_pu/63/90817092.jpg