Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Поради на всі випадки життя Дизайн інтер'єру та ремонт Дача, сад та город
Авто, вело, мото Мистецтво


Як накопичити гроші при маленькій зарплаті: 8 простих порад

Поставте перед собою чітку мету, навіщо вам це треба, тоді вам буде легше зробити ці 8 пунктів частиною вашого життя.


Якщо ви вже знаєте закон багатства номер один про необхідність зберігати і примножувати гроші, але у вас маленька зарплата, то ця стаття для вас.

Ми покажемо вам 8 способів як зменшити витрати як мінімум на 10-30% і збирати в фізичному золоті для створення свого фінансового майбутнього.

Розподіліть витрати за категоріями: їжа, розваги, навчання, комунальні витрати і тд. Так, вам треба буде записувати всі свої витрати, або використовувати онлайн-додатки. Зручно буде, якщо всі витрати ви будете робити з однієї банківської карти і потім просто брати роздруківку.


Як накопичити гроші при маленькій зарплаті: 8 простих порад
 

Зробіть аналіз, як ви можете витрати на кожну категорію зменшити на 5%. Може бути купувати продукти великими упаковками в магазинах типу складів, може бути від чого відмовитися повністю. Припустимо, у вас вийшло 6 категорій, зменшивши кожну з них на 5%, ви в результаті заощадите 30%, які потім зможете вкласти в накопичувальні вклади (ви можете почати навіть з 50 євро в місяць !, як це роблять багато моїх клієнти). Якщо ви можете зменшити категорію на 10% або більше, зменшуйте. Розгляньте страховки і ваші кредити як можливий ресурс для зменшення витрат за рахунок зміни процентних ставок або зміни пакета послуг. Поміняйте всі лампочки на енергозберігаючі. А крани і душові диспенсери на економічні.
 
Купуйте багатофункціональні речі. У гардеробі це буде капсульний гардероб, що складається з мінімуму поєднуються між собою речей: чорні снікерси, чорні джинси і спідниця і 3 різнокольорових однотонних топа, один жакет, що підходить під всі 3 топа. І у вас з'явиться 6 комплектів одягу. Перед тим, як купувати щось задайте собі питання, чи зможу я ще якось використовувати цю річ? Чи можу я обійтися без цієї речі?

Використовуйте купони і знижки. Часто, якщо ви купуєте в одному і тому ж магазині, ви можете отримати карту, де будуть накопичуватися пункти, на які потім можна що то купити. Купуйте в знижкових час, але завжди тільки те, що потрібно, а не тому що дешево. Ходіть в магазин зі списком і не заглядайте в відділи, яких в списку немає.

Не купуйте книги і журнали. Замість цього використовуйте бібліотеку. Обмінюйтеся з іншими наявними книгами. Слухайте безкоштовно аудіокниги на Ютюб. Підкасти теж відмінне джерело інформації.

Робіть пікніки з приготовленої вдома їжею замість походу в кафе або ресторан. Діти особливо люблять пікніки. Проводьте спільні парті, де кожен приносить блюдо до загального столу. Якщо ви йдете кудись з друзями, то вибирайте тих друзів, які як і ви хочуть економити. Інакше це загрожує або зайвими витратами або ж неприємними емоціями.

Купуйте речі second hand: це може бути меблі, одяг, інструменти. Відмінний ресурс для цього: Фейсбук. Приєднайтесь до груп вашого міста чи району, там часто є можливість купити або продати щось. Не викидайте речі (за винятком вийшли з ладу), продавайте їх. Робіть свопи (обмін речами та одягом). Свопи особливо гарні для вихідного одягу, адже надівши ошатне плаття на урочисту подію, вже не хочеться «миготіти» в ньому знову на таку ж подію.

Купуйте речі, якими не користуєтеся часто, спільно на кілька сімей. Наприклад: намет, перенесення для тварин, причіп і тд. Створіть календар і правила користування. Іноді простіше щось орендувати, ніж купувати.

Навіть якщо ви застосуєте всього парочку пунктів, у вас вже з'являться кошти для накопичення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как правильно гладить одежду

Більшість цих порад підійде і для тих, хто заробляє добре, але хоче вести smart lifestyle (розумний стиль життя) і зберігати гроші для інвестування.

Поставте перед собою чітку мету, навіщо вам це треба, тоді вам буде легше зробити ці 8 пунктів частиною вашого життя.


Схожі матеріали:

👁 607
Категорія: Поради на всі випадки життя
Теги: витрати, гроші, зарплата, накопичування грошей



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Що в жодному разі не можна робити з цибу...

/_pu/70/15989450.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

Допомога у виборі: яка нижня білизна під...

/_pu/70/80145800.jpg