Тополівська сільська рада володіє незначними земельними ділянками для товарного сільськогосподарського виробництва

Щороку депутатським корпусом Тополівської сільської ради розробляються програми, згідно яких виділяються кошти на підтримку громади та розвитку населених пунктів Тополівської сільської ради с. Тополеве, с. Світанок та с. Відрадне.

Отже, у 2017 році надано допомогу ФАПам с. Тополеве та с. Світанок .на придбання медикаментів, комп’ютерної техніки, проведення інтернету, частковий ремонт приміщень, заміну вікон, дверей, встановлення гратів та інших потреб, Гребінківській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості на громадські роботи, на підвезення наших дітей до школи з шкільних автобусах та дитячий садочок, на оздоровлення та харчування в пришкільних літніх таборах, нагородження обдарованих дітей та талановитої молоді, переможців конкурсів, спортивних змагань, на виготовлення проектно-кошторисної документації по реконструкції приміщення (колишньої Тополівської початкової школи) під дитячий садочок “Сонечко".

Сподіваємося нате, що у 2018 році відділом освіти будуть отримані всі необхідні дозвільні документи та виплатять кошти підрядчику на проведення робіт. Також виділені кошти на благоустрій вул. Залізнична с. Світанок та обкошування райавтодором узбіччя населених пунктів нашої сільської ради.

На виконання програми проведено по населених пунктах Тополівської сільської
ради с. Тополеве, с. Світанок та с. Відрадне вуличне освітлення.

Надавалася матеріальна допомога потребуючим на лікування, учасникам АТО, чорнобильцям, інвалідам, учасникам Другої Світової війни.

Також хочу висловити подяку фермерським господарствам Нове-2 та ТОВ “ГЯДТ АГРО”, які постійно надають допомогу в зимовий час по прибиранню снігу з доріг місцевого значення та у дворах, по обкошуванню узбіччя доріг. Вдячні також за надання матеріальної допомоги Тополівському сільському будинку культури для проведення новорічних свят, 8 Березня та Дня села.

ТОВ “ГЯДТАГРО” заключили соціальну угоду з Тополівською сільською радою і в рахунок соцугоди провели ямковий ремонт дороги місцевого значення в с. Тополеве та надавали спецтехніку по благоустрою населених пунктів Тополівської сільської ради.

Тополівська сільська рада володіє незначними земельними ділянками для товарного сільськогосподарського виробництва, які. розташовані поблизу залізниці м. Гребінка, на яких можливе створення за рахунок коштів інвесторів нових невеликих підприємств, що забезпечить населення Тополівської сільської громади додатковими робочими місцями, і надходження коштів до сільського та районного бюджету.

Володимир ЛУЧЕНКО, Тополівський сільський голова,
газ. "Гребінчин карй"Схожі матеріали:


   Категорія: Коротко про різне | Переглядів: 429
Теги: Тополеве


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Добросусідство та способи захисту земель...

/_pu/48/51253504.jpg

Названі продукти, яких не слід вживати п...

/_pu/49/57561033.jpg

Поради парі, уперше почанающій жити разо...

/_pu/49/03372116.jpg

Чорний хліб не можна зберігати разом з б...

/_pu/53/68829458.jpg

Super Mario Bros отправляется на ледовое...

/_pu/47/40300030.jpg

Незаконне зберігання, виготовлення та пр...

/_pu/52/90703936.jpg

Названі п'ять ознак алергії на алког...

/_pu/50/64082545.jpg

Кулич пасхальный

/_pu/50/97123696.jpg

Йога полегшує симптоми від депресії

/_pu/51/16462353.jpg

10 ознак водойми, в якій небезпечно купа...

/_pu/53/97750902.jpg

Появление мешков под глазами и как это п...

/_pu/53/14219724.jpg

Картопля так само ефективна для відновле...

/_pu/50/91954457.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020