Як підібрати огорожу для сходів в приватному будинку або квартирі?

Для того, щоб дитина не змогла пролізти в порожнечі між елементами огорож, краще вибирати огорожі із суцільними скляними або кованими екранами.

При будівництві будинку або в'їзді у дворівневу квартиру вам неодмінно доведеться задуматися про вибір компактних сходів на другий поверх. На що ж ви звертаєте увагу в першу чергу? На матеріал каркасу, тип кріплення ступенів або колір конструкції? Можете переконувати себе і далі, але жоден з вищевказаних варіантів не підходить. У більш ніж 80% випадків клієнти вибирають сходи за зовнішнім виглядом огорож.

Ви можете думати, що це не так, але спробуйте подумки прибрати огорожі з усіх відомих вам сходів у сусідів, друзів і колег і ви зрозумієте, що всі вони однакові або, принаймні, дуже схожі один на одного. Це підводить нас до основної думки статті - «Щоб ваші сходи поєднувалася з інтер'єром, при виборі конструкції особлива увага приділяється огорожі». Розгляньмо основні життєві ситуації й розвіємо кілька помилки, з якими стикаються люди при підборі сходових билець.
 
Компактні сходи на другий поверх
 

Якщо під сходи відвели надто мало місця

Дуже часто зустрічається ситуація, у якій є одне просте рішення — опорні стовпи та балясини можна встановлювати не зверху на щабель, а з торця конструкції. Такий підхід дозволяє відвоювати в середньому 100 - 200 мм експлуатованої поверхні, що істотно спрощує двосторонній рух по сходах.

Звичайно, простим це рішення виглядає тільки з боку клієнта. Реалізація такого підходу вимагає великого досвіду виконавця і ретельних розрахунків. Необхідно з точністю до міліметра виміряти горизонтальне і вертикальне розташування балясин на торці кожної сходинки. Помилка призведе до того, що огорожу буде кривим або взагалі не зможе бути повністю зафіксовано. Виходу тут два — або мириться з вузьким прорізом, або замовляти огорожу з установкою у професіоналів.

Яка огорожу безпечна для дітей?

Наявність огородження само по собі робить сходи значно безпечніше, однак для будинків з дітьми є й інші важливі рекомендації. Так, для зручності переміщення самих маленьких жителів вашого сімейного гнізда, можна встановити вздовж стіни або уздовж огорожі, додатковий дитячий поручень. Є ще і спеціальні хвіртки безпеки, які монтують на початку і / або наприкінці сходів. Такі хвіртки взагалі відрізають дитині шлях на сходи без відома батьків.

Для того, щоб дитина не змогла пролізти в порожнечі між елементами огорож, краще вибирати огорожі із суцільними скляними або кованими екранами. Якщо ж ваша душа лежить до класичних варіантів огорож з балясинами, то варто простежити, щоб відстань між ними було менше голови дитини — це стандарт, який на жаль, дотримується не всіма виробниками.

Варто задуматися і про покриття ступенів. Глянсове лакове покриття слизьке і небезпечно не тільки для дітей, а й для дорослих. Краще вибирати для своїх сходів матові поліуретанові лаки.


Схожі матеріали:

Категорія: Дизайн інтер'єру та ремонт
Переглядів: 126 | Теги: сходи на другий поверх, Компактні сходи
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Не чистити: дієтолог розповіла про прави...

/_pu/48/21885376.jpg

Наилучшие шины и где их искать

/_pu/50/74431632.jpg

4 речі, якими не варто ділитися з близьк...

/_pu/53/76382899.jpg

Наша здатність зосередитися погіршується...

/_pu/51/87281925.jpg

Чому корисно щодня вживати куркуму?

/_pu/50/47807710.jpg

Кращі ради для уповільнення старіння

/_pu/49/66268767.jpg

Медики назвали кращі напої для здорової ...

/_pu/51/54263362.jpg

Аквариумы и рыбки: как правильно выбрать

/_pu/53/78004344.jpg

Гепатолог: ради для боротьби з ожирінням...

/_pu/50/71372387.jpg

Торгівля людьми: шляхи запобігання та пр...

/_pu/51/96949581.jpg

Захист від вірусів: як зробити маску сво...

/_pu/49/01697782.jpg

Кращі доступні продукти для оздоровлення...

/_pu/51/68266830.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020