Адбомінопластика: показання та ефект від пластичної операції

Адбомінопластика є хірургічне втручання з метою видалення надлишкових м'яких тканин, зміцнення м'язів передньої стінки живота

Адбомінопластика є хірургічне втручання з метою видалення надлишкових м'яких тканин, зміцнення м'язів передньої стінки живота. Також за допомогою пластичної операції можна прибрати розтяжки і грижового випинання. Давайте розберемося, кому можна робити абдомінопластику і якою буде ефект.

Показання абдоминопластики

Нерідко за адбомінопластикою звертаються до пластичних хірургів жінки після пологів. Вони всіляко намагаються вирішити проблему обвислого животика, використовуючи найрізноманітніші консервативні методи для позбавлення від розтяжок, розходження прямих м'язів живота. Зневіреним жінкам може допомога операція.

У подібній ситуації лікарі не рекомендують поспішати з прийняттям рішення про необхідність зробити пластичну операцію. У хірургічного втручання є свої ризики. Тому краще не поспішати бігти після пологів в клініку. Потрібно спробувати позайматися спортом, дотримуватися здорове харчування. Абдомінопластика після народження дитини доречна тільки через 1-2 роки, не раніше, і то якщо інші консервативні способи вже не працюють.


Адбомінопластика: показання та ефект від пластичної операції
 

Ще один тип пацієнтів, для кого адбомінопластика є показанням. Це ті, у кого на животі є надлишки м'яких тканин, що формують відвисає «фартух». Найчастіше до такого схильні жінки у віці 45+. Але і у чоловіків зустрічаються подібні проблеми.

Саме рідкісне показання - швидка втрата ваги. Через це у пацієнтів утворюються надлишки шкіри, які практично неможливо привести до естетичного вигляду.

Ефект абдоминопластики

Після пластики пацієнт отримує плоский живіт, скориговану лінію талії. Нерідко пацієнти запитують, чи модно при цьому зробити ліпосакцію і видалити надлишки жирової тканини. Абдомінопластика має на увазі видалення певної кількості підшкірно-жирової клітковини, тому при процедурі можна зробити і ліпосакцію. Але основною метою пластики є саме формування плоского животика, а не зниження маси тіла. Якщо потрібно прибрати жир, набагато простіше і ефективніше буде саме ліпосакція. Але визначитися з метою потрібно до відвідування лікаря, який вже на консультації розбере можливі варіанти і запропонує найкраще для вас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як прибрати друге підборіддя: що краще - ліпосакція або лазерний ліполіз?

Жоден хірург не може дати 100% гарантії, що після абдомінопластики результат збережеться на все життя. Ефект буде довговічним настільки, наскільки ви дотримуєтеся здоровий спосіб життя, дотримуєтеся правильного харчування і не дотримуєтеся шкідливі звички.

Як зробити абдомінопластику

Необхідно вибрати клініку. Після запису до пластичного хірурга ви отримаєте повноцінну консультацію, де фахівець оцінить необхідність проведення такого серйозного хірургічного втручання.

Перед операцією пацієнтові необхідно пройти стандартний передопераційний комплекс обстежень: здати аналіз крові, перевірити вміст цукру в крові, аналіз сечі, флюорографію та інші аналізи.

В день операції хірург зазвичай фотографує пацієнта, щоб після можна було оцінити ефект. Операцію проводять під загальним наркозом. Загалом вона проходить від 1 до 4 годин.

Якщо зважитеся на таке, будьте готові до відновного періоду. Про всі тонкощі реабілітації зобов'язаний розповісти пластичний хірург.


Схожі матеріали:

Категорія: Здоров'я
Переглядів: 62 | Теги: пластичні операції, абдоминопластика, пластична хірургія
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Грунтовка стен: Убедитесь в том, что при...

/_pu/51/61965354.jpg

Три харчові добавки, які допоможуть відн...

/_pu/50/73826798.jpg

Зубна нитка: коли корисна, а коли небезп...

/_pu/51/06954933.jpg

8 помилок в одязі, які здійснюють зрілі ...

/_pu/51/17459164.jpg

Види суцільних купальників

/_pu/48/58499268.jpg

Нові правила реєстрації місця проживання...

/_pu/49/72840267.jpg

7 міфів про целюліт

/_pu/49/21157042.jpg

Чи можуть статини привести до випадання ...

/_pu/52/01815772.jpg

Для красивої шкіри кращі овочі

/_pu/50/39777433.jpg

Після яких ліків небезпечно засмагати

/_pu/53/32332300.jpg

Хочете прибрати жир з живота? Декілька р...

/_pu/48/65971360.jpg

Смесители для душа: гармония для вашей в...

/_pu/50/26811011.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020