Спорт на снігу: наскільки корисні тренування на морозі?

Якщо ви будете практикувати спорт в зимову пору року, протягом тривалого часу, ви зможете зміцнити свою імунну систему. Людям із захворюваннями системи кровообігу слід спочатку уточнити наскільки це для безпечно.

Коли температура опускається нижче нуля, часто спадає і бажання займатися спортом на відкритому повітрі. Тренування на морозі і на снігу дає багато переваг, якщо відповідним чином зважити ризики.

Якщо ви будете практикувати спорт в зимову пору року, протягом тривалого часу, ви зможете зміцнити свою імунну систему. Людям із захворюваннями системи кровообігу слід спочатку уточнити наскільки це для безпечно.

Але це не повинно бути екстремальним: короткої тренування на снігу або десяти хвилин стрибків зі скакалкою досить, щоб отримати задоволення від занять спортом в холодну погоду.

Однак перед тим, як почати, вам слід врахувати кілька речей.

 
Спорт на снігу: наскільки корисні тренування на морозі?

Перевага тренувань на морозі

Але чому холодне тренування так корисне? За словами лікаря Карен М. Саттон, з Госпіталю спеціальної хірургії в Нью-Йорку, холод може знижувати температуру, знижуючи запальні процеси.

В інтерв'ю Popsugar вона пояснює, що потрібно старанніше працювати, щоб зігрітися, що спалює більше калорій, ніж вправи при помірних температурах зовнішнього повітря. Ще один приємний побічний ефект полягає в тому, що після тренування на холоді ви відчуваєте себе більш енергійним, бадьорим і щасливим через вироблення серотоніну.

Ризик зневоднення

Однак при всіх перевагах зимові тренування пов'язані з деякими ризиками. Можливо, більша частина цього - зневоднення. «Тренування на холоді може привести до того, що організм потребуватиме води, і в достатній кількості їжі», - пояснює лікар Саттон.

Тому рекомендується випити що-небудь перед тренуванням, щоб забезпечити достатній баланс рідини в організмі.

М'язи і холод

Крім того, м'язи відчувають особливе навантаження при низьких температурах. Тілу загрожує швидке охолодження при температурі нижче нуля і, отже, воно регулює температуру тіла через потові залози. Дихаюча одяг допомагає відводити піт назовні і зберігати тепло тіла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секрети довголіття: один з найдоступніших способів продовжити життя на 3 роки

Оскільки тепло також може швидко піти через голову і руки, абсолютно важливо захистити себе шапкою і рукавичками. Якщо через кілька хвилин вам стане тепліше, можна знову зняти рукавички. Щоб запобігти м'язовим судомам, викликані холодом, слід збільшувати інтенсивність тренування поступово і уникати швидких, різких рухів спочатку.

Дихайте правильно, коли холодно

Дихання через ніс важливо при мінусових прямих лініях. Це зігріває і зволожує холодне сухе повітря, перш ніж воно потрапить в легені. В іншому випадку сухе крижане повітря може викликати сухий кашель або біль у легенях.


Схожі матеріали:

Категорія: Здоров'я
Переглядів: 94 | Теги: рада експерта, Тренування, сніг, зима, спорт, мороз
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Декілька вад в жіночій зовнішності, про ...

/_pu/57/65812835.jpg

Один заповідач та декілька заповітів: як...

/_pu/57/82062072.jpg

Які звички призводять до швидкого старін...

/_pu/55/27311100.jpg

Яких жінок швидко забувають чоловіки, з&...

/_pu/57/18962982.jpg

Пасха творожная царская

/_pu/57/49227803.jpg

Душистый горошек: изысканный и неприхотл...

/_pu/56/73044403.jpg

Нелюбимі дітьми овочі виявилися ефективн...

/_pu/57/96895655.jpg

Вісім причин частіше їсти гриби

/_pu/57/02863177.jpg

Как правильно стирать ковер

/_pu/57/54228217.jpg

Доза спиртного в добу, яка може викликат...

/_pu/57/68440621.jpg

Палаццо, колюты и брюки-джоггеры – разно...

/_pu/57/67468559.jpg

Як правильно доглядати за шкірою ввечері...

/_pu/57/77798386.jpg