Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Здоров'я Лікування Народні засоби
Перша допомога


Як надолужити запас вітаміну D в холодну пору

Найкращий синтез вітаміну Д на сонці при активній руховій активності, а не при лежанні на відкритих сонячних променях нерухомо.


Дефіцит вітаміну Д

Дефіцит вітаміну Д життєво важливо надолужити.

Тому що цей вітамін, а правильніше сказати гормон, бере участь у багатьох біохімічних процесах організму та у синтезі статевих гормонів.

Крім того, вітамін Д, як відомо багатьом, бере участь у кальцій-фосфорному обміні, а отже, у формуванні кісткової тканини та тканини зубів. Також вітамін Д відповідальний за наш імунітет, м'язову силу, чутливість клітин до інсуліну.

Поповнюючи дефіцит цього вітаміну, ми профілактуємо і лікуємо багато захворювань: інсулінорезистентність, остеопороз, синдром хронічного болю, часта захворюваність на респіраторні вірусні інфекції, герпес, дефіцит статевих гормонів, порушення менструального циклу, безпліддя, невиношування, онколог. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яка небезпеку промоклих ніг


Отримання вітаміну Д від сонячних променів
 

Для надолужування цього вітаміну мало тільки його приймати або бути на сонечку, все не так просто:
  • Дозування вітаміну Д підбираються персонально тільки лікарем і з урахуванням аналізів, а бажано ще й з урахуванням генетики.

  • Отримати вітамін Д від сонячних променів - для цього потрібно перебувати на сонці по 40 хвилин з 90% відкритим тілом у безпечні години сонячної активності 360 днів на рік, тобто щодня, і ще при цьому не повинно бути початкового дефіциту вітаміну Д.

  • При дефіциті організм витрачатиме свій останній резерв на захист від сонячних опіків, а не синтезуватиме його для організму. Тому важливо влітку і в спекотних країнах також, як і взимку, навесні та восени, продовжувати приймати вітамін Д у своїх персональних дозуваннях.

  • Найкращий синтез вітаміну Д на сонці при активній руховій активності, а не при лежанні на відкритих сонячних променях нерухомо.

  • Їмо їжу, багату на вітамін Д (баранина, печінка тріски, жирні сорти невеликої риби) - це 10% надходження вітаміну Д в організм.
Висновок: осінь, зима, весна – приймаємо вітамін Д у призначених дозуваннях – готуємось до літа. Контроль вітаміну Д, паратгормону, кальцію іонізованого – 3 рази на рік, для корекції дозувань. Обов'язково консультація спеціаліста-ендокринолога для підбору персональних доз.


Схожі матеріали:

👁 381
Категорія: Здоров'я
Теги: Отримання вітаміну Д від сонячних п, оздоровлення, здоров'я, Раціон харчування, Вітаміни



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg