Салаты


/_pu/42/53328084.jpg
салат с фасолью и крабовыми палочками


Гребінка у Facebook
Блоги Grebenka.com » Маленькі історії маленького міста

Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця


  На майдані біля церкви революція іде..Як не вступити в політичне гімно


Мабуть би, і не зачіпав би цю тему, якби не гаряча дискусія у чаті. Напишу коротко свою думку.

Міліцію бити не можна. Ніколи. Нікому. Ні при яких обставинах. Я так вважаю. Міліція - останній форпост у цій країні , де ніхто не застрахований від всіляких кримінальних негараздів. Дивлюсь, як товчуть чиїхось дітей у міліційній формі на тому майдані, позаривав би тих "героїв", які здуру чи під прикриттям плюють на закон і порядок. Шкода матерів тих безвусих юних кадетів, їхні діти - на роботі. Бити їх - те саме, що бити вчителя у школі чи лікаря у лікарні.

Студентів не можна залучати до протестних мітингів. Вони теж чиїсь діти. За вонючі 150 гривень,які платять за участь у мітингу, залишитися калікою, горе і тій молодій людині, і її батькам.

Бити журналістів, як і міліцію - не можна.

Не можна давати людям ілюзію свободи, вони стають сліпими і тому перетворюються на маріонеток, хочуть вони того чи ні. Навіщо звозити людей, давати їм "свободу дій", щоб потім вони сиділи на нарах?

Ніяка асоціація з ЄС не варта того, щоб сотні тисяч людей у Києві срали де попало, бо там не так багато туалетів, щоб можна було кожному справити нужду.

Якщо комусь потрібно в прем"єри привести свого чувака, то нехай головний боксер країни за барки викине старого з кабінету, а головний свободівець заплює йому очі, на Арсенія надії нема ніякої-він слабий, як морква.

Люди добрі! Ні одна адекватна людина ні за яку ідею не спатиме в такий дубать просто неба чи в запуканій палатці, щоб зранку отримати по ребрах беркутівською дубиною.

Всі нормальні люди вдень на роботі, увечері - біля своїх сімей. Який в чорта страйк?? Є там 450 депутатів -нехай страйкують, один хрін нічого не роблять.

Політичне гімно міситься великими грішми. Це не наші з вами гроші і ніколи нашими не будуть.

Любіть своїх дітей. Не грайтеся в анархію. Не ходіть за політичними Нільсами, як криси. Бо кінець ваш буде проогнозованим.

Яким би смачним не здавався вам ковток уявної свободи - не переступайте закон. Відповідальність не забариться. Адміністрація Grebenka.com може не розділяти позицію авторів розділу "Погляди" та не несе відповідальність за матеріали авторів розділу "Блоги”

ВИСЛОВИ СВОЮ ДУМКУ!

Всього коментарів: 32

0
32 Іван   (05.12.2013)
31 ska - Тіна   (Сегодня 14:16)
Іване, неможливо "повалити владу" . Зніміть рожеві окуляри. Там влада - це ті самі люди, що тут у нас. Ідіть, спробуйте, поваліть у районі владу - вони ж усі під ПР лежать. Так не підете до них із мітингами протесту, бо страшно, що вас тут у обличчя знають і запроторять за грати. А там - можна! Там крикунів - півміста вже і всі сподіваються, що їх не впізнає  ніхто. Дивіться новини: Кіт написав правильно, що свобода уявна, а строки цілком реальні. Оце і все. Пшик від того революціонування. Та Руслана - нещасна бездітна жінка, на всіх майданах працює і за всіх політиків співає. За великі гроші. Дуже великі. Вакарчук був у ВР  і що? Змінив щось? Ні. Бо теж лише серебряники йому цікаві. А простих перехожих - реально садять. Бо вони - не недоторканні. І порушують закон.  Пополюціонували і досить.

Ну по-перше:революціїї і роблять в великих містах та столицях,а не в селах..тому що потрібно змінити головного ворога людей,а не тих хто його боїться на місцах....

Ви теж стверджуєете що там люди а гроші?Ну тоді ви явний працівник якоїсь державної установи яка їздила на ваш майдан за ті ж 150-200 грн.
Невже ви не вірете що люди щиро хочуть з0мывнити владу і своє життя на краще?
Не вже ви не розумієте,що якби у нас в державі все було більш-менш спарведливо,то хіба б вийшло стільки людей на майдани по всії Україні ?
Набридло все те що,творять безнаказанно,чиновник та їхні родичі,і всі ті в кого багато грошей можуть відкупитись від любого злочину...

Не хочуеться щось комусь доказувать,але дивує позиція деяких громадян:невже їх все влаштовує в нашій країні.
Я ще розумію влаштовує тих хто при влдаі,та їхніх родичів.
Он з Ніни Третяк прямо роблять культ лічності,гидко вже дивиться:по всіх селах тягають та показують яка вона геніальна поетеса,бо зять голова РДА,а поки ходив в замісниках,була скромна журанлістка,писала сама собі свої вірші. А тут вже цілий коніерт з її віршів забабахали..прямо роскрутка пішла по всі правилам Шоу біз...Жаль народу у нас малувато...
не всі ведуться на ту маячню...
Хоча як журанлістка,вона молордецьЮ,і її місто якараз в журналістиці,а не в поезії, і тим більше не на творчих вечорах які вона сама собі робе.
Вибачет за відтсуп от теми....
Але добавлю:якраз таким то ім не потрібна зміна владиЮбо вони якарз дорвались до корита і будуть далі руками й ногами за цих бандитів.


0
31 ska - Тіна   (04.12.2013)
Іване, неможливо "повалити владу" . Зніміть рожеві окуляри. Там влада - це ті самі люди, що тут у нас. Ідіть, спробуйте, поваліть у районі владу - вони ж усі під ПР лежать. Так не підете до них із мітингами протесту, бо страшно, що вас тут у обличчя знають і запроторять за грати. А там - можна! Там крикунів - півміста вже і всі сподіваються, що їх не впізнає  ніхто. Дивіться новини: Кіт написав правильно, що свобода уявна, а строки цілком реальні. Оце і все. Пшик від того революціонування. Та Руслана - нещасна бездітна жінка, на всіх майданах працює і за всіх політиків співає. За великі гроші. Дуже великі. Вакарчук був у ВР  і що? Змінив щось? Ні. Бо теж лише серебряники йому цікаві. А простих перехожих - реально садять. Бо вони - не недоторканні. І порушують закон.  Пополюціонували і досить.


0
30 Іван   (04.12.2013)
ska - Тіна   (Сегодня 22:35)Іване, та "революція" (так звана)  більше схожа на полюції в підлітковому віці - вистрелило і без наслідків. Тобі так не здається?Не без цього,але при такому страхі який паную в владній врехівці і на містах(що показало сьогоднішнє голосування за відставку уряду),важко якось переламати це огидне відчуття: "Барин,чего изволитє".А треба щось робить,інакше нинішній шлях нашої країни це шлях внікуди:Туди де батство та розкіш,бідність і страх будуть передаваться з покоління в покоління! І вже нічого не зможе змінитись без крові.
Я навіть розумію тих хто зараз проти якихось змін в державі:вони зараз на коні.в них все є,їхні родича,або вони самі або при  владі,або розбагатіли завдяки нинішньому барадаку в країні.Тому ясна річ що вони нічого не хочуть змінювати.
Але більша частина тих хто живе на мізарні пенсії та зарплати ,які не можуть виграти суд,навіть якщо 1000 разів праві,бо нема грошей заплатити судді за правильне рішення,будуть проти ціє влади,яка вже так обнагліла,що не боїться навтіть мілйонів людей які хочуть її змінити.
А чому тоді Януковощ,якщо він ввжвє що на вірному шляху,боїться піти на позачергові вибори?Тому що зна,його не підтримають навіть в його рідном у Донбасі,який весь в страху...
Так,опозиція в нинішньому складі не досить потнентна(могутня),але в нас поки що іншої нема,і тому потрібно все ж таки допомогти її повалити цю владу...Інакше нашій країні ,як деражві,скоро буде... 
Ну ви самі розумієте що.....


0
29 ska - Тіна   (04.12.2013)
Іване, та "революція" (так звана)  більше схожа на полюції в підлітковому віці - вистрелило і без наслідків. Тобі так не здається?


0
28 Іван   (03.12.2013)

" Анатолий: ответ для Гребинчанина (Сегодня 17:18)
Если вы взрослый человек, то понимате, что проплаченным горлом вопросы не решаются.

Я за мир в первую очередь и за то,чтобы не оскорбляли людей у нас в стране. Если

можно гадить на президента - неважно кто именно у власти, что тогда ожидать простому

гражданину. Я - юрист. Я за правовое решение всех вопросов. Только политик - дурак

будет выводить сотни тысяч на улицу, провоцируя бойню. Или политик - импотент.

Все без исключения входят в эти обе категории, не важно к какой именно политсиле

принадлежат.

Политика-отдельно от народа. У них своё шахматное поле. Вы или я туда не вхожи, мы

даже не пешки.

Поэтому не вижу смысла дуть пузыри мнимого патриотизма. Высший патриотизм-

человеческий. Никакая мама не хочет, чтобы её ребёнка убивали. И мама студента, который

получил дубиной, и мама милиционера - которого забросали камнями.

Важно быть человеком ответственным. А не бегать за проституционным политическим

сквозняком."

1.А як ти вважаєш а таке відношення влади до людей це не "оскорблєнія" їхнього власного я?
2.Ти де бачив у нас зараз в країні шо можливе правовое вирішення проблем можливе ,якщо ти не на боці влади?
3.Ти що теж віриш що можна було проплатити 700 тис людей на мадйані...?
4.Патріотизму окремого не бува:він або є(в усіх сфрах життя)або його нема,а все інше це підлаштовування під ситуацію і пвд певну владу.
5.А де ти бачиш людське відношення влади до цих же людей,коли в країні правлять бандити ?
Не розумію я таких вас всіх:або ви зараз при кориті,або живете в якомусь ідеальному світі,якого в Україні нема,і ви його самі придмали.


0
27 Гребінчанин   (03.12.2013)
Житель, так, будуть навчатись, а потім робить - де, в пустелі


0
25 Cat   (03.12.2013)
Знову з чату перенесу, бо в тему:
"Рая 
Скажу прямо, за нікчемної пенсії також двічі їздила виділеним автобусом від будинку культури, з нами були також деякі державні службовці. Та завозили нас на антимайдан, де гарна сцена, грала музика, співали пісень, чай, бутерброди, все нормально було.

17:49
root 
уважаемые!
всегда студенты были прогрессивной частью человечества
и то что они хотят жить лучше это их право и выбор!
а если их и родители поддерживают то вообше супер!
А ТЕ КТО ПИШЕТ ПРОТИВ, ТО ЛИБО ПРЕДСТАВИТЕЛИ ПАРТИИ РЕГИОНОВ, ЛИБО ТЕ КОТОРЫМ ПО КАКИМ ТО ПРИЧИНАМ НЕ ХОЧЕТСЯ ЧЕГО ТО МЕНЯТЬ... НУ ЛИБО ИДИОТЫ:(

17:40
Гребінчанин 
Cat, хто тобі платив 150 грн.? де? коли?

15:19
Житель 
Гребінчанин, Та все cat вірно пише!Студенти повинні навчатися,а не горлопанити "Геть-геть"!Їм батьки торбу склали і гроші дали на навчання,а не для революції!На хлібину не здатне заробити,а вже революціонер!"0
24 Гребінчанин   (03.12.2013)
cat, та нема за що дякувати... тебе ще 150 років будуть дурить


0
23 Гребінчанин   (03.12.2013)
Слушай, юрист))) Я так понял ты туда и ездишь за 150 грн. в качестве биомассы)


0
26 Cat   (03.12.2013)
Гребінчанин , гарячий ти, як Іван вчора був, а потім ми з ним весь вечір в нормальному тоні спілкувалися. Тож не дми бульки, а аргументуй, якщо,звісно, вмієш.


0
22 Анатолий: ответ для Гребинчанина   (03.12.2013)
Если вы взрослый человек, то понимате, что проплаченным горлом вопросы не решаются.

Я за мир в первую очередь и за то,чтобы не оскорбляли людей у нас в стране. Если

можно гадить на президента - неважно кто именно у власти, что тогда ожидать простому 

гражданину. Я - юрист. Я за правовое решение всех вопросов.  Только политик - дурак

будет выводить сотни тысяч на улицу, провоцируя бойню. Или политик - импотент.

Все без исключения входят в эти обе категории, не важно к какой именно политсиле

принадлежат. 

 Политика-отдельно от народа. У них своё шахматное поле. Вы или я туда не вхожи, мы

даже не пешки. 

Поэтому не вижу смысла дуть пузыри мнимого патриотизма. Высший патриотизм-

человеческий. Никакая мама не хочет, чтобы её ребёнка убивали. И мама студента, который

получил дубиной, и мама милиционера - которого забросали камнями. 

Важно быть человеком ответственным. А не бегать за проституционным политическим

сквозняком.


0
21 Лариса К.   (03.12.2013)
Погоджуюся, що це лишень ілюзія змін. Раджу всім мати свою голову на плечах і не бігти за стадом. Інколи стадо організовано біжить на бойню. Теперішній майдан тому підтверження.


0
18 Гребінчанин   (03.12.2013)
Це взагалі адекватна людина пише?


0
19 Cat   (03.12.2013)
Гребінчанин, вимкни радикалізм і увімкни мозок. А ще згадай 2004, як обдурили людей в їх вірі і ідеях. І ще - чат почитай - там пишуть, що і гребінчанам дали заробити по 150 грн, тоді роби висновки. Дякую, що ти з нами)


0
20 Cat   (03.12.2013)
Гребінчанин, не порушувати закон -це провокація? чи не лізти, щоб дубинкою по черепу дали -це провокація? чи не лізти на роги міліції, знаючи, яка стаття за такі діяння-це провокація? Піди проспись, прохмелій, прочитай, що тут написано. а потім уже вішатимеш усіх собак мені на плечі. Ти не перший, хто бачить у віртуальному Коті свого ворога чи предмет своєї заздрості. Скоро вже фан-клуб Коту можна відкривати. Дякую, шановний, за твою небайдужість, тільки не скачи,як блоха - по вершкам. Почитай, обдумай і приєднуйся до діалогу. Бо в Європу хочеш, а елементарної культури спілкування бракує.


0
17 Іван   (03.12.2013)
Алеж потрібно щось робити,щоб у нас не забрали хоть ті сухарі що нам дають....про який білий хліб ти говориш?


0
14 Іван   (03.12.2013)
шо то було?такі лєнти текстів...


0
15 Cat   (03.12.2013)
Іван , увіковічив наші з тобою та рутом баталії словесні)ото стільки ми накатуємо в чаті))


0
16 Cat   (03.12.2013)
Іван, річ у тім, що,якщо навіть знімуть Азарова, банка і павуки в ній залишаться ті ж самі. Все одно ніхто не прийде і не закидає нам хати білим хлібом..


0
13 Cat   (03.12.2013)
Cat 
Іван, влада не може бути хорошою. ір не вір - дивись на район наш: те ж саме у масштабах країни. Свої своїх же деруть на шматки і зі світу зживають.Владні апетити безмежні: грошей,грошей, грошей. Немає моделі поведінки чи віри, яка насправді змінить країну і наше життя. Хто платить, той замовляє стиль життя. Головне, не бути "пушечним м"ясом" і знаряддям у чиїхось руках. бо тоді біль розчарування може і зламати саму сильну людину.

17:54
Іван 
"Cat
root, я не кажу - бійся когось. Суть в іншому - немає свободи в нас і не буде. Бо владі ніяк буде красти."
Так того й треба міняти владу щоб цього не було...Так в 2004 році помилились,але не поимляється лише той хто нічого не робе....Треба вірити!!!

16:53
root 
"Вийди в Гребінці з плакатом ПРОТЕСТУЮ сам від себе і порахуй час, як швидко опинишся в буцигарні."
ЭТО ЧТО???

16:48
Cat 
root, я не кажу - бійся когось. Суть в іншому - немає свободи в нас і не буде. Бо владі ніяк буде красти.

16:41
root 
да не надо мне райской жизни сразу!!!
заеболо вот такое, и в районе тоже!
я не хочу бояться !!! и в превую очередь ментов!!!!"


0
12 Cat   (03.12.2013)
Cat 
Іван, :))так регіонали і оплачують:) я не фанат ПР, чому я маю їхати їх підтримувати?мені на роботу завтра, в мене діти є, мені немає коли за 150-170нривень підсрачники від "беркута" отримувати.Задрав той лжепатріотизм. Мені не потрібна відставка уряду кровосісів, мені хочеться порядку в районі і місті,де я живу. Уряду на це будь-якому - до лампочки. Чи ви за те, щоб на своїх синцях арбузових привести в прем"єр-міністри? ну-ну))

23:28
Іван 
"Cat root, не можу поставити ссилочку-блокується тут-знайшов десятки оголошень, що требуються люди на мітинги і яка оплата."
Кат ну так поїдь,підтримай ригів...За гроші...
Да Кат(кіт)..ти мабуть здрава людина,пишеш всяку херню тут,то невже ти своїми малими мізками не хочеш чи не можеш зрозуміти що 700 тис.людей за гроші просто не реально найняти...Це Риги можуть запалатити,і зігнати тисяч 10 і то можна було бі більше,алеж посередники всі гроші розкрадуть,поки до мітингувальників

22:59
root
""Cat, Я НЕ ПОНИМАЮ! НА КОЙ ТЫ ВЕДЕШЬ СВОЙ БЛОГ? ЕСЛИ ТЕБЕ ВСЕ ПОХ???""
ГДЕ ОТВЕТ???
22:56

root 
уже писал не раз!
не все продажные....
а зачем искал???
а не пробовал поискать то же самое ток ПАТРИОТИЧЕСКОЕ???

22:44
Cat 
root, не можу поставити ссилочку-блокується тут-знайшов десятки оголошень, що требуються люди на мітинги і яка оплата...

22:15
root 
Іван, чего то мне кажется что там провокаторы не только с его стороны...
а 20 журналистов пострадали от беркута....
выводы можете сделать сами...

21:48
Іван 
Та то Корчинського братки продовжують провокації...Їм же на горілку дали грошей,а з майдану прогнали от вони і відроблятью ті гроші...

21:46
root 
Cat, Я НЕ ПОНИМАЮ! НА КОЙ ТЫ ВЕДЕШЬ СВОЙ БЛОГ? ЕСЛИ ТЕБЕ ВСЕ ПОХ???

20:03
Іван 
Ти хочеш сказати що сьогодні зібрали 500-700 тис. проплачених людей...Кат,то тоді ти хворий,тобі потрібна прививка від сказу....Не подобається мені щось комусь доказувати,але то шо ти кажеш,ні в які ворота не влазе...Хіба тобі не хочеться жити в правові державі,де головне закон?

19:51
Cat 
Іван, це вже декларувалося у 2004.. проходили вже. Початок виборчої кампанії мене особисто не дивує. Скоро, дешево і сердито все організовано. Та суть не міняється: пани чубляться - у холопів чуби тріщать. Нах я тому Кату, з мене взяти нІчого: ні грошей, ні землі в мене немає. Я не можу гаяти час на проплачені маніфестації - мені на роботу ходити треба, сім"ю годувати

19:19
Іван 
Зробіть і ви що небудь для зміни влади:
https://petitions.whitehouse.gov/petitions
Проголосу за петиції проти наших можновладців!!!

19:05
Іван 
Ось для чого і треба міняти владу,щоб починали з себе а не з простих людей.Якщо так думати,то чекайю Кат(кіт) дальші прийде і до тебе свій Кат!

18:40

Cat 
root, згоден з тобою

18:33
root 
еще раз повторюсь.
прискорбно думать что все так думают.
и еще прискорбнее если все так и есть:(((

18:23
Cat 
root, це я тобі експеримент запропонував, щоб ти зрозумів, що всі "протести"-це цирк за гроші.

18:22


0
11 Cat   (03.12.2013)
root 
ну с котами все просто
за шкирку и нафиг:))) на улицу мерзнуть:)

20:06
Іван 
Cat, Ти дійсно не здравий,кат....Так ти шо сидиш і чекаєш коли хтось прийде до тебе і зробе тобі краще життя?Ти що згоден з цим бесприделом шо твориться вверхі на містах,якщо так,то хай прийдуть мєнти згвалтують твою жінку(не дай Боже конешно),тоді ти може по іншоу будеш відноситись до нинішньої ситуації...А так сидіти чекат,а ще більше:навіть протистояти всьом утому що відбувається в державі це дійсно по котячому...сиди собі в куточку з вкраденим куском хліба і на п...ди нічого...

18:21
Cat 
DOG, провокатор? 

18:20
Cat 
root, коти безпартійні 

15:49
DOG 
У Києві РЕВОЛЮЦІЯ щоб зняти призедента так підтримаємо наших братів та сестер. ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!!!

13:30
root 
а зачем?
и так всем ясно что ты за фрукт и с какой партии:(

00:20
Cat 
root, "На майдані біля церкви революція іде.." тут я тобі відповів, бо в чаті не можна розгорнуто писати-кількість знаків обмежена. Свій крик залишай під нарисом-якщо не назавжди надувся на мене))

00:18
Cat 
root, у тебе завжди істерика)) чого ти кричиш?

00:01
root 
ну и напоследок.
сложилось впечатление что один кот самый мудрый и не продажный!
а все те 700к которые вышли на майдан - продажные идиоты...

23:57
root 
та я понял уже что ты не с нашей песочницы:(
я сам себе заработаю! дайте мне возможность! а вот те генералы как раз и не дают!
ну пиши дальше, удовлетворяй своё Я!
ты больше не способен ни на что. как показало время...
да и людей, которые это читают на пальцах можно пересчитать. статистика:)
а которые активные так вообще одной руки хватит....
пора мне валить с это чата.
толку то никакого....

23:47
Cat 
root, коли я починав свій блог, я чітко написав чому я починаю його роботу. Ти просто ,мабуть, не читав. Коли я там пишу про перегиби владні місцеві - купа незадоволених аж піниться, дуполизи тому що. Страйкувати треба, щоб зарплату підняли, а не про абстрактну відставку якого свадебного генерала. Щоб дороги ремонтували. Щоб фінансували школи і лікарні. Тодібуло зрозуміло, за що страйкувати. А політичне гімно місити - це справа ледарів.

23:44


0
10 Cat   (03.12.2013)
Вирішив перенести дискусію із чату сюди - багато цікавих точок зору  з приводу теми нарису.

" Cat 
Іван, ніякому політику не вигідно, щоб не було бандитизму і корупції. Політиками люднй роблятьт дуже великі гроші. І не завжди їхні. Теоретично ти правий. Але лише теоретично.

22:32
Іван 
Ну а тут відповідь така:ти бачив периший тиждень майдану:без політики і прапорів партій?!Людии самі все це розуміють,просто політики це інструмент яким громада може щось змінити,інакше не виходить...Бо якщо сидіти і чекати,що воно саме шось зміниться,або самим виходить без політиків і провокувати владу,то в першому варінті:так і будеш гнить в цьому говні коррупції і бадитизму,а в другому:людей подавлять танками.Тому політики і потрібні шоб в правовому полі все вирішити.

22:20
Cat 
root, ні. Просто не ходити , як криси, за політичними нільсами. Ті хіба покажуть, де глибше, щоб втопитися.

22:06
root 
сложить лапки и все? так предлагаешь?

21:53
Cat 
Іван, згадай четвертий рік. Там усі відповіді на спірні питання... на жаль.. але так є. Тоді теж вірили і не могли помилятися мільйони. Їх обдурили тоді і тут обурять.

21:51
Іван 
Ну не можуть мільйони людей помиляться,і лише ти будеш самий розумний...Так,згоден,час то у нас так і є,але потрібно щось робити і вірити,інакше наші країні прийде в п........ну сам знаєш шо...

21:49
  Cat 
Іван, почалася президентська виборча кампанія - швидко заколотили брагу, щоб всіх собак повісити на пару персон, а інші, щоб чистенькі залишилися. І потім знову не буде кращого життя, бо одні і ті самі бариги рулюють

21:39
Cat 
Іван, я не проти. Та вони не за краще майбутнє там стоять. Їх використовують, щоб крутнути політичне колесо в потрібний владі бік. Подивишся сам. Небагато пройде часу і все побачиш.

21:37
Іван 
Ніякий я не радикал...Я просто не розумію тебе Кат,чому ти проти того що люди хочуть вітстояти майбутнє свое і своїх дітей.Потрібно вірити в краще!!!

21:32
Cat 
root, я б не встиг по всіх під"їздах личинки повідкладати)))

21:28
root 
зазвичай кіт сере там, де до нього було насрато)))
а кто же первый это делает? не лукавь, пакостный котяра:)))

21:21
Cat
Саня, зазвичай кіт сере там, де до нього було насрато))) роби висновки-не какай у своєму під"їзді, тоді й коти не будуть там нужду справляти свою. це стосується кожного.

21:20
Cat 
Іван, владу я деру, як зайця - нашу, місцеву-не соромлюся розказати їй про її "успіхи" - зайди і почитай спочатку, а потім будеш понос вмикати словесний, друже.

21:18
Cat 
Іван, вимкни радикалізм і увімкни мозок. Повинно допомогти.

20:48
Іван 
Саня,:Зайди на сайт сюди скажи щось погане на нинішню владу і той котяра вискоче і почне трясти своїми облізлими яйцями в захист нинішнього бандицького положення в нашій країні.

20:43
Саня 
У нас кіт постійно в під'їзде сере, ніяк не спіймаю. що робити хто посовітує?

20:34


0
8 Іван   (02.12.2013)
А взагалі ти розумаєш хто бив твою міліцію?То були провокатори Браnrи Корчинського...причом у там прості люди які стоять на майдані за ідею...В кінці кінців подивись ось як твоя міліція нас стареже:
0
9 Cat   (02.12.2013)
Іван , вона не моя. Мирні громадяни-це ми з тобою, бо не дотягнемося один до одного, щоб побитися.


0
7 Іван   (02.12.2013)
А яке прао має міліція бити мирних громадян?


0
3 Іван   (02.12.2013)
Ок...я просто не витримав уже від цієї маячні...
До речі де ви адмін gjділись,чомусь не видно вашої громадської позиції..невже вас взяли у владу на підробіток і ви здулись,тобто вас все влаштовує?


0
1 Іван   (02.12.2013)
Ти шо пишеш:міліцію бити не можна? А ти це скажи тим кого вона лупцює по приводу і без... Тим хто отимував від неї ні за що...

Коли говориш, що люди не можуть за ідею спати в платках і виходити до тового беркуту на спротив,ти доказав шо ти круглий  в кубі коли взагалі щось почав розсуждать поро ці події.

Ти не маєш на це право...  Нама слів...більше...Ти страшна тварина, бо нерозумий котяра цієї влади......


1
2 Admin   (02.12.2013)
Без образ будь-ласка!


0
6 Cat   (02.12.2013)
Admin  , дякую, звичайно, та нехай випустить пар на кота, ніж піде убивати когось. Віртуальному коту - байдуже, а за реальними людьми - долі інших людей. Пореволюціонує і заспокоїться teehee . Я аргументую свої думки. Якщо в людей немає аргументів, вони злазять на словесний срач. )) Нехай кіпішує. Цікаво, як через півроку він заспіває після "революсьон" no


0
4 Cat   (02.12.2013)
Іван , я не образив нікого своїми думками з приводу. Принаймі тебе - точно. Та судячи із написаного тобою, ти - один із провокаторів. Шкода, що через вас страждають люди, що повірили в ілюзію свободи. Бо свобода - ілюзорна. А строки тюремні - цілком реальні.


0
5 Cat   (02.12.2013)
Іван , наголошую ще раз - міліцію бити не можна. Це злочин. А злочинців вистачає не тільки серед міліціонерів, серед вчителів є педофіли-так ще що-всіх вчителів бити?

Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:НОВІ ПУБЛІКАЦІЇ У БЛОГАХ


/_sf/13/33690740.jpg
Волонтери
Велика щира подяка всім небайдужим
Подяка всім небайдужим

/_sf/13/11709533.jpg
Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ
Українська Православна Церква урочисто відзначила День Хрещення Русі
1031-річчя Хрещення Русі

/_sf/13/59649895.jpg
Настоятель о Василій (Ціко)
Розклад богослужінь (08.07.2019 - 14.07 2019 р.) в Свято-Георгіївському храмі | ГРЕБІНКА
12 липня Церква святкує пам'ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла

/_sf/13/96191739.jpg
Алла Ільчук
Перемога для родини, для школи, для рідної Гребінки!
Богдан Купрій з Гребінківщини здобув чергову перемогу
ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
 
НОВЕ НА ФОРУМІ


Назва: може і спорт, а може і ні
Форум: Спорт
Гавриленко
Назва: Де купить?
Форум: Базар: все що стосується Гребінківського ринку
Malyoha
Назва: Не стріляйте у маминого сина...
Форум: Життя Гребінки
gb
Назва: ПОЗДРАВЛЕНИЯ
Форум: Життя Гребінки
Karat

НОВІ КОМЕНТАРІ


Обираємо ліжко для вашої спальні no
А покупать можно только на официальном сайте? Или у вас есть спис...


Белокочанная квашеная капуста трехдневка no
Очень вкусная квашеная капуста. Рекомендую.

Электрические духовые шкафы от МебельОк: функциональная техника по доступной цене no
В дополнение к статье хочется сказать, что при покупке духовых пе...  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.
   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » Тести онлайн

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно