Лікувальні пози для сну

Недолік сну робить стрес на організм, послабляє імунітет, уповільнює працездатність і затуманює ясність розуму

Написано немало статей про сон - про те, наскільки важливо відпочивати і давати організму час, щоб відновити сили. Сон впливає на наше здоров'я, самопочуття і стан шкіри. Мало хто звертає увагу на пози, які ми приймаємо під час сну. Згідно з опитуванням проведеному онлайн, 80% жінок страждають від безсоння кілька разів в місяць, 23% опрошених насилу засинають щоночі і 50% просинаються вранці з почуттям втоми.

Недолік сну робить стрес на організм, послабляє імунітет, уповільнює працездатність і затуманює ясність розуму. Отже, як вибрати зручну позу для сну, коли у вас щось болить, або як влаштуватися зручніше, щоб прокинутися такою, що уранці відпочила, сяючою і повною сил?


Лікувальні пози для сну
 

Печія

Ляжте на лівий бік і витягніть руки перед собою так, щоб вам було найбільш комфортно. Зігніть коліна і злегка підведіть ноги до верхньої частини тіла (поза немовляти). Якщо вас мучить серйозна печія, ляжте на спину і підведіть голову за допомогою додаткових подушок.

Біль в спині

Ляжте на бік і злегка зігніть коліна. Тримайте ноги разом. Стегна строго паралельні один одному. Щоб полегшити біль в спині, потрібно позбавитися від всякої напруги зробленої на хребет. Покладіть жорстку подушку між колінами, щоб зручніше розташувати ноги. Руки витягніть вперед в розслабленому стані.

Закладений ніс

Коли вас мучить застуда або алергія, бажано лягти на бік і ніжно підперти голову додатковою подушкою. Така поза завдяки гравітації допоможе розблоковувати закладений ніс. Для більшої підтримки обійміть подушку і складіть ноги в зручній поза, злегка зігнувши їх.

Біль в плечі

Важкі сумки, нерівна осанка і неправильні пози під час сну можуть привести до болів в плечі. У такому разі ляжте на бік на безболісну сторону і обійміть подушку, як на картинці. Ноги злегка зігнуті, стегна прямі, як в позі при болях в спині. Якщо обидва плечі болять, тоді краще лягти на спину і опустити руки з боків.

Симптоми ПМС

При болі в попереку і загальному погіршенні здоров'я, викликаному симптомами ПМС, ляжте на спину, замість того щоб лягти на бік або на живіт. Покладіть подушку під коліна, щоб позбавитися від прогинів, які викликають болі в попереку. Якщо біль не вщухає, покладете ще одну подушку під коліна. Руки в розслабленому стані лежать з боків.

Біль в щелепі

Приблизно 8% дорослих страждають від того, що скриплять зубами уві сні (бруксизм). Це швидше генетичне захворювання, викликане стресом або хвилюванням. Один із способів припинити скрипіти зубами уві сні - лягти на спину і направити особу до стелі. Така поза розслабить м'язи обличчя і щелепи. Всіляко уникайте перевертатися на бік. Витягніть руки з боків.

Біль в стегні

Після наполегливих тренувань біль в стегнах можна полегшити наступною позою. Ляжте на спину і покладіть подушку під коліна - так ви дасте м'язам можливість відновитися після трудового дня, довгого сидіння і ходьби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учені визначили три суперпродукти для поліпшення роботи мозку

Лягаючи на бік, ви зробите надмірну напругу на хворобливу ногу і запалений м'яз.

Біль в шиї

Занадто плоска подушка або занадто м'яка, плюс незручна поза призводять до болів в області шиї. Просте рішення - лягти на спину в прямій позиції, шия розслаблена. При необхідності підіпріть голову подушкою, не міняючи первинну позу. Руки витягнуті з боків.
Найневдаліша поза для сну - лежачи на животі.

Напружуються плечі, спина, а шкіра обличчя мнеться об подушку, викликаючи передчасні зморшки. Везунчики, у яких нічого не болить, можуть спати на боці, зігнувши ноги і підтягнувши коліна до верхньої частини тіла. Руки витягнуті вперед, злегка зігнуті в ліктях.


Схожі матеріали:

Категорія: Здоров'я
Переглядів: 185 | Теги: безоння, сон, як спати, Лікувальні пози, пози сну. Лікувальні пози для сну
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Звільнення під час карантину

/_pu/50/64294173.jpg

6 дивовижних засобів боротьби зі зморшка...

/_pu/49/27486135.jpg

Гімнастика у ванні: вправи для схуднення...

/_pu/49/09460653.jpg

Новий тренд сезону: в моду увійшли греча...

/_pu/50/50994719.jpg

Горящие туры в Турцию из Нур-Султана от ...

/_pu/47/09987969.jpg

Помилки молодості, які жінка 40+ не може...

/_pu/53/76661772.jpg

Експерти назвали простий спосіб знизити ...

/_pu/53/78694095.jpg

Нагадування для алергіків: чим небезпечн...

/_pu/48/24158283.jpg

Свадебные приметы и суеверия: что должны...

/_pu/47/24254811.jpg

Чи допомагає вітамін D не заразитися кор...

/_pu/49/37488662.jpg

Де купити гель-лаки недорого?

/_pu/49/41717308.jpg

4 продукти, які допоможуть зберегти м...

/_pu/50/75667488.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020