ВД ФССНВ у Гребінківському районі Інформує: Охорона праці при проведенні весняно-польових робіт


ВД ФССНВ у Гребінківському районі Інформує: Охорона праці при проведенні весняно-польових робіт

ВД ФССНВ у Гребінківському районі Інформує: Охорона праці при проведенні весняно-польових робітЗ початком комплексу весняно-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району зросла інтенсивність використання техніки, що проводять обробіток грунту, посів та підживлення посівів озимих культур мінеральними добривами.

В короткий термін необхідно виконати великий об'єм робіт, що призводить до підвищеного навантаження на працівників, задіяних на посівній, відповідно підвищується небезпека їх травмування Для недопущення нещасних випадків необхідно забезпечити комплекс організаційно-технічних заходів.

Потрібно провести з усіма працівниками, до початку весняно-польових робіт інструктаж та перевірку знань з питань охорони праці, періодичний медичний огляд. Організувати перед початком кожного робочого дня передрейсовий медичний огляд водіїв та механізаторів. Забезпечити справний технічний стан всієї сільськогосподарської техніки, що використовується при роботі в полі.

Для безпечного виконання робіт слід перед їх початком провести підготовку полів, польових доріг, очистити їх від зайвих предметів, загорнути ями та канави.. Перешкоди, які не можна ліквідувати, відмічені віхами висотою 2 м; біля ярів і крутих схилів, на їх краю, встановлені попереджувальні знаки та відорана контрольна борозна на відстані 10 м, шириною не менше 50 см..

Для попередження травмування внаслідок наїздів перед виконанням робіт виведіть з місця виконання робіт людей, які не беруть участі у виконанні технологічного процесу. Перед початком руху агрегату, включенням гідросистеми або валу відбору потужності подавати звуковий сигнал, впевнившись, що переміщення агрегату нікому не загрожує.

При тривалій зупинці агрегату - загальмувати трактор, опустити знаряддя та вимкнути двигун. Для відпочинку в полі слід облаштувати спеціально відведені місця, які обладнують добре помітними віхами: жердина висотою до 3 м з червоним прапорцем вдень і освітленими ліхтарями в темну пору доби.

При ремонті техніки не користуватися несправним інструментом, інвентарем, пристроями. При перевірці роботи гідравлічної системи та зачіпного пристрою не залишати зачіпне знаряддя в піднятому стані та не здійснюйте усунення дефектів в гідросистемі при наявності в ній тиску. Регулювання та очистку робочих органів від сторонніх предметів, налиплого ґрунту і рослинних залишків проводити тільки спеціальними чистиками в рукавицях при зупиненому, загальмованому агрегаті з вимкненим двигуном.

Для захисту від отруєння посівним матеріалом завантаження протруєного насіння і добрив виконувати в засобах індивідуального захисту. Автонавантажувач повинен знаходитись з навітряного боку від сівалки і бути загальмованим. Не доторкатися до протруєного насіння незахищеними руками, розрівнювати та перемішувати насіння і добрива у ящиках сівалки лише спеціальною лопаткою. На робочому місці не пити воду та не вживати їжу, не палити.

Потрібно запам’ятати, що дотримання вимог безпеки забезпечить безпечне виконання робіт, а значить збереже життя і здоров'я працюючих, що є пріоритетом будь- якого виробництва.


Схожі матеріали:

Категорія: Сообщения
Переглядів: 545 | Теги: охорона праці, весняно-польові робіти
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Кілька речей, які нормальні для жінки, а...

/_pu/56/75655108.jpg

Що кажуть поцілунки в різні частини тіла...

/_pu/56/79661991.jpg

Какие есть виды орехового молока?

/_pu/56/31764193.jpg

Як доглядати за речами з екошкіри

/_pu/55/25078043.jpg

5 кращих соків при запорах

/_pu/56/17074762.jpg

Важная информация про топливные автомоби...

/_pu/56/15340907.jpg

Массаж груди. Поддерживаем грудь в тонус...

/_pu/55/02323347.jpg

5 ідей для маленького та цікавого весілл...

/_pu/56/68041184.jpg

Весільна атрибутика ручної роботи: як об...

/_pu/56/41424047.jpg

Пошаговая техника выполнения массажа для...

/_pu/55/26696256.jpg

В чем эффективность современной лазерной...

/_pu/56/50200790.jpg

Переваги тренувань для здоров'я серц...

/_pu/56/74886276.jpg