Як прибрати друге підборіддя: що краще - ліпосакція або лазерний ліполіз?

Ліпосакція вважається одним з класичних методів корекції фігури та обличчя.

Друге підборіддя здатний неабияк зіпсувати зовнішній вигляд людини. Пропорції особи і його виразність істотно змінюється як у жінок, так і чоловіків. Естетичний недолік не є невикорінним. У сучасної пластичної хірургії є результативні методики, наприклад, лазерний ліполіз або ліпосакція другого підборіддя. У даній статті розберемося, чому утворюється цей недолік і що краще в його усуненні - ліполіз або ліпосакція.


Як прибрати друге підборіддя
 

Причини утворення другого підборіддя

Дане явище пов'язане з диспропорційні відкладенням підшкірно-жирової клітковини між підборіддям і шиєю. А причин може бути кілька.

Назвемо найпоширеніші з них:

Зайва вага

Найчастіша причина освіти другого підборіддя. При такому розкладі у деяких людей жир схильний накопичуватися саме в цій області. Причому при схудненні буде витрачатися від цієї частини найповільніше.

Гормональні зміни

Друге підборіддя може з'являтися у деяких жінок, які страждають від проблем з обміном речовин. Через це в шиї прискорено формуються клітини жирової тканини. Причому процес здатний викликати захворювання щитовидної залози.

Порушення постави

Звичка сутулитися, ходити з опущеною головою і постійно обтикатися в телефон не призводить ні до чого хорошого. Це погіршує обмін речовин в тканинах шиї, через що там відкладається жир.

Як прибрати друге підборіддя за допомогою пластики

Пластична операція по видаленню другого підборіддя здається найпростішим виходом із ситуації. Його важко прибрати без хірургічного втручання, дієтами і фізичними навантаженнями. Навіть домігшись відмінних результатів у формуванні талії і красивих ніжок, жінки можуть ніяк не позбутися від проблеми на шиї. Тому і доводиться вдаватися до допомоги пластичних хірургів.

У клініках можуть запропонувати ряд послуг, в тому числі лазерний ліполіз або ліпосакцію. Ці види процедур затребувані, найбільш ефективні і безпечні для корекції підборіддя.

Ліпосакція другого підборіддя

Операція коригує контури підборіддя і шиї шляхом видалення надлишків жирової тканини. Може застосовуватися як місцевий, так і загальний наркоз. Це залежить від обсягу хірургічного втручання.

Лікар вводить під шкіру препарати, що звужують судини, що розріджують жирову тканину. Потім надлишок її витягується спеціальним обладнанням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мигдаль, яйця і ще 3 кращих суперпродукта для здоров'я ваших очей

Ліпосакція вважається одним з класичних методів корекції фігури та обличчя. Плюси такого типу процедури - швидкість (30-60 хвилин, доступна вартість, ефективність, відсутність видимих ​​рубців).

Лазерний ліполіз

Процедура безоперационная, дуже затребувана технологія холодного лазерного ліполізу, при якому не використовується нагрівання. Лікар впливає на жирові тканини шляхом лазерного імпульсного випромінювання. Причому діє тільки для проблемну зону, зводячи травматичність практично до нуля. Жирові клітини виводяться з організму природним шляхом, через кровоносну систему.

Липолиз відрізняє низька травматичність, швидка реабілітація. Вже через пару днів пацієнт повертається до звичного способу життя. Однак кінцевий результат він зможе помітити тільки через 3-4 місяці, так як жирові клітини розщеплюються на протязі тривалого часу.

Зазвичай процедури доповнюють один одного, що призводить до красивому контуру обличчя. При цьому ефект буде максимально довгим і привабливим, якщо людина одночасно підтримує здоровий спосіб життя.


Схожі матеріали:

Категорія: Здоров'я
Переглядів: 77 | Теги: друге підборіддя, пластична хірургія, обличчя, пластичні операції
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Що можна чекати, коли ви вперше робите е...

/_pu/49/43146938.jpg

Насколько способов лечения пятной шпоры

/_pu/46/38211801.jpg

4 причини їсти огірки щодня

/_pu/49/49798620.jpg

Поєднання підлоги з м'якими меблями

/_pu/52/75313219.jpg

Кирилловка: море, остров, косы

/_pu/51/89373833.jpg

7 міфів про целюліт

/_pu/49/21157042.jpg

Кілька речей, які жінка у віці робить ін...

/_pu/53/68616521.jpg

Небажане волосся на обличчі: як від них ...

/_pu/50/71739116.jpg

Современные комоды для спальни — красота...

/_pu/53/57498621.jpg

Суха шкіра п'ят може бути симптомом ...

/_pu/51/98983269.jpg

Чому вівсянка - кращий сніданок? Плюс ід...

/_pu/49/67984462.jpg

Способности героев «Дота 2»

/_pu/54/99746005.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020