Салаты


/_pu/42/53328084.jpg
салат с фасолью и крабовыми палочками


Гребінка у Facebook
Блоги Grebenka.com » Маленькі історії маленького міста

Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця


  Врятуйте ПАНа ЧЕНа КА!

Страсті -мордасті ГУПАЛІВСЬКОЇ ШКОЛИ

Славне село Гупалівка!

Колоритне, гребінківське, мальовниче, багате на цікаві персонажі.

та не буду ходити околяса, бац-бац! і в-дамки!

Є там школа. така, як у багатьох селах району (за виключенням деяких): напівдохла, з декількома десятками учнів і декількома десятками працевлаштованих учетИлИць, які, не вмиваючись, з-під корови, задерши небриту лапу на лІсОпЕда, шурують на роботу.

Посіяти добре, вічне (це формально). А по факту, як Мальчіш-Кібальчіш "з ранку до обіду продЄржаться", щоб знову чкурнути під корову чи перти перед собою на вилах гній, щоб аж очі вилазили.

В тому курнику пед-образів (себто тіток з пед. освітою) давним давно заправляє маленький, масненький, нічим не особливий муЩинка (бо штани носить), любитель і ізобрЄтатЄль інструкцій і догм ПАН ЧЕН КО.

Не дивлячись на свій неСЧасний миршавенький видон, той дядЮшка не просто диреХтор, ні! Він - місцева Шкільна Салтичиха!

Коли він вилуплює свої поросячі очечки і надуває комічні щічки, у курнику наступає переполох. ПАН ЧЕН КО піниться, плюється слинкою, пукає, притоптучи ніжкою і ..лається.

То правильно собака сере, та неправильно кладе; то не вмер Данило, так болячка задавила, то говоріть, чого говорите?? то мовчіть, чого мовчите??

Той тІранІшко, жальке подобІє ХітлЄра, найбільш у світі на нюх не переносить молодих спеціалістів.

У тій гупалівській курниковій пед - республіці така тЄкучка кадрів, що сусідська сучка Мурка, яка тічкує круглий рік, нервово курить в стороні: кількість її ухажОрів значно поступається кількості зжертих ПАНом ЧЕНом КОМ молодих спеціалістів!

У своєму примітивному болотці, наш герой ще той кулик! Хрудь колЄсом, Очі-жабкою, язик - гадючий, злопає і не запитає навіть імені!

Про самодурство ПАНа ЧЕНа КА ходять легенди. Він майтер спорту по доколупуванню до людей і вигаданню причин для доган і звільнень.

КАнЄха.. якому начальничку до вподоби розумний підлеглий..Зі штатом тупих слухняних шнурків, можна гладити пузце і роздувати,як жаба на купині, важливість вселенського масштабу.

Жив ПАН ЧЕН КО і горя не знав: гавкне - тьотяхи вервечкою ходять; нявкне - стройовим кроком; свисне - всі зображують переляк; пукне - всі розсипаються в овації художньому пуканню наСяльника.

Та настала чорна смуга для самодура в масштабах гупалівського освітянського Хронту.. Після підсрачника від пана Наталенка, піджавши свій лисіючий хвіст, прибруняла в той колектив ота, від якої чужий чоловік тікав у вікно..

І погнали наші городських: дні і ночі сниться ПАНу ЧЕНу КУ повний триндець. Бо та, одинока, з коров'ячими очима дамочка, виявилася хваткою і коварною до колись грізної Салтичихи в штанах...

Кажуть люди, що прийдеться ПаНу ЧЕНу КУ звільнити диреХторський стільчик, який нахабно міряє задом пані Мурлен Мурло...

А мені його шкода..Жив чоловік, горя не знав..Стверджувався як міг: того вкусить, того з'їсть, на того кляузу напише.. А тепер Шо?

Врятуйте ПАНа ЧЕНа КА! Він вже став місцевою "достопрІмІчатЄльностЬю"! Про нього складено легенди і анекдоти! Він є вимираючим видом Салтичих! Бережіть колорит гребінківщини! Бо такі, як він, екземляри - самий рідкісний вид червей, які так вдало зариваються в посаду, що аж коріння пускають! Адміністрація Grebenka.com може не розділяти позицію авторів розділу "Погляди" та не несе відповідальність за матеріали авторів розділу "Блоги”

ВИСЛОВИ СВОЮ ДУМКУ!

Всього коментарів: 30

0
30 Cat   (18.04.2015)
Вася , ти ж замовив цей матеріал:)) перестраховуєшся? Не старайся кар"єрист хренів:))) ( ти ж розумієш, чому я не акцентую, що ти-жінка). так що, дарагуша, пащеку стулила, за темку-дякс, на таких малодушних курвах як ти, тримаються усі школи-бо ти бігаєш, і нашим, і вашим, щоб вціліти)) фу. Тобі пощастило, що я порядний Кіт і НІКОЛИ НЕ ЗДАЮ СВОЇХ ІНФОРМАТОРІВ, в якій би установі вони не працювали.Це основний незмінний принцип моєї роботи.


0
29 Cat   (18.04.2015)
Вася, пацан, у кого кароче-той сидить вдома, у погрібі під діжкою:)) Ти звідти свій пердьож транслюєш?:)))))


0
28 Вася   (18.04.2015)
Кароче такое пишут, кто по жизне лох, и с кем никто не общается!)


0
27 Вася   (18.04.2015)
Cat! Не базарь херни! За спиной обсуждать все могут, а в глаза сказать слабо, Грамотный *уйло!!!!!


0
26 Колежанки   (18.04.2015)
поза 69, в ціль!


0
25 Колежанки   (18.04.2015)
Гнать наглу кобилу зі школи! У нас добрий хороший директор! Не треба зживати його з посади! Приберіть дрянь, гей, де та мітла, якою гнали її з адміністрації?


0
24 %%%%%%%%%   (16.04.2015)
и мужчина, и женщина ..ВЫ заслуживаете на уважение...Ваш труд  ценят нормальные люди...а те, кто обделен и разумом, и человеческими качествами , лепечут сами с собой...у них отсутствует здравый смысл


0
23 ***************   (16.04.2015)
люди, о которых пишут в этой статье -благородные люди...а на всякую шушваль нечего обижаться


0
22 поза 69   (16.04.2015)
21 ***************, вскочить на Министра Просвещения и..трахнуть его dry Министр, тикай у викно!!!!!!!! cry


0
21 ***************   (16.04.2015)
Она планирует вскочить на Министра просвещения...


0
20 Про№читатель   (15.04.2015)
Кот пишет коряво, но я понял так: директор, пусть не идеальный, но умеет руководить не идеальным коллективом и школа существует. Пришедшая мадама планирует вскочить на место директора, потому что делать уже ничего не нужно, он всё сделал для жизнедеятельности школы. Потому и просьба спасти человека от рейдерского захвата должности. Кот, пиши понятней, без вензелей! Людям будет проще понять, что ты хочешь сказать!


0
19 Cat   (15.04.2015)
Шановні бажаючі залишати коментарі! Можливість їх тут залишати є, я щойно перевірив. Тому - гоу до діалогу,якщо маєте бажання


0
18 Л ар ис а   (14.04.2015)
1.Написано гротескно, як завжди.2.Юридично не придратися - чисто.3.Колоритно, стилістично впізнавано.4.Дивує інше ( роблю висновки,зважаючи на коментарі під матеріалом про гупалівські мордасті): а) псувати життя молодим спеціалістам - це норма, б) мати лівий секс з одруженими чоловіками - це норма, в) бути карьєристом (-сткою) - це норма.5.Отже, щось не так з мораллю у суспільстві. Мораль хвора.


0
17 Cat   (14.04.2015)
З.К., дякую, що підвищили мені звання до Падлюки) вЄсьма польщОн таким жестом! angel


0
16 Cat   (14.04.2015)
Шановна, ой, ні! Вельмишановна Пані Яременко! Не зрозумів Ваших випадів у бік Кота:) Що саме Вас цікавить про Кота? Річ у тім, що я пишу вигадані історії і тому знаходжуся під Ніком. Писав би про реальних людей, підписувався б своїм іменем. Я відповів Вам?


0
15 З.К.   (14.04.2015)
Кат, ти падлюка !


0
14 адвокат   (14.04.2015)
Оксана Яременко, тобі з мері кея виднее, що там в Гупалівкі в діректора в жопі робиться і чого до давалок бігают мужики. А не видно,чо потом тікают від давалок?


0
13 адвокат   (14.04.2015)
9 cat , ага! І красіва , і розумна, як обязяна в анекдоті! Тіко ще нікому і на .уй не нужна чомусь!


0
12 Cat   (14.04.2015)
little, добрий вечір. де ви бачили бруд?

У статті навіть село вигадане, не те що персонажі - так що не дофантазовуйте, будь ласка.

Неодноразово писав, не шукайте в нарисах, себе, своїх друзів чи ворогів-їх там немає.

Всі історії і персонажі вигадані, будь які співпадіння цілком випадкові-про це написано у першому нарисі блогшу-завітайте, ознайомтесь.

Описано явище, про яке на пошту Кота написали гребінчани.

я вього лиш Кіт, у мене немає власної думки, я пишу думки гребінчан,які звертаються до мене через ел. пошту.

Ставлю в блог задля того, щоб люди з РІЗНИМ баченням могли висловитися, саме тоді виходить реальна картина, і і нколи дописувачі з полярним баченням приходять від суб"єктивного до об"єктивного бачення.

Будь ласка, виходьте під нарис і пишіть свої думки-я ніколи не чищу коментарі, щоб було чесно для всіх сторін.

Велком до діалогу!

Ваш Кіт


0
11 Cat   (14.04.2015)
з чату приніс: little
Модератори! у що ви переретворюєте сайт. Вразила стаття "Врятуйте ПАНа ЧЕНа КА!" Скільки в ній бруду!!! А відкрито, без ніків, а наприклад через авторизацію в соц мережах це опублікувати Вам слабо???


0
10 Cat   (14.04.2015)
Люди, час періодично оновлюється і ваші думки можуть безслідно канути в Лєту, тому залишайте думки з приводу нарису-згодні з написаним чи ні, саме під тим нарисом,який вас обурює або, навпаки


0
9 cat   (14.04.2015)
смотрят на красивую женщину..до которой вам еще расти и расти


0
8 Галахова   (13.04.2015)
4 cat , для таких людей, как здесь описано, грязь - состав их совести, души и образа жизни! Учтите вы!


0
7 Галахова   (13.04.2015)
Уважаемая сенсація , когда тьотка ( как вы изволили выразится) насрёт в вашу семью, я посмотрю каким молодцом вы будете её называть!


0
6 Галахова   (13.04.2015)
Я считаю, что людей с грязным моральным обликом ( особенно тех .б..ядей, которые лезут в семьи) на пушечный выстрел нельзя подпускать к работе с детьми. Валька "Мурлен Мурло" имеет большой "послужной список" в этой сфере, куда смотрят руководители района? Неужели такая дрянь не компроментирует профессию  учителя?


0
4 cat   (13.04.2015)
Чем больше грязи на людей, тем больше они заслуживают уважения...учтите


0
5 Cat   (13.04.2015)
А слабо свій нік придумати, пані плагіатор?:))


0
3 За чистые ряды   (11.04.2015)
Интересно: кому выгодно держать таких Панов и таких лахудр в сфере образования?


0
2 сенсація   (11.04.2015)
А тьотка молодець. Доречі таталенка теж сраною мітлою прогнали.  і по скотській натурі він не далеко від пан чен ка пішов.


0
1 Гепа   (11.04.2015)
Охо-хо! Аха-ха! Ги-ги-ги!

Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:НОВІ ПУБЛІКАЦІЇ У БЛОГАХ


/_sf/13/33690740.jpg
Волонтери
Велика щира подяка всім небайдужим
Подяка всім небайдужим

/_sf/13/11709533.jpg
Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ
Українська Православна Церква урочисто відзначила День Хрещення Русі
1031-річчя Хрещення Русі

/_sf/13/59649895.jpg
Настоятель о Василій (Ціко)
Розклад богослужінь (08.07.2019 - 14.07 2019 р.) в Свято-Георгіївському храмі | ГРЕБІНКА
12 липня Церква святкує пам'ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла

/_sf/13/96191739.jpg
Алла Ільчук
Перемога для родини, для школи, для рідної Гребінки!
Богдан Купрій з Гребінківщини здобув чергову перемогу
ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
 
НОВЕ НА ФОРУМІ


Назва: може і спорт, а може і ні
Форум: Спорт
Гавриленко
Назва: Де купить?
Форум: Базар: все що стосується Гребінківського ринку
Malyoha
Назва: Не стріляйте у маминого сина...
Форум: Життя Гребінки
gb
Назва: ПОЗДРАВЛЕНИЯ
Форум: Життя Гребінки
Karat

НОВІ КОМЕНТАРІ


Обираємо ліжко для вашої спальні no
А покупать можно только на официальном сайте? Или у вас есть спис...


Белокочанная квашеная капуста трехдневка no
Очень вкусная квашеная капуста. Рекомендую.

Электрические духовые шкафы от МебельОк: функциональная техника по доступной цене no
В дополнение к статье хочется сказать, что при покупке духовых пе...  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.
   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » Тести онлайн

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно