Всі статті
 Здоров'я
 Краса
 Дієта
 Він і вона
 Суспільство
 Корисні поради
 Пошук:   

Кулінарія
Дієта
Хобі
Поради спеціаліста
Освіта
Для неї
Інтим
Догляд за тілом
Відносини
Авто
Рибалка
Сад, дача
Квіти
Реєстрація
Вхід
RSS
Вітаємо Вас, Гість


МЕНЮ

Здоров'я і медицина

Здоров'я [334]
Здоровый образ жизни
Лікування [53]
Хвороби і їх лікування
Народні засоби [43]
Рецепти народної медицини
Перша допомога [6]
Перша допомога потерпілим


 
Вторые блюда


/_pu/45/67873161.jpg
Мясо с помидорами и сыром


 
/_bl/61/73490064.jpg

Виртуальная реальность - это искусственный, мнимый или даже фантастический мир,


Діабет і вагінтність

Діабет і вагінтність

Що таке цукровий діабет?

Цукровий діабет – це хронічне захворювання, основною ознакою якого є вища за нормальну концентрація цукру в крові. Причина захворювання – недостатня кількість в організмі гормону інсуліну або його неефективна дія.

Для розуміння природи діабету необхідно засвоїти дещо про обмін речовин в організмі людини. Для життя, розвитку та виконання роботи наш організм потребує постійного припливу енергії, яка надходить з харчовими продуктами.

Перетворення їжі на енергію та тепло є одним з найважливіших процесів обміну речовин. В шлунку і кишечнику харчові продукти розпадаються на окремі, більш прості речовини. Їжа складається з трьох основних видів поживних речовин: білки, жири, вуглеводи.

В процесі травлення:
   білки перетворюються на амінокислоти;
   жири – на жирні кислоти;
   вуглеводи – на глюкозу (цукор).

Утворені речовини всмоктуються в кров і надходять до всіх клітин організму. Лише в такому вигляді клітини здатні їх засвоїти. Глюкоза потрапляє в кров після прийому їжі і розноситься по всьому організму, вона відіграє значну роль як джерело енергії. В періоди між прийомами їжі та вночі, коли глюкоза ззовні не надходить, її рівень у крові підтримується за рахунок запасів організму у вигляді глікогену, який в основному знаходиться в печінці.

Тобто печінка в цей час виділяє необхідну кількість глюкози для того, щоб підтримувати сталу концентрацію її в крові. Глюкоза, що циркулює в крові, може засвоюватись клітинами
лише при участі інсуліну – гормону, який виробляється спеціальними клітинами (бета)клітинами) підшлункової залози, які складають лише 1% від загальної маси цього органу. Інсулін
виконує роль своєрідного ключа, який допомагає глюкозі потрапити в клітини і забезпечити їх енергією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Признаки беременности на ранних сроках

Якщо ми не приймаємо їжу, підшлункова залоза виділяє незначну кількість інсуліну, який називається «базальний». Найбільша потреба в інсуліні виникає зразу ж після прийому їжі, коли в організм потрапляє велика кількість вуглеводів. У відповідь на це з підшлункової залози швидко виділяється додаткова порція „харчового інсуліну”, який відкриває клітини для глюкози. Підшлункова залоза постійно оновлює запаси інсуліну, регулюючи його створення в залежності від потреби.

В організмі людини постійно підтримується нормальний рівень глюкози в крові:
натще – від 3,5 до 6,1 ммоль/л та після прийому їжі – до 8,0 ммоль/л. При цукровому діабеті в організмі людини гормон інсулін не виробляється взагалі або виробляється в недостатній кількості. У зв’язку з його відсутністю або недостатньою ефективністю глюкоза не надходить в клітини, а залишається в крові. У хворих діабетом рівновага між концентрацією глюкози в крові і кількістю інсуліну, необхідною для його засвоєння, порушена, внаслідок чого рівень глюкози зростає.

Підвищений рівень цукру в крові називається "гіперглікемія”. При високому рівні глюкози в крові частина її переходить в сечу. При недостатній кількості або зниженій ефективності інсуліну клітини організму не можуть засвоювати глюкозу і тому її рівень в крові значно підвищується.

Оскільки глюкоза в клітини не потрапляє, вони не отримують необхідної енергії і "голодують”, незважаючи на постійно високу концентрацію глюкози в крові. Отже, у людей з діабетом без лікування рівень глюкози буде постійно підвищеним, що стане причиною поганого самопочуття та розвитку ускладнень з боку практично всіх органів та систем організму.

Симптоми захворювання – спрага, збільшення кількості сечі, слабість, втрата ваги, порушення зору.

Діабет – це неоднорідне захворювання, виділяються два його типи:
цукровий діабет 1-го типу та цукровий діабет 2-го типу, які відрізняються причинами виникнення і особливостями розвитку та лікування.

Хоча основна ознака в обох випадках однакова – підвищений рівень глюкози в крові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Предупреждение беременности

При вагітності в організмі жінки виділяється велика кількість гормонів, які діють в противагу інсуліну та підвищують цукор в крові. При схильності організму до порушення процесу засвоювання вуглеводів у жінки під час вагітності може розвинутись цукровий діабет, який характеризується появою цукру в сечі та підвищенням рівня цукру в крові і має назву «цукровий діабет вагітності».

  В багатьох випадках після пологів вуглеводний обмін нормалізується, але такі порушення не можна залишати без уваги. Необхідно зменшити вживання солодких продуктів, дотримуватися дієтичних рекомендацій лікаря, слідкувати за вагою та проводити періодичне обстеження наявності цукру в сечі та рівня цукру в крові. Здатність до запліднення у жінок з діабетом нормальна, але можуть бути викидні. Вони можуть мати нормальну вагітність і народити та самостійно вигодувати здорових дітей при виконанні певних запобіжних заходів.

   Необхідно пам'ятати, що вагітність при цукровому діабеті має бути плановою. Аборт є величезним стресом та несе шкоду будь-якій жінці. При діабеті вагітність, що закінчується абортом, може принести невиправну шкоду організму жінки та сприяти швидкому прогресуванню ускладнень діабету. При діабеті необхідно застосовувати протизаплідні засоби. При цьому контроль глікемії має бути більш ретельним через те, що гормональнії таблетовані протизаплідні препарати можуть сприяти підвищенню рівня цукру в крові.

  Для того, щоб попередити порушення розвитку плоду та можливе ускладнення під час вагітності і пологів жінці з діабетом необхідно:
• Після прийняття рішення про запліднення провести повне обстеження у лікаря-гінеколога, окуліста, ендокринолога.

• Протягом не менш ніж 3 місяці до запланованого запліднення підтримувати рівень глюкози в крові в таких межах:
   – натще 3,5 – 6,1 ммоль/л;
   – через 2 години після їжі – 5,0 – 8,0 ммоль/л;
   – перед сном – не менше 6 ммоль/л.

• При вагітності необхідно проводити лікування тільки інсуліном під наглядом лікаря-ендокринолога. При цьому використовується найбільш ефективна та сучасна інтенсивна схема
інсулінотерапії: введення інсуліну ультракороткої або короткої дії перед кожним прийомом їжі та один чи два рази на день – інсуліну середньої дії.

• Регулярно проводити самоконтроль глюкози в крові та підтримувати його рівень в межах, максимально наближених до нормальних. В різні періоди вагітності дози інсуліну можуть
змінюватися. Для нормального протікання вагітності уникання глікемії (як вище 8 ммоль/л, так і нижче 3 ммол/л) – особливо важливе.

• Регулярно контролювати артеріальний тиск та підтримувати його не вище 130/80. Паління та вживання алкоголю категорично заборонені.

• Знаходитись під постійним наглядом лікаря)гінеколога та кожні 3 місяці проходити обстеження у лікаря-окуліста.

• Паління та вживання алкоголю категорично заборонені.
   Жінки з діабетом можуть і повинні годувати дитину грудним молоком. При вагітності збільшується потреба в таких речовинах, як кальцій, залізо, вітаміни. Повноцінне дієтичне харчування - одна з основних умов народження здорової дитини. Пам'ятайте, що ви не залишаєтесь наодинці із цією проблемою. В Україні працюють громадські організації, які об'єднують людей з діабетом. Ваш лікар дасть вам будь-яку інформацію з приводу вашого захворювання.

Категорія: Здоров'я | Переглядів: 1644
Теги: діабет, вагінтністьВсього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:


Поділ нерухомого майна, що перебуває у с...

/_pu/38/90724293.jpg
З 01 січня 2013 року розпочав роботу Пол...

/_pu/7/31084000.jpg
Порядок збільшення розміру аліментів на ...

/_pu/38/38675073.jpg
Прозрачное белье и Вы символ сексуальнос...

/_pu/30/46969449.jpg
Зубная нить – это напрасная трата времен...

/_pu/6/07369316.jpg
Статусы с 8 марта

/_pu/18/90167563.jpg
Приватизуйте землю, щоб її не втратити

/_pu/10/57142678.jpg
Гадания на Старый Новый год: Узнай свою ...

/_pu/25/65268286.jpg


/_pu/45/49981583.jpg Как вернуть натуральный русый цвет волос после окрашивания

/_pu/45/23009021.jpg Косметология для молодых мам

/_pu/44/37956410.jpg Основні помилки жінок на роботі

/_pu/44/16511191.jpg Звільнення працівника за згодою сторін

/_pu/44/41295860.jpg Модная спортивная обувь для ребенка: правила выбора

/_pu/44/18241044.jpg До 2025 року всі власники невитребуваної земельної ділянки (паю) повинні оформити право власностіДлительность: 11.11.2019
00:04:17Комментов: 0
Категория: Полтавщина TV
Длительность: 08.11.2019
Комментов: 0
Категория: Наша Гребінка
/_pu/5/32368741.jpg

На первый взгляд, коса – самая простая и неприхотливая прическа, не требующая много в

Вторые блюда

/_pu/11/47864152.jpg

В конце уберите креветки с огня и выложите на блюдо
     

Первые блюда
Вторые блюда
Салаты
Закуски, бутерброды
Соусы и приправы
Десерт
Выпечка
Напитки
Консервирование
Хозяйке на заметку
Пасхальные рецепты
Рецепты постных блюд
Рецепты для мультиварки


  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12

   » Добавить в закладки 
   » Зворотній зв'язок
   » Інформація про портал
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно