Зубна нитка: коли корисна, а коли небезпечна?

Коли нитки не існувало, що тільки не йшло в хід, щоб позбавитися від залишків їжі в міжзубному просторі - столові прилади, голки, списки, зубочистки.

Зубна нитка покликана для того, щоб звільнити простір між зубів від залишків їжі. Може здатися, що в міжзубному просторі нічого немає, але це не завжди правда. Поєднання зубної нитки і щітки з пастою дозволить добитися ідеального результату. Головне, знать - коли зубна нитка корисна, а коли небезпечна.

Користь зубної нитки


зубна нитка
 

По-іншому зубну нитку називають флос. Виріб роблять з натурального шовку або синтетичних волокон. Зазвичай їх просочують воском, щоб матеріал легше ковзав між зубами. Також їх просочують ароматичними сумішами. При виборі нитки необхідно відштовхуватися від того, наскільки широкі проміжки між зубами.

Коли нитки не існувало, що тільки не йшло в хід, щоб позбавитися від залишків їжі в міжзубному просторі - столові прилади, голки, списки, зубочистки. Древні люди користувалися паличками. Тому однозначно можна сказати: зубна нитка корисна, оскільки не травмує зуби.


зубна нитка
 

Засіб продають в зручній упаковці, її завжди можна покласти в сумку і користуватися при необхідності. Неприємні відчуття легко видалити, маючи під рукою корисний помічник. Якщо чекати до дому і тільки ввечері почистити зуби, то мікрофлора ротової порожнини серйозно постраждає. Їжа розкладатиметься і плодитиме шкідливі бактерії, звідси інфекції порожнини рота.

Небезпека нитки

Зубну нитку не можна використати при пародонтозі. Захворювання ясен призводить до сильної її чутливості, а нитка, що ковзає по поверхні, здатна травмувати ясна.


Користь зубної нитки
 

При брекетах засіб теж не варто використати. Так можна зірвати коронки і мости, залишити під ними шматочки волокон.

Ароматизатори і інші компоненти часто викликають алергічну реакцію. Наявність страху за власне здоров'я говорить, що треба вибрати виріб без просочення.

Зазвичай небезпечна не сама нитка, а невміння нею користуватися, а також упевненість, що виріб замінить чищення зубів. Обидва засоби дозволять здійснювати повноцінну гігієну ротової порожнини, усувати застряглу їжу, зняти наліту і бруд з поверхні.

зубна нитка
 

Вирішити, чи потрібна вам нитка або ні, можете тільки ви. Але однозначно плюси мають перевагу над небезпекою, якщо у вас немає протипоказань.


Схожі матеріали:

Категорія: Здоров'я
Переглядів: 89 | Теги: зубна нитка, флос, пародонтоз
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Кому не варто їсти морозиво

/_pu/52/95814638.jpg

Маловідомі ознаки раку легенів. Не пропу...

/_pu/49/57922163.jpg

Появление мешков под глазами и как это п...

/_pu/53/14219724.jpg

Як зміцнити імунну систему вітаміном D п...

/_pu/51/69490852.jpg

Выбираем бытовую технику

/_pu/46/41779736.jpg

Про що говорять жести і рухи тіла співро...

/_pu/51/56516054.jpg

Как банные процедуры влияют на наш орган...

/_pu/48/05717419.jpg

Держава у смартфоні зручні послуги онлай...

/_pu/50/32318842.jpg

Експерти назвали простий спосіб знизити ...

/_pu/53/78694095.jpg

Грунтовка стен: Убедитесь в том, что при...

/_pu/51/61965354.jpg

Як оформити спадщину за відсутності прав...

/_pu/50/67901275.jpg

Две ложки оливкового масла в день - ключ...

/_pu/49/09135596.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020