Закуски, бутерброды


/_pu/45/68956110.jpg
Селедка в горчичном соусе


Гребінка у Facebook
Блоги Grebenka.com » Маленькі історії маленького міста

Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця


  "Небеса" маі обЄтованниЄ-Є-Є-Є-Є...Думки Кота про мото - рок - фестиваль у Гребінці


Ну і народ!

Ну і гризопупові оришки!

Ну і дурноляпи!

Не те що Меладзе, няв, яку класну пісню придумав!

Відразу видно, що не гребінківський.

Та без предварІтЄльних ласк давайте, с мЄста, як кажуть, в кар"Єр!

Бачу вже біжить на сайті рядочок, мовляв, "липень, 16 мото-рок-фестиваль, приходьте.."

Стою з відром - здаю Шпекулянтам вишню, рубаю, як кажуть, бабло, аж раптом противний жіночий голос:

-Ви чули? І в цьому гОді наркомани та алкаші в район пруться на ХВестиваль вп"єть! Там же ні одної нормальної людини немає! Бухмері одні! Куди влаСТЬ дивиться?? Доки? І Поки? Хоч дороги перекривай і прАтістуй!

Підлим чоловічим мізком подумав, грішним ділом, що вона - самотня, незаспокоєна любов"ю та тілесним тертям дамочка, озираюсь - ШОК!

Чепурна, з вибіленими перегідролем кучериками, поряд чоловік з двома відрами вишень - ну не скажеш, що щось неблагополучно.

Питаю:

"А ви туди ходили коли-небудь? Бо я не був ні разу, то не дуже володію ситуацією.." (брешу і просміхаюся).

Ой , як зраділа та Чепурунка і , як погнали наші городських: і про груповий секс, і про шмаль, і наркоторговців, і про мішок проституток і бухло-бухло рікою!

Через дві хвилини переконливого монологу, чую: все, торба тобі,Кіт - ти вже починаєш вірити кожному слову Чепурунки..

Плентався додому з порожнім відром і з порожньою котячою головою - та жіночка винесла весь мозок. Старався не думати про "хор підспівувачів" у тій черзі, бо переконувати когось в чомусь немає сенсу.

Розвелося прАтестунів і прАтестух і у нашому місті, видно, прАтЄсТна зараза напала на всю країну.

І хіба має значення, що хтось щось придумав, поклав 16 років життя на організацію своєї ідеї, що не було ніяких непоняток по закону всі роки, що є фестиваль "Небеса"..


І Інколи мені дуже шкода, що просто кіт, який не може луснути у вухо за якусь нікчемну несправедливість.

Але зброя в мене є!

Начувайтеся тапці Чепурунки!


І ще - прАтЄстуйте, люди добрі!

Якщо вам не видно, до чого вже допрАтЄстувалися... Адміністрація Grebenka.com може не розділяти позицію авторів розділу "Погляди" та не несе відповідальність за матеріали авторів розділу "Блоги”

ВИСЛОВИ СВОЮ ДУМКУ!

Всього коментарів: 22

2
22 ELPy   (19.07.2014)
Груповий секс? Ого, я чогось не знаю? Якщо ті Чепурунки покажуть, де вони його там знайшли, я передам інформацію людині, якій це буде цікаво, ги-ги-ги tongue

А якщо серйозно... Людям, яким нема чого робити по життю, окрім існувати в режимі "дім-робота-дім", завжди поперек горла стоятимуть ті, хто має якесь хоббі, якісь інтереси ітд. І, звісно ж, замість того, щоб із повагою поставитись до людей, які знаходять себе, будуть їх "попускати" та вишукувати лише погане. Таке селяві. Що тут скажеш, коли я багато років займаюсь музикою, виступаю, гастролюю, а одна з близьких родичок не раз казала, що всі музиканти п****боли і шаро*оби... потім перша просила мене взяти гітару та заспівати для її нетверезої компашки, яка щойно повернулася з дискотеки... Таке воно життя. Кому нема чого робити, будуть бачити в усьому лише негативні сторони. Тому нехай організатори й надалі роблять свою гідну справу, а хто чим зможе - той допоможе, починаючи з моральної підтримки smile


2
21 Поршень   (01.07.2014)
Небеса - проект Катруша і Вельбоя. Усі хто їх підтримує молодці! Усі хто миє кістки, намагається мутити воду і штовхати лобами причетних до цього дійства - обламайтесь. Я думаю, що поважний вік фестивалю дозволить і учасникам і організаторам провести все на достойному рівні. Удачі вам хлопці.


0
20 Якось так   (30.06.2014)
Вася, кого це я брудом полив?


1
19 Вася   (30.06.2014)
Якось так   Так а я тобі про що? Чому людей брудом поливаєш, якщо вони ні дочого, недебіл??!


1
18 Cat   (30.06.2014)
Всіх помирю: фестиваль організовують дві людини - це Саня Катруш і Саня Вельбой. Але слід розуміти, що організація масового заходу-це залучення певної кількості бажаючих допомогти в тому, щоб дійство відбулося.

Це і мотоциклісти, і підприємці, і просто давні друзі організаторів. Тобто всі ці помічники-це люди, для яких Вельбой і Катруш - авторитет.

Слід зазначити, що всі, хто допомагає організаторам - великі молодці. Це люди, яким цікаво на "Небесах", які мають певні інтереси, пов"язані з фестивалем, які просто мають фінансову можливість, чи бажають допомогти фізичною працею.

Що за незрозумілий двіжняк навколо фестивалю - зрозуміло багатьом. Головне, щоб чиєсь  бажання бути важливим, не посіяло розбрат чи конфліктні ситуації навколо фестивалю, який гідно представляє Гребінку в царині мото-рок-руху.

Тому-мудрості усім.

Також  я вважаю, що дуже добре, що, не дивлячись на бурі і кризи в суспільстві, вже 16 років як фестиваль є.

Що не опустилися руки у організаторів, що росте кількість помічників.

Що тут додати? Ура, Гребінка! Віват, "Небеса"!


1
17 Якось так   (30.06.2014)
Вася , "дибіл" ти. а організатори - О. Катруш і О. Вельбой. і все, і більше ніхто.


0
16 Вася   (30.06.2014)
Якось так - Ти дибіл! Поняття не маєш хто і що організовує, а сам прийдеш, нахерячишся пива і на мобільний будеш фотографувати мотоцикли. Тфу!


0
15 Якось так   (28.06.2014)
Лова, не тринди, що якась там задрипана стая організовує "небеса". Це блажь, пурга і брехня.


0
14 Лисёнок   (23.06.2014)
Ух, адреналин и драйв там наверно!!


1
13 Ирина   (23.06.2014)
Зрелищность, ощущение праздника, заряд бодрости на весь год


3
12 MC_LINCOLN   (23.06.2014)
Фестиваль - самодостатній, неординарний, цікавий, він є подією щороку, тому бажаю "Небесам" процвітання. Якщо у когось він викликає відразу чи неприємні асоціації, можна сходити на багато інших фестивалів, які щороку проводяться у нашому місті і стали теж своєрідною прикрасою.
Якщо хтось скаже, що більше в нас немає ніяких фестивалів, я відповім: організуйте і ходіть на них із задоволенням.
І я прийду теж. yes


3
11 Поршень   (23.06.2014)
Самое интересное, что напиваются в основном не участники, а те кто пришел их критиковать...


2
8 Ирина   (23.06.2014)
Некоторым людям не от злости кажется, что фестиваль - это плохо. Просто это не их увлечение, может быть. Иногда - по незнанию. Часто - по скудости ума. Но не стоит упускать тот момент, что и среди участников разные люди бывают. Перебрать с алкоголем может любой. НО пьют не только на "Небесах": и на день молодёжи, и на Ивана-Купала и просто каждый день под ларьком. Посему не нужно так рьяно линчевать достопримечательность и визитку нашего города.


2
10 digitaleks   (23.06.2014)
ok
Згоден!
Просто ніхто не задумується, що без фестивалю, всі ті, хто хоче напитись, нап'ються так само в іншому місці! Просто на фестивалі це помітніше... втім... так само як і на день міста, день залізничника та інши міські свята (про випускний я взагалі мовчу).


3
7 Поршень   (23.06.2014)
Катруш, Вельбой і всі, хто щось намагається зробити - забийте на критику, моралістів, місцевих пуританців і просто базарних бабів! Показник того, що це комусь цікаво - кількість місцевих дядів і тьотів з дітлахами (або з пивом) які з цікавістю спостерігають за колоною байкерів, концертом і голими гостями фестивалю, що купаються рано вранці в нашій річці. Одна із небагатьох добрих традицій нашого міста - фестиваль ,,Небеса". Хто не хоче допомогти - не заважайте, і коли прийдете фотографуватись з ,,наркоманськими" мотоциклами з"їжте лимону!


1
9 digitaleks   (23.06.2014)
ok


4
3 digitaleks   (22.06.2014)
Кіт, я теж чого тільки не чув про фестиваль. От про груповуху ше не чув ні разу! Ростемо!!! biggrin
Я би, мабуть, теж не сперечався з такими Чепурунками! Можливо вони десь праві. Я колись тут згадував про два основні типи психології людини: психологію мухи, і психологію бджоли. Мухи завжди помічають лише багно! Так вже влаштований наш світ.
Цікавіше інше! Цікавіше те, що такі Чепурунки одними з перших прийдуть на фестиваль. "Набулькаються" пива і будуть і з фізіономією експерта критикувати музикантів. А потім будуть підходити до Ковбоя і просити щоб покатав їх дитину! Ну та... вєлкам! Ми раді всім!


1
4 Cat   (22.06.2014)
Саня, то не ви ростете, а потреба людей у "полуничці" росте )) Я вирішив не сперечатися, бо там не було людей, які здатні ЧУТИ.


3
2 Рус   (22.06.2014)
Організовують фестиваль "НЕБЕСА" О. Катруш і Ковбой Вельбой. Так було, є, і буде. Спасибі їм за вірність фестивалю! Це для тих, хто не в курсі, хто організатор wacko


2
5 Cat   (22.06.2014)
Рус, хто організатори "Небес" всі давно знають. "Не знають" лише ті, кому свербить, кому не подобається взагалі і ті, хто спить і баче себе  на місці організаторів. Цей рух і називається життя.


-1
1 Лова   (22.06.2014)
та вони прото не розуміють на скільки це класно,і яке це чудове св"ято, яке саме в нас буде проводитись,Стая просто супер,що таке влаштовоють,бо якщо не вони то ніхто інший цього і не зробить


2
6 Cat   (22.06.2014)
Лова, вони молодці, що допомагають організаторам у охороні і в конкурсах, згоден!

Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:НОВІ ПУБЛІКАЦІЇ У БЛОГАХ


/_sf/13/97556119.jpg
Ревізійна комісія храму
Різдвяний ярмарок у Свято - Георгіївському храмі
Усі кошти зароблені на ярмарку, будуть використані для реставрації храму

/_sf/13/20968177.jpg
Grebenka.com
Что подарить на Новый год 2020: идеи подарков для всех
Оригинальные идеи для подарков на Новый год 2020 помогут в выборе презентов

/_sf/13/62952847.jpg
Grebenka.com
Сьогодні День ангела Катерини: вітання та СМС до свята
Катерини святкують іменини декілька разів на рік. Але найзначнішим днем їхнього ангела є день святої Катерини, що відзначається 7 грудня

/_sf/13/24796355.jpg
Т. Коробко
Подяка благодійникам
Протягом багатьох років Гребінківський районний територіальний центр соціального обслуговування знаходить можливості для забезпечення осіб з інвалідністю продуктовими наборами
ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
 
НОВЕ НА ФОРУМІ


Назва: ищу одноклассницу
Форум: Діла амурні
1985lav
Назва: Познакомлюсь
Форум: Діла амурні
1985lav
Назва: Висока температура у доросло...
Форум: Здоров'я і медицина
zolushka
Назва: Як відіпрати мастику?
Форум: Корисні поради
zolu6ka

НОВІ КОМЕНТАРІ


Барсучий жир вылечит раны, ожоги, порезы и другие поражения кожи no
Очень интересная статья, раньше немного слышала о таком продукте ...

Буцький каньйон: Чим знаменита місцевість
Букський каньон - одне з найкрасивіших місць, де довелось побуват...

  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.
   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » Тести онлайн

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно