Салаты


/_pu/42/53328084.jpg
салат с фасолью и крабовыми палочками


Гребінка у Facebook
Блоги Grebenka.com » Маленькі історії маленького міста

Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця


  ЧОМУ КОЛОНУ БАЙКЕРІВ ВІВ НЕ ВЕЛЬБОЙ


Хто підставив Ковбоя на моторок фестивалі "Небеса"
Країна повинна знати своїх героїв.

І тих, хто справді герой.

І тих, для кого "геройство" - підлість.

Я був на фестивалі "Небеса".

 

Яскраве дійство, свято техніки і важкої музики, чоловічої гордості і гуркоту мотоциклів.

 

 


Ухх! Як кажуть - зрЄліщЄ заворажІваЄт!

Але як же без ложки дьогтю, чи пак, ножа в спину, серед такого крутого адреналінного бою сердець.

Все йшло по плану, як і готували організатори, та раптом пішов слушок, мовляв, один чувак здав Ковбоя мЄнтам, а-ля він без шолому та ще й бухий в дупель, що не можна йому вести колону, бо наробить лиха.

"Попросили" Ковбоя покинути колону.

Нагадаю, Ковбой - це людина, чия ідея створення фестивалю, можна сказати, батько фестивалю. Ковбой-це той, хто

беззмінно вів колону 15 разів і мав вести її в ювілейний 16-ий раз.

Справедливості заради слід зазначити, що там без шоломів 99 відсотків було і з легким перегаром після вчорашньої зустрічі гостей .

Але знайшлося хтось, яке не погребувало найбруднішими методами, не посоромилося такої кількості учасників фестивалю, вчинило не по-чоловічому і вперло свого тупого п"ятака, підставивши Ковбоя, влізло на його місце.

Далі все пішло шкереберть, урочистої не було, свято повинен був вести Вельбой із донькою, але він поїхав з фестивалю після інциденту під час шикування колони, і тому вся тусовка спостерігала суржикові бла-блакання вискочки, який на неприхованій підлості в"їхав в голову мотоколони.

Мораль проста: слава підлості!

Невже і справді навіки слава?????


Ганьба і сором шакалу.

Отут уже точно навіки вічні.
 Адміністрація Grebenka.com може не розділяти позицію авторів розділу "Погляди" та не несе відповідальність за матеріали авторів розділу "Блоги”

ВИСЛОВИ СВОЮ ДУМКУ!

Всього коментарів: 167
1-30 31-60 61-72

1
166 Так от   (16.11.2014)
Всем мервным , ще невідомо, в чому більший гріх: осиротити дітей чи пиздити рідного батька.


0
167 ELPy   (16.11.2014)
і не просто п**дити, а ще й хизуватись цим як подвигом


-1
164 Зюзі   (15.11.2014)
Гнилішого персонажу за тебе в цій історії не існує! Ти БРЕШИШ, кажу тобі ще раз!


0
165 ELPy   (15.11.2014)
Ну так... велкам, правду в студію smile
до речі, звідки ти так добре розумієшся на гнилі та гімні? Досліджуєш матеріал шляхом занурення та куштування? wink


0
162 Біда   (14.11.2014)
Біда в тім, що гниль в стосунках набирає обертів і серед мужиків - байкерів.....................


0
163 ELPy   (15.11.2014)
Біда, гниль є всюди. Прикро, але факт. Не всяк той мужик, що на байк сідає і в "двіжуху" лізе.
Біда в тому, що такі "люди" геть не вважають за потрібне виправляти ситуацію. Їм зручніше бути гнилими. Хай це залишається на їх совісті, якщо там від неї щось лишилось. Гнилість не залежить від того, байкер ти, рок-музикант або бухгалтер. Просто у багатьох з нас склався образ байкера як чесної та гідної людини, а образ байкерського руху - як образ братства. Через це прикро вдвічі за гниль та підлість, тут я цілком згодна.


-1
158 Стёпа   (25.09.2014)
Тарас, оба они герои. Какое шло, такое и нашло. Что трезвенники, что умные, что в доску байкера. Кто такие байкера? Да никто. Рядовые, как и велосипедисты, и автомобилисты. Только сопли пузырями, дак это врятли достоинство. Вся эта война между ними - Буря в стакане воды. А Гребёнка никого не считает за человека - ни один человек по мнению Гребёнки не есть позитивным. Только сплетни, только козни, только зависть и сплошная чернота у наших людей друг к другу.


0
160 ELPy   (25.09.2014)
Ой, ви мене таки перестаньте сказать smile
Степан, не путайте байкеров с мотолюбителями. Вторые - это люди, которые ездят на мотоцикле, первые - это уже субкультура. На дороге мы все одинаковы, факт. Но не каждый мотоциклист принадлежит к субкультуре, где свои правила, свои порядки, обычаи и прочее. Байкерская субкультура мне всегда казалась самой честной и самой достойной среди остальных, а в сравнении с моей основной "средой обитания" - рок-н-роллом - в общем, чего сравнивать, если среди байкеров взаимопомощь и взаимоподдержка - это более чем нормально, а в рок-н-ролле это приятное исключение из печального правила... Ясен перец, что среди представителей АБСОЛЮТНО любой субкультуры есть и порядочные люди, и крысы, и прочие, байкерство - не исключение. Данная история - тому подтверждение. В каком бы там состоянии ни был Ковбой (повторюсь, это не делает ему чести), вопрос безопасности колонны можно было решить по-человечески и даже если кому-то так хотелось занять место во главе колонны, это можно было сделать красиво и по-человечески, не вмешивая ГАИ. Подставлять своих, которые, к тому же, тебя самого в люди вывели в какой-то степени - это и не по-байкерски, и не по-человечески. Хотя - я бы не удивилась, ели бы такое произошло среди музыкантов в борьбе за место хедлайнера.


-1
157 Стёпа   (25.09.2014)
Пуля, если я иду к бабе Мане помогать копать картошку, это не значит, что я - молодец в том, что высокий урожай картошки, и я не прусь ставить свои печати на картошке. Надеюсь, ты понял, о чём я. Если же обвешиваться мендалями за оказанную помощь ( добровольную), то нафига её оказывать? Мож не надоть? Через ж..?


-1
156 Тарас   (24.09.2014)
Пуля, то таки так)
Той герой в 11 ранку їздить по місту в повному ковбойському обмундируванні з перегарним вихлопом, відчутним за два метри  biggrin
Він частіше лику не вяже, ніж шляхетні вчинки робить, його й підставляти не треба - він сам все для цього робить.
А ти, дика жінко, іди до ципи і йому все це розказуй. Мені, як і більшості гребінчан на це начхати. В тому, що я бачу вже досить давно мене вже не переконаєш  smile


0
161 ELPy   (25.09.2014)
Тарас, прости, что на русском, пишу не со своего тазика, здесь нет украинской раскладки.

Цыпе я бы давно с удовольствием высказала все, что о нем думаю, благо, на слетах пересекались, но что поделать, если он сам избегал общения и не приближался, зыркая исподлобья с расстояния нескольких метров, а мне на слетах гораздо больше охота тратить время на своих друзей и братьев, которых я вижу всего несколько раз в год. Уважение к этому персонажу было, отрицать не стану. Но после истории с Ковбоем - увольте. Вопрос можно было решить цивилизованно и корректно, а не путем подставы. Забыла молодежь, кто ей в будку свет провел, теперь можно и топор в спину, и ноги вытереть - и о самого человека, и о его начинание, задуманное как память. 

В который раз подчеркну - градус за рулем я не приветствую категорически, во-первых, отец и старший брат правильно воспитали, во-вторых, сама разок выехала на картодром с похмелюги, после чего две недели хромала и радовалась, что легко отделалась (это был первый и последний раз), в-третьих, один очень дорогой мне человек спьяну не вписался в свой последний поворот... НО!!! Разве нельзя было подойти к вопросу безопасности колонны более порядочно? Тем более, зная спокойный и неконфликтный характер Ковбоя. Кстати, сам Ковбой, говоря о данной ситуации, неизменно признает, что был неправ. Противоположная сторона не следует его примеру. Чего не хватает - смелости или совести? Наверное, и того, и другого...


-1
155 Пуля   (24.09.2014)
Ти приводиш факты, которые собрала за углами! Тебя не было на Крещении, и только настоятель принимал решение что кому делать! Ты не слышала и не видела ни общений с Памиром, ни переговоров по подготовке феста, ни скандала по жилетам! Ты базарная баба, оправдываться перед тобой - низко! Я родился и живу в этом городе не один десяток лет, и не тебе заезжей сплетнице делать выводы о проблемах и взаимоотношениях в моем городе. Говорю еще раз: ТЫ БАЗАРНАЯ БАБА. Стыдно людям, которых ты стравливаешь, что ты у них в адвокатах! 
Р.S. Да и Вельбоя прекрасно знают в Гребенке... И не всегда в героическом образе, к сожалению! 
Досвидос!


0
159 ELPy   (25.09.2014)
факты в студию, всезнающий ты наш wink а то опять сплошные какахи и ни одного факта smile нет, чтобы хоть один привести, так рассказываешь тут, что мне делать и что не делать. Хам трамвайный smile

я не адвокат, я просто не боюсь сказать правду, которую знаю - и это уже мое дело, откуда я знаю. А ты часом цыпе адвокатские услуги не оказываешь? Очень на то похоже :):):)

что касается Вельбоя - в чем его можно упрекнуть, кроме пьянства, которое не делает чести даже самым достойным людям? Впрочем, можно было бы что-то говорить, если бы он был единственным на весь город любителем выпить, но кто скажет, что вся Гребенка ведет здоровый образ жизни, пусть первый проедется по мне трактором 8) кстати, не поленюсь вспомнить коммент автора данной публикации, в котором говорилось, что о "трезвости" цыпы по жизни в Гребенке знают так же, как и насчет Вельбоя. Повторюсь, пьянство никому не делает чести, даже самым достойным людям, но если о достойных можно сказать, что их достоинства меркнут в свете этого недостатка, то для тех, кто хорошими делами прославиться не успел, пьянство - еще один антибонус в копилку.


0
153 Пуля   (24.09.2014)
зюзя! ты откровенно врешь, еще раз повторяю, хочу, что-бы все это знали! В стае НИКТО не претендует на детище Катруша и Вельбоя. От куда ты знаешь, о чем говорят в мэрии? Просто собираешь сплетни и распускаешь слухи? И еще, а разве Картуш и Вельбой не гребенковские и ,,не наши,,. Побойся Бога, не ставь ярлыки и не суди несправедливо!!! ТЫ ПИШЕШЬ НЕПРАВДУ.


0
154 ELPy   (24.09.2014)
так расскажи все, что знаешь, дорогой наш правдолюб! Опровергни мои слова, приведи свои факты, подтверждающие твои слова, а то заладил -
"Элпи врет, Элпи врет", а сам отмалчиваешься как партизан. Попробуй
опровергни факт не совсем корректного поведения цыпы во время
празднования Крещения. Или расскажешь, что история с жилетами - выдумка?
Может, еще и к Памиру у цыпы никакой неприязни и никаких претензий?
Кстати, а почему на параде невест не было видно нашего героя, ась?

Возвращаясь к фестивалю. Волею судьбы так сложилось, что ЭТОТ фест делало две
разных команды (это слова Катруша). И волею судьбы так сложилось, что я
по умолчанию примкнула к команде Катруша и Вельбоя. И как человек,
имеющий некоторое отношение к организации и организаторам, я что-то
знаю, что-то вижу своими глазами и слышу своими ушами. Констатируя
факты, моя совесть чиста. Какие факты можешь констатировать ты? Кроме
твоего ничем не обоснованного мнения, что все, что я говорю - неправда
smile


0
152 ELPy   (23.09.2014)
Пуля


Цитата
Самое главное, зюзи, что проблема поднятая тобой не предьявлена ни Ко, ни Ка. Факт сдачи никто не видел, включая тебя. Ты у оргов в адвокатах, в
доле, или почему их не слышно. Тебе заказали Цыпу? Личная неприязнь? У
Ка и Ко проблемы, ты каким боком тут. Среш на людей, половины не зная.
Хочешь оправданий и дебатов, или пересрать всех в Гребенке? Обламайся
зюзи...И Бога побойся.Он точно все видит. Я 80 % фактов видел своими
глазами. Ты откровенно врешь! Спорить с тобой для меня низко. А Катруш
за пиво обиделся? Саша, как тебе не стыдно?

Во-первых, дорогуша, мое имя пишется несколько иначе, разуй глазки и посмотри wink

Во-вторых, не обломаюсь, ибо не из того материала сделана, чтобы обламываться, вот smile

В-третьих, есть у меня такая нехорошая черта, как не проходить мимо людей и событий, которые мне дороги. Фест мне дорог как память, Ковбой и Катруш мне дороги как люди. Они - мои друзья, а за своих друзей я - горой.

И, прежде чем рассказывать, что я чего-то не знаю - расскажи-ка сам, что знаешь ты? А то от тебя только флуд в защиту цыпы и никакой полезной информации.

А я от себя добавлю еще вот что. Перед фестом нет-нет, да и встречались комментарии типа "Ах, Вольная стая - молодцы, проводят фестиваль!" И ничего, что вот уже шестнадцать лет фестиваль организовывают и проводят два человека - Катруш и Ковбой. Понятно, что не все об этом знают, но зачем же дезинформировать народ, говоря, что фест проводит Стая? Наверное, кому-то выгодна была такая дезинформация.
Кроме всего прочего, после слета в мэрии "ненароком" прозвучала фраза "Наши ребята провели фестиваль" - и речь явно шла не о тех людях, на которых все это начинание держится... Не секрет, что цыпа да-а-авно положил глаз на этот фест. Сам-то ничего лучшего предложить не может - кишка тонка. Вот и лезет без мыла в задницу или, как тут метко было сказано в комментариях, "чого Ципа так сраку дере і вилизує усім усі дірки, аби лишень засвітити своє тупе рило де треба й де не треба".

А уж кто кого кому заказал - это уже большой вопрос. Мне никто никого не заказывал, меня просто бесят такие поступки и я говорю об этом открыто. Есть опровержения? Вперед, мы почитаем. Очень интересно узнать другую версию. А то ты только и говоришь - мол, Элпи все врет, Элпи ничего не знает - но сам не рассказываешь своей версии событий... Впрочем, что тут рассказывать, если пол-Гребенки и так знает, что за фрукт цыпа smile

и - да, насчет Бога можешь мне не рассказывать, я не верующая. Если ты сам верующий - не тряси своей верой как половым органом. Кстати, ты цыпе часом не читал нравоучения за его поведение во время празднования Крещения, м? wink


1
150 JetRR   (22.09.2014)
ELPy, спасибо, многое прояснила.
Но ты ему уж как хороший друг подвяжи горло, чтоб не бухал за рулем - дольше прослужит.
А вообще косяки есть за всеми оргами, им бы не мешало обратить внимание на все, а не только на чужие. И сделать так, чтобы косяки не повторялись. Мирно, тихо, компромиссно.


0
151 ELPy   (22.09.2014)
JetRR

Не за что. Спасибо за изложение мыслей, которые дали возможность многое прояснить.
Говоря о пьянстве за рулем - не стану наверняка утверждать, что в жизни Ковбоя этот случай был единственным, но из-за ситуации, в которой он попал под раздачу (кстати, говоря об этой ситуации, Ковбой неизменно признает, что в этом он был неправ, как ни крути), не совсем правильно делать из человека безответственного пьяницу, который забивает большой болт на ПДД и собственную безопасность. Не забивает, проверено smile

Касательно косяков - все верно, косяки есть, причем и Ковбой, и Катруш их признают и стараются сделать так, чтобы их было как можно меньше или не было вообще. Но вдвоем тянуть слет, мягко говоря, слегка напряжно, поэтому где-то кто-то ненароком может пострадать, чаще всего - музыканты, которые то сыграют меньше положенного времени, то кто-то останется голодным, потому что находится на сцене, пока раздают ужин... Но и над этим мы поработаем в обязательном порядке, музыкальной частью слета теперь буду заниматься я лично и постараюсь сделать все, чтобы мои коллеги не испытывали неудобств, которые помешают им сосредоточиться и наилучшим образом выступить для вас - гостей фестиваля, которым мы всегда рады, вот smile


0
149 ELPy   (22.09.2014)
Ответ на комментарий JetRR'a

Вопрос безопасности колонны тут уже обсуждался.

Приведу пример из своей жизни. Я организовываю очередной фест на свой день рождения, приглашаю иногородних друзей-музыкантов. За день до концерта частично
участвую в приготовлении жрачки (ребят надо накормить с дороги), ну, и поддали газу, отмечали узким кругом очередное 16-летие. У меня и без того голова квадратная из-за организационных моментов, плюс финальная подготовка, плюс кулинарные дела, плюс отметили день рождения, в итоге получается следующая ситуация: вечером репетиция, ночью - готовка/пьянка, а с утра мне ехать на вокзал встречать иногороднюю команду, потом же ж с этой командой нужно день общаться, вечером - уже концерт. Я после бессонной ночи, еще толком не успевшая протрезветь - мне ползти в город и быть день на ногах. Один из друзей, которые были со мной, возьми да и скажи: "Ты давай ложись спать, я поеду заберу чуваков и побуду с ними, пока ты не проснешься, мне-то вечером на сцену не надо, а тебе еще весь вечер своим фейсом торговать и концерт играть". Таким образом, и ребята остались не в обиде, и я к вечеру вышла на сцену в хорошей форме и отличном расположении духа.

Вопрос: что мешало поступить точно так же в ситуации с Ковбоем? Почему тот, кто так беспокоился за безопасность колонны, не подошел к нему и не сказал "дружище, ты ночь не спал, усталость, стресс, алкоголь - так что давай-ка отдыхай, за колонну не беспокойся, мы обо всем позаботимся, а вечером ждем тебя с дочкой на концерте" - почему этого не произошло? Почему именно во время построения колонны Ковбой в присутствии дочки
выслушивал от гаишника угрозы типа "ты никуда не поедешь, а рыпнешься - вызову наряд, тебя спакуем, а фестиваль на этом и закончится" - ?? Почему, наконец, новоиспеченный ведущий, который клялся и божился, что "я тебя, Ковбой, никому не сдавал", не подошел разобраться, в чем проблема, а молча вперся во главу колонны?

И, говоря о ситуации, почему тот же гаишник, который "попросил" Ковбоя из колонны, не имел к нему никаких претензий ни до построения, когда имела место быть поездка на кладбище, ни после, когда Ковбой собрался и уехал с фестиваля? Насчет "после" на все сто утверждать не буду, а "до" - уж поверьте на слово человеку, сопровождавшему Ковбоя в качестве пассажира.

Иными словами - вопрос с колонной можно было решить цивилизованно и по-человечески! Но - увы и ах, говоря словами Катруша - именно так могло бы и произойти, если бы фест организовывала команда однодумцев, а не две разные команды - разные и по мировоззрению, и по мотивации.


0
148 ELPy   (22.09.2014)
JetRR

Цитата
Как мне сказали местные гребенчане - организацией концерта занимался человек по имени Александр Катруш, рег. пакетами тоже он (это я уже сам
видел). Непосредственным проведением концерта занимался еще один
человек, музыкант и певец.
Мне просто интересно (я в организации подобных мероприятий участия не принимал, всегда как гость присутствую)
чем же таки занимался автор идеи?
Я видел возле него, чаще всего, парочку, которая на драге приехала, и периодически с ними сидели
музыканты. Люди просто отдыхали и общались, пили. Где вы здесь увидели
огромную работу организатора с кипящим мозгом?
Расскажите мне по пунктам, где кроме абстракции и общих слов работа этого человека? Почему
он единственный из оргов "поддавал газку" все время слета?
Тоесть между этим поддаванием он что-то делал? Что? Обьясните.

Факт, Катруш - один из организаторов, на них с Ковбоем весь фестиваль держится. То, что он, в частности, занимается регистрационными пакетами и значками - тоже факт. А, кроме значков и концертной части, есть такие вопросы, как получение разрешения градоначальства на проведение мероприятия в черте города, вопросы с торговыми точками, с электричеством, с тем же концертом... Подозреваю, что это взрывает мозг похлеще, чем терки с арт-директором клуба или ругань с криворукими звукорежиссерами. Музыкальной частью феста, сколько я себя на этом фесте помню, всегда занимался Ковбой - именно от него моя команда получила в 2010-м году приглашение приехать и выступить. С тех пор я приезжаю каждый год - с группой или без. Последние три года с музыкой немного подсобила и я - Ковбой попросил меня привезти с собой пару-тройку хороших киевских групп, а ни Ковбою, ни Катрушу я не могу отказать ни в чем, что касается фестиваля.
Насчет музыканта и певца (Славиком зовут, хороший человек, спасибо ему, в частности, за то, что мне не пришлось переть гитару из Киева) - факт, концерт вел он вперемежку с Цыпой, хотя изначально - почитаем внимательно очерк Кота - вести должен был Ковбой с дочкой. Ковбой уехал, чтобы не срывать фестиваль, поэтому пришлось страховать. В итоге Цыпа выходил вручать награды, а Славик вел концертную часть, параллельно вместе со мной разруливая на ходу лайн-ап.

Насчет "поддать газку" - вспомню слова Катруша, приведенные в самых-самых первых комментах: "Как-то по очереди получается: в одном году "перегазует" один, в следующем - другой".  Конечно, "перегазовка" не делает никому чести, но со своей стороны скажу, что попробуй удержаться, когда каждый приехавший подходит поздороваться и предлагает отметить встречу. У меня так на первых концертах было, еще на заре карьеры, в итоге на сцене я появлялась в хлам пьяная, путалась в проводах и каким-то чудом еще попадала по струнам. Ничего хорошего в этом нет, но сам факт. Такой вот рок-н-ролл, такая вот обратная сторона медали байкерских слетов.

Надеюсь, моменты организаторской работы Ковбоя мы прояснили. Много чего остается "за кадром", но нам совершенно не обязательно в эти моменты вникать, достаточно будет просто сказать спасибо за возможность гостям собраться, а музыкантам - выступить для гостей.


0
147 ELPy   (22.09.2014)
JetRR

Повторюсь - публікацію прочитала. Не досить зручно бігати туди-сюди, набагато зручніше було б читати-писати думки тут, в одній вітці, але то така справа. Думками вголос відповіла на думки вголос. Тепер - пара-трійка питань та контр-аргументів.

1. Якою була мета створення допису, що не має прямого відношення до ситуації, яку тут обговорюють? Показати організаторські проколи Ковбоя? Так я за наявність проколів казала, щойно вийшла в обговорення, зауваживши, що як у людини, яка сама іноді буває оргом, у мене є ряд зауважень до Ковбоя, але ці зауваження я передам йому телефоном або при зустрічі.

2. Опустимо варіант ймовірної спроби дискредитувати Ковбоя. Розглянемо інший бік - спроба реабілітувати Ципу. Ситуація, що йй описав JetRR, виглядає так, наче Ковбой і Катруш (не будемо забувати, що Небеса тримаються на двох людях) залучили Ципу і Ко до відповідальної справи, а самі спустили рукава і розслабились. Тож цитую комент Катруша, який мав місце бути під цією публікацією, хто не лінивий - знайде.


Цитата
Про фінансування фестивалю. Давайте відділимо котлети від мух. Докладаю як постійній організатор: фестиваль проводився і проводиться на кошти
організаторів і спонсорів. Щодо фінансової участі "зграї" - тут вони
просто виконали свою частину контракту. Точніше не контракту (бо паперу
немає), а джентельменської домовленності. Президент зграї звернувся до
мене з проханням надати їм можливість провести на фестивалі конкурси,
мотивуючи це тим, що вони хочуть, щоб фестиваль був "на рівні", щоб їм
не "плювали в спину" на інших фестивалях. Всі призи та подарунки вони
зобов'язуються придбати за власні кошти. Також вони гарантували
дворазове харчування байкерів та охорону стоянки. (За язик їх ніхто не
тягнув). Перекладаючи на зрозумілу мову прохання було таке: "Дай нам
можливість пропіаритись! Бабки на це ми потратимо свої (наскільки я
зрозумів, шляхом збору членських внесків членів асоціації). Більш
того!!! Мені були видвинуті певні умови!!! За якими я не міг брати кошти
у декого іншого! Було сказано так: якщо не буде вистачати - кажи нам,
ми дамо! Насправді все вийшло так, що вже під кінець конкурсів у хлопців
закінчилися подарунки, і мені прийшлося їм давати кошти на пиво,
витрачене на конкурси. До речі, переважну більшість подарунків
безкоштовно надав магазин "Цифротех" (за що їм і від мене особисто
велика подяка!!!). Скільки точно коштів витратила асоціація - я не знаю.
В їх бухгалтерію я не вникав. Це не моя справа. Це їх частина угоди.
Якщо кому цікава їх бухгалтерія - задавайте питання їм. Свою частину
угоди я виконав. Так що we're even, як кажуть англійці.
От за роботу і по дофестивальному прибиранню території, і за роботу на
фестивалі всім хлопцям "зграї" хочу подякувати від щирого серця. Моя
подяка висловилась ще і в тому, що я їм продав реєстраційні пакети по
собівартості (без врахування моєї роботи, лише тільки за ціною витратних
матеріалів).


-1
144 Пуля   (22.09.2014)
з тобою вести діалог - гидко.


0
145 ELPy   (22.09.2014)
ну звісно ж - бо какахи відскакують від мене і летять туди, звідки були кинуті в мій бік :):):) гидко, бо неможливо заперечити фактам?


0
143 JetRR   (21.09.2014)
Админ, спасибо за публикацию моего поста)
Вот к примеру мои аргументы


0
146 ELPy   (22.09.2014)
Прочитала и ответила, как и обещала. Спасибо за выражение своих мыслей и своих наблюдений. Не совсем, правда, понимаю, каким боком они относятся к описанной ситуации, скорее всего - это просто попытка указать на организаторские проколы Ковбоя, которые ввиду тех или иных обстоятельств имеют место быть. Однако же, это лучше, чем просто какахометательство.


-2
141 Пуля   (21.09.2014)
Та просто мені зрозумілий Ваш рівень і професійний і ,,моральний,,. Роздмухуєш гівно з нічого. Я вчора був свідком, як байкери з Пирятина, Лубен Прилук віталися і спілкувалися з людиною, яку ти зробила мішенню. Та і ти в Гадячі це бачила. Ти або хвора, або провокуєш конфлікт світового масштабу. Ти - пшик. І з такого ж пшику трагедію розігруєш. Від твоїх нарисів починає смердіти нафталіном.


0
142 ELPy   (21.09.2014)
А ти, мабуть, великий лікар, якщо ставиш діагноз за нарисами та коментами :):):) до речі, я не бачу контраргументів. Тільки спроби відмазатись та опустити мене лишень за те, що в черговий раз кажу за події, які мали місце бути. Чи все це - вигадки хворої уяви тих, хто казав про ці події до мене? Чи не було насправді історії з жилетами? Чи не було зазіхання на фестиваль? Врешті решт, може, ципа Ковбоя не здавав? Я бачу зараз самі какахи в мою сторону, але жоден комент не несе інформації, яка могла б заперечити мною сказане. Чому ми досі не почули думки з протилежного боку? Ніхто ж не заперечує, щоб ці думки були, навіть навпаки - пишіть, висловлюйтесь, а народ прокоментує. І я прокоментую теж smile Думок нема - самі какахи, тож висновок напрошується сам собою smile

щодо мого професійного рівня - знову ж таки, сприйму зауваження, якщо воно буде у вигляді конструктивної критики, а щодо морального - ми з тобою з однієї миски гімно не жерли, тож не тобі вести розмови про мій моральний рівень 8)


-2
139 Пуля   (21.09.2014)
А не забагато честі американському фермеру, що посередня певічка полива брудом людей. Щось мені підказує, що не все так просто в цій історії. Комусь сильно муляє зграя, напевно...


1
140 ELPy   (21.09.2014)
Комусь муляє поведінка однієї персони - і хтось не надто й хоче, щоб через таку поведінку потерпали хороші люди да дискредитувався байкерський рух. От і все. 
До речі, не можу зрозуміти, чому, незважаючи на те, що я описала не одну ситуацію, коментатори зациклились саме на останньому гучному інциденті? І до чого тут Америка? smile
Щодо рівня "пєвічкі" - Пуля, Ваша думка може розходитись із думкою тих, хто мене поважає як музиканта і тих, хто запрошує виступити/приходить на концерти. Це стосується не тільки байкерського кола, адже я виступаю не лише влітку і не лише на злетах. Тож Ви мені вибачте, що я не беру до уваги Вашу "здорову критику" і не ображаюсь на такі заяви стосовно мого рівня, про який я й сама прекрасно знаю smile


0
137 JetRR   (20.09.2014)
Админ, почему мой пост не добавляют?


0
138 Admin   (20.09.2014)
А в який розділ ви його розміщуєте?


-2
134 Sobaka   (20.09.2014)
Ти б Ковбоя краще лікуватись умовила...


1
136 ELPy   (20.09.2014)
Щось мені так здається, що Ковбой сам дасть собі раду. Якщо ти натякаєш на бухло, то вживати чи не вживати - особиста справа кожного. Нічого хорошого немає в надмірному споживанні, але - знову ж таки, це особиста справа, хто хоче - той вживає, хто не хоче - той не вживає. Та й за лікування я б не говорила - не той випадок. Будемо вважати це питання закритим.


0
133 Sobaka   (20.09.2014)
Приємно,що оцінює шайку порядна, інтелектуальна та талановита людина. Твої досягнення усім взірець. Браво Сюзі. Браво! Біс! Як усі з нетерпінням чекають, коли ти знову про себе нагадаєш! Ура Сюзі.................. (ти ж цього хотіла?) Зірка


1
135 ELPy   (20.09.2014)
що ж, дякую за такі епітети smile талановитою я себе ніколи не вважала, щодо інтелекту - не буду ані підтверджувати, ані заперечувати, а от про порядність - так, похизуюсь, хороші люди постарались і навчили, що брехати, підставляти своїх, робити капості тим, хто допоміг тобі на ноги стати - це, м"яко кажучи, погано. Тож можу лише подякувати тим, хто вклав в моє виховання свою частку, особливо одній дуже дорогій мені людині, яка пішла з життя. Одному мене не навчили - тримати язика за зубами та руки подалі від клави, коли мова йде про тих, хто тим чи іншим боком мені дорогий.
Щодо мети, Собацю, тут твій нюх тебе трохи підвів. Я просто не хочу, щоб через того, про кого йде мова, постраждав іще хтось. Якщо я дійсно захочу про себе нагадати - я зроблю це іншим способом, більш звичним для мене. Наприклад, запишу нову пісню або влаштую вечірку з серії "пір на вєсь мір" smile


-2
131 Альбі   (20.09.2014)
Ти ,,шайкою,, і шакалами називаєш людей, до яких тобі Мавпо ще далеко


1
132 ELPy   (20.09.2014)
В плані скоєння підлості чи підстави? Так, у цьому плані мені до них дюююююже далеко - так само, як і їм в плані людської порядності і гідності далеко до тих, які від їхніх вчинків потерпають.


-2
129 Max   (19.09.2014)
Есть чем. Элпи, откуда ты, даже не байкер, о байкерских делах ведаешь? Разве принято у байкеров ябеднечать? Выносить сор? Открывать рот по поводу событий, которых своими глазами не видел? Заявлять об этос публично? Какое ты право имеешь к чему-то призывать? Они там все трое сами себе на уме. Все трое байкеры. Но течения разные. Разберутся сами. Без тебя. Без твоих зазывов и журналистских расследований. Вмешательство других лиц сдесь вовсе не обязательно. Я видел и одного и другого в Гадяче. Ни один ни на кого не жаловался и ни к чему не призывал. Потому что сами разрулят. Для нас как для гостей главное, что слет состоялся, а их вопросы - это их вопросы. Я туда не лезу. И ты не лезь. Потому что нельзя так. Пиши Ковбою в личку. А не всем. Половина читающих не понимает о чем речь. Ты поносишь людей совершенно с чужих слов. А без этих слов, что-бы ты могла родить из своих 40 кг, а Элпи?


1
130 ELPy   (19.09.2014)
Макс, дорогуша, о байкерских делах я очень даже ведаю, ибо в этих кругах волею судьбы вращаюсь вот уже шестой год как. То, что у меня нет мотоцикла - это вопрос времени, но в этих кругах меня уважают и без мотора. Это раз.
Два. В нашей стране - свобода слова, посему вопрос о праве говорить или молчать снимается автоматически.
Три. Косвенным участником событий я тоже являюсь. Во-первых, потому что уже третий год подряд приезжаю на фест в качестве большем, чем просто гость или участник. Во-вторых, до построения колонны я сопровождала Ковбоя на кладбище. После того, как мы вернулись, один из представителей "Вольной стаи" спросил меня "как он в таком состоянии вообще собирается колонну вести?". Я ответила, что - факт, он нервничает, но ведет нормально, меня ни разу не уронил, все хорошо, я не переживаю. Есть ли связь между этим вопросом и тем, что произошло, я не буду утверждать, пусть это останется на совести тех, кто сотворил подставу.
Четыре. В Гадяче я тоже была и тоже видела обоих. В моем присутствии один безбожно врал в глаза другому, а другой достойно ответил на это безбожное вранье. Вот уж угораздило меня оказаться в нужном месте в нужное время, бывает, знаете ли.

А куда мне лезть или не лезть, я сама разберусь без твоих, Макс, нравоучений. И сор из избы никто не выносит, история получила огласку задолго до моей статьи и до сих пор обсуждается в байкерских и околобайкерских кругах. Более того - мне до всего этого дело гораздо большее, чем ты можешь себе предположить. В этой истории пострадал не только Ковбой, которого я знаю как хорошего друга и порядочного человека. Пострадал сам фестиваль - событие, которое дорого мне как память. У меня есть свои причины дорожить "Небесами", эти причины никого, кроме меня, не касаются, но при этом достаточно вески для того, чтобы не оставаться в стороне.

Кстати, а при чем тут мой вес? Завидно, что ли - так завидуй молча или садись на диету wink


-1
127 Коту-адвокату-правдолюбу   (19.09.2014)
Все-бы ничего, если-бы не половина пи...здежа в твоем рассказе. С инцидентом разберутся, а вот за неправду могут и к ответу привлечь.


0
128 ELPy   (19.09.2014)
хм, и где же звиздеж? Или не было показушного нарезания кругов вокруг церкви? Или за жилеты никто по макитре не получал? Или по поводу мотоклуба к его президенту никаких претензий и никакой злобы? Наконец, история с Ковбоем. Об этом уже говорилось в комментариях ниже: если бы все было иначе, не было бы публикации в блоге Кота. Или была бы, но с заголовком "Позор бухарям - слава героям-спасателям". Где звиздеж-то?
И вообще, сколько я ни умоляла, ни клянчила правду (см.комментарии) - мне ее так и не выложили, а теперь я еще и самая рыжая smile что ж, надеюсь, теперь мы все-таки услышим мнение противоположной стороны. Или по-прежнему крыть нечем?


0
126 ELPy   (18.09.2014)
З дозволу модератора публікую тут лінк на свій матеріал. Всупереч тому, що дехто міг подумати, ніби все забудеться та розітреться, історія з Вельбоєм досі обговорюється в байкерських і білябайкерських колах, як, власне, і поведінка одного з героїв цієї історії.

Коли людина так щиро просить допомогти їй на тернистому шляху до слави, моя добра душа не може втриматись. Тож я вношу свій вклад в побудову п"єдесталу для героя, тільки хай не ображається, якщо правда буде надто кусюча.

Про геройство як воно є

матеріал російською. З пруфлінками та думками вголос.


1
116 ELPy   (19.07.2014)
Мама дорога! У нас паранойя, всі брешуть, всі схибнуті... дурмагєддон якийсь!

насправді ситуація стає дедалі яснішою, незавжаючи на спробу мутити воду


1
117 Cat   (19.07.2014)
ELPy , з мого кота, як з гуся вода. Хай буде Кіт параноїком, брехлом, нечесним, і далі по списку: якщо це допоможе допоможе комусь хоть в уяві стати поряднішим і кращим - я не проти. Так що ось це такий мій котячий благодійний внесок у покращення світу v


2
118 digitaleks   (19.07.2014)
Та ні, Кіт! Без тебе багато кому було б спокійніше! Набагато спокійніше. Майже як у тихому болоті... wink


1
120 Cat   (19.07.2014)
digitaleks , піду здамся на хутро.

Хай пошиють комір з мене: буду хазяйку коміра за шию 

кусати, якщо буде скучно просто висіти на її в"язах


-1
111 Коту-адвокату-правдолюбу   (19.07.2014)
Дякую, але мабуть де в кого параноя, або схиблена уява про чиїсь підступні плани, наміри, а деяких НЕДОВЧЕНИХ в голові маячня про бажання щось підім"яти, захопити, догодити. Зовсім безбашені пишуть про те, що ця підступність викликана (УВАГА) бажанням заробити.
    Зі схибленими не цікаво вести полеміку, та врешті-решт безрезультатно. Я бачив дещо на фестивалі своїми очима (не все), і можу декому сказати що він тошнотний брехун.А переляканим у намаганнях анексії лаврів, ідей і т.д хочу сказати, що у битві ,,барана з воротами,, переможе тільки кіт. (в кого вистачить сірої речовини, зрозуміє про що я).
   Прощавайте. Час розтикає все на свої полиці.


1
114 Cat   (19.07.2014)
Коту-адвокату-правдолюбу :добре, що є кіт. Як у приказкі про невістку: хто всрався? невістка! так її ж вдома немає..Так он пальто висить! tongue


1
115 digitaleks   (19.07.2014)
Ну ти вже й кота переплюнув! Такими заморочками пишеш...
Я теж дещо бачив своїми очима... і теж впевнений, що не все. А ще багато чого чув своїми ушима. І цього більше ніж досить, щоб робити якісь висновки. Цілком можливо що і хибні, але я, на хвилиночку, їх тут і не озвучую. Поживемо-побачимо.
І анексії ніхто не боїться (не льстіть собі).


1
119 Cat   (19.07.2014)
Коту-адвокату-правдолюбу , шкода, що ти йдеш: твоя думка і твоє баченя

для мене цікаві.
Більш того: я поважаю твою думку з приводу ситуації, про яку йде мова.
Я не вредний насправді 

Я за те, щоб спірні моменти обговорювалися.

Це краще, ніж недоговорки, вражда прихована чи неприхована в реалі.

Тут пару випустити можна, інколи навіть почути , що думає опонент, можливо

НАВІТЬ подивитися на ситуацію очима протилежного табору.

Це більш ніж корисно.


1
121 ELPy   (19.07.2014)
ну давайте вже всю страшну правду, бо всі ми тут щось бачили, щось чули, але я живу трошки далеко, до мене могло й не все долетіти, через нестачу інформації я починаю почуватися лохом, а мені це дюююже не подобається wacko тож розкрийте-но правду як її фарбувальники бачуть, якщо така буде ласка фарбувальників :):) не робіть цими таємницями з мене лоха, мене й без цього доля не милувала від участі персонажу анекдотів про чотириструнну братію smile


1
123 Cat   (19.07.2014)
ELPy , щоб докопатися до істини, звичайно б, непогано було б почути думку

"героя рятувальника" фестивалю, або хоча б присутніх на фесті мотоциклстів_ таким чином 

картина була б більш повною і ситуація розрулилася б, незалежно від кількості негативу

у коментарях.

Я ж для того і написав у блог, щоб всі мали можливість висловитися: коменти я не ніколи

не чищу, чи згоден з ними чи ні: даю площадку для обговорення і можливість усім

висловитися.

Може, задля того і придумали інтернет, щоб він допомагав людям домовлятися і шукати

спільний знаменник.


0
125 ELPy   (19.07.2014)
Котяро, так отож - де той Чіп без Дейла? не буде кіна без його коментаря щодо описаною тобою ситуації, а я так і ходитиму лохом. і навіть не нап"юся з горя, бо покинула цю невдячну справу... певно, що піду наїмся та лусну, якщо така свиня cry lol


1
104 ELPy   (19.07.2014)
Так-так-так, почався перехід на особистості. Мабуть, на це слід було очікувати. За "законом жанру" коли з одного боку какахи не летять, вони обов"язково полетять з іншого. Я зараз маю на увазі бік потерпілих (фестиваль в обличчях Ковбоя і Катруша) і бік протилежний. Сторонні спостерігачі - ті зазвичай кидаються какахами, бо так заведено, тому я зараз не беру їх до уваги. Хто я в цій ситуації? Мабуть, сторонній спостерігач, який любить Ковбоя і Катруша, переймається долею фестивалю і не палає бажанням кидати какахи. Може, якимось боком я можу вважатись причетною до боку потерпілих, тому що за проханням Ковбоя "підігнала" на фест трохи музики і з подачі Катруша цього року вже носила бейджик організатора, а не учасника, як попередні роки. Та воно й не має значення, хто я тут і до чого. Має значення те, що з протилежного боку почались переходи на особистості. Прикро. Я розчарована. Мабуть, я наївна чукотська дівчинка, тобто єврейська пика, яка все ще очікує на якийсь конструктив та коментарі з боку опонентів потерпілих. Чи є сенс чекати на це? Або знову літатимуть какахи з-за барикад?


1
106 Cat   (19.07.2014)
"Сюзі, мила моя Сюзі", не переймайся.

Я розумію,що перехід на особистості, то втеча від теми дискусії, бо саме про ситуацію,що сталася на "Небесах" сказати нІчого, крити нІчим.

Про "  тверезість" Ципи по життю знають усі, так само, як і про Вельбоя.

Тому не треба новоспеченим фарбувальникам малювати образ благодійника на купі гімна.


0
107 ELPy   (19.07.2014)
Котику-муркотику, я переймаюсь не лише цією ситуацією, а й фестом взагалі. Бо я сама по життю іноді роблю собачу справу орга і фест цей дуже люблю.
Що стосується образу благодійників - це ні що інше, як "прадалженіє банкєта". Спочатку врятували колону від пройобу старого пияки, тепер от дитячі майданчики фарбують - все ж ясно як три акорди. Мабуть що градоначальству догоджаємо, а з якою метою - мені звідси не видно, а дар ясновидця в мене не розвинений, на жаль чи на щастя.
Я все бачу, що тут відбувається, але я ж кажу - наївна жидівська пика, сподіваюсь на щось добре й світле. Ну-ну...
про "тверезість" по життю нічого не скажу, бо живу далеко, тут вже доведеться вірити на слово. Та й що може сказати недавня п"яниця, яка зрадила пляшці з лісапедом biggrin


1
108 Cat   (19.07.2014)
ELPy  , хотів би я побачити горлатого горобця на лісапеті)))))))))))))))))))))))


0
110 ELPy   (19.07.2014)
Як буде час, натхнення та погода, припрусь-таки до Гребінки на своєму педальному. Як їхатиму - дам знати, приходь, помуркочемо-побазікаємо, а потім ти накатаєш нарис про горластого горобця на лісапеді, який цвірінькає про тверезість, гідність, честь та інші "пороки 21-го століття" smile


1
122 Cat   (19.07.2014)
ELPy, ти ж як почнеш цвірінькати інтерв"ю, так я мозолі на пальцях зароблю записувати всі твої словеса)) 

Ти ж хоч і мале, а добре язикате, та ще й компетентне, та ще й літературно-мовне створіння))))


0
124 ELPy   (19.07.2014)
простіше кажучи - гуманітарій-задрот без спеціальної освіти :):)
та все одно приїду поцвірінькаю, вже третій рік збираюсь приїхати просто так у гості, але все ніяк не складається, лише по злетах трохи мотаюся, та й там без лісапєти wacko


-1
103 Коту-адвокату-правдолюбу   (19.07.2014)
Якщо вашому звірячому образу в нормальному житті робити нічого - він  полірує свої геніталії. У кота-публіциста це ладно виходить. На дитячих майданчиках медалів не дають, але і не наливають, і за поліграфію  не платать. Тема не для твоїх підзахисних.


1
105 Cat   (19.07.2014)
Фарбувальник, я не адвокат і не правдолюб.

До того ж не можу мати власної думки з будь-якого приводу, бо я не справжній.

Так що сорі, що ваш спітч трішки мимо.

Дуже радий, що ви нарешті вирішили замовити слівце за СВОЇХ підзахисних.

Бо в них саме язики в сраку позатягувало.

Стосовно нафантазованих Вами "моїх підзахисних" - вони дорослі, самодостатні люди.

Які вміють робити справи і не кудкудахають про них, як курка за кожним яйцем на весь світ.

Радий бачити в своєму блозі.

Який покликаний кожну ситуацію розглянути з різних кутів: навіть протилежних,

непримиримих, глухих, німих, правдивих чи брехливих, розумних чи дурних.

Приходьте ще: разом веселіше та і діалог змістовніший і більш широкий.


0
101 Фарбувальник   (19.07.2014)
digitaleks  Поки вони фарбують, у когось лайно виходить неприроднім шляхом. Прикро, не подумав-би зроду, мабуть недоліки у вихованні...


1
102 Cat   (19.07.2014)
Фарбувальник  ,терміново медалі і лаврові вінки в студію!


0
109 ELPy   (19.07.2014)
чого одразу лайно? Я живу далеко, не бачу всього, що коїться, мені розповідають, що поки ми тут чекаємо на коментарі "протилежного боку", цей самий бік не може підійти до Інтернету через зайнятість гідною справою... Де лайно? Лише констатація фактів для тих, хто не вміє бачити за 150 км.


1
112 digitaleks   (19.07.2014)

Фарбувальник, та фарбуйте собі на здоров'я! Головне, шоб те фарбування не закінчилось після виборів до місцевих органів влади, і продовжувалось, коли немає телекамер!

З.І. А в кого яким шляхом виходить лайно, то його особиста проблема! Чи вам це заважає фарбувати?


0
113 ELPy   (19.07.2014)
Ого, так там гідну справу на тєлік знімають? Тепер зрозуміло, чому немає часу та натхнення коментувати ситуацію, телебачення - то вам не хухри-мухри cool


0
94 Брату   (18.07.2014)
Гадити треба менше. Не пройдеш і не проїдеш ваші екскременти...


2
98 digitaleks   (18.07.2014)
Так в собі держати вредно. Медицина не рекомендує ))))))

1-30 31-60 61-72
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:НОВІ ПУБЛІКАЦІЇ У БЛОГАХ


/_sf/13/33690740.jpg
Волонтери
Велика щира подяка всім небайдужим
Подяка всім небайдужим

/_sf/13/11709533.jpg
Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ
Українська Православна Церква урочисто відзначила День Хрещення Русі
1031-річчя Хрещення Русі

/_sf/13/59649895.jpg
Настоятель о Василій (Ціко)
Розклад богослужінь (08.07.2019 - 14.07 2019 р.) в Свято-Георгіївському храмі | ГРЕБІНКА
12 липня Церква святкує пам'ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла

/_sf/13/96191739.jpg
Алла Ільчук
Перемога для родини, для школи, для рідної Гребінки!
Богдан Купрій з Гребінківщини здобув чергову перемогу
ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
 
НОВЕ НА ФОРУМІ


Назва: може і спорт, а може і ні
Форум: Спорт
Гавриленко
Назва: Де купить?
Форум: Базар: все що стосується Гребінківського ринку
Malyoha
Назва: Не стріляйте у маминого сина...
Форум: Життя Гребінки
gb
Назва: ПОЗДРАВЛЕНИЯ
Форум: Життя Гребінки
Karat

НОВІ КОМЕНТАРІ


Обираємо ліжко для вашої спальні no
А покупать можно только на официальном сайте? Или у вас есть спис...


Белокочанная квашеная капуста трехдневка no
Очень вкусная квашеная капуста. Рекомендую.

Электрические духовые шкафы от МебельОк: функциональная техника по доступной цене no
В дополнение к статье хочется сказать, что при покупке духовых пе...  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.
   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » Тести онлайн

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно