Гімнастика у ванні: вправи для схуднення і зміцнення м'язів

Для більшого ефекту після водної гімнастики рекомендується випити гарячий трав'яний чай або відвар з шипшини

Мабуть, ви не підберете жоден негативний момент, пов'язаний з гімнастикою у ванні. Таке зайняття дуже корисне і продуктивне для людей, що ведуть сидячий спосіб життя, наприклад для водіїв або офісних співробітників.

Адже, займаючись у воді, можна пропрацювати якісно практично усіма м'язами, окрім цього можливість травмування мінімальна, та ще і навантаження у воді значно менше, чим при звичайній зарядці. Саме тому гімнастика у ванні часто проводиться з грудничками.


Гімнастика у ванні: вправи для схуднення і зміцнення м'язів
 

Перш ніж почати гімнастику у ванні

Та кількість вправ, яка вам належить виконати, залежить тільки від габаритів самої ванни і ваших можливостей. В основному подібна гімнастика призначається людям для зміцнення м'язів живота і ніг, а, отже, і для підтяжки цих частин тіла - схуднення. Перш ніж ви почнете зайняття, виконайте деякі дії:

Теплою водою наповніть ванну і при цьому розрахуйте такий рівень води, при якому вона не выплескнится на підлогу під час вашого зайняття. Можете включити улюблену композицію на магнітофоні для найбільш приємного зайняття;

На край ванни покладіть скручений рушник, воно потрібне для відвертання отримання травм голови при зайнятті. Не варто відразу плюхатися у воду, перед цим трохи розігрійтеся - зробіть розтяжку, присідання і трохи потанцюйте перед дзеркалом. Тепер м'язи розігрілися і вони, як і ви, готові до дії!

Після невеликої розминки лізьте в наш "снаряд" і приступайте до справи. Спершу максимально зручно розташуєте голову на рушнику, руками міцніше тримаєтеся за краї - ви упиратиметеся, і триматиметеся ними, і, як наслідок, вони також отримають свою долю навантажень.

Нічого складного в цьому зайнятті немає і це не означає що ефект буде мінімальним або зовсім бути відсутнім. Проводьте вправи для схуднення у ванні місяць-два і спостерігайте за вашими досягненнями.

4 простих вправи у ванні для схуднення

Перша вправа полягає в піднятті ніг так, щоб вони знаходилися під прямим кутом від тулуба, після згинайте ноги в колінах і поступово притискайте їх до тіла.

Друге - нагадає вам класичні "ножиці". Для його виконання розташуєтеся напівлежачи на спині і відірвіть прямі ноги від дна сантиметрів на 20-30. Тепер неквапом схрещуйте їх, а потім приведіть в початкове положення.

Третя вправа виконується лежачи на животі. Виконувати його можна тільки при достатніх габаритах ванни або при невисокому зростанні. Міцно тримаючись руками за краї, необхідно підводити максимально прямі ноги вгору і плавно опускати їх.

Четверте - виконується на боці. У такому положенні підніміть пряму ногу, намагайтеся зробити це як можна вище. Зробивши декілька підйомів, ляжте на інший бік і упевнено виконуємо подібну дію з іншою ногою.

Потрібно відмітити, що для ефективнішого позбавлення від жирових відкладень, а заразом і для очищення шкіри, варто перед гімнастикою у ванні намазати тіло сумішшю, що складається з меду і солі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кращі ради для уповільнення старіння

Після закінчення водних процедур не варто витирати тіло, шкіру необхідно зволожити за допомогою відповідного крему або тоніку.

Скільки разів виконувати кожну вправу вирішувати вам. Ваш вибір повинен залежати від втоми і готовності вашого тіла до подальших навантажень. Не варто утрудняти себе і усі сили витрачати на максимальне число повторень - встановите власну норму, після якої ви відчуватимете легку втому і тепло в м'язах.

Для більшого ефекту після водної гімнастики рекомендується випити гарячий трав'яний чай або відвар з шипшини. І нехай гімнастика у ванні приносить вам не лише користь, але і задоволення!


Схожі матеріали:

Категорія: Здоров'я
Переглядів: 162 | Теги: Гімнастика у ванні, Ванна, схуднення
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Важлива причина пити молоко на ніч

/_pu/51/50619617.jpg

5 корисних властивостей ананаса

/_pu/50/80789371.jpg

Спиннинг на судака: критерии выбора

/_pu/51/83669817.jpg

Гипсокартон - правильное дополнение в ин...

/_pu/47/39804241.jpg

Что такое - женский кардиган, как его но...

/_pu/47/40886438.jpg

Захист від коронавіруса. Основні помилки...

/_pu/48/16865389.jpg

Гіркий шоколад захищає від розвитку депр...

/_pu/49/15820991.jpg

Пробіотики з ефективними штамами Lactoba...

/_pu/52/31221148.jpg

Красива жіноча нижня білизна

/_pu/48/64573614.jpg

Кращі їстівні рослини для зниження кров&...

/_pu/51/11093142.jpg

Вибираємо односпальне ліжко в спальню

/_pu/50/29849020.jpg

Экипировка для бадминтона: что должен пр...

/_pu/48/52333084.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020