Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Здоров'я Лікування Народні засоби
Перша допомога


Чи існує можливість вилікуватися від аутизму?

Внаслідок «збою налаштувань» дитина не здатна знайти точок зіткнення з «нормальними» людьми і зазнає серйозних труднощів при спілкуванні.


аутизм

Досить поширене у дітей захворювання - аутизм, що виражається в порушеннях мови, утруднення соціального та комунікативного розвитку, завдає батькам значних проблем і страждань, ставить під загрозу майбутнє дитини. На щастя, сучасні методики реабілітації успішно способи позбавити хворого від розладу аутичного спектру, за винятком найважчих випадків.

Дізнатися більше про РАС, сучасні методики діагностики, реабілітації та лікування аутизму можна на сайті Mardaleishvili Medical Centre.

Що таке аутизм

Некоректно називати аутизм хворобою у традиційному розумінні. Говорячи простими словами, РАС – це вроджене порушення налаштувань сприйняття навколишнього світу. Внаслідок «збою налаштувань» дитина не здатна знайти точок зіткнення з «нормальними» людьми і зазнає серйозних труднощів при спілкуванні.

У цьому контексті кожен випадок розладу аутичного спектра суто індивідуальний, унікальний. У зв'язку з чим відсутня можливість вироблення стандартної, однакової методики лікування всіх пацієнтів.

Для кожної дитини-аутиста необхідно виробити індивідуальний комплекс практичних та відновлюючих заходів з урахуванням особливостей особистих змін налаштувань сприйняття.

Зрозуміло, що в умовах масової медицини індивідуальний підхід дуже складний. Тому здебільшого лікування дітей-аутистів ведеться медикаментозними методами. Позитивна динаміка за такого підходу дуже низька.

У кращому разі дитина стає більш зручною для оточуючих, але її власні проблеми комунікації та соціалізації не вирішуються, а лише заганяються вглиб.

Сучасні методи реабілітації РАС

Йдеться саме про відновлення нормальних параметрів світосприйняття дитини, а не лікування. Виходячи з унікальності кожного випадку РАС, планування профілактичних заходів ведеться у суворій послідовності.
  • Визначення наявності аутизму.
  • Діагностика індивідуальних розладів.
  • Розробка комплексної програми реабілітації.
  • Відновлюючі заходи під керівництвом досвідчених спеціалістів.
Батькам дітей із РАС критично важливо розуміти, що успіх завдання повернення дитини до нормального життя в суспільстві багато в чому залежить від своєчасності виявлення проблеми, коректної діагностики та розробки індивідуального плану заходів для корекції порушень. За грамотного підходу більшість випадків аутизму вдається успішно «вилікувати».


Схожі матеріали:

👁 224
Категорія: Здоров'я
Теги: симптомы, аутизм, причины, терапияВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Хобі приваблюють дівчат

/_pu/70/91040443.jpg

Чим підгодувати озимий часник у травні, ...

/_pu/70/01941177.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Чому не можна лити в бак бензин АІ-95, я...

/_pu/70/84437547.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Що посадити поряд із капустою, щоб захис...

/_pu/70/15949106.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Ви виявили невірність партнера: чи варто...

/_pu/70/47398553.jpg

Як зрозуміти, що з гормонами – проблеми:...

/_pu/70/76550882.jpg

Названо найкращі продукти для профілакти...

/_pu/71/42441262.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Какие колпаки на колеса лучше?

/_pu/70/56414015.jpg