Салаты


/_pu/42/53328084.jpg
салат с фасолью и крабовыми палочками


Гребінка у Facebook

Фотоблог: "Уроки фотографії та фотосправа". Як стати фотографом? [3]
Уроки для підвищення своєї майстерності фотографа
Блог Photoshop: все найкраще і найцікавіше про фотошоп [0]
У Блозі "Уроки Фотошоп" публікуються тільки корисні і практичні поради, уроки, відео-інструкції по роботі з програмою Photoshop
Блог для мандрівників [9]
Маршрути, поради мандрівникам і лайфхаки на усі випадки життя від тих, хто бачив світ і знає, як він працює
Блог садівника [14]
Догляд за садом
Територія МС "LINCOLN" [33]
  LINCOLN MC і Мото-рок Фестиваль "Небеса". Початок.

Відповідь на питання, яке цікавить усіх

Всім привіт!

Попереджаючи всілякі плітки та інсинуації ( інсинуація - це неправдива, наклепницька вигадка з метою заплямувати, знеславити когось),

Мотоклуб "Лінкольн" буде висвітлювати всі етапи підготовки Мото-рок Фестивалю "Небеса".

Отже, ми починаємо!

 
  


 

Категорія: Територія МС "LINCOLN" | Переглядів: 1607 | Author: MC_LINCOLN | Коментарів: 64


Адміністрація Grebenka.com може не розділяти позицію авторів розділу "Погляди" та не несе відповідальність за матеріали авторів розділу "Блоги”

ВИСЛОВИ СВОЮ ДУМКУ!

Всього коментарів: 64
1-30 31-42

0
61 сан   (06.05.2015)
viktor! Если Вы и пишите враньё, так убедитесь что правильно пишите! Так как фирма " ПА-МИР"! А так званой (Памирша) и не существует! Всем известно что это , Мирошниченко Людмила Викторовна.0
60 MC_LINCOLN   (05.05.2015)
РокГруппа, всі питання стосовно фесту, в ЛС Президенту Мотоклубу "Лінкольн" Віктору "Царю" Паміру  http://vk.com/pamirjan


0
59 РокГруппа   (04.05.2015)
Организаторам фестиваля! Молодая рок группа, хочет принять участие в фестивале.. Возможно это или нет. Заранее спасибо


0
58 Машка   (29.04.2015)
Джо, на параді наречених чітко було вказано, хто був у команді і допомагав в організації і проведенні заходу. Цим людям дякували перед обличчям усіх містян. Будьте уважніші і не буде питань.


0
57 Джо   (29.04.2015)
Джонні, що Вам не подобається, я задав питання, просто поцікавився. Не може ж одна людина проводити такі масштабні заходи, повинна бути команда.
На Небесах же завжди в кінці на сцену орги виходять, всі хто до фесту руку приклали.
Темноту тобі просвітити - я нічим не хизуюся, бо не представляю ніяку організацію, не веду публічну діяльність. Я задоволений тим, що не гажу там де живу і цікавлюся життям міста.


0
56 Джонні   (29.04.2015)
Джо, а я щось не бачила ніяких твоїх справ, якими б ти міг похизуватися, чи, які відвідували гребінчани. Може, чогось не знаю? Так просвіти темноту :-)


1
55 Джонні   (29.04.2015)
Джо , брателла, а ти вже намилився ділити чиїсь лаври, гратися в маленький комунізм в окремій організації? Як матимеш права діяти від імені чи за дорученням Мотоклубу "Лінкольн", тоді і отримаєш посаду лавроділителя.


0
54 Джо   (29.04.2015)
Думка, тільки я щось з тої організації бачив лише Царя, а свита де? Хоч би представили його однодумців, їм би трохи лаврів дісталось.


0
53 Джо   (29.04.2015)
вчителька української мови, якщо на те пішло, то не "букви", а "літери".


1
52 Думка   (29.04.2015)
Поки ледарі обгажують когось, той хтось робить свою справу і отримує результат. Тому "Лінкольн" - організація, про яку знають усі.


2
51 viktor-viktor   (29.04.2015)
viktor, успішні, цілеспрямовані, всі троє. Прекрасна сім!я, сильна команда, хороші люди. Самі добре живуть, створюють робочі місця, допомагають людям. Учись, як треба жити. Бери приклад. Праця і з тебе зробить людину.


2
50 вчителька української мови   (29.04.2015)
Віталік, (viktor), навчіться писати власні назви та імена з великої букви, підтягніть граматику, а потім розглагольствуйте на тему. Не осоромлюйте мене на весь сайт.


2
46 КультуRа   (28.04.2015)
viktor , ти знаєш, шановний небесний уболівальник, не парь фігню. Без твоїх побрехеньок світ був би сірим і нецікавим. Таке намолов, що сам не зрозумів, що написав. Сім мішків гречаної вовни.


1
48 ELPy   (28.04.2015)
та хай пише, Царь чемна людина і подякує за безкоштовний піар свого мотоклубу. Та й Катруш добре вихований, тому теж буде вдячний за піар фестивалю. Думаю, що якби Вельбой це читав, він би теж сказав своє спасибі, адже і він добре знайомий з ввічливістю.
А я візьму добрий приклад і подякую viktor'у - повеселив від душі 8)


1
45 Нот   (28.04.2015)
viktor , хто така Памірша, це жінка Паміра, він вже женився?? І про які махінації ти говориш?


2
44 ирина   (28.04.2015)
viktor , фестиваля невест в городе никогда не было. Был "Парад Невест", в котором приняли участие все горожане - такого количества людей никто никогда не видел в городе ни на одном мероприятии. Было культурно, масштабно, красиво, великолепные невесты - больше сотни участниц. Праздник получился семейным, даже предложили замуж одной девушке при всём городе - сейчас она уже жена и ждёт пополнение.
Мотоклуб "Линкольн" справился с поставленной задачей на "ура". Спасибо им за праздник. И респект за приложенные усилия и красочные подарки участницам.
Думаю, Вами руководит зависть. Успокойтесь. Придумайте идею, потратьте деньги и усилия, сделайте что-то красивое для всех БЕЗВОЗМЕЗДНО и тогда говорите о тех, кто успешен. Спасибо)
П.С. Тянутся к сильным. Хотят сотрудничать с успешными. Станьте таким, и , возможно, в следующем году с Вами, именно с Вами захотят сотрудничать и организаторы Фестиваля "Небеса" и, может, Мотоклуб "Линкольн" будет приглашать Вас к сотрудничеству, как полноправного партнёра.


1
49 ELPy   (29.04.2015)
Полностью с Вами соглашусь. И лишний раз покусаю локти по поводу того, что не срослось у меня приехать и посмотреть на Парад невест, хотя такая мысль и была!
Небеса уж точно не пропущу :):):)


1
63 digitaleks   (08.05.2015)
Я тебе пропущу Небеса!  devil


0
64 ELPy   (10.05.2015)
Та я скоріше пішки по шпалах до Гребінки причапаю, ніж Небеса пропущу wink

чекаю на фотки, моє мило в тебе є :):)


-1
43 viktor   (28.04.2015)
Хай там як не сопротівляється Катруш і Вельбою,хоча це їм вирішувати,але відбувається тихе віджимання(рейдерство)розкрученого роками,майже на всюУкраїну фестивалю,іншою організацією,якій потрібно будь-яким образом затвердитись на районнному рівні,щоб потім мати якусь вагу,навіть більше того,впливати на ті чи інші події в культурному середовищі нашого району.
Погано це чи ні?
Я вважаю що погано,адже ми знаємо хто чим дише,тому така фірма як памір і особливо памірша,яка вже давно являється відомою у нас в районі махінаторшою,нічого доброго з цього не зроблять.
Аджеі проведення фестивалю наречених і тд,не увінчались успіхом,отже він(вони) і переключились на більш ласий шматок.
А вірити їм чи ні,це вже інша справа.
На мою думку фестивалю з таким сидінням на двох стільцях чекає швидкий занепад.Тому що або його буде організовувати лінколь,або катруш і вельбой,все інше буде лише спроби перетягнути простирадло на себе.


0
47 ELPy   (28.04.2015)
Не судіть по собі, шановний. Якщо Вам притаманне перетягування ковдри та/або сидіння на двох стільцях, нема чого приписувати такі властивості на інших людей. Це раз.
Два. На Параді наречених я не була, але багато чула про нього, читала відгуки, бачила фотографії, дивилась повну відеоверсію - до фіга народу, суцільний позитив, справжнє свято краси та молодості. І це Ви називаєте "не увінчалось успіхом"? Що ж, по-Вашому, тоді успіх, ась? smile
Три. якби Паміру було потрібно віджати фест, він би зробив це, навіть не питаючи засновників. Сам би пішов, оформив би все на себе, не було б прізвищ організаторів - і тю-тю, Вельбою і Катрушу залишилось би тільки змиритись. Але чомусь присутні їх прізвища в офіційному листі від мотоклубу "Лінкольн".
Чотири. Якщо Вам заздрісно - то або зробіть краще, або заздріть мовчки smile


1
62 digitaleks   (08.05.2015)
Шановний, я давно нікому не сопротівляюсь. Я розслабився, і отримую задоволення ))))). До речі - рейдерство, це коли одно сторона "віджимає" шось без згоди іншої. А коли дві сторони працюють разом над одним проектом - це співпраця.


1
39 Cat   (28.04.2015)
Подивимся, що з цього усього вийде. я начеку crazy yes


0
40 ELPy   (28.04.2015)
Котяро, щось точно вийде, а от що - побачимо, коли фестиваль відбудеться smile
враховуючи склад нинішнього оргкомітету, має бути щось дійсно цікаве smile


1
38 Васятка   (28.04.2015)
Я поважаю оргів за те, що вони в оце лайно не лізуть, а роблять що задумали. Не подобається фестиваль - сидіть дома коло телевізора.


0
41 ELPy   (28.04.2015)
Васятка, саме головне - скільки вже років Вельбой і Катруш вірні своїй ідеї та своїй справі! І через скільки всього пройшов фестиваль - а все одно живе!
А цього року взагалі маємо символічну картину - засновники фесту долучили до своєї справи людину, яка, можна сказати, на цьому фесті виросла smile


2
36 Петя   (23.04.2015)
Петро ІІІ, Піди в мерію і раду, і адміністрацію і запропонуй бюрократам сходити на війну. Чи інстинкт жополизання заважає?


-2
34 Петро ІІІ   (23.04.2015)
Петя,  що за слова на сайті, слідкуй за базаром і куди давиться Адміністрація...


1
35 ELPy   (23.04.2015)
Згодна з Катрушем, який відписував комент нижче: якщо хочете, щоб на вашу думку/слова зважали, хоча б наберіться хоробрості підписуватись власним ім"ям. Петра ІІІ це теж стосується, особливо після гучних заяв про причетність до адміністрування сайту icecream


0
37 nikolau55   (23.04.2015)
Сюзанна, если говорить об "открытости", не нужно делать акцент на одном "нике", посмотрите на все обсуждения... Кто и как пишет.. Всякую чехарду несут не зарегистрированные на сайте, они об...ерают все то новое, что происходит в нашем городе, ковыряются в "грязном белье".. Это касается всем "Петям", ПетрамІІІ", "Эристам" идругим никам.. У меня было предложение к админу, закрыть доступ к обсуждении в блогах не зарегистрированных гостей, как это делается на других сайтах.. Тогда и будет порядок и не будет ни какой грязи..
А ребята, организаторы фестиваля  - молодцы, не падают духом, просто делают свое дело respect


2
33 Інтересно   (23.04.2015)
30 Петро ІІІ , а втретього що? Їх там троє, начеб


2
31 Петя   (22.04.2015)
Петро ІІІ Ти, патріоте, чо припхався під ніком? Засвіти "героїчне" ї...о: подивимося на героя, який проти дітей і баб воює eek


-2
30 Петро ІІІ   (22.04.2015)
Шановні МОТОЛЮБИ, може досить "ПІАРИТИСЬ", хто, де, коли... Може разом усі - ДО ВІЙСЬКОМАТУ, країна у війні, а їм РОК подавай.. Як що ви текі патріоти нашій Батьківщині, вперед на передову.. От там і буде видно "Хто і Як" любить Україну... А то у одного бронь, у другого мамка "бізнес леді"...Зараз не той час.. 
Ми своє відбули, слава Богу живими повернулись, тепер черга за ПАТРІОТАМИ...


1
32 ELPy   (22.04.2015)
герою ти наш, як зробив добру справу - то не носись із нею як курка з яйцем.
Якщо ти дійсно був на передовій - моя тобі щира подяка за те, що боронив наш спокій та повернувся живим! Але ж будь чемним - подякуй тим, хто тобі й твоїм побратимам на передову жрачку, теплі речі та цигарки передавав, бо держава наша забуває про своїх солдатів. І ніхто з цих людей не висовується і не вимагає медалей та лаврових вінків за свою допомогу. Ніхто не розказує, кому і що потрібно робити. Вони просто продовжують робити гідні справи, одна з яких - подарувати гарний настрій та позитивні емоції, які необхідні людині у будь-який час. Так що давай не будемо. Кого треба - того призвали, а хто залишився - той допомагає, чим може.
І, окрім позитивних емоцій, які дарує фестиваль, давай не будемо забувати, що перш за все в ідею фесту закладено пам"ять про друзів. "не той час" для того, щоб згадати друзів? так виходить?


1
29 ELPy   (22.04.2015)
Мене вражає один факт: чому коли хтось береться за гідну справу, обов"язково з"являються ті, кому хочеться побазікати та покидатись какахами? Вам не все одно, на чиє ім"я виданий дозвіл, хто вкладає кошти в захід, хто допомогає оргкомітету у проведенні фестивалю? Кортить покопатись у багнюці? Самі ж потім прийдете на "Юність" дивитись на мотоцикли і слухати концерт, або ж підходити до байкерів і просити, щоб покатали вас чи ваших дівчат/дітей. То нащо закидувати какахами те, до чого самі ж потім прийдете? Якщо нема чого робити - зверніться до оргів, допомога у прибиранні території до і після фестивалю точно зайвою не буде. І корисну справу зробите, і принаймні на той період, коли будете зайняті, відпаде бажання ляпати язиками smile
а Катруш із Вельбоєм самі розбеуться, кого їм запрошувати до співпраці. Вірно тут було зауважено - до мудрості, досвіду та ідеї додалась молода кров, тож тандем "Вельбой - Катруш - Памір" - це вже запорука того, що цього року на нас чекає щось нове і цікаве.
Візьму на себе сміливість від імені оргкомітету подякувати всім, хто підтримує фестиваль та оргів або ділом, або просто добрим словом smile
і я підтримую теж yes respect


2
28 Інтервент   (21.04.2015)
Як на мене, зібрались небагатослівні мужики. Вони не вміють словом, а вміють ділом. Отже, цьогорічний фестиваль обіцяє бути цікавим. Тим паче додано патріотичну ноту, креативний підхід до організації. Молода кров, нові ідеї, досвід і мудрість - хороший тандем у будь-якій справі. Дерзайте , хлопці!


0
27 toor   (21.04.2015)

Цитата
Ви помилялися, коли вважали, що власник міська рада. Григорій Владиславович Сліпак за власним бажанням, вже давно, створив цей сайт і плідно працює над його інформаційною складовою. Є в Гребінці люди,які мають цікаві захоплення, що приносять користь усьому району.


я ж не про те....
але виникає питання... якщо це ОФІЦІЙНИЙ сайт то він повинен бути ...гм.. затверджений, як то зістикований з мерією(ну не знаю як сказати)
а то власник сайту фізична особа, а сайт офіційний міста
можливо чогось не розумію, поясніть мені:)


3
26 Васятка   (21.04.2015)
Стільки гімна намісили після минулого фестивалю, так той хоч уже відбувся. Яка різниця хто із ким? Є автори ідеі. Їм видніше з ким співпрацювати. Прикро, що чиїсь маразми розісрали минулорічну команду. Хто перший у колоні, хто перший у дозволі, Памір чи Катруш??? Та яка нахрен різниця? Робіть що небудь, бумажки під двором позбирайте, дерево посадіть. Займіть себе, це відволікає від розмазування гімна!!!!!!!!! P/S/ І не заважайте людям займатися ділом.


0
42 ELPy   (28.04.2015)
Минулорічну команду ніхто не розсирав, бо команди як такової не було. Сам Катруш, коментуючи минулорічний фестиваль, зауважив, що "...фест робила не одна команда, а дві - абсолютно різні і за світоглядом, і за мотивацією". Так що ніяку одну спільну команду ніхто ні з ким не розсирав. У нинішньому році маємо дещо іншу ситуацію - дві сторони (одна - засновники і постійні організатори, друга - юридична організація в обличчі Паміра) об"єднуються в одну команду заради однієї спільної справи. Подивимось, що воно буде. Враховуючи той факт, що у цих трьох людей однакове розуміння таких речей, як ідея, порядність та гідність, не кажучи вже про готовність докладати зусиль до справи - цьогорічний фест обіцяє бути справжнім святом для гребінчан та гостей міста smile


1
25 Cat   (20.04.2015)
toor , Ви помилялися, коли вважали, що власник міська рада. Григорій Владиславович Сліпак за власним бажанням, вже давно, створив цей сайт і плідно працює над його інформаційною складовою. Є в Гребінці люди,які мають цікаві захоплення, що приносять користь усьому району.


0
23 toor   (20.04.2015)
Завжди думав, ща власник міська рада...
а Григорій Сліпак - модератор, адміністратор....
виправте, якщо щось не так.........


1
24 ELPy   (20.04.2015)
Григорій Сліпак - власник і адміністратор даного сайту. Тож дякуємо Григорію за можливість спілкуватись, читати новини, дивитись фото тощо smile


2
22 Юлія О.   (19.04.2015)
Сильна команда готуватиме "Небеса".

1-30 31-42
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:НОВІ ПУБЛІКАЦІЇ У БЛОГАХ


/_sf/13/33690740.jpg
Волонтери
Велика щира подяка всім небайдужим
Подяка всім небайдужим

/_sf/13/11709533.jpg
Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ
Українська Православна Церква урочисто відзначила День Хрещення Русі
1031-річчя Хрещення Русі

/_sf/13/59649895.jpg
Настоятель о Василій (Ціко)
Розклад богослужінь (08.07.2019 - 14.07 2019 р.) в Свято-Георгіївському храмі | ГРЕБІНКА
12 липня Церква святкує пам'ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла

/_sf/13/96191739.jpg
Алла Ільчук
Перемога для родини, для школи, для рідної Гребінки!
Богдан Купрій з Гребінківщини здобув чергову перемогу
ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
 
НОВЕ НА ФОРУМІ


Назва: може і спорт, а може і ні
Форум: Спорт
Гавриленко
Назва: Де купить?
Форум: Базар: все що стосується Гребінківського ринку
Malyoha
Назва: Не стріляйте у маминого сина...
Форум: Життя Гребінки
gb
Назва: ПОЗДРАВЛЕНИЯ
Форум: Життя Гребінки
Karat

НОВІ КОМЕНТАРІ


Обираємо ліжко для вашої спальні no
А покупать можно только на официальном сайте? Или у вас есть спис...


Белокочанная квашеная капуста трехдневка no
Очень вкусная квашеная капуста. Рекомендую.

Электрические духовые шкафы от МебельОк: функциональная техника по доступной цене no
В дополнение к статье хочется сказать, что при покупке духовых пе...  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.
   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » Тести онлайн

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно