Що краще вибрати для покрівлі, металочерепицю чии профнастил?

Хороша покрівля забезпечує захист від протікання під час дощу або танення снігу. Сьогодні на ринку будівельних матеріалів, особливо в приватному секторі, користуються популярністю металочерепиця та профнастил.

Від вибору покрівельного матеріалу залежить рівень комфорту в будинку. Хороша покрівля забезпечує захист від протікання під час дощу або танення снігу. Сьогодні на ринку будівельних матеріалів, особливо в приватному секторі, користуються популярністю металочерепиця та профнастил. Обидва матеріали виготовляються з металу, відрізняються простотою монтажу, довговічністю і прекрасними експлуатаційними характеристиками.


Що краще вибрати для покрівлі, металочерепицю чии профнастил?
 

У чому відмінність профнастилу від металочерепиці?

В якості основного матеріалу для виготовлення як для металочерепиці, так і для профнастилу використовується гарячекатана сталь із захисним покриттям з цинку або полімерних матеріалів. Металеві листи обкатуються на спеціальних верстатах, які допомагають надати їм відповідну форму і розмір, на цьому схожість закінчується.


Що краще вибрати для покрівлі, металочерепицю чии профнастил?
 

Розглянемо відмінності, які важливо враховувати при виборі матеріалу:
 
✔️ Форма матеріалу. Металочерепиця і профнастил в першу чергу відрізняються за своєю формою. Профнастил має поздовжні хвилі, які виступають в ролі додаткових ребер жорсткості. Завдяки цьому листи профнастилу можуть витримувати великі навантаження при невеликій товщині профілю, що полегшує загальна вага конструкції. Форма металочерепиці в першу чергу виконує суто естетичну функцію і не виконує ніякої функціональної ролі. Тому вона може легко гнутися і деформуватися без організації додаткової опори.

✔️ Термін експлуатації. Тривалість служби залежить від умов експлуатацій і якості матеріалів, а також професіоналізму покрівельників. Звичайні профільовані листи з цинковим покриттям прослужать менше, ніж металочерепиця, однак більш якісний профільований лист може використовуватися до 50 років без необхідності заміни, в той час як металева черепиця має максимальний термін служби не більше 25 років.

✔️ Дизайн і зовнішній вигляд. Якщо головним критерієм вибору виступає естетичність матеріалу, то краще вибрати металочерепицю. Вона виглядає більш виграшно, особливо при правильному виборі фактури і кольору, які узгоджуються із загальним архітектурним ансамблем.

✔️ Простота установки. Технологія укладання профнастилу набагато простіше, ніж у металочерепиці. Крім складності монтажу, при виборі металевої черепиці в якості основного матеріалу для покрівлі варто бути готовим до того, що при укладанні буде на 20% більше відходів, ніж при монтажі профільованих листів.

Ще одним важливим параметром, який часто грає головну роль, є питання ціни. І тут все досить однозначно: профнастил як мінімум на 50% дешевше. Крім того, також варто враховувати витрати на монтаж і особливості укладання, які зажадають придбати трохи більше металочерепиці для компенсації високого рівня відходів.


Що краще вибрати для покрівлі, металочерепицю чии профнастил?

Так що ж купити?

Вибір матеріалу залежить тільки від переваг покупця. Металочерепиця, і профнастил відрізняються високою якістю і привабливим дизайном. Однак за сукупністю якостей можна сказати що профільовані металеві листи є більш гідною кандидатурою, довговічним і дешевим матеріалом, який програє металочерепиці тільки з естетичної точки зору.


Схожі матеріали:

Категорія: Дизайн інтер'єру та ремонт
Переглядів: 91 | Теги: покрівля, дах, металочерепиця, профнастил, будівництво будинку, будівництво

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Кілька простих способів знизити артеріал...

/_pu/57/25828008.jpg

Курорт Трускавець - один з кращих місць ...

/_pu/59/44298253.jpg

Вісім причин частіше їсти гриби

/_pu/57/02863177.jpg

Кілька фрази жінки, які показують чолові...

/_pu/57/35909917.jpg

Мастурбація з вібратором. Чого чекати ві...

/_pu/59/40224744.jpg

Непередбачувана мода: стильні кросівки з...

/_pu/58/10024708.jpg

Як чоловіки і жінки почуваються після ви...

/_pu/57/57611919.jpg

Медики розповіли, чому потрібно їсти йог...

/_pu/57/42960656.jpg

Истероидный (театральный) тип личности. ...

/_pu/58/68303359.jpg

Вправи для підтяжки грудних м'язів: ...

/_pu/60/24202206.jpg

Декілька образливих речей з боку чоловік...

/_pu/56/01241203.jpg

Как выбрать игрушки для щенка?

/_pu/58/69629356.jpg