Салаты


/_pu/42/53328084.jpg
салат с фасолью и крабовыми палочками


Гребінка у Facebook
Блоги Grebenka.com » Маленькі історії маленького міста

Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця


  Тамада від Народної Ради або дядя Міша-дІрІжОрЯк народна рада парується з районною. Що ж у них народиться?:)"

Є така класна ультранова українська сучасна пісня з літературним текстом "Бляха-муха це капєц, це капєц-пєц..!"

Саме такими словами можна описати цирк на дроті, який анонсували, як зустріч з кандидатами на посаду голови Гребінківської райдержадміністрації.

Самодіяльністю перло через усі дірки, починаючи з примітивних написів ХлАмастЄром "Нам не треба чужака" і закінчуючи істеричним екстазом свайобного товариша тамади, по сумісництву голови Народної Ради.

Дядя Міша ДірІжОр, як завжди махав неконтрольовано своїм граблинням і базарив ніштяком. Стрибав так, наче яйця йому ошпарило кип'ятком, показував олімпійські результати по зістрибуванню із стільця і затикання помічника народного депутата, бо, звичайно ж, хвилювався, щоб розумне слово "чужаків" не завадило йому і його ляльководам обвести людей навколо пальця. І саме головне - не завадило йому збити запланований куш.

Та про все по порядку.

Ні для кого вже не секрет, що з Народною Радою у нас повний провал. Те, що обіцялося, як контролюючий народний орган, який працює без претензій на посади, розлетілось на скалки і залишився голий кістяк реалій.

З Народної Ради пхають голову рда, дядя Міша - дІрІжОр вже спить і бачить себе заступником, двозада (тому що умудряється сидіть і в рда на зверненнях і в НР) тьотя Надя-кар'єрист уже подумки керує культурою, бідолага, так званий антикорупціоніст, аж труситься, щоб отримати хоч самий менший стільчик чиновника і чим далі в ліс, тим більше дров.

При цьому гребінчанам кидають кістку свободи слова, свободи (не знаю, якої), мовляв,нехай підгавкують, а ми своє робимо.

Голова районної ради, який у свій час (також революційний) "не за поЙтХВелі йшов у владу", лишень просміхається у жирні щоки, бо ляльководити він вміє - що не навчишся робити, аби лишень всидіти в кріслі очільника райради.

Конструктиву не було, діалогу не вийшло, тупість завадила. Ніколи не думав, що гребінчани настільки не розбираються в елементарних речах: що посада голови рда не виборна, а призначається указом президента.

Та хіба це було треба говорити? Не задля цього було перетворено зустріч з кандидатами на посаду голови рда в хамське збіговисько.

То був секс за згодою обох сторін між Народною Радою і районною. Дядя Міша-дІрІжОр то слухняно тримав свічку, то підмахував, де було домовлено, і стало гидко від цієї нікчемної пародії на вертеп.

І не можу не кинути слівце про чужака.

Останні три голови рда в Гребінці були місцеві. Що саме вони зробили "для району", ой, соррі, "з районом" видно неозброєним оком. А адміністрація як була кав'ярнею і рюмочною, так і є. І більш за все, і буде.

Якщо чесно, від себе хочу додати, що мені шкода того претендента, якого пхають, як свого. Не та він людина, що падлом буде, йому освіту треба очолювати - там він зробить більше , ніж все, щоб наші діти славили Гребінку своїми здобутками. Бо це він вміє і це в нього від Бога.

Тікайте Віталій Васильович, з того кодла, бо ви надто чиста людина, щоб вашими руками лжедрузі загрібали жар.

Дяді Міші-дІрІжОру і дяді з райради хочу розказати анекдот, який колись цитувала Ю.Тимошенко:

"Жили-були ведменик і зайчик. І любили вони один одного і ззаду, і спереду, і збоку, шалено-палко-до нестями. Та не було в них діток. Пішли вони до лікаря, та й кажуть, мовляв, і любимо, і ззаду, і спереду, і палко, і по-різному, а діток немає.. Може, неправильно любимося? А лікар і каже: все ви правильно пхаєте і випихаєте, а діток у вас немає, бо ви обидва-хлопчики."

Гребінчани, не ведіться на розіграні спектаклі доморощених артистів народно-радівських і радівських театрів! Бо за можливість покричати, яку вам дають з барського плеча ляльководи і ляльки, у вас відбирають право на гідне життя.

З дорогами, з роботою, з майбутнім.

Висновки робіть самі, а я лиш озвучив ваші думки після танцю мавпочки дяді Міші-дІрІжОра і його господаря, який міцно тримає його на повідку.

І не забувайте, що дІрІжОр працює з готовою партитурою, написаною кимось. Він просто баран, який повинен привести стадо на бойню.
 Адміністрація Grebenka.com може не розділяти позицію авторів розділу "Погляди" та не несе відповідальність за матеріали авторів розділу "Блоги”

ВИСЛОВИ СВОЮ ДУМКУ!

Всього коментарів: 139
1-30 31-60 61-86

0
131 Ivan_z_vidrom   (09.04.2014)
А шо то за "свій чужак" Ананьєв (оце фамілія!)? Хто це такий? Звідки виліз? Може хтось щось чув?


0
133 Cat   (09.04.2014)
Ivan_z_vidrom , здрасть вам! Ви ще не знаєте, хто такий чужак? дядя Міша ДірІжОр іде до вас! smile


0
136 Небайдужий   (14.04.2014)
Тоді й мені здрасті. На чому він сколотив свій перший капітал (не кажу мільйон, бо на мільйонера він якось не тяне)?


0
137 Cat   (14.04.2014)
Небайдужий , може наколядував?


0
138 Natalya   (15.04.2014)
А він так гарно співати вміє, що б йому стільки накидали?


0
139 Natalya   (15.04.2014)
Те, що ми бачимо і про що нам кажуть - велика різниця. Де ж це він таким молодцем завзятим зробився?


0
124 Natalya   (08.04.2014)
От безсовісні, взагалі всіх за придурків тримають. Таких "своїх" нам не треба!!! Шевченко як про вас писав:
"По закону апостола
Ви любите брата!
Суєслови, лицеміри,
Господом прокляті.
Ви любите на братові
Шкуру, а не душу!
Та й лупите по закону
Дочці на кожушок,
Байстрюкові на придане,
Жінці на патинки.
Собі ж на те, що не знають
Ні діти, ні жінка!"


0
126 Cat   (08.04.2014)
Natalya , вам , може й не треба, а їм аж спічить так треба! Вони Шевченка не читають, він для них не авторитет. Для них авторитет - напхане власне барило.


0
128 Natalya   (09.04.2014)
Я б так брехати не змогла. Це ж яким треба бути відмороженим, щоб так дурити громаду, виношуючи тільки власну жагу до збагачення


0
130 Cat   (09.04.2014)
Natalya , не думаю, що ті персонажі відморожені. Більш на хитророблених схожі.


0
132 Ivan_z_vidrom   (09.04.2014)
Оце Ви вшкварили Кобзаря, і прямо точно!

Знають в чиїх кишенях руки держать


0
123 Небайдужий   (08.04.2014)
Чухали сраки, поки Герої гинули на Майдані, а як запахло шмаленим, то швидко в Народну раду збились. Все життя бігають
від влади до влади, і тепер треба їм переорієнтуватись. От і виходить,
що купка пристосуванців шукає як їм краще влаштувась при новій владі, ким хочеш будуть і
хочуть одурити громаду. Нас хочуть зробити ляльками у своїх руках,
використати, як уже звикли. Який потяг, які рельси?!!! Люди у
Дніпропетровську "Беркут" зупиняли, щоб не їхали українців вбивати, а
тут що? Підбурюють кудись їхати, лягати на рельси. Заради чого? Заради
їх ганебних оборудок? От або самі й лягайте, або хоч з посад
звільніться, як обіцяли на Віче.


0
125 Cat   (08.04.2014)
Небайдужий  , саме ті що так і зроблять,як ви кажете. Не той сорт людей, самі ж бачите, чим глибше в віче, тим більше лайна


0
127 Небайдужий   (09.04.2014)
Цілком згоден. Один з поперед одного до мікрофона, як не до мікрофона, так горлянки деруть. Лайномети увімкнуть і давай: хто більший патріот, кому портфель треба більший. Мозгів і совісті тільки ніхто не просить.


0
129 Cat   (09.04.2014)
Небайдужий, мати мізки і совість - річ відповідальна. А навіщо відповідальність безвідповідальним людям?


0
134 Небайдужий   (11.04.2014)
Безвідповідальним людям треба кримінальну відповідальність. За безвідповідальність, бездіяльність чи кримінальну діяльність


0
135 Cat   (11.04.2014)
Небайдужий?  теоретично правильно. Практично-неможливо.


0
116 Cat   (07.04.2014)
лада, ти не одна, хто хотів би зрозуміти завдання і цілі НР.


0
113 digitaleks   (07.04.2014)
Нагугліть "віче". А коли будете читати - замість "віче" читайте "народна рада". Ви трохи плутаєте народну раду і президію народної ради.
І де ви оди чули? Я й співати толком не вмію!


0
112 digitaleks   (07.04.2014)
Я так понимаю - что не объясню  sad


0
111 digitaleks   (07.04.2014)
Вона не моя!  dont


0
110 digitaleks   (07.04.2014)
У меня совесть есть! По крайней мере мне так кажется!  hello
Вас так сильно беспокоит, рвутся ли члены президии НР во власть? Ну так предложите альтернативу этой раде. Мне пофигу, на что они там расчитывают и что они там делят! Важнее - что они делают при этом. А не делают ничего полезного они из-за того, что им все в спину плюют и посмеиваются. Не нравятся конкретные персоны - выйдите на виче и предложите замены (не помню на каком виче, но это тоже было задекларировано). Я и не расчитывал, что в Гребенке найдутся люди, которые бескорысно будут тратить свое время и подставлять свои задници. Итузиазизма его на пару дней хватит у любого (самого активного активиста). Что-то должно мотивировать! Я не отвергаю мысль, что НР и задумывалась, как инструмент борьбы за власть. Но не мение важно, что при этом делалось для громады!
А что такая "мертворожденная" рада может сделать? Да еще при том, что её не поддерживают, а хают и смеются!


0
114 Cat   (07.04.2014)
digitaleks , дозволь не погодитися з тобою, що Хтось ДИСКРЕДИТУВАВ народну раду. Це чергове полювання на відьом. Так як вони самі себе дискредитували ( не всі, а певні персонажі), ніякі "вороги " не зуміли  б понизити  рейтинг довіри до них. Народна рада - це кишеньковий песик певних персон, це побачили всі. Стосовно мого Кота: він народився задовго до самопроголошення НР, тому немає підстав вважати його зброєю проти НР в чиїхось руках.


0
118 digitaleks   (07.04.2014)
І самі в тому числі! Не сперечаюсь! Подивився тільки що останнє віче по ТВ. Як на мене, вони самі себе не правильно позиціонують (вона самі ставлять себе в стороні від громади). Не пам'ятаю дослівно, звучало щось на кшталт "...народна рада працює, а люди нам в спину плюють". Так а люди хто? Не народ? Не рада? Як назвати ті колективи, які висували своїх представників? Вулиці?
По-ходу чи в мене неправильне уявлення, чи в нас проблеми з термінологією!


0
120 Cat   (07.04.2014)
digitaleks, думаю проблеми не в термінології, а в зоряній хворобі тих, хто перетворив народну раду на олімп провінційних божків - далеко від народу і високо по пафосу.


0
115 Cat   (07.04.2014)
digitaleks, щоб була довіра і підтримка Народної ради від людей, достатньо дати можливість виступити бажаючим, а не тільки читати мантру дяді Міші, і припинити оте видресироване "тю, гу і пугу", яке горлають члени НР(не всі, до речі), починаючи з голови в бешених конвульсіях: ти послухай, як відзиваються про роботу НР люди, які приходять на її засідання чи віче з конструктивними пропозиціями. Вони шоковані узурпацією істинності висловлювань і думок членами НР


0
119 digitaleks   (07.04.2014)
Поясніть мені, недалекому, що таке президія НР? І чим термін "НР" відрізняється від "президії НР"?


0
121 Cat   (07.04.2014)
digitaleks ,, думаю, нічим не відрізняється. І навряд чи сама Народна рада розуміється на цьому. Тому і немає статуту, що то збіговисько нашвидкоручвипханих представників неясно яких і куди,  і незрозуміло навіщо.


0
109 digitaleks   (07.04.2014)
Ирина! Ну в самом-то деле! Ну один раз пошутили, ну второй! Ну хватит уже, ей Богу!
"В Гребенке люстрацию проведет начальник предвыборного штаба партии регионов!" Как говорил герой Андрея Молочного: "Ты фонетику чувствуешь?" Хватит нести чушь!!!!
Какой авторитет? Чем заслуженный?
И хватит уже искать идола! Давайте лучше искать механизмы контроля власти! Тогда будет почти все-равно, кто там сидит! ЕДИНСТВЕННОЕ, что появилось в Гребенке благодаря революции - Народная Рада. И ту дискредитировали за месяц. То пъяных укурково гимн петь подсылали, то с темы "съезжали" на каждом вече. Про Кота - молчу. Он сам-по себе (надеюсь... иначе не интересно). Так, те кому перемены не нужны,  потихоньку и добились своего. Теперь, в принципе, неважно кого поставят. Одного-двух человек подкупить\запугать и т.п. намного проще, чем громаду. Только где теперь эта громада? Несчастных полтора десятка человек в этом чате общаются - и те грызутся через одного! Почти как у Дмитрия Быкова в "для Русского пионера": "Ты, видно, обчитался блогов про то, какое мы гавно! Так в этом смысле интернету, прости за честность, веры нету! Сегодня всякий, в чем и суть, имеет право громко бзднуть!..." https://www.youtube.com/watch?v=6XcVfgG1sjg (осторожо. Ненормативная лексика!)


0
117 Cat   (07.04.2014)
digitaleks , тобі не вгодиш, принцип гребінчанина звичайного зрозумілий: про кожного місцевого є що сказати: "той носатий, той хвостатий, той партійний, той усратий, той брехливий, той сопливий, той негарний і лінивий" biggrin

Тобто потрібна сова не з нашого села? Чого тоді такий шухер через чужака?


0
122 digitaleks   (07.04.2014)
Та ні! По-перше я сам тут пропагандую ідею, що ідеальних немає! Але є ж якісь межі і  здоровий глузд...
По-друге, я навіть не проти "чужака". "Главное чтобы человек был хароший" (с)! От як це розгледіти?  wacko


0
108 Іван   (07.04.2014)
Несміяна   Івану: Іван , в тому плані, що прийшов він на посаду, не понімав, куди прийшов і чого - не винний він у цьому. Хоч якось позор затулити треба було., то і вималював мільйони, яких не було. А ви ладні роздерти людиу, без розбору! Хіба не приходилось вам обламуваться ніколи? Тож не просто дураком виглядіть. Дайте людині вазможность хоч придумано не стидно піти. Жуєте тут.Ви хочете сказати,що він бідний,і те що регіонали не давали таких грошей на вибори?Мабуть це якось не так...
Все те що було то було,адже диму без вогню не буа,і  те що його супроводжували і робили обшук це все люди бачили,і я думаю за 1000 грн,такого б кіпішу не було,і з посади не знімали б.І у владі він би був ще досих пір,адже не дарма Васю замість себе поставив,хоча фактично він пмриймав рішння і креував районом.Пісні лише форда купив щоб не дуже вмішувався....Тому не треба за Толю заступатись,він добре розжився коли сів на грошовий потік регіоналів,забарвши його у рохманійків,плюс земельку по району де можна,всю яку можна приграбастав собі
.


0
107 Несміяна   (07.04.2014)
Івану: Іван , в тому плані, що прийшов він на посаду, не понімав, куди прийшов і чого - не винний він у цьому. Хоч якось позор затулити треба було., то і вималював мільйони, яких не було. А ви ладні роздерти людиу, без розбору! Хіба не приходилось вам обламуваться ніколи? Тож не просто дураком виглядіть. Дайте людині вазможность хоч придумано не стидно піти. Жуєте тут


0
106 Іван   (07.04.2014)
Несміяна,в якому плані:злий,що все говорю так як є?


0
105 Несміяна   (07.04.2014)
Перечитала всі коментарі , Злі ви, люди! Особенно Іван.


0
104 Ирина   (07.04.2014)
Что только не придумают люди по незнанию! Какие миллионы? Ну крала или украл штабные деньги - ну десять, двадцать, сорок тысяч гривен - и то нереально: там же прихлебателей столько, каждый так и смотрит, сколько бы себе утащить.


1
103 Валя   (07.04.2014)
Іван та не верь, он затравку пустив, шоб усі думали, мол, аж настолько крут. Трепач он


1
102 Іван   (07.04.2014)
Так то не він брехав...Йому б краще щоб про те зовсім не занли люди..Хіба не так...


1
101 Валя   (07.04.2014)
Іван  не бентежить. Бо той Вихор токо брехать уміє. Он должен всему світу, долгов, як у Дамки блох, от і сочиняє. Я ему брехні ті вибачаю, всю жизнь он подбрехнуть любить. І ти не верь. А позорного, шо ушли його з должності нема нічого


1
100 Іван   (06.04.2014)
Валя,тобто тебе не бенитежить сума грошей,а лише те що я написав що позорно вигнали с посади?То тоді нехай,з тобою все зрозуміло...


1
99 Валя   (06.04.2014)
Іван, ну уволили людину - шо тут позорного?


0
98 Cat   (06.04.2014)
Admin , оце тобі роботи додалося) з коментарями)) це вже сайт дожився, що без тебе не в силі прохавать таку кількість коментарів) ти наш Чіп і Дейл,що поспішають на допомогу batman


2
97 Іван   (06.04.2014)
Ага,піару:общук,та люди в темних окулярах супроводжували його на роботу і до-дому автолмобілем з київськими номерами,сам бачив і його позорне вигнання з посади голови РДА,хіба цього мало.Та і взагалі який піар коли про таке говорять,та ще у нас в маленькому районі,це більш схоже на затюквання...


0
96 Cat   (06.04.2014)
Іван, думаю, це неправда) то спроба піару)


0
95 Іван   (06.04.2014)
Налічка була десь:2 чи 4 мільйона мабуть,не рахував....:)


0
94 Cat   (06.04.2014)
Іван, про горище взагалі вперше чую eek що там було?


0
93 Іван   (06.04.2014)
Конечно не кинув би на район.але на вибори кинули..Адже бмв і баня це мелочь...так?АВихор з його грошима на горищі це теж брехня?Зрозуміло що в це важко повірити,але ці гроші давались як і по вісй Україні на різін підкупи виборців та виборчих комісій...Хочете віритье хочете ні.але просто співставте матеріальне положення Рохманійків до того як вони сіли на грошовий потік регіонів,і після:тобто вже ось,коли вони хотіли баню продвавть за 1 млн.300 тис,на сландо було оголошення(минуліий рік).


0
92 Cat   (06.04.2014)
Іван , вік живи, вік учись. Не життя, а суцільні підводні камені. Он лада написала в чаті, що дружина Роспопова приходила на віче і просила, щоб залишили чоловіка в спокої.. уяви,як вони вже втомилися від всього того цирку..


1
91 Іван   (06.04.2014)
Будь-ласка Кат,про це потрібно говорити,бо у нас в районі люди затуркані і нічого не знають,як воно все на справді відбуваєтся...або може і знають,то боятся сказати,або не вірять що таке може бути.


0
90 Ирина   (06.04.2014)
Іван, Кот, ребята, да нив жисть никто никогда таких денег не бросит на выборы в провинциальной Гребёнке!


1
88 Іван   (06.04.2014)
Все правильно:розійшлись бо забрали такий ласий шматок і відлдали Вихру...
До речі всі те що є було і буде в Рохманійків: бмв та кахве баня і інше куплялись та розвивались на партійні кошти саме пртії регіонів...Бо кожен раз з виборів залишалось по 2-3 мільйона у неї на кармані.І її щастило тоді,партії регоіонів у нас в раоні,за який вона відповідала набирали достатьно відсотків щоб її не чіпали.Тільки Вихор ступпив,украв 4 мільйона,але регіони не виграли у нас вибори,за шо і поплатився посадою.Хоча то того часу він і так всі які можна землі собі приватизував.Хоча що з нього візьмеш тупий воділо,який випадково став мільйонером.До речі як і більшість у нас в Україні.
Так що нетреба більше про Рохманійко Р. навіть вести мову...Будь-ласка....


0
89 Cat   (06.04.2014)
Іван, я не знав таких подробиць. Дякую за інфу


0
87 Cat   (06.04.2014)
Ирина , у пр був повний провал з кадровою політикою

1-30 31-60 61-86
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:НОВІ ПУБЛІКАЦІЇ У БЛОГАХ


/_sf/13/33690740.jpg
Волонтери
Велика щира подяка всім небайдужим
Подяка всім небайдужим

/_sf/13/11709533.jpg
Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ
Українська Православна Церква урочисто відзначила День Хрещення Русі
1031-річчя Хрещення Русі

/_sf/13/59649895.jpg
Настоятель о Василій (Ціко)
Розклад богослужінь (08.07.2019 - 14.07 2019 р.) в Свято-Георгіївському храмі | ГРЕБІНКА
12 липня Церква святкує пам'ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла

/_sf/13/96191739.jpg
Алла Ільчук
Перемога для родини, для школи, для рідної Гребінки!
Богдан Купрій з Гребінківщини здобув чергову перемогу
ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
 
НОВЕ НА ФОРУМІ


Назва: може і спорт, а може і ні
Форум: Спорт
Гавриленко
Назва: Де купить?
Форум: Базар: все що стосується Гребінківського ринку
Malyoha
Назва: Не стріляйте у маминого сина...
Форум: Життя Гребінки
gb
Назва: ПОЗДРАВЛЕНИЯ
Форум: Життя Гребінки
Karat

НОВІ КОМЕНТАРІ


Обираємо ліжко для вашої спальні no
А покупать можно только на официальном сайте? Или у вас есть спис...


Белокочанная квашеная капуста трехдневка no
Очень вкусная квашеная капуста. Рекомендую.

Электрические духовые шкафы от МебельОк: функциональная техника по доступной цене no
В дополнение к статье хочется сказать, что при покупке духовых пе...  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.
   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » Тести онлайн

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно