Курси китайської мови в школі Лаоши в Києві

Декілька причини учити китайський в Лаоши

Навчання китайській мові - вибір цілеспрямованих людей, які хочуть зробити солідний вклад у свою освіту і майбутнє. Фахівці, що знають китайський, затребувані в усіх світових державах. Хочете увійти до їх числа? Записуйтеся на зайняття в школу Лаоши http://laoshi.pro/ в Києві. Нові групи запускаються кожні два місяці. Після початку занять можна встигнути записатися протягом двох тижнів, поки група не надто далеко пішла.
 

Курси китайської мови в школі Лаоши в Києві
 

Декілька причини учити китайський в Лаоши

Головна складність освоєння китайського - незрозуміла для українців структура мови, в якій замість букв і слів використовуються ієрогліфи, а інтонація в корені відрізняється від звичної української. Багато хто починає учити китайський з ентузіазмом, але втрачають його вже на початковому етапі, стикаючись з труднощами. Причина криється не в недоліку здібностей або бажанні, а в неправильному виборі педагога або методу навчання.

Школа по вивченню китайської мови грає ключову роль в успішному досягненні мети, тому до її вибору варто підійти максимально серйозно.

Лаоши стане відмінним рішенням, оскільки має 3 вагомих переваги в порівнянні з конкурентами:
  • Курси китайської мови побудовані на комунікативній методиці, при якій спочатку вивчається лексика і тільки потім граматика. Вивчення мови відбувається максимально природно, дозволяє поліпшити вимова, інтонацію і сприйняття мови на слух. Після вивчення ви відразу можете почати будувати діалог в ситуаціях, де використовуються вивчені вирази без знання їх граматичних основ.

  • У рамках навчання відбувається занурення в культуру Китаю, близьке знайомство з його історією і традиціями, вивчення національних особливостей і азіатського етикету. Отримані знання допоможуть налагодити контакти із зарубіжними партнерами, уникнувши невмілих помилок із-за культурних відмінностей.

  • Програми з урахуванням персональних цілей. Уроки для початківців дозволять отримати базові навички спілкування для подорожей. Бізнес-курс згодиться діловим людям, що бажають знайти або зміцнити стосунки з китайськими партнерами. Інтенсивний курс забезпечить солідну базу для вступу до китайських вузів і працевлаштувань в Піднебесній. Підготовка до іспитів заповнить пропуски в знаннях і гарантує успішну здачу кваліфікаційних тестів.
Китайський стане зрозумілим і майже рідним, якщо підійти до її вивчення з потрібною мотивацією за підтримки досвідчених педагогів і однодумців. Усе це ви знайдете в Лаоши.


Схожі матеріали:

Категорія: Навчання
Переглядів: 77 | Теги: Навчання китайській мові, школа Лаоши, Курси китайської мови, Київ, китайська мова
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Где покупать семена

/_pu/49/64168997.jpg
Підвищіть здоров'я мозку за допомого...

/_pu/51/87671362.jpg
Монтаж и правила использования стабилиза...

/_pu/46/30248269.jpg
Важлива причина пити молоко на ніч

/_pu/51/50619617.jpg
Super Mario Bros отправляется на ледовое...

/_pu/47/40300030.jpg
На чому не слід економити під час карант...

/_pu/50/67209711.jpg
Поради парі, уперше почанающій жити разо...

/_pu/49/03372116.jpg
Допомога на дітей одиноким матерям

/_pu/51/82548867.jpg
Які звички дозволять виглядати доглянуто...

/_pu/48/75135568.jpg
Багаж для путешествий: чемоданы, дорожны...

/_pu/50/35721547.jpg
Ангел або чортиця: як використати модну ...

/_pu/48/25286929.jpg
Гімнастика у ванні: вправи для схуднення...

/_pu/49/09460653.jpg

Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020