Дівчинка або хлопчик? Що впливає на стать дитини

Багатьом майбутнім батькам ставлять питання: а кого б ви хотіли, хлопчика або дівчинку

Багатьом майбутнім батькам ставлять питання: а кого б ви хотіли, хлопчика або дівчинку. Здається, вплинути на стать новонародженого неможливо. Проте є певні чинники, здатні впливати на підлогу дитини.


Дівчинка або хлопчик? Що впливає на підлогу дитини
 

Гени

Згідно з численними дослідженнями, генетика впливає на безліч чинників в житті людини. Зрозуміти, хто саме народиться - хлопчик або дівчинка - допоможуть саме гени. Чоловіки відповідальні за стать дитини: залежить від того, чи несе сперма Y або X хромосоми. Якщо Х-хромосома батька об'єднується з материнською Х-хромосомою, вийде дівчинка (XX), а Y- хромосома - з'явиться хлопчик (XY).


Дівчинка або хлопчик? Що впливає на підлогу дитини
 

Одна наукова робота показала, що чоловіки наслідують тенденцію мати більше синів або дочок від своїх батьків. Чоловіки з великою кількістю братів мають більше шансів народити сина, якщо багато сестер - дочок. У жінок подібного взаємозв'язку не спостерігалося.

Живлення

Говорять: ти те, що ти їси. Але не лише. Живлення впливає на стать майбутньої дитини. Цей факт змусить багато дівчат ще до вагітності замислитися про дотримання дієти. Британські учені встановили, що стать дитини пов'язана з живленням жінки.

Дівчинка або хлопчик? Що впливає на підлогу дитини
 

Проаналізувавши раціон 740 представниць прекрасної статі, які надавали лікарям дані про їжу до вагітності і під час її, експерти дійшли висновку: 56% жінок з високою енергетичною цінністю раціону народили хлопчика, низькокалорійна дієта дозволила народити дівчинку 45% матерів. Мами хлопчиків також їли більше калію, кальцію, магнію, вітамінів групи В, Е і С.

Еволюційно передбачено так, що народження дівчинки в "голодні" часу - своєрідний механізм адаптації з метою економії ресурсів. Хлопчикам потрібно більше їжі і енергії для зростання. Аналогічне явище спостерігається не лише у людей, але і більшості тварин - гризунів, коней, корів, оленів. Якщо їжа буде якіснішою, самиця народжує більше дитинчат чоловічої статі.


Дівчинка або хлопчик? Що впливає на підлогу дитини
 

Здається: менше калорій, жирної їжі, випічки і народиться дівчинка. Хочете хлопчика - поступайте навпаки. Медики не радять вдаватися до крайності. Нераціональне живлення в прагненні завести дитину певної статі посилить ситуацію. Якої б статі не була дитина, здоров'я малюка і матері набагато важливіше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 дивовижних засобів боротьби зі зморшками

Артеріальний тиск


Дівчинка або хлопчик? Що впливає на підлогу дитини
 

Китайці з'ясували, що артеріальний тиск жінки впливає на стать новонародженого. Мами, що народили хлопчиків, мали більш високий тиск, в порівнянні з мамами дівчаток. Але пояснити подібний зв'язок експерти не змогли. Тим більше не радять використати як керівництво до дії.

При цьому медичні працівники пропонують сімейним парам не грати у бога: важливіше здоров'я дитини, бо, якого він буде підлоги.


Схожі матеріали:

Категорія: Здоров'я
Переглядів: 116 | Теги: стать дитини, стать, Хлопчик, дівчинка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Учені визначили три суперпродукти для по...

/_pu/52/46946366.jpg
правильне харчування, вітаміни і мінерал...

/_pu/51/71495632.jpg
Зараження коронавірусом. Відчуття в носі...

/_pu/49/37540338.jpg
Ідеально рівна шкіра: як позбавитися від...

/_pu/49/77142408.jpg
Корисні і шкідливі продукти харчування п...

/_pu/50/61944498.jpg
Захист від вірусів: як зробити маску сво...

/_pu/49/01697782.jpg
Як прибрати набряки: 5 методів, які прац...

/_pu/51/42346664.jpg
Лазерне видалення розтяжок: особливості,...

/_pu/48/47431546.jpg
Вибираємо односпальне ліжко в спальню

/_pu/50/29849020.jpg
Чи можуть статини привести до випадання ...

/_pu/52/01815772.jpg
Продукти, які допоможуть впоратися з три...

/_pu/51/73563982.jpg
Мембранная куртка: гид главными характер...

/_pu/48/99265777.jpg

Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020