Як накопичити гроші при маленькій зарплаті: 8 простих порад

Поставте перед собою чітку мету, навіщо вам це треба, тоді вам буде легше зробити ці 8 пунктів частиною вашого життя.

Якщо ви вже знаєте закон багатства номер один про необхідність зберігати і примножувати гроші, але у вас маленька зарплата, то ця стаття для вас.

Ми покажемо вам 8 способів як зменшити витрати як мінімум на 10-30% і збирати в фізичному золоті для створення свого фінансового майбутнього.

Розподіліть витрати за категоріями: їжа, розваги, навчання, комунальні витрати і тд. Так, вам треба буде записувати всі свої витрати, або використовувати онлайн-додатки. Зручно буде, якщо всі витрати ви будете робити з однієї банківської карти і потім просто брати роздруківку.


Як накопичити гроші при маленькій зарплаті: 8 простих порад
 

Зробіть аналіз, як ви можете витрати на кожну категорію зменшити на 5%. Може бути купувати продукти великими упаковками в магазинах типу складів, може бути від чого відмовитися повністю. Припустимо, у вас вийшло 6 категорій, зменшивши кожну з них на 5%, ви в результаті заощадите 30%, які потім зможете вкласти в накопичувальні вклади (ви можете почати навіть з 50 євро в місяць !, як це роблять багато моїх клієнти). Якщо ви можете зменшити категорію на 10% або більше, зменшуйте. Розгляньте страховки і ваші кредити як можливий ресурс для зменшення витрат за рахунок зміни процентних ставок або зміни пакета послуг. Поміняйте всі лампочки на енергозберігаючі. А крани і душові диспенсери на економічні.
 
Купуйте багатофункціональні речі. У гардеробі це буде капсульний гардероб, що складається з мінімуму поєднуються між собою речей: чорні снікерси, чорні джинси і спідниця і 3 різнокольорових однотонних топа, один жакет, що підходить під всі 3 топа. І у вас з'явиться 6 комплектів одягу. Перед тим, як купувати щось задайте собі питання, чи зможу я ще якось використовувати цю річ? Чи можу я обійтися без цієї речі?

Використовуйте купони і знижки. Часто, якщо ви купуєте в одному і тому ж магазині, ви можете отримати карту, де будуть накопичуватися пункти, на які потім можна що то купити. Купуйте в знижкових час, але завжди тільки те, що потрібно, а не тому що дешево. Ходіть в магазин зі списком і не заглядайте в відділи, яких в списку немає.

Не купуйте книги і журнали. Замість цього використовуйте бібліотеку. Обмінюйтеся з іншими наявними книгами. Слухайте безкоштовно аудіокниги на Ютюб. Підкасти теж відмінне джерело інформації.

Робіть пікніки з приготовленої вдома їжею замість походу в кафе або ресторан. Діти особливо люблять пікніки. Проводьте спільні парті, де кожен приносить блюдо до загального столу. Якщо ви йдете кудись з друзями, то вибирайте тих друзів, які як і ви хочуть економити. Інакше це загрожує або зайвими витратами або ж неприємними емоціями.

Купуйте речі second hand: це може бути меблі, одяг, інструменти. Відмінний ресурс для цього: Фейсбук. Приєднайтесь до груп вашого міста чи району, там часто є можливість купити або продати щось. Не викидайте речі (за винятком вийшли з ладу), продавайте їх. Робіть свопи (обмін речами та одягом). Свопи особливо гарні для вихідного одягу, адже надівши ошатне плаття на урочисту подію, вже не хочеться «миготіти» в ньому знову на таку ж подію.

Купуйте речі, якими не користуєтеся часто, спільно на кілька сімей. Наприклад: намет, перенесення для тварин, причіп і тд. Створіть календар і правила користування. Іноді простіше щось орендувати, ніж купувати.

Навіть якщо ви застосуєте всього парочку пунктів, у вас вже з'являться кошти для накопичення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как правильно гладить одежду

Більшість цих порад підійде і для тих, хто заробляє добре, але хоче вести smart lifestyle (розумний стиль життя) і зберігати гроші для інвестування.

Поставте перед собою чітку мету, навіщо вам це треба, тоді вам буде легше зробити ці 8 пунктів частиною вашого життя.


Схожі матеріали:

Категорія: Поради на всі випадки життя
Переглядів: 84 | Теги: витрати, гроші, зарплата, накопичування грошей
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як доїхати до заправки, якщо бензобак ма...

/_pu/53/50072108.jpg

Бассейн для дачи: выбираем оптимальный в...

/_pu/50/00875735.jpg

Деревянная лестница в интерьере: преимущ...

/_pu/50/57971339.jpg

Продукти, які швидко піднімуть настрій

/_pu/50/68270180.jpg

Звільнення під час карантину

/_pu/50/64294173.jpg

Появление мешков под глазами и как это п...

/_pu/53/14219724.jpg

Родителям на заметку - уход за ребенком ...

/_pu/50/79229148.jpg

Кілька речей, які жінка у віці робить ін...

/_pu/53/68616521.jpg

Щорічні відпустки: порядок та умови нада...

/_pu/49/29471998.jpg

Усиновлення одним з подружжя дитини іншо...

/_pu/50/02045774.jpg

Як зрозуміти, що перед вами самотня жінк...

/_pu/46/96949808.jpg

Сантехнические перегородки - это выгодно

/_pu/47/20221284.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020