Гребінка у Facebook
Блоги Grebenka.com » Маленькі історії маленького міста

Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця


  Водохреща і гребінківська кін-дза-дзаПро відсутність мізків і наявність значків


Водохреща - свято велике і, хоча мороз дер мені вуха і підхвостя, я пішов подивится на це величне дійство - освячення води. Щороку воно проходить біля гребінківського храму і збирає дедалі все більше людей. Це свідчить про те, що гребінчани шанують дідівські традиції, дбають про своє духовне очищення.

Та я всього лиш кіт, тому дивився і на релігійне дійство , і на людей з цікавості.

І бачив я там молодих дядьків із написом "С..С.." на спинах, які несли церковні прапори ( чи як там воно в людей називається).

Люди жваво обговорювали цих персонажів, бо одягнені вони були не дуже адекватно - обвішані якимись значками незрозумілими, цокотіли тими залізячками, як сусідська коза на прив'язі влітку.

Бабуся в рожевій хустці мовила: "А це ще що за ветерани? Такі молоді, а скільки медалей і орденів? Де вони воювали?"

Молода жінка хмикнула у відповідь і недбало кинула: "Ага, воювали. Вояки хренові! Воюють за зменшення кількості пива в світі)), це ті, що тирлуються в парку , завжди під пивом, один із них - урка городиський, ніде не працює, десь та й випросить по пиці, сидить у батьків на шиї.."

Далі я не слухав, бо ті баби та молодиці завжди не задоволені.

Відійшов від них, щоб хоч на мене не наїхали. Став ближче до дядьків. Ті теж вели розмову про значки ті, мовляв, немає поняття у молоді, як треба до церкви ходити.

Хтось думав, що то фашистські шанувальники, хтось казав, що то, мовляв, байкери "свабодні".

Гомоніли: якщо людина лікар, вона ж не йде до церкви в білому халаті і бахілах. Якщо людина пожежник, вона ж не йде в церкву в пожежній амуніції зі шлангом. Якщо людина космонавт, вона ж не в скафандрі відвідує храм.

Хотів я усім їм сказати, що дурням закони не писані, та чи почують вони мене , чи розуміють мій нявкіт?

Передивилися хлопці "Кін-дза-дзи", обмундирувалися, як пацаКи - там в екіпіровці дзвоник у носі обов"язковий, щоб бути помітним для всіх, і чути було, де носить тебе лиха година))

Тата й мами не навчили, що треба поважати храм і віру, що батюшка в рясі по хліб не ходить, тому немає чого випендрюватися значками, купленими на мотоалкотусовках.

Хоча кому там пояснювати? Якщо в мороз вище 10 градусів, вони їздять на своїх дореволюційниї дришпаках, то там і не пахне розумом)

"Гребінківська кін-дза-дза" треба писати на тих спинах - було б хоч весело)) А куди без ряжених на святі?)) Адміністрація Grebenka.com може не розділяти позицію авторів розділу "Погляди" та не несе відповідальність за матеріали авторів розділу "Блоги”

ВИСЛОВИ СВОЮ ДУМКУ!

Всього коментарів: 38

0
36 Не дурний   (01.02.2014)
cat сам ти півень, тільки без цяцьок. Дивись, щоб ті хлапаки в медалях носа тобі не зламали. Будь обережнішим у визначеннях.


0
37 Cat   (01.02.2014)
Не дурний, думав, що ти трохи розумніший:) в чаті наче не дурні думки викладаєш.


0
38 Cat   (01.02.2014)
Не дурний , там же написано, що і до чого:) ти все прагнеш загнати діалог в тему байкерську. Річ у тім, що кожен лопух на мопеді вважає себе чомусь байкером. Але то особиста справа того лопуха, нехай себе хоч і Юлієм Цезарем вважає. Але треба розуміти, що церква - не гей парад, не зльот мотоциклістів, не гурток "тщеславия" і тряски лівими регаліями.Не семінар журналістів, чи зустріч випускників через -надцять років. Тому нормальні люди одягаються до храму відповідно - вони туди приходять за покликом душі, а не задля самолюбування. Тому не вважаю за потрібне сто разів розжовувати тобі вже розжоване, бо ти просто розважаєшся і коментарі твої не по суті піднятого питання.


0
34 Старий   (31.01.2014)
Cat, я в твоєму заголовку про культуру храму нічого не бачу. Зате "Про відсутність мізків і наявність значків " і "Водохреща і гребінківська кін-дза-дза".
Можливо все так кажеш, проте чим більше мовиш - тим дурнішим здаєшся. Мені
здається ти і гадки не маєш про що написав, абсолютно нічого, нуль,
вода! Я особисто знаю багатьох людей, про яких ти написав, і моя думка
про них стоїть хоча би на рівні поваги. Людина без мізків аж ніяк не
зробить так, щоб "дришпак" їхав. Саме людина без мізків запросто називає
мотоцикл - дришпаком. Є такий принцип в деяких людей - якщо це людині
не під силу, якщо вона в цьому не тямить, а тямить в чомусь іншому, то
від першого вона починає відрікатися, і навіть переконувати оточуючих в
безглуздості і непотрібності тієї справи, в якій сама не торопає. Кіт,
ти просто подаєш яскравий приклад.


0
35 Cat   (31.01.2014)
Старий  , можу до твого пафосного коменту додати, що ти навіть читати не вмієш:)) Воно й не дивно , що в тебе висока думка про недалеких півнів з цяцьками:)


0
32 Старий   (31.01.2014)
Cat , ти занад-то багато говориш!
В іншій ситуації давно би під хвіст отримав!


0
33 Cat   (31.01.2014)
Старий , що саме не так я сказав?


0
30 Участник   (30.01.2014)
Да не заморачивайтесь вы насчет ихней одежды. Не голые, трезвые, думаю делали Благое дело сознательно. Сколько вы все их полоскать будете? Смотрите не на значки и куртки, а думайте о том, что у вас в душе и в сердце, когда находитесь возле церкви. Осуждение тоже грех.


1
31 Cat   (30.01.2014)
Участник  , дорослі дядьки повинні розуміти, який вигляд треба мати на яких заходах. Це по-перше. По-друге, давайте всім тверезим і не голим роздавати медалі:)) Я так розумію, що це - неабияке досягнення життєве для тих дядь - я правильно зрозумів ваш коментар?


0
29 Ирина   (30.01.2014)
Думаю що це упущення сомого батюшки. Міг і підказати, як вдягтися. Сама не пойму до чого ті медалі під час Водохреща?!


0
27 ВСІМ дивитись   (29.01.2014)
Байкеры уроды!0
28 Cat   (30.01.2014)
ВСІМ дивитись , всім читати нарис перед тим, як залишати коментарі:)


0
25 Не дурний   (29.01.2014)
Cat, ти розходився.   Не нявчи матом, тобі не личить.
  А пацанам та дришпаках мабуть всі заздрять, кості миють цілий тиждень. Байкерам браво! Відволікли поважну публіку Гребінки від бардака в державі!


0
26 Cat   (29.01.2014)
Не дурний , дурнІ зараз в пошані по всій країні:))


0
20 Неправда   (29.01.2014)
Хоча кому там пояснювати? Якщо в мороз вище 10 градусів, вони їздять на своїх дореволюційниї дришпаках, то там і не пахне розумом) 
   Не згоден. Багато хто на ,,дришпак,, не сяде, бо треба мати певний характер та фізичну підготовку. Особисто я зробив би це з радістю, та на жаль не можу... Звичайно на папиних та маминих машинах їздять розумніші...


0
23 Cat   (29.01.2014)
Неправда, не в характері справа, а в спроможності. Якщо людина не працює-звідки в неї може бути можливість зтягтися на транспот?:)) стосовно папиних і маминих машин-то вже головний біль тих, чиї батьки прожили пустоцвітом і не думали про майбутнє своїх дітей-чим обрекли їх на вічну заздрість до нормальних сімей і комплекс неповноцінності.


0
19 G@ns   (29.01.2014)
Dog Молодчина, достойна відповідь. Кіт а про те, що единий байкер Вільбой, я не згоден. Чомусь багато власників мото, всі між собою спілкуються. Допомагають влаштовувати мотофестиваль. Але як, гроші та лавровий вінок отримати то є один нормальний байкер
Вільбой, а як клоуни с значками то всі інші. І взагалі, раніше на фестиваль збиралися самі музиканти він був 4 травня, адже Василь Деркач
був музикантом, а не байкером. краще було б зробити окремо фестиваль
памяті Василя Деркача, а "Небеса" залишити байкерам.


0
21 Cat   (29.01.2014)
G@ns , ти і дог-она особа:) ну то не страшне:) так веселіше навіть:) Організаторами є : в першу чергу-Саша Катруш ( потім Вельбой привів байкерів у цю тему). Саме на авторитеті Катруша І Вельбоя тримається фестиваль - люди ідуть за ними, бо вони обоє є  авторитетами, саме завдяки їм двом дозволяють проведення фестивалю. Всі помічники - молодці. і це є правда. Бо долучилися до цікавої, змістовної ідеї - пам"ятати тих, хто загинув у молодому віці. Мета є благородна. І те, що молодь підтягується приймати участь в організації - плюс молоді. І ще: лавровий вінок Катруш і Вельбой заслужили. Не заздріть, а віддавайте належне цим двом сильним людям, які роблять добру справу в місті.


0
22 Cat   (29.01.2014)
Про гроші. Не треба мазати тут мазанину про гроші. Спонсори - організації і підприємства, підприємці дають гроші на проведення саме під гарантії порядності Катруша і Вельбоя, бо їх знають і їм вірять. ТИм, хто вважає, що Катруш чи Вельбой заробляють на "Небесах" хочу сказати - на кожному зльоті продають значки(які можеш купувати чи ні), той самий Катруш вкладає СВОЇ кошти в їх розробку і виготовлення, тому не рахуйте скільки він  на цьому заробляє - бо то вже його право і його справа. Якщо якимсь уркам дуже хочеться долізти до коштів фестивальних, хай вони згадають, як вони наїбали своїх "сотоваріщей" на виготовленні жилетів, за що отримали по йоблишку і під сраку були викинуті з певного кола достойних людей, що є справді байкерами:)))) тому хай найобують своїх чергових "сотоваріщей" на тому ж самому, поки ті не роздивляться, що й до чого:)) тоді знову -  в рило і під сраку:))


0
24 Cat   (29.01.2014)
G@ns , бажаючих вкрасти фестиваль "Небеса" тепер дуже багато, коли він став брендом і розкрутився-тепер всілякі  нереалізовані сплять і бачать, як розділити фестивль і привласнити його собі. Хай зроблять свій. Кращий за "Небеса". Та кишка ттонка. Бо вкрасти легше. А створити-то трудитися треба. А ліньки.


0
17 не дурний   (24.01.2014)
DOG Да кіт просто боїться звуку мотоцикла. Доречі, наскільки мені відомо начіпляти значки просто так  у їхніх колах не можна, можуть побити фізіономію. Я не знаю, чому таке ставлення до людей у значках, бо багато з тих хто був у білих сорочках, та дозволяє собі критику тих, кого святий отець благословив на цю справу, в душі більші нікчемі і грішники, ніж пацанва у шкіряних куртках.


0
18 Cat   (25.01.2014)
не дурний , пика там бита була і не раз:) це всім відомо


0
14 Dog   (24.01.2014)
Кіт, не треба виставляти свої думки на широкий загал, коли ти повністю не розібрався в проблемі.
По-перше до храму люди приходять не в одязі в якому вони працюють, тому що до храму приходить людина, а не робітник. Людина приходить такою - якою вона є.
По-друге. Байкери це не нацисти/фашисти/голодранці, які обвішались медалями. Їх стиль життя зовсім відрізняється від твого, тому перш ніж писати таке, треба було б в ньому розібратися
По-третє. Байкери - це субкультура. Субкультура зі своїми звичаями, традиціями і канонами. Вона має довгу історію і велику географію (в цьому теж тобі треба було б розібратися). І як правило хорошого тону - потрібно це поважати. 
В четверте. То не медалі, а значки. Значки багато чого можуть розповісти про байкера (і зовсім не те, що ви пишете). В даному сенсі байкер - це людина мандрівник, і в пам'ять про далекі мандрівки в неї на жилетці висить значок. Чим більше значків - тим більше місць нашої великої країни (і не тільки) ця людина відвідала. Зазвичай це історичні, знакові місця. Відвідування яких дає змогу якнайкраще осягнути і зрозуміти історію свого народу, збагатити свій духовний світ. Оформлення самої жилетки не хаотичне. Тут теж є свої власні правила. Це, так би мовити, знаки розрізнення. І якщо для Вас це нічого не значить, то для байкерів, які є скрізь - це значить багато. Взагалі перед написанням Вами статті варто було б осягнути питання відносності байкерів до честі, любові до Батьківщини і віри.
В п'яте. Байкери - народ різноманітний. Серед байкерів є і лікарі, рятувальники, пожежники - люди які рятують, інколи, життя. Так і звичайні робітники, керівники, юристи, економісти, менеджери і т.д... До яких вподобань вдаватися в житті - справа кожного. І якщо це тобі не до душі - то не нявчи. Треба розбиратися в питанні, яке обговорюєш, а не писати перше враження. 
Будь-які нарікання повинні бути аргументовані, а не "щось десь казали...", "я так чув...", "та мабуть...", "С...С...".
Пишеш блоги - тримай планку, інакше нічого не вийде...
Ось таке моє "гав" тобі, Кіт


0
15 Cat   (24.01.2014)
Сірко, я чекав на тебе:) привіт:) за історію байкерських традицій - дякую,я з нею знайомий. Зараз кожен , хто має два колеса називає себе пафосно - байкером. Хоча насправді є провінційним мотоциклістом. До культури там як до Києва рачки - персонаж відомий усім і не раз прославився він своїм "героїзмом". Якщо ти не в курсі , хто такий Кіт - зайди в самий перший матеріал блогу-там чітко все написано, що і для чого. Стосовно значків: не проблема їх купити минулорічні, наприклад, за півціни, тому не треба розшаркуватися тут і розпинатися - я більш, ніж в курсі. Єдиний байкер у нас у Гребінці, це Вельбой. В нього є розум, тому він в повсякденному житті не трусить своїми байкерськими регаліями, хоча він людина, яку поважають у байкерському світі. Стосовно "С..С..."-річ у тім, що Кіт ніколи не називає імен і прізвищ, не рекламує ніякі написи, тим більше, якщо вони ні про що. Для кота немає назв політпартій і тд, і тп. Бо він-Кіт. І його місія чітко викладена в першому матеріалі блогу. Дякую, що зайшов:) Приходь ще:)


1
16 Cat   (24.01.2014)
Сірко, додам: в матеріалі піднімалося питання про культуру відвідування храму - геї теж ходять в храми, але ж без рожевого пір"я, натиканого в дупу, як на гей-парадах hello


0
12 не дурний   (23.01.2014)
Це ти котяра шапкою крутиш. Судячи з чату - мізків трохи є ,але треба ще працювати. Пару наступів на хвоста - і будуть з тебе люди..


0
13 Cat   (23.01.2014)
не дурний , тебе не розбереш: то ти добрий до мене, то ні) вже пора визначитися) я ж однаково викладаю думки і в чаті, і тут - то ти з різним настроєм читаєш і інколи бачиш те, що хочеш) а якщо не бачиш - придумуєш сам і потім ображаєшся на придумане)  а ми ж з тобою в дуже серйозних питаннях - однодумці


0
10 Умница   (22.01.2014)
Не дурный, я так понимаю, это вы в значках там круги нарезали вокруг церкви? Если это так, то это не комильфо  - путать грешное с праведным. Или же, если бросаете вызов общественности - кушайте последствия, не возмущаясь. С ув. Умница


0
11 Cat   (22.01.2014)
Умница, то не він. Не дурний - то мій шанувальник, або антишанувальник, залежить від того, в який бік фуражка розвернута в нього:))


0
6 не дурний   (21.01.2014)
Шановні судді1.  По перше на любу роботу, що-до церкви, без благословіння батюшки - діла не буде. По друге- спеціалістам у білих халатах хіба сотнями обвішаться, або п"ятдесятками... Чи хтось не носив ескулапам??? Ще раз запитаю, хто не носив? Ну і нарешті останнє: публіка в вишитих сорочках, фраках і  краватках - у Ваших душах більше зла і ненависті ( а взагалі - багна), щоб давати оцінку тим, хто не в папиному ДЕУ їздить у мороз, а на своєму дришпаку... кіт - ТИ ЗАСРАНЕЦЬ.


0
7 Cat   (21.01.2014)
не дурний, і я тебе дуже радий бачити tongue


0
8 Cat   (21.01.2014)
За що ти так напосівся на лікарів? Ти що - теж засранець, як і кіт? І не треба співати дифірамби ледащам, яким під тридцять років, а вони й трьох днів підряд ніде не вробили, на батьківській шиї сидять і досі. Мова була не про те, що хтось щось ніс, а про те, що розуму немає, як одягатися до церкви. Так що - заткнись, будь ласка, мій найкращий товаришу v


0
5 Такие дела   (21.01.2014)
Дурацкая мода обвешивать себя лжемедалями свидетельствует о комплексах человека, о том, что он хочет быть на виду, но достоинств нет. Вот и приходится покупать лжезнаки лжеотличия и ходить лжечеловеком по земле. Пустое поколение...Такие дела.

Забыл я патетику выспренних слов.

О старой моей гимнастёрке.

Но слышать приглушенный звон орденов

До слёз мне обидно и горько.

Атаки и марши припомнились вновь.

И снова я в танковой роте.

Эмаль орденов — наша щедрая кровь,

Из наших сердец позолота.

Но если обычная выслуга лет

Достойна военной награды,

Низведена ценность награды на нет,

А подвиг — кому это надо?

Ведь граней сверканье и бликов игра

Вы напрочь забытая сага.

Лишь светится скромно кружок серебра

И надпись на нём — «За отвагу».

Приятно мне знать, хоть чрезмерно не горд:

Лишь этой награды единой

Ещё не получит спортсмен за рекорд

И даже генсек — к именинам.

1954 г.


1
4 Пb   (21.01.2014)
Вони і срати ходять в значках. Нарядилися, як сирун на Великдень: носки та шаблюка lol lol lol lol lol lol


1
3 Смішний   (20.01.2014)
Подякуйте тим телепням, що вони не стриптизери - бо прийшли б з фіговими листками на яйцях воду святить shy


0
9 Cat   (21.01.2014)
Смішний, якби вони і в листках на яйцях прийшли, знайшлися б ті, хто співав би їм гімни і хорали:))


0
2 Cat   (20.01.2014)
Житель, на всі розваги і уподобання повинно бути своє місце. Храм - не тусовка і не паті. Люди туди не хизуватися ходять, а за душевним спокоєм. Дякую за розуміння


0
1 Cat   (20.01.2014)
Житель
Cat, Браво!Не личить навколо ХРАМУ ходити "сободным стаям "!(це я переніс із чату)

Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:НОВІ ПУБЛІКАЦІЇ У БЛОГАХ


/_sf/13/33690740.jpg
Волонтери
Велика щира подяка всім небайдужим
Подяка всім небайдужим

/_sf/13/11709533.jpg
Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ
Українська Православна Церква урочисто відзначила День Хрещення Русі
1031-річчя Хрещення Русі

/_sf/13/59649895.jpg
Настоятель о Василій (Ціко)
Розклад богослужінь (08.07.2019 - 14.07 2019 р.) в Свято-Георгіївському храмі | ГРЕБІНКА
12 липня Церква святкує пам'ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла

/_sf/13/96191739.jpg
Алла Ільчук
Перемога для родини, для школи, для рідної Гребінки!
Богдан Купрій з Гребінківщини здобув чергову перемогу
ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
 
НОВЕ НА ФОРУМІ


Назва: Палатки
Форум: Для веломанів
crowwwdua
Назва: може і спорт, а може і ні
Форум: Спорт
Гавриленко
Назва: Де купить?
Форум: Базар: все що стосується Гребінківського ринку
Malyoha
Назва: Не стріляйте у маминого сина...
Форум: Життя Гребінки
gb

НОВІ КОМЕНТАРІ


Обираємо ліжко для вашої спальні no
А покупать можно только на официальном сайте? Или у вас есть спис...


Белокочанная квашеная капуста трехдневка no
Очень вкусная квашеная капуста. Рекомендую.

Электрические духовые шкафы от МебельОк: функциональная техника по доступной цене no
В дополнение к статье хочется сказать, что при покупке духовых пе...  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.
   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » Тести онлайн

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно