Куркума може захистити легені, печінку і товсту кишку від серйозних захворювань

Почніть додавати куркуму у свій раціон, щоб природним чином зберегти здоров'я легенів, печінки і товстої кишки, захистивши їх від розвитку серйозних захворювань

Почніть додавати куркуму у свій раціон, щоб природним чином зберегти здоров'я легенів, печінки і товстої кишки, захистивши їх від розвитку серйозних захворювань.

Як повідомляє Grebenka.com, куркума містить активне з'єднання куркумін, відповідальне за велику, якщо не усю користь куркуми для здоров'я. Конкретно "золота" спеція може захистити від серйозних захворювань легені, печінку, товсту кишку.


Куркума може захистити легені, печінку і товсту кишку від серйозних з

 
Перешкоджає гострим і хронічним захворюванням легенів. Згідно з наявними даними, куркумін захищає легені від травм і фіброзу (рубцювання), викликаних опроміненням, хіміотерапією, дією токсинів. Дослідження на тваринах показують, що куркумін завдяки своїй здатності пригнічувати запалення, здатний ефективно боротися з хронічною обструктивною хворобою легенів (ХОБЛ), гострим респіраторним дистресс-синдромом (ОРДС), алергічною астмою, раком легенів.

Покращує функцію печінки при НАЖБП. Печінка важлива для фільтрації крові, позбавлення організму від токсинів. У разі неалкогольної жирової хвороби печінки ця функція може бути порушена із-за накопичення жиру в органі. Його надлишок провокує запалення, яке може пошкодити печінку, викликати серйозний збій її функцій.

Куркуміну властиво властивість запобігати прогресу НАЖБП, зменшуючи вироблення вільних радикалів, що є відомими пусковими механізмами запалення. Куркумін також запобігає ушкодженню печінки, зупиняючи виробництво запальних молекул.

Протистоїть раку товстої кишки без побічних ефектів. Колоректальний рак є однією з провідних причин смерті у всьому світі. Цей тип раку не має ефективного лікування: використовувані для його зупинки хіміотерапевтичні препарати викликають багато небажаних побічних ефектів. Дослідження, опубліковане в Current Pharmaceutical Design, свідчить, що куркума має здатність зупиняти стимулюючі рак шляхи передачі сигналів клітинами.

За словами учених, куркумін може викликати апоптоз клітин раку товстої кишки, що веде до їх загибелі. Вони вважають, що куркума заслужено називається "Натуральними ліками", її дія на пухлинні клітини дійсно порівнянна з медпрепаратами.


Схожі матеріали:

Категорія: Здоров'я
Переглядів: 68 | Теги: натуральні засоби, користь куркуми, Куркума
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Горящие туры в Турцию из Нур-Султана от ...

/_pu/47/09987969.jpg
3 фрази, які видають жадібного чоловіка

/_pu/52/29534837.jpg
Щорічні відпустки: порядок та умови нада...

/_pu/49/29471998.jpg
Узоры для вязания спицами

/_pu/49/96463361.jpg
Ідеально рівна шкіра: як позбавитися від...

/_pu/49/77142408.jpg
Права та пільги переселенців

/_pu/51/30343634.jpg
Поєднання підлоги з м'якими меблями

/_pu/52/75313219.jpg
Як виселити з квартири небажаних орендар...

/_pu/50/86036736.jpg
Сексуальные тренды 2019

/_pu/51/16667962.jpg
Декілька продуктів, які роблять шкіру зд...

/_pu/51/65844505.jpg
По каком принцыпу работает антирадар для...

/_pu/48/67343698.jpg
Санатории Закарпатья: наилучшие места дл...

/_pu/51/57623732.jpg

Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020