Як швидко вилікувати шпору п'яти

Новим віянням в медицину стала ударно хвильова терапія шпори п'яти

Усім відомо, що у людини є п'ять основних відчуттів: зір, слух, нюх, дотик і смак. І, втративши чогось одного, людина фактично вважає себе неповноправною. Але все таки, зникнення одного з цих п'яти відчуттів, не завжди так трагедійно як неможливість нормально пересуватися.

Якщо вас мучить довго біль в п'яті, різкі відчуття при ходьбі - обережно! Це може бути плантарний фасціїт, або ж шпора п'яти.

Хоча в медицині лікарі і академіки сперечаються про правильність назви захворювання, яке дане народом, адже шпора цей наслідок фасціїту, але ось болю це не зменшує. Шпора п'яти являє собою розростання кістки у виді так званої шпильки або ж клину в області підошви п'яти.

 

Як швидко вилікувати шпору п'яти

 
Біль при ходьбі викликається тиском шпильки на м'які тканини, причому від його розміру або ж гостроти ніяк не залежить. Практично в 95% випадків, лікарі відмічають виникнення шпори в людей, які страждають плоскостопістю.

Іноді причиною шпори є травми ніг, порушення обміну речовин в організмі хворого а також шпора може з'явиться при поганому кровообігу в організмі людини.

Найчастіше шпору п'яти лікарі рекомендують лікувати консервативними, "бабусиними" методами: фізіотерапія, масажі, використати ортопедичні устілки для полегшення ходьби і так далі. Але, на жаль, такі медичні поради терплять поразку у боротьбі з шпорою. Біль не проходить цілком, пересуватися хворий може тільки накульгуючи. Як тут допомогти?

Новим віянням в медицину (причому дуже вдалим з точки зору лікування) стала ударно хвильова терапія шпори п'яти. Центр вертебрології та реабілітації пропонує повний спектр послуг з діагностики і лікування шпори п'яти https://vertebrolog.kiev.ua/disease/shpora-na-pyatke.php. Замість не завжди вдалого консервативного лікування або ж хірургічного втручання, яке здатне вибити хворого із звичайної колії життя, ця терапія розрахована на дію на шпору ударною звуковою хвилею, таким чином "розбиваючи" усі поклади солі, покращуючи приплив крові до ніг шляхом розвитку нових кровоносних судин.

Ударно хвильова терапія здатна з першого ж сеансу зменшити біль в п'яті, а до кінця терапії хворий у прямому розумінні зможе літати і бігати. Ця терапія ефективна на 85-95% не викликає побоювань. Лікування проводиться спеціальним апаратом, який фокусує силу хвилі саме на хвору ділянку.

Категорично ця процедура не дозволена вагітним жінкам а також людям, які страждають хворобами з поганою здатністю згущуватися крові або ж мають різні новоутворення. Усім же іншим ударно хвильова терапія не лише дозволена але і рекомендується.

Немає чого затягувати лікування і продовжувати мучити свій організм - лікуйтеся!
 


Схожі матеріали:

Категорія: Здоров'я
Переглядів: 182 | Теги: лікування шпори п'яти, шпора п'яти, Лікування
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Кварцвиниловая плитка для пола: что это ...

/_pu/52/47592396.jpg
Насколько способов лечения пятной шпоры

/_pu/46/38211801.jpg
Як правильно вибрати нижню білизну, щоб ...

/_pu/49/37338582.jpg
Медики назвали небезпечний побічний ефек...

/_pu/49/61632955.jpg
Йога полегшує симптоми від депресії

/_pu/51/16462353.jpg
Пребіотики знімають стрес і покращують с...

/_pu/48/99965725.jpg
Чому корисно щодня вживати куркуму?

/_pu/50/47807710.jpg
Правове регулювання прав та обов’язків о...

/_pu/47/94339938.jpg
Самый необычный нейл-тренд сезона: "...

/_pu/46/10629078.jpg
Експерти розповіли, як перебити запах ци...

/_pu/49/42296496.jpg
Нанесение декоративной штукатурки

/_pu/48/26623617.jpg
Держава у смартфоні зручні послуги онлай...

/_pu/50/32318842.jpg

Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020